Споделена история от Секс и интимност

Жените винаги се държат гадно с мен, защо? Има ли и други в това положение?
Здравейте на всички. Млад мъж съм на 27.
Не съм много щастлив напоследък. Всичко е заради тези пусти жени. Не съм правил секс никога! Винаги са ми казвали, че съм хубав и сладък, ама предимно го чувам от лелички над 50 години. Не ми върви и това е. "Хубавец, хубавец, хубавец... " Още от първи клас до днес! И какво от това? В 7 клас имахме една много готина мацка, всички я опипваха по задника и я стискаха за циците. Поне няколко момчета почти всеки ден, а тя се смееше и на майтап тръгваше да им посяга с леки шамарчета. Гледах, гледах и реших и аз да я плесна по задника и да я хвана за циците, понеже само аз най-сдържан и не си позволявах да досаждам така на никоя. На 5 човека даваше и се хилеше, а на мен ми натресе здрав шамар и едва не ми извади окото. Ако съм бил пипнел още един път така, щяла да викне баща си.. Хубаво, хванах я съвсем леко, защо трябваше да е толкова злобна към мен? Започнах да си мисля, че явно съм антипатичен и неприятен на външен вид, но всички ме убеждаваха в обратното. Даже не съм ги питал! Отивам някъде и някоя непозната жена на средна възраст "Ох, ама много готино момче, ама много си хубав.. Ей то имало и хубави българи... " Писна ми! Дори един приятел ми казваше, че съм имал хубава усмивка - КАКВО Е ТОВА? Мъж ми прави комплименти! Той не е гей и си има приятелка. Не спираше да твърди, че с тази усмивка ще впечатлявам всички мадами. Както и да е, нека си доразкажа за ученическите години. След една година в новото училище - Имахме една знойна красавица, която всички момчета желаеха и не пропускаха да опипват и.. абе случи се същото и в това училище, само дето момичето беше друго. "Ти няма да ме пипаш, ти няма еди какво си" И аз си мисля, че това е защото съм нов там, а то мина половин година в тоя клас. Питам един приятел: Защо се държат така, нали почти всички в тоя клас са за първа година заедно? Имал съм и още няколко такива случая. Говорил съм с кой ли не. И пак всеки ми казва: Готин си, хубав си за мъж, не си дебел, не си слаб, не си нисък, не миришеш, интелигентен си, веселяк си. и още и още.. В момента съм висок 184 см. и се движа между 88-93 кг. спортувам здраво.
И не ги чувам тия хвалби от приятели и познати, чувам ги от непознати хора. Мога също да отбележа, че винаги съм бил магнит за малки момиченца -хубавия батко и герой на всички малки принцеси. Даже преди време майката на едно ми беше споделила, че малката ме сънувала как я нося на конче и че много се срамува като ме види в градинката. Каква е тая прокълната орис. Харесвам жени за секс между 20 - 30, а защо не и 40 годишни. Никоя не ми пуска. Аз не гледам хората на външен вид и уважавам абсолютно всеки човек, обаче съм бил пренебрегван заради много по-лошо изглеждащи и нямащи добро чувство за хумор момчета. Всичко ми е наред, а не ме искат. Един колега беше казвал, че младите момичета в България имат естетическа парализа и винаги избират грешното. Даже и на един, дето му се подиграваха до миналата година за космите по гърдите, му провървя и си намери и той жена и то хубава. Чудя се, какво излъчвам и с какво ги отблъсквам, защо ме режат? . Имам приятел психолог и съм му споделял! Казва ми, че изглеждам сериозен и не съм глупав и наивен, а такива били най-неудобната партия и ги отблъскват винаги. Наивните момчета, макар и да не са нещо особено на външен вид, са много предпочитани. Ако си приказлив и правиш пози, ще ги привлечеш. Аз съм бил романтичен и съм се държал много мило и приятелски, ала и тогава бях отрязан. След това един познат от квартала се пробва със същата - псува я, щипа я, пляска я по задника и.. и... И сега са гаджета!!! Какво? !? И аз ли трябва да съм гад? Нали бяхте романтични и обичахте нежностите и миличките жестове? Повече от 7 години ми отказват и ме разиграват както си искат. Писна ми!!! За тия двете ще кажа следното, за тия от стария и новия клас от 2003-та и 2004-та: Едни гадни кучки. Съжалявам! Аз уважавам всички борбени и добри жени, особено самотните