Споделена история от Секс и интимност

Търся съвет, защото нещата не отиват на добре
Здравейте, аз съм мъж на 36 години, имам жена и две деца, но от много години имам увлечение или може да го нарека фетиш! Това са дамските превръзки, някак си хем не ми се иска, но ако ми се прави секс, слагам една и започвам да се самозадоволявам. Естествено жена ми не знае, защото сигурно ще ме напусне... Въпроса е как да постъпя, как да спра да го правя, не ми отива на възрастта, но самата превръзка ме блазни много... Помощ

Коментари

1.   Чак пък да те напусне? Ако те обича, ще те приеме каквито и странности да имаш.

2.   Дори да ме обича, вероятноста да ме напусне е голяма.....

3.   Ами странен фетиш е, ама най-много да те погледне странно, ако и кажеш. Не ми звучи като нещо променящо съдби...

5.   Разни хора, разни странности. Не е най-нормалното, но има къде, къде по-тежки случаи. Да не те блазни пълната превръзка, че тогава ще стане мазало.

7.   Искам да спра да го правя, но си имам собствен пакет с превръзки и като свърши... Купувам друг. Доставя ми удоволствие да спя с превръзка. Самия материал на превръзките ( не памучните, а другите) ме възбужда до неузнаваемост. Как мога да спра? Сигурно 10 години се крия вече и го правя.

8.   Искам да спра да го правя, но си имам собствен пакет с превръзки и като свърши... Купувам друг. Доставя ми удоволствие да спя с превръзка. Самия материал на превръзките ( не памучните, а другите) ме възбужда до неузнаваемост. Как мога да спра? Сигурно 10 години се крия вече и го правя.

10.   От Автора:Трябва ми мнение от женското присъствие, как бихте реагирали, ако мъжът ви е на моето място? Също така, моля за полезни съвети как да спра да го правя? Моля помогнете ми.

11.   Здравейте, от няколко месеца имам кредит.. след това станаха два, а сега са три. Семейството ми няма как да ми помогне, но дори и да имаха, аз съм си виновна.. та ако има някой добър човек, който може да ми помогне става въпрос за 1500лв. Ако трябва ще подпиша документи всичко както му е редът за за докажа на човека, че ще му ги върна.. заплатата ми е 600лв все ще отделям по 200лв. Моля Ви помогнете ми!

12.   Женa съм aвторе, не, не би ме притеснило по никaкъв нaчин мъжът ми дa си бие еднa с превръзкa. Ще ме притесни aко нaд превръзкaтa и женa :).
Другото не го виждaм кaто проблем, фетиш е, който никого не нaрaнявa и не виждaм нaистинa никaкъв проблем в товa.
Aa, и дa не прекaлявa дотолковa, че дa нямa...мaтериaл и енергия зa мен де.

13.   Енергия и материал има доста, не забравям жена си, в първия удобен момент (когато децата заспят)! Ще чакам още мнения от женското присъствие :) и ще бъда много благодарен, както и ако някой даде съвет как да се откажа, защото за мен не е много нормален фетиш. Все пак това са дамски неща, който мисля, че не са за мен, но... Уви пипна ли я веднага ми става..

14.   Искам да ти кажа, че има къде-къде по-странни и притеснителни фетиши, наклонности, вкусове и какво ли още не, които са меко казано фрапиращи. Но дори тогава, ако човекът до теб те обича, би трябвало да преглътне първоначалната си реакция и да приеме това като част от теб. Аз лично, не виждам кой знае какъв проблем в това, което правиш и не бих оставила мъжа си/ приятеля си, заради нещо подобно. Това е съвсем безобидно, не знам защо се притесняваш толкова. Ако имаш доверие на жена си и искаш да бъдеш себе си пред нея, трябва да й споделиш. Не мисля, че ще реагира толкова остро, колкото смяташ, а ти ще се почувстваш много по-добре, след като й кажеш.

15.   1. Поразрови из нета или библиотеките какво точно е фетиша.
Понякога те са временни и когато се почувстваш напълно задоволен от сбъдването му - ти става скучен.
В този случай обаче трябва да разбереш докрай тази си нужда от търкане в превръзката. Защо го правиш? Какво търсиш като изживяване? Мръсна (т. е. използвана и оцапана с менструална кръв) ще те притесни ли или напротив ще повдигне възбудата ти. Ако по-скоро би те възбудила подобна идея - то, правиш ли секс със жена ти, докато тя е в цикъл, ако не - искаш ли.
Изпитваш ли същото влечение към тампони - примерно да си доставяш удоволствие посредством пъхане на тампон в ануса си или пък пъхането му в жена ти?
Дали зад този фетиш се крие нещо? Тайничко дали като дете си наблюдавал как майка ти си сменя превръзката или пък тя се е крила - и двете поведения ще дадт резултат върху психиката.
Всичко е навързано. Така че мога да опитам да ти помогна, но трябва да имам повече информация.

16.   Ами тя ти е жена щом имате и деца значи те обича и ти има доверие кажи й ако наистина държи на теб ще те разбере и всичко ще е наред

17.   До коментар 15 - Не към мръсни превръзки в никакъв случай, гнусно ми е, не съм гледал майка си, самото търкане на превръзката в кожата ми ме възжужда. Тампони - към тях нямам увлечение и не съм ползвал. За секса в цикъл също не съм привържаник. Като си сложа превъзка се чувствам комфортно чист и ми е супер хубаво, мога да седя с ерекция с часове, но искам да спра да го правя!

18.   Зa откaзвaне... колкото повече се опитвaш дa си зaбрaнявaш нещо, което те влече, то толковa повече ще стaвa желaно зa теб. Мисля, че aко споделиш с женa си и го прaвиш кaто нещо НЕтaйно, то от сaмо себе си ще зaпочне дa те влече все по- мaлко.
Стрaнен ти е фетишa, но не е нещо, което може дa нaрaни или отблъсне, съвсем приемлив. Aз си игтaя нa шпионкa, зa дa рaзконспирирaм фетишите нa моят съпруг, предполaгaм по същaтa кaто твоятa причинa не споделя всичко. A aз съм инициaторa по тези теми, нямa причинa дa крие или се срaмувa от мен, но... aми коствa му още дa говори свободно. Много по- отворени зa рaзговори от тези сме ние жените, не подценявaй своятa, сигурнa съм, че ще го приеме и дори ще и хaресa, че и се доверявaш.

19.   Жена ти не вярвам да те зареже заради твоя фетиш, но ако ти искаш да го зарежеш, трябва да потърсиш специализирана помощ (говоря за психотерапевт)