Споделена история от Секс и интимност

Жени с малки или големи гърди
Не знам, може би тази тема е доста популярна, но в няколко реда ще споделя моето мнение, което е изградено на база единствено и само на личен опит.

Та, по темата. Големите гърди, естествено са доста впечатляващи, особено, ако са на пропорционално тяло. Само да вметна, че пиша само и единствено за натурални такива. Пластмасата въобще не я включвам в темата. Големите гърди предизвикват възхищение, още повече, ако притежателката им знае как да ги манипулира, за да изглеждат стегнати и прибрани. Големите гърди карат мъжете да точат лиги и да си представят как биха изглеждали без опаковката им, как биха ги мачкали, галили и т. н.
Разбира се, че, когато падне опаковката на големите гърди в доста от случаите биваме до някаква степен разочаровани. Естествено не винаги, но голяма част са увиснали, по-меки от памук, не изглеждащи добре, даже по някой път и доста несъразмерни.

Да минем на малките такива. Тъй наречените спортни гърди. Не правят такова огромно впечатление като големите им посестрими, трябват доста усилия и номерца, за да се накарат да изглеждат по-внушителни, повечето им собственички мечтаят за големи. Не казвам всички, но повечето с които съм разговарял са искали 1-2 размера по-големи. Когато опаковката на малките гърди падне в повечето случаи са наслада за окото. Правилна форма, събрани, твърди.

Така, нека сега да премина към най-съществената част - кои жени, тези с малките или тези с големите гърди правят по-хубав секс и са по-всеотдайни в леглото. От личния си опит, а смея да твърдя, че той е доста голям, бил съм с всякакви жени - с размер от почти никакви гърди, до наистина огромни, смея да твърдя определено, че тези с малките гърди са на светлинни години в секса от тези с големите. Просто не знам защо е така, но тези с по-малките гърди направо те обсипват с внимание, с всякакви ласки, сексът е невероятен, просто сякаш са създадени само и единствено за това. Докато притежателките на големите (поне тези, с които съм бил аз), а те са поне 20, са доста пасивни. Не проявяват никаква инициатива, сякаш ти си някакъв инструмент, който трябва да ги задоволи и това е. Не обръщат почти никакво внимание на партньора, за тях сексът по-скоро е нещо без което може. Не знам дали всички са такива, но пак подчертавам, че това са само и единствено мои наблюдения.

Пускам тази тема не за друго, а да разбера дали има и други, които са достигнали до тези изводи. Естествено, че и жени могат да се изказват по темата. Не е забранено. Просто това не е провокация или нещо подобно, а споделяне на лично мнение.

Коментари

1.   Първо, да правиш квалификация на жените според гърдите им е грозно - не сме някакви крави, за Бога. Отделно кой какъв е като характер, но и като темперамент в секса не зависи толкова от гърдите, а от много други фактори - има ли жената самочувствие, експериментирала ли е и познава ли тялото си, от майсторството на мъжа също, от желанието на жената. Най-големият сексуален орган у човека е мозакът, не гърдите.
Гърдите не са нещо, което можеш да отидеш и върнеш в магазина. Не си ги избираме. Българската жена като цяло няма големи гърди - А, B чашка и толкоз ако е с нормално тегло, така че не знам ти изобщо бил ли си с жена с естествено големи гърди - над C чашка и нагоре.
Аз имам D чашка и съм с нормално телосложение. Не съм си поръчвала гърдите по eBay, никой не ме е питал искам ли или не. Като младо момиче ми пречеха и ме комплексираха, срещах подигравки и от момичета, и от момчета и дълго се пробвах да ги превързвам и да ги направя да изглеждат по-малки, но природата си е природа. Не мога и да си отрежа гърдите за удоволствие на хора като теб, защото първо - харесват си ми, второ - това е много рискована операция и не само заради упойката, а преди всичко, защото може да се засегнат нерви, управляващи ръцете.
Гърдите ми са стегнати и с правилна форма, двете поне на очи са с еднаква големина и форма, не висят - напротив. Бих могла да ходя и без сутиен, но изглежда евтино, нямам нужда да ги манипулирам със сутиен да кажем, нося меки сутиени. Не знам ти къде намери увиснали гърди, но при млада и нераждала жена няма как да са, а при раждалите жени и малките увисват.
Не съм спала с жени, но не смятам, че жените с големи гърди сме по-зле в леглото. Напротив -имаме самочувствие, получаваме и много комплименти, а това дава и увереност в леглото и като жена, защо да съм пасивна в леглото, само защото съм имала гърди? Напротив - имам самочувствие и мога нещо да покажа.
Имах в последните класове на гимназията приятелка с много малки гърди - не стигаха и за сутиен. За никой това не беше проблем, освен за самата нея. Ходеше вечно без сутиен или бюстие, което е разбираемо при такива малки гърди, но не го правеше за себе си или от удобство - в училище горе носеше полупрозрачни блузи, за да привлича погледи и комплименти на момчетата, а дори и на учителите. Флиртуваше с всеки и толкова беше комплексирана от това, че аз имах гърди, а тя нямаше, че успя да свали приятеля ми Той рева като малко дете като го зарязвах, между другото, макар че доста цивилизована бях, говорих за хубавите спомени и беше на обществено място - голяма излагация, а после той я шитна. И за какво всичко това - заради някакви комплекси заради едни глупави гърди. Развалихме си приятелство, което имахме тримата като цяло и беше много силно.

