Споделена история от Секс и интимност

Има ли риск да ме изнасили?
Здравейте,драги читатели на Сподели.Моля от сърце модераторите на сайта да споделят историята ми,тъй като ми е много необходимо някой да ме посъветва какво да правя в дадената ситуация.Става въпрос за "скрит" сексуален тормоз,ако така мога да го нарека.В началото не обръщах внимание,сега обаче сериозно започвам да се притеснявам,въпросния човек да не ми посегне.
Ще бъда максимално кратка.От няколко седмици в частност до моята работа се нанесе мъж(турчин) на около 30 и нещо години(аз съм на 18 години).Отвори и той сергия до нас.Като цяло нямаме проблеми с него-тих и кротък човек е,ерген.Доста му "шарят" очите по момичетата,които минават.Особено по доста по-младите от него.
От скоро време започна да се занимава и с мен.Не ми е приятен,дори ми е гнусен,противен.Разправя наляво-надясно че имал много пари и коли,къщи-не ме интересуват искам да ме остави намира.Занимавал е и моя колежка веднъж,но след като му е казала че си има приятел е спрял,сега дори не я забелязва.Мен обаче не ме оставя намира,въпреки цялото ми безразличие и отказът ми за дори елементарна комуникация с него.Постоянно ме гледа и се усмихва едно такова перверзно-дори не се крие.Всеки с когото говоря забелязва как ме гледа и се усмихва.Един черен,празен,странен,по гадно-перверзен начин,изпълнен с някакво желание поглед-преди не му обръщах внимание,сега обаче взех да се плаша.Имам чувството че и с телефона си ме снима.От два дена се опитва да ме заговори-не му отвръщам по никакъв начин и се правя че не съм го чула.Но имам чувството ,че отказите ми само го нахъсват.Като си тръгвам от работа,излиза,пожелава ми лека вечер и ме проследява с поглед.Разбрах,че е разпитвал за мен.Шефа ми му е казал да не ме доближава.Е,това не го спря и днес да се опита да ме заговори.
Не мога да го понасям и не знам как още да му го доказвам.Брат му също е като него-разбрах че той пък е правил намеци на майка ми(която също работи при мен),тя също не го отразила.Когато разбрах буквално ми падна пердето,смисъл на мен да ги говорят каквито искат,но на майка ми да говорят такива гнусотии,няма да позволя.Едвам ме спря да не им вдигна скандал.Брат му е женен ,мъж с дете-айде онзи е ерген,донякъде го разбирам ама този бива ли да прави такива неща зад гърба на жена си,няма ли този мъж чувство за уважение поне малко към семейството си?На баща ми ме е страх да кажа-защото той е избухлив,луда глава,страшно ревнив и много пази семейството си.Ако разбере ще стане страшно.И ме е страх от това което може да им направи,а и да не вземат да го наранят.Не искам баща ми да пострада от онези.
Не знам филмирам ли се,има ли нужда да се притеснявам?Трябва ли да предприема някакви мерки?Може ли да ми посегне,да ме изнасили?Моля ви,давайте съвети какво да правя?Има ли риск за живота ми или се панирам излишно?
Благодаря на всеки!

Коментари

1.   Не знам какво да те посъветвам. Но щоме турчин не толкова лесно. Пробвала ли си да му кажеш, че си имаш сериозно гадже от да кажем 1 година или нещо от сорта. Но ако продължава говори с баща си, той ще ти помогне. В краен случай намери си друга работа, акое много зле положението. Ако се опита да упражни някакъв сексуален тормоз подай жалба. Дано да съм била полезна. Желая ти успех, дано да се изглади положението.

2.   Да, има! Винаги в задния си джоб се разхождай с ножче или спрейче поне за очите, че като те нападне да се съпротивляваш, но иначе защо не кажеш на баща си, споко на него нищо няма да му направят, ако дейста умната. Ти също бъди хитра като лисица, че може да е зле! Успех!

3.   Според мен е хубаво да подадеш една жалба за сексуален тормоз. Мисля, че ще се уплаши и ще те остави и теб и майка ти.

4.   "На баща ми ме е страх да кажа-защото той е избухлив, луда глава, страшно ревнив и много пази семейството си. Ако разбере ще стане страшно. " - като те е страх да кажеш на баща си, кажи на някоя едра мутра, да се навърти около сергията ти и после кажи на този рязан фес, че тава е приятелят ти, сигурен съм, че повече няма да има мераци. Фесовете са много страхливи, като мишки са, правят пакости, но като видят зор се крият в миша дупка. Пусни му рекетьори, те ще го побъркат.

