Споделена история от Секс и интимност

Да изневеря ли ? Или да бъда верен
Пише ви едно момче на 24 години. Имам сериозен проблем. Активно се занимавам със спорт (фитнес), от това ли е, незнам, но стращно много ми става .....Много пъти съм попадал в неудобни ситуации заради това, например на работа след като "неволно" се наведе колежка или пък в градския транспорт като видя пищните форми на некоя ученичка. Имам приятелка, която много си я харесвам и държа на нея. Много си ми е сладка, леко пълничка-абе супер, ама в секса е доста зле, неможе да издържа повече от 1 час свършва 2-3 поне и след това казва, че я боли, а аз сам се управям (ръчно), а толква много ми се иска да продължа до побъркване да го правя, защото имам въздух и се разгорещявам много, а тя милата не може, даже ми се кара, че съм мръсник или пък перверзник, че тя не била некоя курва, некви такива ми ги говори и се чуствам много гадно така.

Имах една предишна любовница, преди 2 години, туркиня, тя живее в холандия. Там се запознахме, бях на стаж в една фирма холандска и тя ми беше шеф. Преди с нея съм правил до 4 пати на вечер и тя много ми се кефи,. Лошото е, че сега е в България и постоянно ми звъни -да се видим, а аз не искам моята приятелка да страда. Ако откликна на предложението? Грях ли е да искам луд секс? А и не искам моето момиче да страда. Ако изневеря дали ще го възприеме точно като изневяра. ДА пробвам ли с туркинята само за секса . НЕЗНАМ МНОГО СЪМ ОБЪРКАН. ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ, МОЛЯ ВИ СЕ

Коментари

1.   "Ако изневеря дали ще го приеме като изневяра"-ами като какво трябва да го приеме,според теб.Според мен успокой малко топката и си карай с твоето момиче,след като имаш чувства към нея и не искаш да я нараниш.

2.   стои си на дупето

3.   Защо "като изневяра"? То ще БЪДЕ изневяра. Постави се на нейно място.

4.   Много вярно - стой си на Д-то. Знаеш ли, че стимулантите с които се тъпчеш те карат да искаш да го правиш побъркване?

И ти на не мислиш, че момичето е машина??? За 1 час се изморявала... Колкото до оная развранта туркиня - наред ли си да мислиш че ти ще си правиш каквото искаш с нея, а приятелката ти ще ти се радва - Разбира се че ще я нараниш. Мисля, че ако тази връзна за теб е истинска в "Управянето ръчно" няма лошо.

5.   според мен -щом твоито момиче не може да издаржи на темпото даваи с туркинята, ти не си виновен, че толкова ти се изка може би тя е виновна нестига че не може да иждаржа ми и на сичкото отгоре не я бива

6.   Важното е на тебе да ти е кеф .Друите са без значение. Друсай си туркинята

7.   Изневерявай и то не само с туркинята. Един ден като
се ожениш, тогава няма да изневеряваш.

8.   Та приятелката ти е направо за медал-да издържа час! Какви ги дрънкаш? Ти явно имаш проблем. Какво пиеш? Не знаеш ли, че и много дълго е ненормално?

9.   Ами според мен трябва хубаво да поговорите и да се разбирате-да правите компромиси един на друг! Не изневерявай защата ще ти бъде зле и ще се издаде6!

10.   Хвани си някоя спортистка, от тези които не приличат на жени, сложи и краката зад вратът и, и еби, еби, еби.
Ти въобше можеш ли да ебеш. То не е само да се
клатиш, да го вкарваш и вадиш. Да знаеш след 10
години няма да ти става. Да не вземаш наркотици.

11.   Абе не ги слушай тия, сексът е мн важен в една връзка, щом сегашната мацка не отговаря на твоите потребности, значи може да ти е приятелче, но за партньор трябва да си намериш някоя машина като тебе:) дали туркинята или не няма значение, важното е да си правиш живота хубав, а не зорлем да се тормозите.

12.   Аз мисля, че трябва да поговориш с твоята приятелка за проблема ви в секса, защото, ако не е тя на друга пак може да изневериш, ако имате проблеми в секса. Ако тя не те рязбере, то тя ще си е виновна, че и изневеряваш.
Най-добре и кажи, защото лъжата е най-грозното нещо в живота и никога няма оправдание щом като от нас зависи да решим проблемите си:)
Успех!

13.   Абе акто гледам коментарите има за и против. Според мен наистина би се мъчил с тази твоя приятелка. Тя щом още от сега не ти издържа какво ще стане по късно. А живота е кратък.

Я си намери някоя мацка за която ебането ще е удоволствие а не мъчение, дали това ще е туркинята няма никакво значение. Пък и какво като е туркиня щом става в леглото. Абе я не се чуди и върви и изкърти путката живота е твърде кратък.

14.   Имам 5 годишна връзка и съм изневерил поне 50 пъти и повярваи нямам никакви угризения но си обичам жената и не бих я заменил за която и да е кърва. ТОВА НЕ Е ИЗНЕВЯРА !!! Ти си мъж за това чукаи наред за да не се окаже че приятелката ти го прави в место теб.