майки. Аз много уважавам Жената с главно Ж! И нямам намерение да си правя генерални заключения. Много съм огорчен и съжалявам, че се родих точно в България. Преди време се запознах с няколко млади и секси французойки.. виртуално запознанство.. две от тях много ме харесаха Ии разбира се разстоянието беше пречката. Имах и един флирт с една аржентинка, обаче.. КЪДЕ Е БЪЛГАРИЯ И КЪДЕ Е АРЖЕНТИНА? Как да нарека тукашните момичета, на които съм попадал? Дават на няколко души да ги опипват, а на някой определен - НЕ! Защо? Аз да не съм някой изрод или изнасилвач, да не съм се родил с 3 крака и 8 вежди. Вече имам чувството, че и проститутката ще ми откаже и ще ми върне парите. Тези откази можеха да ме отклонят сериозно от правилната пътека, помислих се за недъгав дори. Няма толкова гадни кучки. На колко съм попадал такива.. Това само у нас го има. Миналото лято ме хареса една рускиня на 28 Ии КАКВО СТАНА? Не живеела в България и била тук за малко. Тя си отиде в Екатерибург. Ето, чужденките ме харесват. Аз исках една хубава и честна българка, защото аз не желая просто да се чукам и да си правя кефа, аз искам да доставя удоволствие на една хубава жена, да я накарам да пощурее от кеф. Искат хубавец и ебач и бягат, какво е това? Само на думи го искат. Не си обяснявам това отношение към мен. И сега да не ми се появи някой да ми пише "Ами не си вървежен, ама не си им симпатичен. " Толкова ли е трудно да си намеря някоя и да я чукам само една единствена нощ за този и без това кратък живот? Уж харесвали мъжки момчета, че аз съм си чупил ръка и не съм издавал звуци при наместване, шили са ме без упойка, вървял съм срещу агресивно куче от породата Питбул, покорявал съм го и съм го карал да ми маха с опашка! За приятели и любими хора ще се изправя и ще погледна дори Тигър право в очите. Знам, много детско ви звучат тези редове, но не е точно така. Не ме наричайте самохвалко, тези неща ги пиша тук. Аз на никой не давам акъл на улицата, не се опитвам да се правя на интересен и да му размахвам с ръце, просто нещо в мен ги отблъсква жените. На 3 годинки загубих баща си. Майка казваше и продължава да казва, че липсата на баща ми се е отразила и заради това и момичетата са били толкова зли, защото по природа те си падали по силните и щастливите, а едно момче без баща трудно би могло да е щастливо, което всъщност показва и какви боклуци са повечето, но те това си го знаят. :) Винаги съм смятал, че и друга причина е моята хиперсексуалност. Издръжлив съм и мога да държа твърда позиция и след второ изпразване, не е ли това мечтата за една жена в леглото, да я задоволиш и да не обръщаш гръб? Не обичате секса! ЗНАМ аз! И много се дразня на глупости от сорта на " Не знаеш как да си поискаш ". Какво трябва да знам? Нима съм толкова глупав, че да не знам каква им е целта в тоя смешен живот? Искат богаташче и глупак, това е ясно. Жалкото е, че има една много малка част свестни момичета и жени, които много често теглят заради останалата. Ще ми каже някой " Ти си озлобен и комплексиран смешник, никоя няма да те погледне ". Нека е така! В днешно време всеки нормален и бял човек има право да бъде щастлив, щом е нормално да имам такава съдба, хубаво. Много е жалко. :( Не само за мен, а за всеки мъж в моето положение??? Омръзна ми от глупости. Колкото повече искаш секс и показваш това, толкова повече ти се дърпат. Искат да спечелят нещо, да извлекат някаква полза. Може ли един обикновен мъж да си позволи проститутки? Как се ходи на проститутка с 4 стотака заплата? И каква изобщо е разликата между официално призната проститутка и "нормалната" жена? Искам съвети от коментиращи и повече градивна критика. И един съвет към настроилите се агресивно жени - Не се палете толкова и се опитайте да ме разберете. Не съм лош и не съм женомразец! Искам отговор от жените по този въпрос - Усещат ли жените агресията, притеснението, злобата и липсата на опит у един мъж? Дали това ги отблъсква? Един приятел ми беше казал, че със моята външност съм подсказвал, че по-скоро съм имал много жени в живота си. Интересно ще е мнението ви.