6.   С риск модераторите да изкарат коментара ми етнически нетолерантен и да не го публикуват ще ти кажа, че това са мръсни, гнусни твари, които нямат уважение към никого. Нито към семейство, нито към деца, камо ли към непознато момиче на улицата.
Изобщо не се заимвай с тях! Режи ги брутално, като не пропускай да им покажаш за колко долни и жалки ги имаш. Че за теб не струват и 5 стотинки.
И не се приснявай за изнасилване - те много добре си знаят, че не са си у тях и не могат да правят каквото си искат. Ако успееш да поговориш с някой униформен полицай да дойде да го респектира, и да му каже, че има постъпило оплакване от теб и отсега-нататък полицията много внимателно ще ги наблюдава с брат му - мисля че ще кротне.
Живея в Германия и тук са същите. Но полицията много добре ги респектира!

7.   Веднага кажи на баща си! По-добре да стане скандал и баща ти да му сцепи главата от бой, отколкото този боклук да ти направи нещо!!! Толкова ако не искаш да го намесваш, накарай някой по-едър приятел или роднина (ако щеш и гадже на твоя приятелка) да те чака след работа някой път и директно да отиде при него да го сплаши. Такива гнусляри бързо се отказват, ако мъж ги заплаши.

8.   По принцип са си мръсници. Независимо дали са женени или не, винаги гледат на жените, като на сексуален обект.

9.   Ще те изнасили по-добре напусни работата си заедно с майка си!

10.   Горката ти! Най-добре си намери приятел и постъпи като приятелката си, а майка си посъветвай да започне честичко да минава с баща ти, хванати за ръце, покрай тея гадове! Да им стане ясно, че вие сте заети жени и да ви оставят намира. Ако не стане не знам и аз.. Аз съм момиче на 15 години и в блока ми се нанесоха, и продължават да се нанасят турци. Неприятно ми е но какво да се прави. Един ден като се прибирах от училище, те бяха във входа (към 3-4 бяха и бяха пияни! ). Слава Богу имаше и две възрастни жени, които чакаха асансьора. Като влязох единия ме погледна (очевидно най-пияния) и изохка (каза охох охох), гледаше ме и изохка! Настръхнах, изплаших се и започнах да се загръщам, да се закривам колкото мога повече, въпреки че ходя прилично облечена. Тогава асансьора дойде и единия турчин каза "Път на дамите" и жените тръгнаха да се качват, и аз се втурнах след тях. Турчина тръгна да затваря вратата, но аз я задържах и се мушнах при жените. Дума не успях да кажа докато се успокоя. Не знам дали са имали намерение да ми правят нещо, или поне единия, но наистина е стресиращо да са наоколо. Два етажа под мен са.

Съветвам те също да си вземеш, а и на майка си да дадеш, хладни оръжия. Аз лично си взех бокс за ръка и джобен нож с черно острие. Хубаво е да е с автоматичен механизъм! Ще се чувствате по-спокойни ако знаете че можете да се защитите в дадена ситуация. Аз и заради циганите си взех…

Хайде успех! Пиши какво става. :)

11.   Кажи, че имаш приятел и накарай някой приятел да дойде да те вземе и да се престори на твое гадже и тоя ще престане. или подай жалба в полицията

12.   Мило момиче, светът е пълен с гнусни и извратени хора, които могат да бъдат изключително опасни! В никакъв случай не се филмираш, по-добре е, че си забелязала поведението му и че искаш да вземеш някакви мерки по въпроса, вместо да си мислиш, че нищо не може да ти направи. Няма гаранция, че този човек е злонамерен и може да ти посегне, против волята ти, но е по-добре да го отбягваш, както сама си разбрала. Гледай да не оставаш никога сама с него, особено вечерно време, сподели на близки и приятели, че те притеснява, без да ги стряскаш. Нека хората около теб да знаят и да имат едно наум. За момента нямаш основание да се обърнеш към полицията, само защото ти досажда, но ако проблемът се задълбочи, можеш да подадеш оплакване- все пак, това е един вид сексуален тормоз. Опитай се да извикаш някой твой приятел да дойде да те види и да се престорите, че сте гаджета, за да му се охладят малко страстите на този досадник. Не знам какво ще те посъветват другите, но това е реална ситуация, която може да изглежда безобидна на пръв поглед, но може и да прерасне в нещо много сериозно, затова не е за подценяване. Аз също съм момиче, на възраст близка до твоята, и напълно разбирам притеснението ти.

