Споделена история от Секс и интимност

На 14 години е, а не е девствена!
Приятелката ми е на 14 години аз съм на 17, запознахме се преди година на един лагер. В различни училища сме, но нещата потръгнаха и сме заедно. Много я обичам, начина по който изглежда е мечта за всяко момче. Висока е 167, стройна слаба, стегната, манекенка. Всичко привидно във връзката ни е ок. Обаче от много хора в града и нейни бивши гаджета с които тренирам футбол ми казват, че са си лягали с нея. Става ми малко неприятно, защото няма човек който да не я мисли за леко момиче. Нейни приятелки дори ми го казват, че е спала с много момчета дори и с най-добрия ми приятел. Не знам дали да им вярвам! Как да я попитам, страх ме че може да ме разбера погрешно или да се разсърди? Не сме го правили още, аз самия също не съм девствен, но за първи път правих секс миналата година преди да се запозная с нея.

Коментари

1.   Виж, не е страшно ако не е девствена - тя си е същия човек, но ако е вярно, че още на 14 г. е леко момиче, просто не се занимавай с нея. Понякога момчета пускат слухове за момичетата, които са ги отхвърлили, но да чуеш от много места едно и също ...в повечето случаи означава, че е вярно. Дай ѝ обаче шанс да се защити като директно ѝ кажеш какво си чул. Чуй нейните причини и обяснения. Жалко е, но има такива неориентирани момичета и е жалко, че родителите спят и не са обяснили на момичето, че момчетата искат секс, дори да казват, че те обичат. Не е единствена - има много такива и жени, включително на възраст, които в търсенето си на любовта просто не могат да кажат НЕ, а ти си лапнал май сериозно. Прекалено късно си се появил в живота си и за съжаление майка ѝ не ѝ е разказала някои женски неща, за да я предпази - резултатът е на лице - момичето е руинирано, а за съжаление такива момичета мноого трудно могат да изчистят името си да не кажа невъзможно. Често и сами прескачат от цвят на цвят. Можеш да останеш наранен и мисля, че затова изобщо приятелите ти казват тези неща- да те предпазят преди да си лапнал по „волна пеперудка“

2.   Младежо, не я разпитвай за неща, които не искаш да знаеш. Миналото на едно момиче е болна тема за много мъже - научиш ли разни пикантерии, има вероятност да тегне над теб, а от там и над връзката ви. Щом е готина се радвай, че си с нея и си изживей връзката. Млади сте, няма да се жените, я. Само използвай предпазни средства! Сега мислиш, че си лудо влюбен и тя е Единствената, но ще има още много други в живота ти :) Споко, и да не ти пука. Онова там между краката й не се е протъркало. Даже явно е по-дивичка и разкрепостена и ще намажеш от хубав секс. ;) Дерзай

3.   Моето момче, не влагай чувства в тая връзка!! Имам една добра и една лоша новина за теб!
Лошата е, че приятелката ти е курва с тенденции да стане още по-голяма курва, а ти я мислиш за свястно момиче. Спокойно малък си още и си влюбен, трудно ти е да мислиш трезво!

Добрата новина:
Ще чукаш красиво момиче с опит, може да те научи на нещо! ;)

4.   Ми пич, ти чакай и се кани още, а другите ще й се радват... действай не го мисли.... и няма да е едиствената с която ще бъдеш... така че се запиши и ти там...!

5.   Аз съм момиче на 17, почти целия ми малък град ме имат за леко момиче, а реално съм спала с 2 момчета. Първия ми беше на 15, ако има значение. Всичко идва от това, че обичам да се обличам по-ектравагантно, да си правя прически и да се гримирам. Може за приятелката ти да е истина, че е спала с много момчета, може и да не е. Няма как да знаеш със сигурност. За приятелките - нали знаеш колко истински приятели има в днешно време, а и всъщност не само в днешно време? Може да ви завиждат, например. За момчетата - номер едно е права, че момчетата често разпространяват слухове за момичета, които са ги отхвърлили. На мен ми се е случвало, например. Виж, ако момичето е свестно, не се сваля с други момчета, обича те, има за какво да си говорите, какво значение има с колко е спала? Ако вече отсъстват тези неща, и девствена да е, няма да я спаси.

6.   Не изпускай момичето само защото някой нещо говори!!! Влияеш се от хорското мнение и забравяш да се наслаждаваш на връзката. Ако е леко момиче ще ти пусне на първия час от запознанството ви, ще се държи фриволно, ще те използва 5 дена в най-добрия случай и ще ти бие шута. Отговори си на въпроса какво виждаш ти в нея. Леко момиче няма да поддържа връзка една година без секс. Според мен е завист и дори смятам, че е девствена! :)

7.   От Автора
Говорили сме за секс, но винаги щом я попитам дали ще и е за първи път сменя темата. Като има удобна ситуация ще го направим. Най-ме боли за това, че явно всичките ми приятели и нейни приятелки знаят, че е спала с много момчета, само аз съм бил в неяснота :( Иначе е супер готината, не знам как ще я преживея. Но от друга страна ми е кофти като ме видят на тренировки всеки да ми казва колко е яка в леглото и как добре се справя...