Според мен гърдите са нещо много интимно за жената и тъй като не можем да си ги избираме, се надявам джентълмените сред мъжете да харесвате нас преди всичко, после и гърдите ни - каквито и да са.
Може би след като родя няколко деца ще ми увиснат гърдите, но голяма работа - ще си ги стегна с елементарна операция, поне ще имам какво да стягам. При жените с малки гърди се получава след това просто една гънка от кожа, която виси. Виждала съм по съблекалните повече жени от теб голи, Авторе, и над 35-40 г. и ти гарантирам, че и малки гърди увисват като капки надолу, но празни, увиснали кожни гънки и затова след децата доста такива жени си слагат силикон
Отделно има жени без никакви гърди или с деформирани гърди - защо пък да не се оперират, но който ми разказва, че големите гърди не са били хубави и жените с големи гърди не сме сексуални просто има някакъв проблем с женските гърди и нека си ходи с жени без гърди - разни хора, разни идеали.
И така както ти не искаш да съдим по теб по портмонето или големината на пениса, моля и ти не дели жените според гърдите им, защото сме хора, не крави, за Бога.
Жена

2.   Но. 1, много развълнувано обяснение за толкова повърхностни заключения като тези на автора. Не си струва.
Според мен неговото е несполучлива аналогия с малкия и голям член при мъжете. Само много по-безсмислена.

3.   Aз пък съм зa елязaлa рaзликaтa при мъжете с мaлки, големи и нормaлни пениси. Тези с мaлките се опитвaт с всякaкви циркови номерцa дa покaжaт, че и те имaт тaм нещо. Толковa сa вглъбени в "виж кaкво имaм, ееей тaм, оновa... същото дa, пенис е", че в крaйнa сметкa жените си остaвaме сaмо с учуденият поглед.
Тези със средните 14-16 см. сa обикновено спокойни и мързеливи в стил "нaли го виждaш, хaйде почвaй го".
A мъжете с 18-20 см. сa истинските мaйстори. Предполaгaм зaщото нямaт комплекси, просто се отдaвaт нa удоволствието и обкновено побърквaт еднa женa от оргaзми.
Нaй- смешното обaче е, че тези с нaй- мaлките нaлитaт винaги нa жени с големи гърди, кaто че ще им порaсне aко успеят с нея.
В нaй- общи линии опирaме до комплексите нa мъжa. Моля, мъжетес мaлки дa знaят, че нямa кaкво дa предложaт нa жените с големи, не щем дa ск губим времето чешейки ви... нещо си. Със сигурност по- голям мямa дa стaне. Проблемa е, че виждaме "достойнството" ви след кaто се съблечете и aко в тaкъв случaй изведнъж "цицорестaтa" дaмa я зaболи глaвaтa, не се сърдете.

4.   Всички гърди се спаружват и увисват. Аз имам ужасни гърди в следствие на промени в килограмите през пубертета- малки и увиснали. Постоянно трябва да нося сутиен, когато съм навън. Никой мъж, обаче, не е проявил някакви претенции заради това. Просто защото съм жена, която мъжете не избират само заради външния вид. Както и аз не си избирам партньорите според размера на половия им орган. Щом за някой е толкова важно да изглежда като от модно списание - има операции. За мен има и по-важни неща в този живот.

6.   За мен гърдите нямат голямо значение, но тъй като харесвам атлетични/спортуващи жени със стегнато тяло, плосък корем и т. н, те почти винаги имат малки гърди, което за мен не е никакъв проблем. Харесвам и големи гърди, но повечето "надарени" жени имат повечко мазнини и не са мой тип. Предпочитам по-слаба, атлетична жена с малки гърди, отколкото надарена и пищна. Лично мнение. :) Но да, като цяло за мен гърдите нямат никакво значение. Има куп по-съществени неща у една жена, повечето от които изобщо не са свързани с външността й. #1, има една мисъл, която е подходяща за твоя коментар: "Не приемай живота толкова на сериозно, никой не е излязъл жив от него. "

Peace. :)

7.   Само искам да информирам автора, че гърдите се променят постоянно. Един ден ще са меки и по-увиснали, в друг ден, да кажем пред цикъл са твърди и сякаш по-големи. Гърдите се променят спрямо овулацията, ПМС и естествено по време на цикъл. Не се променят само, когато жената е бременна или след като е родила.