13.   Най-добре кажи на гаджето си за този! Ако нямаш гадже си намери мъжете когато разберат,че една жена е самотна не пропускат да си поиграят с нея. Предлагам и друг вариянт, накарай някой твой приятел да излъже,че сте гаджета целувайте се пред турчина. Може би така ще те остави?
Турците са много жестоки към жените.
И дано да ти харесат съветите ми, и да ти помогнат!

Соня27

14.   Ако стане по напечено, подайте жалба. Но според мен не ги отразявайте. Кажи, че си имаш приятел.

15.   Aaaa, всички са такива. Аз имам един познат фес, дето държи един ресторант. Тоя що сервитьорки разрева и накара да напуснат. Дойде някоя, тоя хване почне да й прави намеци, ако му пусне ОК, ако не започва да й вика, нарочно да чупи посуда и да ги обвинява. И те сами напускат. Гадни са в червата тия фесове. И са много, ама много нагли. С такива само кютек у главата и това е. От друго не разбират.

16.   От авторката:Благодаря за съветите и отделеното време, мили хора! Веднага се отзовахте с полезни съвети-оценявам го.
Онзи не се е опитвал засега поне да ме заговаря. Само ме заглежда. Да се надяваме, че му е минал поне малко мерака, след цялото безразличие което му засвидетелствам. Брат му също не закача мама. Явно се опитаха, видяха че няма да им стане работата и спряха.
Не знам какво да ви кажа. Заглеждат се и свалят момичета на по 14 години. Педофили ли са, избиват комплекси ли, искат да докажат пред себе си, че за нещо стават ли? Никакво уважение, любов и морал няма единия към жена си и детето си. Повечето момичета по които се захласват могат да са им дъщери-не ги е срам!
В началото се уплаших, но вече знам как да действам, ако пак започне. Този път няма да си мълча, аз не съм все пак някакво парче месо. Като са разгонени, да си платят за проститутка или да си ходят, а не да тормозят нас българките. Жалка работа...

17.   Има много начини. Пробжай с добро - обясни ми, че не го харесваш и че ти е противен. Пробвай и да излъжеш, че си имаш приятел. Ако това не помага, обърни листото. Заплаши го с полиция. Ако пак не се стресне - действай - пробвай с полиция, кажи на някои твои приятели да ги предупредят двамата свалячи или директно кажи на баща ти. Баща ти ако тръгне да се разправя, няма да отиде сам. Действай да не стане много късно.

18.   Между другото тези турци в темата, не са истински турци- те са Османци, един средностатистическия турчин в момента, не би направил такива неща, а османците си живеят още в османската империя и си мислят че света е техен.. Не се притеснявай много, куче което лае не хапе!

19.   Турците са коварни!

Бъди много внимателна, кажи на баща си, ако пък наистина е толкова избухлив - отиди в полицията обезателно!

Всичко можеш да очакваш от турците - БЪДИ МНОГО ВНИМАТЕЛНА И НЯКОЙ ТЕ ПОСЪВЕТВА НЕЩО ДОБРО - ако имаш приятел, познат по як, бръснат, нека се завърти и се престави за твой приятел..

Много са страхливи като опре ножа до кокала..

20.   Не се притеснявай и по никакъв начин не показвай че имаш някакъв страх. Тия гадове опипват почвата дали ще под дадеш. Той много добре знае ако направи нещо какво го чака. Покажи безразличие не показвай омраза и ненавист. В противен случай ще те тормози психически и няма да издържиш. Ще видиш че не след дълго страстите му ще охладнеят. Ако предцениш че нещата не вървят добре се обърни към полицията но нека жалбата ти да е писмена и я заведи в деловодството им задължително иначе рискуваш да не ти обърнат достатъчно и навреме внимание. Дано съм бил полезен.

М-51

21.   Носи си бухалка или нещо с което ще можеш да му нанесеш як бой или тормоз, като лютия спрей, само да те пипне! :D
Но извън кръга на шегата...
Познавам турци от близо... гадни са, много! Знам го този поглед, виждала съм го, като го отрежеш ще те остави... но имам въпрос.
След като вече знаеш един трик чрез, който може да се отървеш от него, защо не ги предприемаш, не е толкова страшно колкото си мислиш.
Но жалко... жалко, че Българите са толкова страхливи :(

22.   Кажи на баща си!Обезателно!!!Също така си купи бокс и нож!И отиди в полицията и подай жалба!Аз направих всичко това и се отървах от един подобен,но много по-неприятен случай!Независимо от това,винаги гледайте с майка си да се прибирате по светло,да бъдете с МЪЖ,или поне с компания(или роднини).Също така можеш да го заплашиш с гаджето си(ако нямаш,измисли си ,това винаги действа).Заключвайте се или си купете куче.Няма за какво да се притесняваш,мила девойко.Всичко ще бъде наред!Познавам ги тези,от най-малкото,и бягат.Просто кажи на баща си!Успех и всичко най-хубаво!

