Споделена история от Секс и интимност

Бисексуален или?
Имам един приятел, който ми сподели негов проблем, на който вярвайте, че не можах да отговоря. Значи става дума за това, че сънувал как.. прави секс със някакъв мъж. Ок-сън, сън. Той по принцип е бил с момичета и не проявява някакви признаци на хомо или бисексуализъм. Проблемът е, че този сън не му излиза от главата и на моменти се сеща за това. Притеснява се какво му е. Някой може ли да сподели какво представлява този натрапчив спомен от сън и каква би била причината да се появява пак?

Коментари

1.   Ще му мине. Нашето подсъзнание е голяма мистерия, както и сънят, но не мисля, че е бисексуален. Аз навремето сънувах за секс с баща си, а не бях правила секс до тогава и направо се изплаших яката, но после го забравих, а след години изчетох тонове литература по психология и психиятрия, убедих се, че е нещо нормално. Ако мъжът ти не може да се справи сам, нека отиде на психолог.

2.   Няма проблем. Аз съм сънувал, че правя секс с мъж, с майка си, с баща си, със сестра си, с кобила, на сън съм се възбуждал и от предмети. Ако в реалния живот не се възбужда от мъже, няма от какво да се притеснява. Аз в реалния живот не се възбуждам от мъже.. един странен случай имаше, че като бях по-малък и в разгара на хормоналната буря една кобила ми се стори доста секси и май взе да ми става. Не се шегувам. Но не смятам да пробвам с животни.

3.   Здравей!
Преди да започна да говоря, мисля че е редно да спомена, че съм бисексуален.
Ще е хубаво да кажеш на каква възраст е въпросното момче/мъж. Осъзнаването на сексуалната ориентация се появява най-често в пубертета, така че може да е фаза на самоосъзнаване. Интересното е, че повечето неосъзнати хомо/бисексуални започват да слагат под въпрос сексуалната си ориентация точно заради еротичните си сънища с представители от същия пол (към тази бройка спадам и аз).
Все пак може да е само еротичен сън- не може да сме привлечени само и единствено към противоположния пол в сексуален план. Сексът си е секс. Много хетеросексуални мъже гледат гей-порно, но това не ги прави гейове, нали?
Няма да е лошо да го разпиташ дали е имал някакви романтични влечения към момчета, защото ако да, тогава работата е по-сериозна. Ако не- за сега може да е спокоен и да не се тормози излишно.
А и да е бисексуален, ти си длъжен/а като негов приятел да го подкрепяш независимо от сексуалната му ориентация. Това е нещо интимно и доста лично, което не трябва да те засяга особено. Даже се чудя защо не той, а ти си пуснал/а историята. Но все пак е хубаво, че се опитваш да му помогнеш.
Надявам се да се намери отговор на този "въпрос "! Ще следя историята за новости. :)

4.   Това е нормално, ако е тийнейджър... Да знаеш с колко момичета съм се натискала и колко много съм опипвала... Ама на сън. Това е нормално, и знам, после цял ден/седмица ти се върти в главата... И то едно хубавичко ти става като мислиш за това, ама после минава, та и дори се отвращаваш като се сетиш

5.   Този твой приятел да не се окажеш ти! :д
Споко, не се притеснявай да си признаеш за тоя сън.
Няма нищо смощаващо ако веднъж си санувал нещо такова.
Но ако често сънуваш секс с мъж, значи по голямата част от времето през деня я преминаваш във желание да спиш с някой твой приятел или просто мъж.

6.   Абе, аз като дете съм сънувала, че летя и не ми излизаше от главата, все опитвах да се понеса по вятъра, обаче така и не се научих. :)
Спокойно, сънищата нямат нищо общо с реалността.
Казвам ти го като лесбийка. Сънувала съм, че имам сватба с мъж. Определено нямам влечение към противоположния пол, а сънят(кошмарът) далеч не ми е подействал в каквато и да било насока, дори не ме накара да се замисля над сексуалността си, защото съм абсолютно сигурна какво харесвам и какво - не. Вариант е приятелят ти да е объркан относно своята сексуална ориентация и затова да размишлява над съня си толкова много, така че ако някога ти признае, че не е хетеросексуален, моля те, не го отхвърляй, а го поздрави за смелостта и просто го приеми.

7.   Ха-ха, то всеки е сънувал какво ли не, това не означава, че тръгваме да го правим в реалността, нито че дори го искаме. Вероятно е гледал или чел нещо по въпроса и затова после го е сънувал. Често се случва.

8.   Причината е (не)осъзната хомосексуалност. А щом редовно ти споделя това нещо, вероятно иска да спи с теб или поне да си подготвен за когато се разбере за сексуалните му предпочитания. Друг вариант е този твой приятел да си всъщност ти и затова да питаш. Сигурно има и други вероятности, светът е шарен.

9.   Аз съм сънувал, че правя свирки, защото мислено и така на клипче харесвам мъже и ме възбуждаше тази мисъл преди време, тъй като вероятно имам някакви комплекси и не харесвам достатъчно своят пенис, който не е малък, но все пак съм идеалист и максималист. И аз съм сънувал и ме е възбуждала подобна мисъл, но и най-готиния пич да мине покрай мен, по-скоро бих желал да прихвана нещо от него и да се държа и аз така, би могъл да ми стане идол, но в никакъв случай сексуален обект, не ме влекат в действителност мъжете, но в мислите ми се е случвало много пъти да се възбуждам от това, в сънищата ми също, но реалната осанка на жените е специален случай за мен, а мъжете са просто приятели, съперници и т. н в моето реално усещане.