Споделена история от Секс и интимност

Как да я задоволя напълно? (Съвети от опитни жени или мъже)
Здравейте! Момиче съм и имам приятелка две години по-голяма от мен. Моля задръжте обидите за себе си. Замина на почивка и скоро се връща. Планирам като се върне да я изненадам. Ще комбинирам нещата които харесва в една вечер. И смятам да го направим тогава. Бих искала да ми дадете идеи как да я задоволя така че да го запомни. И на двете ни е за първи път. Така, че бих искала повече информация за орално задоволяване. Много ще съм ви благодарна!

Ще помоля модераторите да публикуват историята ми защото е важно. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ти като жена ако задаваш такива въпроси, не знам.
Иначе като жена би следвало да знаеш, че първо е атмосфера, изобщо вечерта как ще мине, второ е да е спокойно и удобно, да има настроение и трето е стимулация на клитора. Не ви съветвам от вратата за краката - не си пъхайте разни предмети, само ще се нараните и ще боли. Освен това при една жена е вече трудно да оцелиш момента, но при двете ви ще трябва и двете да имате желание, да имате едва ли не подходящ момент в цикъла си и така нататък. И още - недей още първата вечер да планираш големи неща. Има го тъй наречения синдром на първата брачна нощ - когато очакванията са най-големи, никога не се получава добре. Остави нещата да се случват от само себе си. Алкохолът отпуска, но не прекалявайте, защото може да има и обратния ефект и да ви развали вечерта. Най-вече ти се освободи от очакването да ѝ доставиш еди какъв си секс, а се насладете на момента - сексът не е състезание и няма бележник.

3.   Намери й мъж.

4.   Правете scissoring

5.   И аз съм момиче и имам приятелка момиче, но само аз и се отдавам тя на мен не..

6.   С език гъделичкаш шийката на матката, тогава е най кеф.

7.   Както каза номер 1-атмосферата е важна.
До колкото за оралната любов: когато слизаш долу бъди сигурна в себе си, недей да правиш странни движения. Започни с бавни движения на езика, лек натиск върху клитора и виж реакцията й. Не бързай а отдели време на тялото й, разбери какво й харесва. Когато стане нетърпелива и ако притиска главата ти към себе си това е твоя знак да ускориш нещата.
Надявам се нещата да минат добре и за двете ви.

8.   До номер 3- мъж не може да задоволи една жена както трябва. Издържа колкото той да е доволен и после нищо. Така че не давай глупави и безсмислени съвети!

9.   Номер 8-ти пробвала ли си? Или-ей така, давай тук да плюя, щото на мен не ми се е получило. Това, че не всеки мъж може да задоволи дадена жена е вярно, но че мъж не може е пълна глупост!

10.   8, зависи от мъжа /жена съм/

11.   Ближи я грубо.

12.   Малко се забравих... и забравих да пиша. Та такам. Благодаря на всички за съветите. Всичко мина перфектно. Макар че малко се изложихме но пък това ни отпусна. Сексът беше невероятен. От начало малко неловко, но после беше с една дума огън. Каза че много и харесало и се направи на сърдита че не съм и дала тя мен да задоволи, макар че аз си бях достатъчно задоволена от това да стене и да драска гърбът ми докато съм между бедрата и. Всичко върви като по вода. Благодаря за всички съвети!

От Авторката

13.   Авторке, ти на това секс ли казваш? Ти само си лизала, какъв секс е това? И с едно пухено перце, можеш да постигнеш същото. Секс има, когато вагината ти се напълни със сперма, и започнеш да виеш от удоволствие, всичко друго е лигавене. Господ е определил, как да се прави секс. Вие само го кепазите.

14.   №:13 Всеки си има различни виждания за всяко нещо и изобщо за светът :) Според теб това не е, според мен е. Всеки с личното си виждане и мнение. Няма как да убедиш жена с хомосексуална ориентация, че това не е секс. Приятен ден

От Авторката.

15.   Номер 6, как ще стигнеш дотам с език бе? Ти знаеш ли къде е шийката на матката-колко дълъг трябва да ти е езика?