15.   Замисли се дали държиш на себе си. Не е приятелката тази на която изневеряваш. Ако един човек е верен на себе си и вярва в някакви ценности не би изневерил. Аз не бих го направил дори моята приятелка да ми изневери - аз вярвам в себе си, аз вярвам в нея и дори да греша това няма значение. Предпочитам да вярвам в нещо отколкото да се съмнявам. Замисли се. Поздрави ;)

16.   Как може въобще да се замисляш за изневяра? Апък номер 14 даже те оправдава с непоклатимото "ти си мъж", което има абсолютната тежест да те освободи от всякаква отговорност явно... Ами ако твоята приятелка беше ненаситна и те изцеждаше? Ами ако ти изневеряваше постоянно, щото не си в състояние да я задоволиш? По - лошо , ако след това не изпитваше никаква вина и ти се оправдаваше с "Ми кво да направя, жена съм, сърби ме и толкова."? Не изневерявай, не ги слушай тия "МЪЖЕ".
Просто проведи с нея много сериозен разговор и и кажи че не те задоволява, не защото не е хубава, а защото издържаш повече от нея. Поговори с нея за други начини за твоето задоволяване - свирки, това - онова... Чувала съм, че даже някои мъже са по - склонни да свършат от свирка. А и може да пробва да е по - инициативна, а не няква секскукла... Да те гали, да ти показва, че те иска, да изгрубява на моменти... Не се хваля, но съм карала мъж да свърши само от нежно галене, ама едва - едва, дъхът ми по гениталиите му и много, ама много мръсни приказки! Има хиляди начини да се погрижи за твоето удоволствие. Ако не ще, значи не се интересува от теб, ами зарежи я.

Но не изневерявай! По - хубаво прекъсни връзката си с нея и после върви при друга. така поне нищо няма да е зад нечий гръб...

17.   Номер 16 цепи мрака :) Типично женско мнение по въпроса, но в общи линии съм съгласен :D ....Номер 15.

18.   Аз съм номер 16. Съжалявам, ако съм прозвучала агресивно или нападателно, просто преди месец и половина разбрах за изневяра на приятеля ми поради същата причина и още се възстановявам.
Той не може да свърши 3 часа минимум и ме лашка като бесен, а аз въобще не мога да свърша щото на 40-тата минута вече ме боли от толкоз "нежности". Говорили сме за това и той уж само на орана любов и ръчно задоволяване разчитал, а накрая се оказа, че веднъж ми изневерил там с една, дето и се носи славата в града (с нея са правили "файтон" - 5 момчета и 1 момиче), а после започнали и връзка. една приятелка ги видяла, обади ми се и ми каза, а аз разнищих всичко после.
Знам какво е, затова ти казвам не и го причинявай. Извинявам се отново ако съм прозвучала грубо. Не разбирайте, че такова ми е отношението към всички мъже, просто коментара на номер 14 - "ти си мъж" - ме издразни... Звучи като универсално оправдание за всяка глупост.

20.   то бива, бива ама чак пък толкова ненаситни.... Като толкова ви се ебе защо не взе някоя курва? По-добре остави момичето като секса ви не върви.. 1 час секс знаеш ли колко полезни неща можеш да свършиш за 1 час? А той секс искал за 1 час като искаш така намери си простетутка тва им работата да задоволяват загорели :Д Един нормален секс продалжава 5 минути или 10 но, не и повече :) Ако имах такова нещо като теб недай си боже щях да го заеба още на 3тиа ден като разбера къв е -_- Ама ако нямаш пари за проститутката крий се в някакви храсти някъде където има пейки там като сядат жени бий си чикии им се радвай а пък някоя ако навиеш направо супер за теб! :Д

21.   1 час е супер много време, на мен 30 минути ми е достатъчно, след това съм отново суха и се изморявам. Изумена съм, че има хора, на които час не им стига. това нямате ли си други занимания? А не е като да не обичам секса... представям си някоя, която е с по-слабо либидо от мойто, съвсем би се уплашила от този хъс на автора.

22.   Бъди верен :)

www.budiveren.com

23.   съгласен съм с номер 14 :Д бодваи бате жени бол някои ден като разбереш че тя ти е изневерила поне ще сте на чисто колкото и да се обичате всичко е до 1 момент 1 2 3 10 години ако искаш колко ще трае...

25.   не е сексът най-важното на тази земя. За съжаление и аз съм малко импулсивен и като видя красиво слабо момиче с ангелско личице ме възбужда и неволно си пожелавам да се поцелуваме поне и погушкаме, обичам жените, за щастие в сексът с моята приятелка нямам забележки и до секс не искам да стигам, че даже и до целувки, но симпатизирам на всички красиви момичета, поддържани и секси, не мога да променя това, то е по-силно от мен :) Но ако изневеря на приятелката ми, после ще съм нещастен, защото тя не го е правила и сме преживяли хубави моменти, тя ще страда и ще е наранена, за това не мога, някой хора не го разбират това.

26.   Изневяра – нарушаване на очакваната вярност в емоционална и/или сексуална връзка!
Зависи от очакваната вярност. Най-вече твоята и донякъде на приятелката ти :)
На твое място не бих пропуснал туркинята и бих работил в посока тройка с нея и титулярката.
Дано бях полезен :)

27.   Зависи колко е умна приятелката ти. Ако е добре развита личност няма да й пука с кого го правиш, ако обаче държи плътските удоволствия да си остават между вас и го направиш с друга, забрави за тая връзка вече. По принцип повечето хора се намират така, че доста си приличат щом са дълго време заедно. Значи се постави на нейното място. Как би реагирал ти ако тя ти изневери с друг? =]

28.   Тя вече страда.

А ти вече си изневерил мислено многократно.

Какъв съвет искаш и за какъв грях говориш?