Коментари

101-149 от 149

128.   "някога и някъде ще се срещнем и по нищо няма да ме познаеш, вероятно и аз теб. "

Ха-ха, не се надявай, аз живея в други ширини, недостъпни за теб!
А и отмъстителеенн си май- дребна душица... Няма жена скоро да те обикне, не се притеснявай!

129.   Но128:

".. Няма жена скоро да те обикне, не се притеснявай! "

Мисля че и Автора е на същото мнение. И вече не се притеснява.

М. В.

130.   Боже, боже, жените били създадени за да задоволяват мъжете, хахаха...
С това мислене не се чуди защо те избягват жените и се държат гадно с теб.
Горе са ти го казали най-ясно - жените не се държат хубаво с теб просто защото не си хубав човек.
И тъй като нормална жена няма да ти търпи глупостите, ще срещаш само кофти жени и ще си затвърждаваш още повече мнението, че жените са тооолкова лоши.
И както се подразбира - няма да си щастлив.

134.   Но127:

Точно това е причината защо по-голямата част от мъжете нападат жените за материализма, защото:

НЕ МОЖЕ ЕДНО ЧЕРВИЛО ДА ОПРЕДЕЛЯ МНЕНИЕТО НА ЧОВЕК ЗА ЦЯЛА ЕДНА НАЦИЯ!

Когато имам такъв човек срещу себе си за събеседник, аз (както и всички мъже, като мен, автора и тн. ) го третирам вече като присъствие в стаята, само. А те милите се надяват на любов.... Ами... как да стане? От де да дойде? Кое да й обичам? Предрасъдъците за България или 0 вниманието което ми отделя? Никога нищо не ме е питала нито за живота ми, нито за родината ми, нито за приятелите ми, нито за жизнения ми опит... Когато разговарям с нея се чувствам все едно съм следовател на разпит... Т. е. получавм само кратки отговори, за всичко.

5 месеца се опитах да й опиша колко е хубава моята страна и колко интелигентен народ сме, че се борим с големи трудности и че сме носители на 1000 летна култура. Защитавал съм я пред колеги в спорове(щото и другите не я траят). Защитавал съм я и пред шефовете и то съм изкарвал мене си виновен, защото на мен няма да ми се карат, а нея след 3 такива прояви могат да я уволнят. В момента това, с което се занимава на работа в 1/5 от времето си го върша аз, за да й помогна. Защото аз го върша за 30мин, тя за 2 дни... не ми пречи... НО:

... за нея червилото беше по-важно и убеждаващо.
---------------------------------------------------------------------
Пак казвам, че обичам жените и те мен. Това което се случва с тази НЕ СЕ случва с нито една от останалите ми 149 колежки. Добре де, 148 (Има и една ХонкКонгска кифла, дето е даже по-зле, щото тя е хубавица и си цъка по 40 селфита на ден). Всичките тези момичета са невероятни. Иска ми се да се разплача от кеф дори и сега, щото тук се чувствам в Рая. ОБОЖАВАМ ГИ. И те мен. Излизаме заедно на КТВта и ресторанти. Забавляваме се. Такива "жестове на внимание" си правим взаимно постоянно. Само днес например намерих на бюрото си едно кексче и едно кроасанче от две различни, а с една колежа 1 час си говорихме за носиите ни и кирилицата (тя ме пита). Аз пък черпах един колега обед и помогнах в работата на две колежки, така че на тях да им е по-лесно. Като поканя на гости 10 човека, идват 15. Готвим си заедно често. Атмосферата в офиса ми е невероятна просто! Постоянно чувам да ми казват, че ме обичат и аз им казвам на тях, защото наистина го чувствам... не като любовници, а като хора. Едно чувство което тук(в Китай) си припомних и което бях забравил в България напоследък. Тук да ги обичаш хората не е много трудно...

За съжаление МНОГО ОТ българките са вече от първия тип, а не като 148те ми колежки... а бяха... Това е от което и мъжете се оплакваме тука.

Искрено се надявам този пост да сложи край на всички спорове тук между мъже и жени. И припозналите се кифли да мълчат вовеки веков! Амин!