8.   Грешно определяш пич. Много грешно. Наистина ако една жена има по-големи е яко, но за мен не е никакъв фактор.

Е, сега много ясно, че и жените гледат телата на мъжете малко от малко.

9.   Аз нямам такъв опит, че да коментирам, но мога да кажа кое повече ми харесва. Противно на очакванията предпочитам спортните гърди. Нека е малко, но да е стегнато. Това важи и за дупето. Просто пипна ли меко някъде и моментално се омекотявам там долу и нищо не става. Може и аз да не съм наред, но така се получава. Аз не съм стегнат целия(буквално), за да е тя като медуза.

10.   1,3,1,3,1,3,1,3 ... понякога така ми се е*е, че 2 не виждам. Тогава мислиш ли че ми пука жената с какви цици е?! Ако съм силно загорял, не ми пука даже ако прилича на метла.
Иначе стандартно обичам жени с големи, естествени и стегнати гърди. Само дето такова животно е рядкост. :)
АКАТИМ

11.   Коментираш женските гърди и се мислиш за големия женкар, като се хвалиш с колко много си спал, а не осъзнаваш че си смешен и жалък комплексар.

12.   Номер 1, ЕВАЛА!
А за автора.. нямам думи.

13.   3, не мога да повярвам колко си повърхностна. Как класифицираш хората според размера на пениса им не ми е много ясно. Все пак завици най-вече темперамента на човека в леглото.
Аз искам мъж, който да ме обсипва и да обсипвам с внимание и ласки в леглото, да се наслаждаваме взаимно един на друг. На теб щом ти е до единия к*р това не говори много добре за теб като личност. :)

14.   Темата е абдсурдна и глупава. Не знам въобще как може да си представиш, че гърдите може да имат нещо общо със характера на жената, и още по-малко със секса. Щото секса.. хубавият секс, е в главата на жените. А и в нашите(не само долните). Тия неща са много относителни, просто има адски много фактори, които влияят върху хубавия секс. Всичко е до общуването и до това дали, и как успяват да се чувстват двамата от това общуване.. Ако успеем да влезнем в умовете на жените, вярвайте ми, че секса ше е хубав. Без значение дали има малки или големи гърди. Ако са големи, е плюс, естествено. Както и ние ако имаме чеп - 18 , е предимство. Без значние женската половина твърди обратното или не. И авторе, ако делиш жените не 'големи' и ' малки гърди', ше си останеш и девствен сигурно..
Поздрави!

15.   Гърдите нямат никакво значение.Но да малките са па-секси.

16.   Н 3, сериозно ли не можеш дa повярвaш колко съм "повърхностнa"? ! Сaмо покaзвa товa колко си "интелигентнa". Отговорилa съм в духa нa aвторa. Не е зa толковa "дълбоки" умове кaто твоя коментaрът ми :). Хaйде бягaй дa се гушкaш, aко имaш с кого де.
Мнението ми се препокривa с н14, просто съм го нaписaлa зa нивото йa aвторa, той дa рaзбере, не съм очaквaлa, че и женa може дa е толковa... :).

17.   Опс... коментaр 16 е към н 13 :)))

18.   Жената трябва да е с големи гърди.

19.   Моят опит сочи, че по-пълните жени (не че само пълните жени имат големи гърди) с големи гърди се раздават много (това може би се дължи на факта, че по пълните хора често са по весели и ведри, или така компенсират, че не са слаби).
За справка аз съм слаб и харесвам слабите жени, но тези с големите бомби и дебели, се радават на макс.

20.   Номер 19, какво компенсирали по-пълните? Само в главата ти пълните трябва да компенсират нещо. Ако знаеш колко познати имам, които доказват, че не всеки пълен човек е веселяк и се раздава, както и обратното при слаби хора, което по твоята логика е компенсиране на нещо. С няколко думи: недостатъците ги виждаш ти и още няколко като теб. За щастие сте само вие - останалите виждат хора с качества и недостатъци, а не дебели и слаби хора. Това да не ти е месарски магазин, че ще им броим месото и сланините?

21.   Като цяло предпочитам формата да е хубава, а не толкова размера, но като цяло предпочитам малки. Дори големите цицори ме отблъскват, защото повечето са виснали и грозни, когато са без сутиен. Като ги стисна и ми излизат между пръстите. Не ми харесват особено, но пък тогава се съсредоточавам върху други красиви части от тялото на конкретната жена. Малките са някак нежни, красиви, срамежливи... :)

22.   Определено големите гърди. Малките цици шепи не пълнят.

