Споделена история от Секс и интимност

Сексът ми е нормален, никога не съм имал влечение към мъже, но адски много ми харесва да ме стимулират по входа на ануса. Наред ли съм?
С голямо неудобство искам да ви попитам наред ли съм? Аз съм един симпатичен и според мен-нормален мъж на средна възраст. Живея в голям град, имам хубава жена и дете. Сексът ми е нормален, никога не съм имал влечение към мъже, но адски много ми харесва да ме стимулират по входа на ануса. Когато примерно ми правят френска и вкарат леко пръст отзад, свършвам на часа. Харесвам някои анални стимулации с топчета или дилдо. Изпитвам голямо неудобство от това, жена ми е направо раздвоена. Такива неща си позволявам само с любовницата си, която проявява разбиране, а може би и не и пука за това, щом получава от мен хубав, здрав и пълноценен секс. Но аз се питам: наред ли съм?!

Коментари

1.   Наред си

2.   Наред си !

3.   Аз също изпитвам удоволствие от това. Е не си единствен и сме наред :)!

4.   Наред си просто си по разкрепостен в секса :)

6.   НЕ!!!След това нали се сещаш какво следва???

7.   Мен лично повече ме смути края на изказването ти - това за любовницата. Замисли се дали това ти е наред, а за другото - всеки има някакъв фетиш, не е нищо необичайно.
Илси

9.   Защо имаш любовница
Защото си освободен с нея
Защо не говориш за тези неща с жена си
Защо трябва да се притеснявате от половинките си

10.   Наред си! И на съпруга ми много му харесва, когато му правя свирка да стимулирам ануса му.

11.   Мисля, че всичко си ти е ок. Аз съм омъжена от доста години и моя мъж също харесва това което и ти. Аз го приемам нормално. Сигурна съм, че има и други такива мъже.

12.   Не си наред... не защото имаш хубава жена и дете и й кръшкаш. не защото обичаш любовницата да ти "стимулират входа на ануса" (което е сфинктер впрочем). Ненормален си защото питаш толкова глупав въпрос!?! за 'простата' чувал ли си? и как това е може би мъжкия еквивалент на прочутата G точка при жените... за мен - не си наред!

М.

13.   Въпрос на удоволствие и морал.
Ако питаш геовете си си наред, ако питаш бисексуалните си на една крачка да изпиташ удоволствие и от мъж. Човек трябва да опита всичко от живота! Няма да си единствения, който на средна възраст, е открил удоволствието от секса между мъже.

14.   Абсолютно съм съгласна с 12, дори е много вероятно да приемаш тази стимулация при жените, което е същото с тази разлика, че на вас ви е по-хубаво. Това няма никаква връзка със сексуалната ориентация. Изненадана съм, че зрял мъж пита такова нещо. Като цяло това се харесва на мъжете.

15.   да, аз също карам жена си да ме чука с дилдо

16.   До номер 15 - идва ми да се издрайфам от изказването ти.. отвратителни СТЕ!!!

17.   Наред си. Всеки мъж е така, но повечето не си го признават. Страх ги е, че ще ги помислят за педераси. През аналния отвор се стимулира простатата.. нищо повече. Не си гей. Не е добре, че имаш хубава жена, а кръшкаш. Явно в сексът ти нещо куца, но ти си знаеш.

18.   Ами то поне 50% от мъжете и жените са Би-сексуални, и само обществените нагласи ги спират да се развихрят! Така че си е нормално, но неморално...:)

19.   Наред си си. Нищо ти няма.

20.   Тате, не съм очаквал такива работи от теб ... ^^^