9.   На 14 няма как да е спала с толкова много... А и ти няма да се жениш за нея. Да не ти пука.

10.   И какво от това, че е на 14 години, и че е правила секс? Аз мисля, че не е от значение на колко си, когато не си девствен/а вече и на колко е било за пръв път и ала-бла. Достатъчно е човек да има акъл, да е образован и да е информиран добре за секса и за болестите предавани по половите пътища и т. н. и да се чувства напълно готов психическо и физическо за това преживяване. Няма определена възраст дали са малки или не тийнеджърите.

11.   От 1 До хората, които се кефят, че Авторът щял бил да има хубав секс - ами просто се лъжете. Бройката нищо не означава, освен че момичето е сексуално активно, но дали човек ще е добър в леглото или не - не зависи от това. Вие обаче така и не усещате, че Авторът иска повече от секс с това момиче - лапнал е по нея истински и рискува да стане за смях... и да се превърне в поредната бройка
Определено ще има секс с момичето, но дали е бурен или не си зависи от темперамента ѝ. Често подобни момичета затова и имат такъв километраж - не успяват да получат сексуално удоволетворение и сменят мъжете. Най-сексуално незадоволените и пасивни жени в леглото имат най-голямата бройка, просто защото си въобразяват, че със следващия ще е по-добре, ще има оргазми и така нататък. Сексуално удоволетворените жени, активните и експериментиращите в леглото не сменят мъжа толкова често, защото сами гледат нещо да допринесат в леглото и да намерят с приятеля си сексуално удоволетворение.
Не казвам, че тя е такава или онакава, а просто че не можете от бройките на една жена да съдите за това дали е добра в леглото или не, а лошото е, че Авторът иска действително повече от нея и рискува да остане разочарован.
От една страна ще стане за смях пред всички ако тръгне сериозно с такова момиче - ами половината град знае нейните интимни подробности, особено се обсъждат на тази възраст кой как пъшка, колко е широк и дълбок, как свършва и тем подобни - умножете бройката по 5, после тези хора по 5 и ще получите броя мъже, които знаят тези неща - всяко момче е разказало на най-близките си 5 приятеля, всеки от тях на своите 5 приятеля и така нататък. Стига ѝ да е спала с 3-5 момчета на тази възраст, за да се е разпространило всичко чрез устна пропаганда, а и чрез интернет навсякъде
И още един риск има - такива жени често прескачат от мъж на мъж при малкото разочарование. Не говоря за конкретното момиче, а по принцип. Тоест дори Авторът да се пребори с присмеха, той рискува да надене големи рога или да бъде зарязан заради момче, което ще е по-сладкодумно.
Затова жените с лошо име трудно имат дълга връзка или брак, а мъжете, които са с тях сериозно са обект на присмех в обществото. Винаги е било така, винаги ще бъде така.
Една жена е името си!
Тези неща не ѝ ги е казала майка ѝ, изобщо това момиче явно е безпризорно или родителите не ги е грижа къде е и с кого. Авторът е явно от добро семейство, затова и наивен човек, мисли доброто за хората, но по принцип нищо не е случайно и всички правим и изборите в живота си. Жалко е, че толкова малко момиче е стигнало до тук, но на 14 щом е там... не ми се мисли като порастне къде ще е на 20... и по-добре просто да не си с нея, когато съвсем пропадне - днес спи с момчетата надлъж и нашир, утре ще овършее и мъжете, а може да ѝ хрумне, че и по-добър живот може да си осигури с такива услуги. Всяка проститутка е тръгнала все пак от някъде... може и добро момиче да стане такова, но на за която на 14 г. да си легнеш с поредния не е проблем.... на 18 няма да е проблем обществената употреба
Винаги е имало такива жени и това дори е добре за обществото, защото мъжете имат достъп до евтин секс и не изнасилват като в Индия и арабските страни, но дали един мъж трябва да бъде официално и сериозно с такова момиче, да се показва с нея в обществото, не знам- да, може да е чудесен човек иначе, но точно във връзките явно има проблем, а ти ще имаш с нея връзка, няма да ходите на кръжок по поезия или нещо такова - тя има проблем със секса, а ти секс искаш да правиш с нея. Ползвай поне кондом, не прави френска и внимавай с целувките по устата, защото трипер и сифилис често засягат цели класове....
Винаги е имало такива момичета, между другото. Аз съм расла през 90-те и веднъж като бяхме на лагер подобни момиче на 14-15 г., но доста добре развито, отне девствеността на всички батковци 10 и 11-ти клас - за 4 дни екскурзия мина буквално момчетата на два класа - това са 20-25 човека като останаха двама-трима баламурника и тях оправи срещу алкохол и много молене на принципа „Хайде де, какво ще ти стане“. Супер беше в този момент за нея, получаваше много внимание, а дори по-малките момчета се бяха наредили пред вратата на стаята ѝ, за да подслушват. Практически останалите момичета през цялата екскурзия живо момче не видяхме - онези бяха твърде заети да се редуват в стаята ѝ и пред стаята ѝ. Накрая двама-трима дори я ....пренесоха от спирката до тях, защото имала мускулна треска.
Иначе беше добър човек. Говорили сме си с нея и съвсем нормална беше.
Проблемът е, че такива момичета не могат да се насладят и на вниманието на мъжете, а ако ще трябва да дадат секс в замяна - не им е проблем. Не, че сексът ги влече, а самото внимание, самото обгрижване от мъжете докато го получат. След секса спира и това внимание и затова се отива на следващото и следващото момче и се стига дори до ексцесии, защото такива жени и момичета не могат и НЕ да кажат и буквално като дойде някой с приятел, не може и без на приятеля да даде - не е справедливо просто :)