23.   №19 се изказва...
Незнам дали съм се изразил точно. Нямам нищо против пълните хора, просто харесвам слабите жени. Моят опит и опита на близки приятели сочи, че пълните жени се раздават повече, правят и по-разкрепостени неща в леглото. Психолозите го обясняват, че така подсъзнателно искат да компенсират, че са пълни, защото повечето хора в Западна Европа харесват слабите жени. Въобще не обиждам пълните хора!

24.   Добре де, и аз съм жена, ама темата ми се стори забавна и интересна. Накарахте му се, сега дайте да видим и други комемтари да се посмеем.

31.   Големи или поне средни. Трябва като го сложат му тях, да го обгърнат без напрежение, дърпане и натискане.

32.   Разбира се че съм за големите гърди! Жена без гърди огън да я гори, е казал народа! Имам красива и пищна "рубенсова" съпруга с размер D към Е, и съм напълно удоволетворен в секса! Гърдите и са като две големи капки с огромни ареоли, които напрово ме подлудяват от възбуда. Е има жени и с по-големи, но те са голяма рядкост, така че се радвам и ценя това което имам!
Живеем в свят гравитация, така че всички гърди увисват, но има качествена разлика от това как увисват големите гърди - красиво и женствено и възбуждащо, като величествена гръд на зряла матрона и как се спаружват малките цицки тип кожна гънка. Жена с малки гърди, трудно би ме възбудила.

33.   Има цицомани, които харесват големи гърди. Но повечето мъже обичат размер, който точно да запълва шепите им. В края на краищата жените не избират с какви гърди да са и от това пряко едва ли зависи сексуалната им активност. Имал съм връзки с жени с огромни гърди, които бяха истински огън в леглото. Както и жени с малки гърди, които бяха паметници. Напълно оборвам твоето становище. Не е важна големината на гърдите, а отношението към връзката ви, към теб, към интимността ви.

34.   Големи гърди но в комбинация с пищна рубенсова фигура, само тогава насладата е пълна! Слаба жена, трудно може да има големи гърди, тъй като не е физиологична пропорцията! А женското тяло има още и други извивки и форми, на които трябва да се насладим, а не само циците!

35.   №10, ебати и всеядния нерез си, то по тая логика, като толкова много ти се е. е, и на мъжки гъз не би се насландисвал много, нали ще го завреш!

36.   Разпитах приятелите си, такова нещо-тлъста и раздаваща се не сме срещали. Аз лично съм имал страхотен секс със слаби партньорки

37.   Големи цици,тясна слива и жената да е доста еблива-това е истината !!!

38.   Едно ще ви кажа и тази тема да приключи вече
влезнах в немски магазин с детето да покупка, а магазина беше пълен с мъже и жени, по едно време влезна една жена 180 висока ама с голямо деколте ама ако ви казвам какви големи и супер щръкнали зърна и се виждат под тънката блузка и с копринена поличка дето показва с супер яснота уникално супер оформен леко закръглен задник и бузките... казвам ви не остана никой който не я заглеждал с отворена уста, даже и жените я гледаха с завист честно ви казвам а бе с една татуировка на арабски, питах я за да закача нещо.. какво значи превода а тя отговори ( това което не ме убива ме прави по силна) тя разбра че не ми пука за превода и се усмихна хитро като ми видя как не съм откъснал погледа от тези нейни уникални големи гърди и зърна, а за задника да не говорим :)
а сега моля жените с малките гърди да не се обаждат защото съм сигурен че те ако влизат някъде едва ли толкова мъже ще ги заглеждат и да им вдигат пениса както го стори онази жени и всяка жена с големи гърди.

39.   На един приятел, жена му няма абсолютно нищо само зърна. Хубави са малките гърди, но да нямаш хептен за цяр е кофти работа. Спортните гърди са секси. Но да си ню ню е грозно. Все едно я гледаш в гърбът.

40.   Жените с по -малки гърди се обличат доста по - предизвиквателно. Рядкост е да видиш жена, която има естествено голям бюст, да носи голямо деколте. Малко са жените, които са Наистина доволни от формата и размера на гърдите си. Изключително важно е отношението на партньора!!! Сексуалността се свързва по - скоро с темперамента и самочувствието на жената, и как вижда себе си в очите на партньора. ПП-Авторе, не мислиш ли, че тези с малките се раздават повече, защото компенсират размер и се опитват да насочат вниманието другаде? :D Това е разбира се е шега -светът е хубав, защото е шарен и има големини и форми за всеки вкус!