Споделена история от Секс и интимност

От една година не може да му става напълно
Имам дълга връзка. Момиче съм на 25 години. Приятелят ми е на 30. Никога не сме имали проблеми в интимен план до миналата година. Изведнъж започна да не му става напълно. Желанието за секс е налице. Но в момента, в който започнем да правим секс, спада. Много пъти го правим, при положение че не му е напълно станал и не е приятно. На мен не ми пречи толкова сегашното положение, не съм от тез, които ще тръгнат да си търсят любовник.. Но от година и нещо нещата стоят по този начин.
Същевременно, става агресивен и злобен, започва ад ме обвинява, че съм станала безчувствена и в мен бил проблемът. Аз съм си същата, оправдава се с мен.
Междувременно проучих, че приятеля му, в който се събират, употребява амфетамини. Това почти автоматично значи, че и моят приятел го прави. С това си обясняват огромното желание за секс, а на практика невъзможността да го осъществи. Но в момента, в който му намекна, става отново раздразнителен. Отрича, разбира се, но не мога ад си обясня каква друга може да е причината. Това е голям проблем.
Моля, всички мъже да помагат, както и тези, които имат понятие как амфетамините влияят върху секса.

Коментари

1.   Определено е от амфетамините, но това няма общо с теб.
Преживях нещо подобно с първата си връзка с мъж към 30те. Той пък имаше разширени вени на тестисите, което водеше до същия като на приятеля ти проблем, но не искаше да се лекува сериозно, а като отиде на лекар само при един 80-годишен пенсионер, който бил семеен приятел и не му се получи и лечението, защото не беше сериозно. През цялото време реагираше с агресия, когато намеквах да отидем на лекар, а накрая почна да ми смачква самочувствието - била съм дебела (при 55 кг. на 175 см. ), тлъста съм била дори, тромава и започна да ме лъже - да излиза с друга жена или да се подиграва с мен като ме кара да го чакам някъде с часове без да се обади.
В крайна сметка се разделих с него и ми олекна.
Не те съветвам да изневеряваш - защо ти да си лошата? Няма смисъл. Раздели се с него и не само заради калпавия секс, а заради отношението му към теб
При мен така се стекоха нещата, че буквално за 2 седмици срещнах Мъжът с главно М в живота си и ако не бях се разделила тогава с бившия, днес нямаше да съм най-щастливата жена на света. Какво имаш за губене?
Не ме разбирайте грешно - не съветвам Авторката за раздяла заради секса, а заради отншението към нея. Не е проблем един мъж да има проблеми, но ако не взима мерки, а вместо това обвинява жената и тормози - нека си стои сам, а да взимаш амфети и после да тормозиш приятелката си е вече връх на сладоледа.

2.   Определено не е от наркотиците, мацка не се притеснявай, момчето може да си има някакви проблеми и аз съм подобен тип като него, мога да ти дам съвет, седнете вечерта говорете си пийте по нещо хубаво, разпитай го дали мастурбира и на какви сцени се възбужда, например аз преди сега съм на 30години но на 25 мастурбирах и не ми ставаше от жена ми, поговорихме един ден стабилно на тази тема и аз и разказах че харесвам това и това, и ще спра да мастурбирам завинаги ако тя започне да се облича по моя мисъл, и така и стана и до ден днешен не мастурбирам, просто я карам да се издокарва както фантазията ми поиска.

Имам същия абсолютно същия проблем с члена!

6.   Напротив, проблемът на твоя приятел е точно в наркотиците!
Имах един бивш приятел, който в един момент започна да взема амфети! Допреди това, всичко беше наред - беше мил, галантен, сексът с него беше перфектен! Откакто започна да взема тези боклуци, страшно се промени - освен че стана студен и груб, сексът вече не се получаваше! В по-голяма част от случаите или въобще не му ставаше /а повярвай ми, за две години преди това придобих представа каква желязна ерекция имаше/, или в моментите, в които му ставаше, не можеше да свърши по никакъв начин!
Като цяло имах чувството, че му е все тая - загуби желанието за секс и сякаш го правеше по задължение. Повече бих се зарадвала даже, ако имаше любовница, ако вече не го привличах и беше намерил щастието другаде... но не би... наркотиците просто изведнъж го промениха!
Мислеше постоянно за хаус партита, намали сериозно успеха си и в университета, в който следваше.
Но най-много ме разочарова грубото му и студено отношение!
От мил и внимателен човек, той се превърна в безчувствено животно, загубило всякаква връзка с реалността!
Опитах да му помогна - не успях! Животът си бил негов, щял да се забавлява така, както всички хора се забавлявали!
Един ден просто го извиках, поговорихме си и прекратихме връзката си! Вярно е, много го обичах, но и прекалено много уважавам себе си, за да обрека бъдещето си на един човек, който се съсипва сам, наранявайки и мен!
Не знам какво да те посъветвам - но ще ти кажа само едно! Не е нормално 30 годишен човек да намира приоритетите си в живота в амфетамините! Ако е някой 18 годишен хлапак - разбирам!
Заслужава ли си обаче да търпиш грубо отношение, мила?
Махни секса - въпреки, че и той е важен!
Важен е, но има и други важни неща - уважение, разбирателство, общи планове за бъдещето! В един момент ще искаш да създадеш семейство! Би ли създала семейство с човек, който те нагрубява и употребява наркотици?
Май ще е по-добре да се разделиш с него, мила! Колкото и да го обичаш! Защото ти си важната - ако той е избрал този път, трябва да уважим решението му!
Все още има свестни момчета! Намери си някое друго момче и си живей живота! Желая ти много здраве и щастие!

7.   Точно от тях е. Ако ти се живее със зависим, твой избор. Но бих ти препоръчал, да го оставиш. Няма да става по-добре. И проблемите в леглото ще са на заден план.