Споделена история от Секс и интимност

Имам чувството че с приятеля ми свършваме много бързо?
Имам чувството че с приятеля ми свършваме много бързо. 30-40 мин. Това нормално ли е? Правили сме го и по 2 часа, но едва 2 пъти. Мерси предварително.

Коментари

1.   Мисля, че при всички двойки е различно. Някои свършват и за по-бързо така че нормално е според мен поне ;)

2.   30 - 40 мин. малко ли ти се струва? :):):) я не се шашкай. Хората се борят със зъби и нокти да не свършат за 5 , ти за 40 мин. проблем правиш. Всичко си е наред - споко!!!

3.   30-40 минути си е достатъчно време, за някои даже е много. Има хора, които го правят и за 10 мин. Нормално е разбира се, не се притеснявай.

4.   И десет е нормално. Хората дори правят така, има си техники, да свършват и за повече от 40. нямаш никакви проблеми!

5.   Това е идеално време. И ние сме така. Предишния ми приятел обичаше по час и в същото време ме олигавяше. Беше отвратително досадно и протриващо. Някои свършват и за 5 мин. Прекалено кратко и прекалено дълго са еднакво неприятни. И лигавите целувки също.

6.   Щом и двамата свършвате няма проблем. Мен продължителния секс ме отекчава. Аз съм жена но и 5 мин е добре щом е хубаво и на двамата.

7.   Според мен в секса няма време което да спазвате. С моя приятел го правим максимум 30 минути, но както той така и аз свършаме което е най важното .Така че не трябва да гледате колко време е продължило, а как! Ако и двамата сте доволни няма какво повече да го мислиш!

8.   Ами, 30-40 мин си е нормално за пътвия тек. След това вече може да се увеличи времето.

9.   Номер 8 ако 30-40 минути е нормално за 1вия, то значи че вие 3 не можете да направите. Оправете си вашиите взаимоотношения. Недей да объркваш автора. А за тях защо изобщо пишат. От тоя вариянт по добър здраве му кажи. (на автора)

10.   Абе какви са тези измислени времена 30-40 мин. кого заблуждавате, докато го вкара и след 9-10мин. е готов даже и по малко. 30-40мин. ако те гали да.

12.   Ами аз съм чел статистика, която гласеше, че 85% от оргазмите на жените, се случват в първите 4-8 мин. Т. е. ако при секс жената не е свършила поне веднъж в първите минути, тя обикновенно изобщо не свършва (дори и веднъж).
В моята брачна връзка, съм останал с впечатление че дори и да заръжа повечко своето свършване (по две мои едно след друго не помня от кога не сме правили), то това е само за мое удоволствие. Жена ми изглежда отегчена и продължава само за мое удоволствие. Откарвали сме един мой тек и над 30-40 мин, но с цената на доста нерви от нейна страна.
Ние сме на 35 и 34 години.
Поздрави М.

13.   Аз съм на 34 и нямам постоянна партньорка но не ми липсват партньорки за секс, имал съм моменти когато съм свършвал за 10-15мин. и несъм повтарял даже заштото в много от случаите неми се прави секс но го правя може би заради броиката или самата идея щом ти е паднала непропускаи. Но е имало моменти когато съм упутребил повечко алкохол и ми се е случвало да несвърша а партниоркта да се откаже заштото вече я боли или несе овлажнява. Определено 30-40 мин. е добре, даже доста добре. Но и незнам на каква възраст сте