М. В.

135.   Автора: Тука само един човек описва нещата адекватно и това е М. В. Няколко пъти ме подкрепи в коментарите и разбира мъката ми. Прочете между редовте и разбра, че съм пълзял и сега се опитвам да се изправя. Никога не съм бил самохвалко и явно там ми е била грешката. Винаги скромен, добър и отритнат. Относно пожеланията от младата госпожица с измислените среда и мъж, ами когато напусна ще остана без работа, а и да остана пак има какво да предложа не се тревожи. там имат нужда от мен защото се старая и боря, има кой да го оцени. Вървя нагоре и съм доста целеустремен, комплексите от какво са ми, че разни гъски са ми обръщали гръб през годините и са ме третирали като никакъв и не са ми давали шанс да се докажа? Малки деца ми се усмихват и ми се радват. Момченца и моминчеца викат на майка си баткото баткото и майката казва - Голям и хубав ли е баткото? Защото децата са естествени и не прикриват емоциите си, а възрастните мъже и жени няма защо да ме лъжат. Аз не вярвах че изглеждам добре и всички ме увериха, че там ми е грешката. Мъж ми е казал, че е учудващо как човек като мен не е сериозно обвързан, тъй като изглеждам мъжко и сериозно момче, точно защото съм сериозен не ми е до ангажименти с гъски, къде са ми комплексите питам аз? Приятел ми вика, че съм хубав когато съм усмихнат и това е оръжие, с което съм можел да привличам жени. И не той е нормален мъж и харесва жени, спокойно. Но вие сте толкова гордите и непревземаеми крепости, че от вас никога нямаше да го чуя. Говоря за вас между 18-30 и понякога повече години, ако сте добре поддържани и имате страхотно мнение за себе си. Беше съвсем логично да съм комплексиран за този период, който за ваше нещастие вече е минало. Доволни са от мен и аз съм доволен от себе си, щастлив съм. Не се тръшкам и не страдам за нищо. Постигам си целта. Много мъже полудяват и пропадат без секс, малко от тях намират изход. Всеки човек на тая земя има право да прави секс и не е длъжен да създава връзка след това. Такава с твоето мислене, а това са поне 90 % женското население на България, какво ще ми предложи? Ще носиш тежко, ще готвиш ли, ще ме защитиш ако стане бой, ще науча нещо за живота ли от теб, а ценностите къде са? Всичко мога да си го правя сам. "Да -Боже, боже, жените били създадени за да задоволяват мъжете, хахаха... " Хаха... но по скоро е Оох. :( Тъжно е. Виждаш какво се пише тука. Ергени на по 30 години и бягат навън, женят се и създават семейство. Защо е така според теб? Много знаеш ти. Не си разбрала какъв съм и колко съм мъж, защото си смешна и комплексирана. Тебе те е яд, че не съм от тия, дето се оплакват че са станали на години и вече са се отказали да търсят и си потъват в забрава. Аз наистина съжалявам за тези момчета и пиша тук за да им покажа пътя, защото аз съм от тяхната порода. Лошите момчета ходят с такива като теб, а такива като мен са достатъчно интелигентни и сложни, за да не са ти интересни. Нито може да ме познаеш какъв съм от гледане, нито от разговор ще ме познаеш. Вашите оръжия и способности са само в леглото, а ако приятеля ти не го съзнава значи е отчаян палячо, който гради имидж като се показва насам натам с теб. Аз имам такива приятели и ходят послушно и търпят да ги държат на сухо по цяла година, а през това време те купуват подаръци и правят разни жестове. И те бяха по-напред в материала от мен, имаха приятелки още преди години, а аз бях в роялата на незабелязан смотан мухъл. И сега за близо 40 дни настъпи тотална премяна мисленето и поведението ми, която определено ми носи позитиви. Не, аз ще бъда щастлив, защото стигнах до такова положение, че да не давам и стотинка за секс, защото от мен се очаква да остана с въпросната и бъдеща жертва -материалистка и боклук. Тая същата не ми обръщаше внимание преди години. Сега вече ми стана ясно, как, защо и кога ви спечелва един мъж. И ако ти не си от този вид, макар и вече да се съмнявам, вземи спри да пишеш и да се правиш на много знаеща. Както виждаш малко са тия дето ви уважават, а тия тия дето ви ходят на каишка и ви свалят звезди, взимат се на сериозно и пр. са нищо повече от едни отчаяни пичове. И те знаят защо сте с тях, но просто нямат избор. За престиж ходят с вас и дават от себе си. Тръгнала да ми прави забележки, че от 40 дена съм имал самочувствие, години наред разни глупачки ми го смазваха. Мой ред е да газя женски сърца и първите ми стъпки се оказаха добър ход. Мога да си го позволя да не сбъркам. Вие грешите още при ставането сутрин, защото първата ви тревога са рошавите коси и гримовете, да си нацапотите муцуните, че балъка ви и околните да се впечатлят.. Аз нямам нужда от корекции и подобрения, и в съдран чувал ще си остана хубав и готин. Това ми го