Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми иска да правим секс бе презерватив!
Здравейте ! Ето го направо и проблема ми: Приятеля ми иска да правим секс бе презерватив ! Аз не искам и той много добре го знае но продължава да ми натяква да го правим без ... какво да правя !?

Коментари

1.   Да го зарежеш, или да се откажеш от принципите си. Ти кое избираш????

5.   Зарежи го!

6.   И аз пуснах такава тема преди 2 месеца някъде, кажи му или със или няма секс, това е няма да си рискуваш здравето, за единя секс :)

7.   Отиди с него в поликлиниката, за да направи изследванията, с които да ти докаже, че е здрав.

Никога няма да забравя историята на една млада жена, заразена умишлено от ''сериозния'' си приятел с ХИВ. Тя се е доверила... и в това е грешката.

Сега..не искам да кажа същото за твоя случай, но кой може да ти гарантира, че той е здрав? И той самият не може...Ти си права.Докато не ти докаже, че е здрав, ти си права.

8.   E, ами ако смяташ че е сериозен и държи на теб може. Аз в живота си не съм слагал презерватив и съм пазил успешно поне 50 жени..

9.   без презерватив му се иска, а бебе дали му се иска?

10.   Не му пускай един месец, да видим дали още ще настоява :) Ти си отстоявай твоето

Мег*

11.   N8 Гордееш ли се с това??? Лично за мен това е неуважение- първо не ти пука за теб самия и след това за приятелката ти.Да става квото ще - или на мен не може да ми се случи.Повечето нежелани деца и аборти са точно от такива "пазители" и "непукисти", които накрая задават малоумния въпрос - Ама как в възможно? Не е възможно да си бременна или да си пипнала някоя болест от мен

12.   Аха,номер 8,тука не става въпрос само да "пазиш" от забременяване, а също и за това да не заразиш или да не те заразят с нещо. Полово предаваните болести са ужасно нещо и ако си малко по-умен, ще инвестираш в предпазванто, а не после в лечение. А пък авторката мога да посъветвам твърдо да отстоява принципите си, иначе няма секс. Още повече, че 100% сте тийнейджъри и...наистина ли искаш да рискуваш с нещо толкова сериозно?

13.   А казва ли ти защо иска без презервватив?

14.   мег на колко години си

15.   Презервативът е най-слабата бариера срущу болести и най-голямата срещу удоволствието. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората:))№8

16.   Номер 14, има ли значение на колко съм?! Достатъчно са :)

Мег*

17.   Номер 15 явно не си ходил на училище, затова самочуствието ти е обратно пропорционално на знанията!

Ако беше ходил щеше да знаеш повече за света около теб в частност за болестите. Явно опитът ще трябва да те научи дали презервативът е най-слабата бариера срещу болести ?! ...

18.   Отидете и двамата да се изследвате не само той!!!

19.   13. А казва ли ти защо иска без презервватив? - било му по-приятно,а и е свикнал от предишната си приятелка без....

20.   Егоист, на него да му е приятно значи, чудесно, твоето мнение във вашата връзка и за напред ще е така без особено значение...

21.   № 19 и 20 а не помислихте ли, че той се чувства наранен от факта, че тя не иска без презерватив и може би той смята, че по този начин тя не го обича и уважава!!!

22.   Ами като е наранен да ходи да се утешава, когато тя е готова ще го направи без, щом не иска значи си е преценила защо. Евала на момичето, че не се втурнала да го прави без да се предпазва. Поздравления от мен. Когато е сигурна в него, може да започне и без.

23.   Да така тя си е права щом не иска със значи трябва той да го прави все пак може би не е сигорна в него но до някъде има и доста двойки който го правят без и момчето си я пази добре и внимателно

24.   Кажи на приятеля си, че после той ще гледа бебето и дано тогава се сети, че сексът освен удоволствие е и отговорност и то каква!

25.   Аз съм на 22 и с бившият си приятел винаги сме правили секс без предпазни средства. Имах му доверие, както и той на мен. Моето лично мнение е, че ако вярва в приятелят си няма причина да иска презерватив! Да, разбира се има шанс да забраменее, но такъв има и ако е с презерватив. Колкото до болестите. Ако сте си вярни един на друг и ако си вярвате, посещавате редовно гинеколог и спазвате необходимата хигиена.... Не виждам какъв е проблема!

26.   Виж сега. Зависи как се прави. С приятеля ми го правим без, но... той трябва да усети момента, да действа бързо, да го извади и да довърши сам в последните секунди. :) Няма лошо ако се снимава.