23.   Абе хора, вие сте откачили! И какво като е турчин? Това го прави обезателно терорист, изнасилвач и престъпник ли? Аз съм българин, но расови предразсъдъци НЯМАМ! Искате да живеете мирно, спокойно и без проблеми, но омразата която имате само ескалира! Българин съм, без турско, циганско и всякакво такова, но какво от това? Съдите без да ви мигне окото... Всичко си е до човека, а не до раса, религия и националност! Отивай в полицията и подай жалба. При евентуална физическа конфрунтация (дано не се стига до там) поискай ограничителна заповед и това е! Айде Хейтчета, живи и здрави! ;)

24.   23, момичето се оплаква, че тези братя се държат нагло и нахално. Кой ти говори за омраза, осъждаме наглостта им и нахалството. Момичето е притеснено, това е неприемливо. А че турците са примитиви, това всички го виждат, а и те си го показват, какъвто е случаят.

26.   От Авторката:Нямам нищо против произхода, вярата или религията, която хората изповядват. Не ме интересува турци, българи, руснаци, немци ли са-всички сме хора в крайна сметка.
Тук е акцентувано върху първобитното отношение на КОНКРЕТНО тези двамата. Нека да не превръщаме проблемната ситуация в която изпаднах в междурасов спор.
№23 някъде да видя обидна квалификация относно тяхната националност и вяра в моята история? Мисля че се държа достатъчно културно и сдържано, въпреки това на което съм подложена ежедневно. А за затова, че в другите коментари повечето хора изказват негативно мнение относно турците явно има причина. А и всеки си има собствено виждане и мислене и е свободен да го изрази. Когато хората имат негативно мнение към турците, защо да не го изразят? Разни хора, разни идеали и всеки с мнението си.
Нека само да разкажа нещо, а всеки е свободен сам за себе си да си прави изводите.
Всяка есен-зима в моето градче масово идват строители и работници турци. И масово взимат за подбив младите българки. Секс намеци, обиди, подсвирквания, дърпания, викове от рода на-български к*рви са най-малкото на което съм ставала пряк свидетел. А тук живеят и немци и руснаци и чехи. Е... досега от тях подобно поведение не съм виждала към младите момичета, а живея тук от 18 години.
Да не говорим как, когато наеха турци строители да боядисват училището ученичките бяха под ежедневен тормоз. Беше ни страх да излезнем и влезнем в училището, защото постоянно се закачаха с нас, наричаха ни с обидни за всяка жена квалификации и ни отправяха директни секс намеци. Кошмарни дни бяха...
И пак казвам с ръка на сърцето, нямам абсолютно нищо против хората с различна вяра. Има много читави, умни и широкоскроени турци с европейско мислене-спор няма. Но почти всички мръсотии на които съм ставала свидетел са били подбуждани от турци.

27.   Не се ослушвай, кажи на баща си да му начупи канчето на тоя гаден, мазен, читак, мръсен! Особено че е читак, означава че трябва да бъде жестоко пребит. А баща ти щом е "луда глава" какво чакаш, ще го смачка, да еба майка му мръсна в бръснатата путка читашка да еба! Казваш че е черен, най-вероятон е турски циганин - още по-долна и презряна твар!

28.   Ало, (№23.) не ми се прави на толерантен гейеврогъз! Читакът е гад мръсна! Само "възродителен процес" за тия твари, трябва да се избиват като хлебарки, заедно с мангалите! Времето на истинския фашизъм, тепърва предстои!

29.   №23
Мислех да напиша коментара си културно, но ще пропусна този лукс.
Скъпи номер 23, ако и теб някой ти прави същите номера и ти ще реагираш остро, най-малкото защото ще си помислиш, че е гей (ако си момче) Той сам праща грешни сигнали.
Нямам нищо против хората от различните раси. НЕ Е ОТ ХОРАТА, А Е ОТ КУЛТУРАТА ИМ! Както в България повечето хора са научени да се държат като животни и прасета, така и в Германия са научени да се държат цивилизовано. Няма лошо да си мирен, НО само към тези, които са мирни и с теб. Айде сега къш.

30.   Един такъв турчин остави децата ми без баща. Гадни са и са готови на всякакви лъжи за да изработят жената.