казаха зрели жени, но аз глупакът започнах да си вярвам едва последните месеци, а кооолко напред можех да бъда и колко такива като теб да ми кацнат знаеш къде, ама човек се учи от грешките си и сега по няколко причини се убедих, че вървя правилно. Цялата вселена е на моя страна и точно това самочувствие започва да ви привлича. Тренирам и се дисциплинирам чрез спорт, не взимам наркотици и не се напивам до степен да буйствам и троша, висок съм, хубав съм, мъжествен съм, борбен съм, як съм и не си бръсна гърдите, веждите и краката. Имам причини да имам самочувствие и дори чужди хора ме задължават да имам, защото е грешно да съм смазан цял живот и наведен, при положение, че наистина съм достоен за този живот. Комплекси ли имам според теб? От всичко си личи, че точно ти си материално зависима и слабо привлекателна, затова ме наричаш гаден човек. Както казах ти няма как да разбереш аз дали съм гаден, защото впечатлението което създавам е приятно и съм го забелязал от много време насам, просто сте си гъски и се правите на горди пред такива като мен. Мъже като мен има много в България и ми прави впечатление, че почти никой от тях не е семеен или обвързан точно поради тази причина, че са прекалено сериозни за елементарни жени. Слушайте братя! Ще трябва да ни плащат 5 x 800 месечно, да станем любимци на мацките и да ги пипаме по разни места. Дори и да сме се разбили от труд и мъки, да сме се преборили със смъртта и да сме минали през пламъците на ада, за да стигнем поне едно средно или близо до средното материално ниво, пак ще ни оценят като женомразци, неудачници и лекета при всяко наше недоволство срещу тях. Най-объркани и потресаващо оглупели са девойките към и след завършване на средното си образование, там на мода са мъже с бръснати крака и гърди. Познавах едно много противно келешче от училището си, беше в периода 7-10 клас - Биеше се и тормозеше всеки по-свит от него, а родителите му бяха с големи възможности. И той нали беше към 190, рус и синеок, та всичко това засенчваше истинската му садистична същност, мацките му се лепяха и го намираха за страшно мъжествен, готин и чаровен, бяха лоши и нелюбезни с тормозените. Намирам такъв характер за долен и мръсен от страна на жените, за характер на типичните кучки. И когато аз бях ученик преобладаваха такива, а сега имам чувството, че са навсякъде. И после ще им кажете, че не сме като животните. Възхищават се на мъжкар с власт, възможности и абсолютен доминант сред много други мъжки, ама не приемат по същите тия закони да се чифтосат и после мъжкия да забегне. И знаете ли как му викат на това нормалните и мислещите? Двоен стандарт! Да взема сега и аз да налетя на някой от тия бойните, да скокна на някой като тоя от даскалото ми, а? Вярна на природните закони и принципите си, дали вярната приятелка на такъв ще се навие да я употребя след това, защото аз много се съмнявам. В днешни дни е трудно да видиш изобщо нормални подрастващи, а какво остава за мъже и жени, е, има мъже и жени, да.. като биологични видове да. Като характер няма, а е напълно и 100% доказано от живота, че винаги сериозните, стабилни и знаещи хора са живяли най-жалкия и незаслужено нещастен живот, за сметка на боклуците и кучките които ги издигат. На това се вика душевно и физическо осакатяване на нормалните мъжки индивиди, тоест на хора, на които им няма абсолютно нищо на мисленето и на характера, се внушава че са негодни и неудачници. И всичко това идва от пропагандата, която издигна тия слабохарактерни същества по върховете, и им позволи да работят и професии като плеймейт, а тия плеймейт са доказани боклуци, но обикновените се опитват умело да им подражават, а това е всяка втора българка. Истината боли, но срещу фактите доказателства няма. Женската злоба няма дъно, стигат до неописуеми крайности. Утре гейовете ще бъдат най-големите мъже на съвремието, а в други ден лихварите и рекетьорите ще бъдат най-уважаваните и борбени мъже, според кривата женска логика. Грам пристрастие няма в написаното от мен, всичко е така и ние го изпитваме, те си го знаят. Много хубав пример съм дал от училището, за онази превзета кифла, за която е нормално няколко хубави човека да я хванат за задника. Аз гадния нека гледам и нямам право да пипам там, глупачки. Монетата се обърна и нещата отиват в правилната посока. Вие тука цвъкайте минусчета и си си мъжосвайте балъците. Аз съм положил страхотни услия да продължа напред, а гадното е че никога няма да бъда оценен. Заради това е напълно логично да стана гаден. Както казах всичко е резултат от вашето отношение към мен. Когато се появят много като мен ще ви бъде много гадничко в живота. Сами си го правите. А вие момчета попивайте от написаното и се борете.

