Споделена история от Секс и интимност

Привлечена от момиче ...
Аз съм момиче . . .
от скоро съм привлечена от една приятелка и не мога да си обясня защо я ревнувам като ми каже за друга и почвам да я нареждам "к`ва е тая недо*бана пу*ка" и т.н понякога даже рева заради нея даже онзи ден накрах я да дойде нали да са видим обеща ми нали ще дойда туй онуй окей обаче званя и къде си е ем тука пуша с едни 2 момичета а-у викам така ли добре окей и вечерта и са развиках по скайпа и тя накрая нямаше как не ма изтарпя и почна да ми са извинява добре окей то е ясно че аз не и се сърдих толкова викам добре хуу се тая ама другия път няма да ма зарязваш зааради някви там недо*бани пу*ки че така . . . после си говорихме 1 час и мн са лигавихме ;д пък най-тъпото е че като знам че мога да я имам губя интерес а като ми каже за някоя друга искам да е с мен . . . ;х но не мога да разбера харесвам ли я или не или просто е някаква игра от моя страна защото тя адски много се обърка колко пъти я рязах . . . ;х

Коментари

1.   Леле, майко, Бог да пази далеч от мен и останалите такива като тебе. Доста крива психика и доста малко знания по правопис... жалка гледка, напоследък такива индивиди изпъкват в обществото, дали това няма да доведе до края на света....
ЛаМорена

2.   Ти си ненормална и си напълно обратна.. Не знаеш дали искаш да те ч*кат или да те л*жат.. ЖАЛКА СИ!

3.   ЕЕЕ....как да не съм женомразка
от Росирос 49 г.
Сега убедихте ли се за какво ставаше на въпрос
Срам ме е от това поколениеееееее
Не знам....добре,че нямам такава дъщеря ТЯ е злато
Затова се разбирам повече с мъжете
Не че няма ку*вички и сред тях
Но има една приказка казана от мъжете:
Обичам ку*вите,но мразя КУ*ВЕНСКИТЕ НОМЕРА
И пак И пак ще го повтарям докато съм ЖИВА
Мъжете са такива, както жените се отнасят с ТЯХ
Мъжете и до сега ми целуват ръка
Каквото повикало...Такова се обадило
Вижте долнопробната пасмина по дискотеките къси поли
ниско ниво,консуматорки ,мъжемелачки....
Е ..КАК момчетата да уважават и ценят такива момичета
Тези празноглави девойки ви ОТНЕМАТ мъжете
После защо съм била ЖЕНОМРАЗКА

4.   Трудно ми е да си представя, че не след дълго ще дойде ред на вашата пасмина да управлявате държавата.
Мечо Пух

5.   Виж каквои ще ти кажа:
окей туй онУЙ, ала бала, джиджи биджи и после това и тя така и аз и ти и схвана ли?

6.   Росирос, тук те разбитам! И моята реакция беше такава, но хубавото е, че след някой друга година повечето се осъзнават и се променят, но да, голяма част от момичетата на тази възраст се изразяват така и се държат така....
До авторката: Искам да се върнеш нагоре и да си прочетеш цялата тема сама...А и до другите-моля ви, четете си темите преди да ги пуснете. Ако сами не ги разбирате как искате някой друг да ви ги разбере и да ви помогне?!

Мег*

7.   Аз не мога да разбера защо всички я осъждат? По-голяма част от момичетата, както и момчетата под 18-годишна възраст дори нямат ясно изразена сексуална ориентация. Момичето обича приятелката си и това в никой случай не означава, че е привлечена от нея или че е лесбийка. Ако се познават от по-дълго време или характерите им си допадат, може бе няма ни най-малко опасение за притеснение..

А относно "днешното поколение", моля възрастните да не изпадат в крайности. Субективно е всички тийнейджъри да бъдат поставяни под общ знаменател!

8.   Е аз незнам ако съм на мястото на твоята приятелка как ще реагирам. Ако моята приятелка т'ка ми се развика.. ок ок приятелка ми е ама не може да ми се бърка в личния живот и да ми вика така.. аз веднага ще я къшна.. ходи в сайтове за запознанства там има доста такива които са като теб.. ще се разберете, ако въобще някой те търпи ;) Годините са ми 22.. името ми не Ви интересува! (:

9.   Имам предложение: да залегнеш над учебниците и по-малко да се бъркаш в личните работи на хората. като ти е приятелка, да не е длъжна да ти стои до полата и да ти дава отчет? на мен мъжът ми не ми държи сметка по този начин, а какво остава за някаква пикла! а за правописа и начина ти на изразяване нямам думи! да знаеш, нищо не ти се разбира.