Споделена история от Секс и интимност

Дали ще искат да правят секс с мен?
Здравейте!
Момиче съм на 17 години и имам стрии по гърдите, дупето и краката. Девствена съм, но все някога ще правя секс, но дали въпросния човек ще ме приеме такава или ще му е гнусно от мен? Моля историята ми да бъде публикувана.

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите, честно. Мажи се с бебешко олио на тези места и с времето няма да се виждат. То като се разгорещи мъжът само до твоите стрии ще му е - по твоята теория 90% от жените да стоят без мъж.

3.   Ако стриите са ти проблема, нямаш грижи, на никой не му пука за тях, пък и доста жени ги имат. И аз съм на 17 и имам на същите места като теб, ама мислиш ли, че им пречи на момчетата.... :)

4.   Ако стриите са ти проблема, нямаш грижи, на никой не му пука за тях, пък и доста жени ги имат. И аз съм на 17 и имам на същите места като теб, ама мислиш ли, че им пречи на момчетата.... :)

5.   За всеки влак си има пътници. И за теб ще има мъж.

6.   Ако му кажеш, че имаш може и да обърне внимание. Ако не му кажеш няма да ги забележи никога.

7.   Когато един мъж е влюбен хич не го е грижа имаш ли стрии, дебела ли си или са ти пораснали два косъма на крака. Така, че хич да не ти пука! Влюбените мъже дори не забелязват такива неща! Ние сме тези, които се самонавиваме и мислим за глупости, а това само ни убива удоволствието, защото вместо да се наслаждаваме на близостта с любимия, мислим за глупости "дали ще види, че краката ми не са идеално гладки? " "а дали не изглеждам дебела? " "ами какво ще си помисли за тези стрии? " и т. н. простотии, а накрая се оказва, че човекът дори не е забелязал въпросният проблем. Така, че спре да се тормозиш за глупости! Когато му дойде времето, той изобщо няма да ги забележи, защото ще е погълнат от много по-интересни занимания от това да ти гледа стриите.

8.   Че жена без стрии и целулит, каква жена е? !?
Важно е самочувствието и излъчването.

9.   А защо въпроса ти е в множествено число? За колко мъже става въпрос? От многото, все някой няма да иска. Избери си само един, който ще те оцени такава каквато си, той ще бъде истинският.

10.   Много сте ми странни, мили дами!
Наистина ли си мислите, че ни пука за стриите? !?
Само един много, много неуверен в себе си мъж, би му пукало от това!!!
Аз имам жена, която ме дари с прекрасен син, дай боже, ще си имаме още 2 броя лапета и ако ще и цялата да е в стрии си остава моята жена и е най-хубава на този свят за мен!
Не ми пука нито от стрии, нито дори и ако стане 120 кила. Тя е моето момиче и винаги ще е най хубава на този свят!

11.   Номер 1.. правилно, така е :)

12.   Но номер 10, не всеки мъж е като вас !

13.   Слънце това са комплекси да не ти пука. Мога много неща да напиша за мъжете, секса и жените, но ти сама ще ги осъзнаеш по нататък още си 17г. има време. Затова горе главата и не си губи времето с такива глупости.

14.   Здравей. Аз съм с подобен проблем. Също съм на 17, и имам пълноценн сексуална връзка с приятелят си от почти една година. Не е нужно да се притесняваш от това. Бебешкото олио и краставичен крем ще помогнат на стриите да избледнеят. Щом дойде правилният мъж, ще те приеме каквато си, и не е нужно да се притесняваш от това как изглеждаш.

15.   Ако те харесва, няма никакво значение имаш ли стрии или не! Ние мъжете сме на двоичен код: 1, 0. Или харесваме една жена и я възприемаме гола комплексно, без да обръщаме внимание на подробностите, или не я харесваме.