Споделена история от Секс и интимност

Дали търся истинския на подходящото място
Не знам дали може човек да намери и потдържа сериозна връзка от Елмаза?!Излизам с един мъж от около 1 м, правихме секс-нееднократно.Последния път като се видяхме беше напрво сексмаратон.За първи път така желая мъж неистово.Не мога да си го обясня.А всичко беше уж само да си убия времето, да си прекарам добре , а сега 1 ден когато не го виждам, направо ми липсва.Това нормално ли е ,случвало ли се е на някой?!

Коментари

1.   Човек може да намери половинката си по какъв да е начин, няма ограничения, доста хора са намерили половинките си от подобни сайтове, само внимавай със самоличността на хората там, защото много често си правят шеги. Преди време много посещавах такива сайтове, но никога с такава цел, и се радвам, защото предпочитам нормалният начин на общуване.
Ако този мъж изпитва същото към теб, честито, мила! Това е много хубаво и възможно.
ЛаМорена

2.   Да случвало се е на мъжът ми преди много години,т.е.преди да подозира за моето съществуване.Подминал с лека ръка тази жена,подозирал, че той не е единственият.
Би ли разказала по-подробно за вас: години,интереси,само секса ли е вс. за вас.....Той към теб какво "изпитва"
Същото ли е като при теб
Говорихте ли вс.това
Тогава ще ти отговоря по -конкретно
Така поднесено .... нищо ...същественно
Не мога да гадая
Бъди малко по конкретна
Благодаря Росирос

3.   Нещо не ми се верва, в елмаза сте само надути пу.ки дето не знаете кво искате

4.   Да, вярно е , когато ме запознава със свои познати преди това им казва че аз съм най-хубавото нещо в неговия живот.Но някак си чувствувам, че няма той да бъде баща на децата ми. В момента е безработен, а и не е завършил кой знае какво, за да се разчита на него като материално подкрепление.Вече да Ви кажа скъпи приятели съвсем се отчаях дали щеси намеря подходящ мъж, обезверих се съвсем.Адски съм разочарована от интелекта на мъжете, и по-специално в Елмаза.Този за когото е мисълта ми ,доколкото знам вече не съществува в Елмаза, но е бивш "квартирант" от там.Днес , когато го попитах как е ,той ми отговори-добре съм,сутринта изсрах едно голямо жълто-меко лайно, и ми олекна, сега съм добре и т.н.
Просто загубих ума и дума с какъв човек контактувам,адски на мига ми опротивя този човек и вече не искам да имам нищо общо с него.Боже господи,какво нещо е за миг можеш да се влюбиш, да обикнеш един човек и в същото време да ти опротивее както на мен!Х ора помогнете ми ,как да се измъкна оттук,как да продължа и дали да го правя въобще ,как да се виждам изобщо с този човек...????2

5.   E, aми че ти си си отговорила! Щом си се срещала вече с него и си започнала да го опознаваш, можеш и да си вадиш верните заключения. Иначе "елмаза" си е сайт за случайности, но и там има нормални хора -не само маниаци. Но дали от сайт или от писма, или от екскурзии или почивки, с който и да се запознаеш с цел да се загаджите, ще можеш да го опознаеш едва след като "изядете заедно една торба сол". Така, че залагай на основни ценности. Второстепенните, като това прави ли бесен секс, остави на друга порода жени (ако не си от нея).

6.   Имаш не особено добро мнение за хората, които са в Елмаз.
Така звучиш.
И то май имаш основания.

Мои познати, мъже, които са регистрирани в няколко, подобни на Елмаз, сайта за запознанства се изказват не много ласкаво за мнозинството жени от Елмаз.

7.   Мило момиче разбирам те как се чувстваш с тази разлика , че аз съм мъж , а ти жена . Виж моята история (с моите проблеми във връзките) и ще разбереш , че има и такива хора като теб , макар и от другия пол . Понякога дори се питам какво ми липсва (добре изглеждаш мъж , със страхотна усмивка и винаги търсещ подходяща ХУБАВА жена , която да държи на мен) . Ще ми е приятно да се запознаем !!! От Ради

8.   и коя е твоята истовия, 7?

9.   №8...!!! Намери и прочети поста " Проблем е във връзките "...!!! Предполагам имаш подобен проблем (ако разбира се си автора на този който коментираме) ???
Желая ти още хубави моменти с този , който те заслужава...

10.   Хората,които разчитат на сайтове за запознанство имат проблем със себе си,с отношенията си с хората.Масово в такива сайтове скучаещи хорица търсят секс за развлечение.Как така може да се влюбиш в някои,чиито сурат не си виждал,не знаеш що за човек стои насреща,кой е, какъв е...За да се харесат някои измислят покъртителни истории,актьорстват и лицемерят...Хора без социален живот,живеещи облъчени от светлината на монитора и представящи се за такива,каквито им се иска да бъдат!И какъв секс маратон с човек,който не знаеш дали е болен от спин,хепатит,бяс,проказа или бог знае какво?!По миловидното лице ли се разбира,че човекът е здрав-психически,физически?Или живеем с идеята,че на нас не може да ни се случи нещо лошо,застраховани сме един вид?Някои хора играят на руска рулетка със съдбата си...

11.   №8... ! ! ! Ако искаш можем да си пишем! ! ! В постера, който бях пуснал има коментари където можеш да намериш Скайп адреса ми...