Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е в рамките на един полов акт, траещ около 3-4 мин. максимум, един мъж да свърши изцяло два-три пъти.
Може да ви се стори глупаво, но аз много се чудя и реших да ви питам :). Възможно ли е в рамките на един полов акт, траещ около 3-4 мин. максимум, един мъж да свърши изцяло два-три пъти. И ако да - при какви обстоятелства би могло да се случи това? Защото по това, което аз видях и усетих, ние бяхме с презерватив естествено, но ми се стори, че изцяло се изпразни и то няколко пъти... Което за мен поне е странно. Не ми се стори да се сдържа и да изпуска по малко, а направо сякаш си свърши няколко пъти за това кратко време ... И мислите ли, че виагра може да има нещо общо с това? Само без заядливи коментари, моля.

Коментари

1.   Абсолютно възможно, даже мисля че рекорда беше на някакъв пич, който свършил над 20 пъти подред...

2.   Мисля че може!

3.   Всичко е възможно, твоя случай е за Гинес.:)))
Виаграта удължава акта, не го съкращава..

4.   Хахх ще падна от смях :) За пръв път чувам за изцяло свършване и на по малко :)))) Няма такова нещо ,или свършваш или не. Не е виагра,просто твоя човек е бързак и още не се е научил как да се контролира :) Успех ,дано съм ти помогнал.

5.   Добре де, ама нали се изисква време за да може да се произведе сперма след еякулацията. А какво би се случило ако мъжът вземе някакво хапче за собствен кеф, а не за да удължава акта ?? Аз по-скоро подозирам нещо подобно :). Историята е минала, така че не е съдбовно важно, но ми се ще да си изясня някои неща около човека, тъй като доста неизвестни останаха.

6.   И аз имам такъв проблем с гаджето си. дайте съвет как да удължим сеанса, никък нее приятно да свършва преди мен, така ми минава мерака за секс. а много го обичам и не искам да се разделяме заради тоз проблем ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ. дайте съвет.

7.   Като стана въпрос за свършване, ми аз като за първо път го направих с проститутка, но свърших за по малко от минута. Как да забавя този акт.

8.   Възможно е. Когато бях на 20, свършвах за 1 минута, после за секунди го "дигах" отново и можех да свърша след 1-2 минутки. Бил е превъзбуден и това е.

9.   Възможно е момчето да не е правил секс дълго време или вие да сте го възбудили доста добре но все пак един път за минутка да но 2-3 пъти за 3-4 минути това е проблем.
Купете си спрей за удължаване на половиат акт може да помогне.

10.   Ах мале, а аз си мислех, че само на мен ми се е случвало. Дано да не си попаднала на същия мъж. За 3мин. той свърши 2 пъти, при това с кондом. И след това изобщо не можа да го вдигне. Беше доста гадно. Аз почти нищо не разбрах от цялото нещо. На следващия път се случи същото, 10 мин като включвам и банята преди и след акта. Той ми обесни, че се случва така, защото много ме желаел. Искарахме така около месец, в който не свърших нито един път и се разделихме.

11.   Ха ха и по какво позна, че е свършил 3 пъти за 3 минути? Даже и зайците трябва да почиват повече, между отделните свършвания...

12.   Аз съм мъж.
Направо ме учудват, какви са тези актове за 3-4 мин.! При мен това никога не се е случвало. За мен един акт трябва да е поне 20 мин. минимум и то това го считам, за бърз полов акт. А ако говорим за нормална продължителност и задоволеност от акта, поне 30 мин. Моите актове са обикновено от 40 мин. до 1 час. Това за мен си е едно нормално време, за чист полов акт, без любовната игра. Над 1 час до 1 ч. и 40 мин. също може, но това вече си е горница, над нормалното и трябва да съм доста на кеф и да ми се занимава.
Абе, мъжът може да се свърши и за 10 мин., но за мен това е прекалено набързо свършване. Както казах, минимумът трябва да е поне 20 мин. Под 20 мин., просто не е интересно!
При полов акт независимо от дължината, аз свършвам само веднъж. Предпочитам по-дългите полови актове, но свършвам само веднъж. Ако искам да повторя, го правя след 5, 6 часа или повече и пак с дълъг полов акт от 40 мин. до 1 час. Мога да повторя и след по-кратка почивка (от 1 час), но не ми харесва, искам да си отпочина малко. Поне при мен е така. Това за мен, пък и за жената покрива и задоволява идеално сексуалните ни потребности. Правим го почти всеки ден, понякога два пъти на ден, три пъти по-рядко.
Ако момчето е младо може да повтори след около 20 мин. почивка, да потрети след около 30-40 мин. почивка. Но 3-4 мин. полов акт, за мен това е ненормално. Това означава, че щом го вкара и е готов, свършил. Не мога да го приема. Дори, ако ще момчето да е младо и неопитно.

13.   Ами да има и такива мъже. Представяте ли си какво ни е на нас жените, и да ти кажат накрая "Ами защото много ме възбуждаш" Не стига, че си незадоволена, ами и виновна :)!