136.   Авторе, колкото и да се напъваш, колкото и да ни обясняваш тук как тоя или оня ти се радвал, очевидно е, че жените не ти се радват и упорито те избягват.
И те избягват с право - злобен си и не желаеш да обичаш жена (защото си твърде зает да ги мразиш всичките и да ги обвиняваш, че не ти "пускали").
До такава степен си изкривен, че дори си вярваш, че отношенията на другите хора са изкривени, а не основани на любов и взаимно уважение.
Ти просто си неспасяем.

137.   Авторе, има две игри в тоз живот:

1. Егоистичната игра между кифли и "мъже" кретени. Тези хора наричат егоизма си "любов". Тъпчат се един друг, спорят един с друг изпъкват за сметка на другия. А даже и ги е страх да се разделят и продължават да стоят заедно. Когато единия набере смелост и се махне, другия реве сълзи щото егото му е наранено, а не че по някакъв начин му дреме за човека с който доскоро е бил/а. Тука е пъъъълно с такива постове, на потърпевши. Ако човек наистина вярва в себе си, няма да тръгне да разправя на ляво и надясно колко е бил пренебрегнат.

2. Другата игра е между хора, които си дават свобода. Тук любовта е истинска. Както е и любовта между майка и дете например. Има такава любов. Не е мит. Лично аз съм я изпитвал и мога да ви кажа, че един път човек обичал ли е, обича доживот този човек. И нито тройките, нито изневерите могат да я съсипят такава връзка. Секса с такъв човек е божествено нещо. Ред сълзи, ред сополи от щастие. В такива двойки няма ревност, и когато единия си тръгне, другия е щастлив, защото мисли за благополучието на първия.

Авторе, разбирам че си насъбрал. Избрал си да играеш първата игра. Първо обичах, после и аз бях като тебе, после пак обичах и сега и аз я играя таз игра, затова съм и на твоя страна.

Като ти мине нагона и агресията, обаче ОТВАРЯЙ СИ ОЧИТЕ и за свестните жени. ИМА такива, дори и в България. Започни да ги делиш жените.
Дай на всяка това което заслужава. Не си създавай предрасъдъци и гледай да не нараниш някоя.

Вече спирам по темата. Хайде със здраве и дано да ни зарадваш тука скоро с новини, че обичаш!

М. В.

п. с. Винаги съм казвал че правилните думи които човек трябва да изрича не са "обичам те", а "обичаш ме". Това е най истинския комплимент.

138.   твърде си добър за тях, никоя не си пада по такива, като теб, и аз бях като теб, просто да не ти пука!

141.   М. В. и Авторът са типични примери на съвременни нещастни мъже. И не могат да го прикрият с нападки, прозира от далеч!

145.   До 141, намери си и ти мъж като тях, да бъдеш доволна и усмихната. :)
От автора

146.   До 126:
Ти си рядко тъпа личност. Къде правиш връзка между омраза-неуважение и хомосексуалност? Повечето женомразци са озлобени към жените, защото им е изневерявано или са им отказвали секс. Винаги казват, че тъпи хора нямало, но ти ме караш сериозно да се замислям. Повярвай, има женомразци дето са чукали много.
Дано си малка на години, че да оправдаеш тъпотията си. :(

М36

147.   Много точна и справедлива оценка на 146! Браво!

