Споделена история от Секс и интимност

На кръстопът
Здравейте, имам 2 въпроса.
Първо: Случвало ли ви се е, когато се зарадвате много или уплашите да потече някаква течност отдолу, някой път прозрачна и по-течна, друг път по-гъста. Това течение ли е и нормално ли е?
Второ: Става отново дума за секс. Сестрите ми и най-добрата ми приятелка са го направили на 14-15 години, аз съм на 16 и още не съм. Не се чувствам готова, занимавам се с едно момче и според негов приятел, ако не започна да се държа по-интимно щял да ме разкара. Казвам си, какво го интересува моя живот, живея го както искам, но от една страна е прав, защото аз съм много срамежлива с момчетата, особено когато сме сред хора. Харесвам много момчето, преживях много неща с него и заради него, но усещам, че той започва да се отдалечава от мен, заради моята срамежливост. Той е на 20. Макар че досега той нищо не е искал или казвал по тази тема. Някакви съвети. :)

Коментари

1.   Ако не се чувстваш готова и съзряла не го прави, на момчето ако му пука за самата теб няма да му е само за секса.

2.   Ами не ми се е случвало от притеснение или щастие но може да е течение и се пият хапчета за да спре от инфекция ли непомня се получаваше една приятелка имаше и пиеше хапчета но пък и в месеца нз точно кога е нормално да имаш течение ако не е постоянно и е малко споко нищо ти няма но иначе нз.. А за твоя приятел ще ти кажа едно нещо имаш идеалното момче до теб щом е на 20 а неиска нищо и не те притиска е идеалния мъж не го изпускай попринцип мъжете не умеят да чакат рядкост са тези като твоя приятел а както предполагам знаеш той има свойте нужди и ако не си готова за секс защо не пробваш с орална доста хора го правят когато не са готови още за секс на него ще му хареса а нищо чудно и на теб понеже е хубаво когато знаеш че му доставяш удоволствие но авторке не го дръж съвсем на сухо защото може да му писне все пак е мъж и то на 20 иска му се и най добре поговорете за да не го загубиш без да осетиш защото дълго без тези неща мъжете не издържат може да вземе да ходи при други или да те остави ако е съвсем на сухо защото просто няма как без тези неща ако си от жените който не искат да правят свирки защо не го правиш с ръка опитвайте докъто не се почувстваш готова а и на 16 си защо мислиш че не си готова то така ли е въобще или просто дето те е срам ако е от срам няма от какво :) Но моя съвет е поне с ръка или уста като неискаш секс понеже чака чака но в един момент омръзва ака не изкаш да го загубиш... абе дано не се разделите заради подобна глупост авторке но найстина имаш невероятен приятел дръж го здраво и измислете нещо сегашните мъже искат от първия път и секс а щом те чака явно те обича не го оставяй с напразни надежди.
Но от мен го знай колкото и да те обича няма дълго да те чака това са нужди и желание та направо незнам как не е пойскал до сега.