12.   Винаги е имало леки момичета, предлагам ти да я пробваш съвсем скоро защото може да не е е дълго твоя, така както вървят нещата ;)

13.   От Автора
Тя в момента е на лагер ще се върне утре. Аз трябваше да остана в град заради футболен турнир и не сме се виждали от седмица. Пишем си постоянно, казва колко и липсвам и т. н След като се върне ще правим секс, просто искам да разбера дали е девствена? ! Но проблема при мен е, че я обичам, а не искам да говорят, че е курва. РодителиТе и са разведени живее с майка си, която има нов мъж и при тях е малко сложно.. Най-добрия ми приятел не ми е казвал нищо за нея, но всички други ми казват, че освен за секс за друго не става :( Искам да не вярвам и се надявам всичко да е от завист, защото иначе ще ми бъде много гадно и всички чувства към нея ще бъдат напразни :( Защото ще бъде поредната градска курва

14.   е, чакайте, авторът не е тръгнал да се жени за нея:-) дали всички легенди за нея са верни, не е ясно, но и половината да са - момичето има сериозен за възрастта си опит още на 14.
авторе, ходи си с нея, щом толкова си падаш по нея, за нещо по-сериозно явно трудно ще се получи, щом всички така говорят за нея. за съжаление момичето явно има доста бройки, а и щом сменя темата, няма смисъл да я разпитваш. на вашата възраст така или иначе сериозните връзки са мит.
Ж44

15.   Да ти имам и проблема...

16.   От Автора
Само да допълня, че приятелите ми с които тренирам са 18 години..
За това не знам дали да им вярвам!

17.   Майта работи я на макс!

С мойта сме по на 16 и 3ка сме правили, когато аз я попитах колко пъти го е правила тя каза 5 била е и с моя най-добър авер и аз и викам браво... Искаш ли да го викнем и него и тя каза нз, звъннах му и му казах че знам кво е направил и да дойде да се разберем. Той дойде такъв брат сори а-у... Вкам няя нищо аре да я пънем и двамата и така...

19.   О, Авторе, тя на лагера си е прекарала много добре :)

20.   Хахаха ти гледай сега след лагера да не е напомпала корема и като се върне да правите секс и после да ти каже, че е от тебе. Внимавай и ползвай презерватив!!!

21.   Номер 19, защо плашиш момчето? Какво имаш предвид като му казваш, че си е прекарала добре?

22.   Виж сега, от опит ти го казвам. Аз съм на 16 (момиче) и също на 14 не бях девствена. Направих го месец преди да стана на 14 и да ти кажа не съжалявам, но няма значение. Та да минем нататъка. Била съм с 3 момчета, и искам да ти кажа, че, когато срещнах сегашния си приятел, нещата се промениха. Никога не съм гледала бройката, но никога и не съм се спирала и стигнах до 3ма-пак се отнесох.
Обичай я, защото аз като се замисля сега и с 10 да съм била, сега като съм с него ми е най-добре. Тя ако те обича, няма да и пука за нищо друго, но тук май май става дума само за теб, ти се съмняваш в нещо, а тя май и представа няма! Обичай я бе момче, да си дойдеме на думата след толкова отклонения от мен, обичай, пък бройката няма значение! ''Не е важен първият, важен е последният''

25.   Хм. Аз като бях на 17 някъде там. Излизах с едно момче. Към 3 4 месеца. Имаше голямо име като курвар. Всякакви ми казваха че е спал с всяко второ момиче.
А ние преспахме чак след няколко седмици май. Аз говорих с него заради коментарите. И ми беше отговорил нещо от рода че е спал с едно две. Бил шута на някакви и те пускали слухове.
Иначе говори с нея.

27.   От Автора
Ние правихме секс, все още сме заедно, не сме разговаряли. Не беше девствена поне така си мисля, нито казваше, че я боли даже напротив харесваше и. Нямаше кръв, мацката ми е супер в леглото наистина. Ще съм с нея докато мога, защото е прекрасна и се радвам, че първия ми път беше с нея..

30.   "аз самия също не съм девствен, но за първи път правих секс миналата година преди да се запозная с нея. "
"Ще съм с нея докато мога, защото е прекрасна и се радвам, че първия ми път беше с нея.. "

Някой май лъже, а? Уж правил секс миналата година, а после първия път с кого...??