148.   Трийте колкото искате, но не можете да премахнете факта, че автора е успял, че е разбрал как да направи така, че да става това, което той иска. И затова е обиждан/нещастен бил, гаден бил, злобен бил, неспасяем бил/. Но обиждащите никой не ги трие.

149.   Фактът, че си искал да ходиш в манастир преди месеци и сега си станал пълна противоположност, е показател за човечно, мъжко и определено бих добавил трезво мислене. Мен са ме зарязвали след уволнение, преди това бях най-уникалното момче. Има ли смисъл да продължавам? Който не е меркантилен се познава, който е меркантилен ще те нарежда здраво, че нали знаеш истината боли.
;-)

150.   До автора : честито! Буквално ти преживях несгодата и целият съвет на мъдреците изслушах заедно с теб , и то от пустото му любопитство :)
Би ли споделил как е положението при теб вече, след като имаш успешен контакт с представителка на женския пол? :)

LX777

151.   Авторе,

Моят мъж е щастлив и аз съм доволна и щастива от това! Нещастници не ми трябват!
С М. В си се оплаквайте и самоподкрепяйте на воля, нормалните хоре НЕ ви се радват!

От 141

152.   Темата ми стана интересна и искам да кажа на автора, че има много хора с този проблем. Някои си остават така за цял живот за съжаление. Аз съм жена и съм преминала през почти същото. Винаги съм чувала - колко си хубава, колко добре изглеждаш и винаги съм била сама. Никакъв по-задълбочен интерес от мъжете. Приятелки са ме ревнували от гаджетата си дори, а на мен ми е ставало смешно. Даже хора които не ме познават са ме питали -с гаджето ти ще ходите ли еди къде си, толкова са били сигурни, че имам гадже. Да, ама не! Скъсах се от анализи и размишления какъв е проблема и защо не мога да имам една нормална връзка. Просто нямам някакви невъобразимо ужасни неща за да е това така. И общуване и като характер също са ми казвали, че съм приятна личност. Но това което започна да ми прави впечатление в един момент ми даде някакви отговори. Когато съм била в компания винаги предпочитани са били по-повърхностни и леки жени така да се каже. Помня един случай в който почти всички мъже налитаха на една която си беше откровена алкохоличка, имаше гадже турчин, който я смилаше от бой и всички я смятаха за тъпа. В друг случай съм гледала как се скъсваха да се натискат на една лъжкиня, която нон стоп си измисляше, но ето тя беше предпочетената. Друг който разправяше как търсел свестен човек с качества се хвана с наркоманка! Да не изпадам в още подробности за жени, които уж презират на думи как си трошат краката за тях. Е стигнах до някакви изводи- просто сериозните и задълбочени хора, не са харесвани. Изглежда е търсена повърхностната тръпка- жени които може да правят глупости, но са интересни в очите на мъжете именно заради тези глупости. А човек здраво стъпил на земята, който не се интересува само в коя дискотека да се набута се смята за скучен. Поне при мен това е част от проблема. Веднъж си направих експеримент с един доста нахален и безцеремонен човек, като се държах като въпросните жени - невдигане на телефони, претенции и какво ли не и познай - човека здраво хлътна, та чак след години още питаше за мен. Е да, но това не съм аз и не мога да играя театър, а искам да ценят истинският ми характер. Но май тук в България с тези изкривени ценности нищо няма да стане. На едно море се запознах с един чужденец и се държа така както съм очаквала да се държи един нормален мъж, но както се сещаш като сте от различни страни няма как да стане нещо. Така че има доста хора в това положение които си страдат сами и се самообвиняват, а проблема е че качествата които притежават просто не са на мода и не се харесват в днешно време. Просто не мога да си обясня този феномен, това което са ме учили като добродетели и качества, които трябва един човек да притежава в един момент изглежда, че никой не го харесва. А в същото време виждаш най-долните отрепки са предпочитани във всяка сфера от живота. Парадоксално, но факт! Аз вече съм ги приела, че са така нещата и някой като ми каже как търсел добро, скромно и интелигентно момиче, започвам да се смея с глас, защото знам че ще отиде при точно противоположното. Е дано са щастливи, аз се отказах да се надявам на чудо, изглежда така са устроени нещата.

