Споделена история от Секс и интимност

Извратени, отвратителни, перверзни, но въпреки всичко фантазии!
Привет на всички, аз съм жена на 39 години, имам си семейство, добър съпруг, както и две деца. Не ни липсва всичко и сме стабилно семейство като цяло, обаче има нещо, което никога и на никого не съм споделяла - имам извратени, отвратителни фантазии! Понякога се отвръщавам от самата себе си, но също така и се възбуждам страшно от някой неща, нека обясня малко. Обожавам да си фантазирам как правя секс с циганин или дори цигани. Фантазирам си как примерно някакъв грозен, дебел, мазен, черен, мизерен и космат циганин, но с огромен пенис ме качва в своята кола, спира някъде в гората, аз съм на задната седалка и той се премества при мен. Представям си как ме надупва, сваля ми бикините и ми го слага. Представяла съм си и други неща, като например цяла група грозни цигани, около 5-6 човека да се редуват да ме чукат брутално без да им пука изобщо. Представяла съм си и как водя даден циганин вкъщи и правим страхотен секс с него. Представяла съм си и как примерно някой циганин ме чука, но го прави без моето съгласие и едва ли не ме изнасилва, но на мен ми харесва и изобщо не знам за какво става на въпрос. Почти винаги мастурбирам с такива фантазии и стигам винаги до свършване. Какво за тези мои фантазии, защото аз смятам, че на много хора ще им се стори гнусно, но мен някак си ме възбужда, не знам... всеки човек си има определени фантазии, моите са отвратителни, но все пак ще се радвам да дадете мнение. :)

Коментари

1.   Има вече такава тема с над 1500 коментара, изплува отгоре от време на време. Не виждам защо да се повтаря.

3.   Ето - ти ще оправиш генофонда на нацията, че и на расата! Превърни фантазиите си в реалност! Даже мога и с кандидати да те уредя...

4.   Дори и да е вярно всичко, защо трябва да дадем мнение? Щом си я имаш фантазията, имай си я. Ако дадем негативно мнение, ще спреш да фантазираш ли, не мога да разбера?

5.   Вероятно си циганка или имаш циганска жилка, затова си фантазираш такива неща. А най-вероятно е да си трол с афинитет към виртуалния ексхибиционизъм.

8.   всеки има своите извратени фантазии

9.   Абе госпожа, толкова ли не можеш да си фантазираш как те разпорва снажен норвежец, а точно мазен циганин и арап. Еѝ фантазирайте ти някакви по- европейски нещ, защото фантазията е важна. Няма начин да си фантазирам за негърка. Само българки са ми в главата. Аз ли ще крепя генофонда. Айде помагайте!

10.   Хич не е гнусно, а безотговорно. Що не си представиш, че ти ги чукаш тия цигани поне, а не те теб. Мангалите-много им се иска бяла жена, ама-не могат да докопат, ако не се помага с фантазии. Ама и българите сме малко виновни, че само бачкаме вместо да чукаме дэ безкрай, тогава няма да помислите за други.

11.   Ами какво да ти кажа, осъществи фантазиите си, може и да ти олекне?

13.   Аз също имам такива фантазии, на 24 съм но от доста време, мечтая точно за такива неща. Ако трябва да съм точна, не с цигани, а с по възрастни мъже, но точно така си го представям и аз....

14.   Аз съм момче и те разбирам напълно, не съм гей но съм имал много извратени фантазии и с цигани, с негри, с полицаи и съм се празнил яко, но не искам фантазиите ми да се случат в действителност защото.. ще е много зле за мен!

15.   Щото подсъзнателно свързваш секса с гнусни неща. Няма лошо, това са само фантазии, не ги сбъдвай.

16.   Жените сте странно племе

18.   Ж.секса с цигани е страхотен от село съм има цигани правила съм с трима на веднъж прибирам се в къщи все едно нищо не сее случило крия се разбира се обществото ги е заклеймило

19.   18, от другите ти коментари се вижда, че си циганин/ка, нормално е да го правиш с цигани. Няма лощо.

20.   тая фантазия не е особено трудна за изпълнение. Разходи се вечер в цигански квартал и ще я реализираш тутакси

21.   Разбирам те до някъде, аз понякога си фантазирам как правя супер брутален генгбенг с негри и после се отвращавам от себе си :D но не бих го направила наистина

22.   Аз пък имах фантазии за 50 и нагоре годишни жени. При това пълни и колкото се може по-окосмени. Реализирах си ги и винаги съм ги реализирал. Разликата е, че сега и аз съм на 50, че и отгоре и вече предпочитанията ми са обществено приемливи. А те винаги са били едни и същи.

25.   Доста хора имат такава фантазия, аз съм циганин правил съм секс с семейства при което мъжът си е фантазирал циганин да чука жена му пред него

26.   Аз пък имам постоянни фантазии как докато правя секс с жена тя пикае,само като си го помисля и севъзбуждам

27.   Това е българката!

28.   Представям си как аз - потен и космат български селянин, отивам в Швеция и вкарвам руса шведка в леглото. Руса, бяла, чиста, свежа, красива - истинско ангелче. И това ангелче се надупва на бай Ганьо. Да оближа цялото й тяло като сладолед, да напляскам дупето й с големите си длани и да останат червени следи, ганьовската ми пот да капе върху гърба й докато бясно я чукам на задна. Да й вкарам до дъно селския си чеп който колкото е твърд, толкова е и мръсен. После никога няма да е същата, вече е омърсена. Шведите да си я взимат за съпруга. Хаха. Искам така да омърся цяла Швеция с ганьовския си хуй, после ще мина на другите северни страни където жените са руси и бели. Да е мръсно, мазно, после да ги е срам на какъв селяндур са се надупили. Да се народят космати ганьовчета из цяла Северна Европа, да сучат от розовите зърна на майка си докато аз вършея в съседната страна. Фамозно!