153.   от автора до щастливата:
Нормално е да е щастлив, послушко е и знае защо си плаща. Плаща и го получава. И аз вървя по неговите стъпки, само дето живота ме е направил малко повече мъж и не съм послушко, а човек със стабилно и лидерско поведение до една използвачка. Тъжното при теб е, че няма никога да си намериш по-добро, , защото във поне 5 коментара ни показа, че си от тия дето не ги уважавам. Аз имам приятели жени и си се разбирам с тях чудесно, а такива като теб и за слива не ги бръсна. :)

154.   Аааа, ние, нормалните хора, си подкрепяме автора и М. В. и им се радваме! Те заслужават подкрепа и радост! А hash: 995e0fa011 и останалите "интелектуалки" да плюят колкото искат-кучетата си лаят, кервана си върви! :))

157.   Чехкините си ги бива повече! Ходи в Чехия и конкретно в град Острава, ходи и гледай, пипай и опитвай жени без пари. Тука са ни малко мизерни откъм интелект. От 5 само 2 взеха пари за секс, а тук от 5-5 ще искат да си платиш. Сексът е средство за печалба у нас, не е кеф.. От разни пичове съм чул, че нашенки са били разочарование. Хигиената и светоусещането са били на безпрецедентно ниско ниво. Те и заради това са търсили услуги по плажната ни ивица, услуги от чужденки. Не е случайно, че най-много българи се женят за проклети рускини, ама поне жена да пипнат.

158.   Значи слушай сега внимателно :) моментално отиваш на платена любов :) (тя така или иначе излиза по-евтино от безплатната) даже не само веднъж а няколко пъти. Имаш комплекси и това много ти пречи, може би най-големия е този че си на 27г. и все още си девствен другите за външния вид си ги лекуваш със спорт до колкото разбрах. Истината, е че жените харесват алфа мъжкарите тоест да си груб, настоятелен, вулгарен и безцеремонен винаги е по-добре от това да си вежлив и любезен ако искаш да сваляш мацки, а не да те харесват лелките, но трябва да ти идва от вътре, а за да стане това се връщаме на 1-то изречение от поста.

159.   Благодаря ти за съветите, 158. Възползвал съм се от тази услуга скоро, а и преди това не съм бил девствен, тъй като девственост при нас мъжете реално няма. Долу си е пак така, де. Всичко е до психика и това, че ти е повече за престиж да си бил с жена. Нямам комплекси за външност, просто ми писна от хвалбите. Аз знам, че изглеждам добре за мъж, което за мен е недостатък, поради простата причина, че много момичета са ме харесали, но от гордост и вече наистина комплекси са се правили на недостъпни, казал ми го е приятел психолог. Самочувствието ми няма нищо общо с това отпреди 3 месеца. Сега дори съм доста уверен в себе си. Вече имам отправени намеци от момиче, без пари ноо ме притеснява това, че тя иска да се задомим и се чудя как да стане без последици. Имам няколко варианта
1. Взимам и после бягам. Този е най-разумен за мен, тя ме познава от много години и чак сега започна да ми прави намеци, което някак ме кара да си мисля, че търси изгода от това.
2. Започвам връзка и правя редовно секс, ама пък не ми се занимава с лигавщини и ангажименти към кифли..
3. Направо си заделям пари и по няколко пъти в годината си ходя платено. Не съм вярвал, че ще стигна до това положение да се чудя. Само преди месеци бях тотално отчаян. До 157, Има нещо вярно. Не са кой знае какво. Сега съм опитал само една, но предполагам и с другите е така. Не си заслужава да стана роб на некадърници в леглото. Това за Чехия ми допада и лятото може да събера някой лев да пробвам в Прага.
От автора

160.   Голямо жалване, че жените не ви пускали хаха те щото цял живот са мечтали само като ви видят кви сте зализани идиотчета тип "на леля хубавеца" и да вдигат краката на момента! Аз съм свалял жени с месеци докато стане заварката, и хватката не е да им се правиш на велик и на много сложен защото ставаш по-скоро смешен, а със смешниците никой не си ляга. Аз винаги съм бил естествен и жените това и харесват в мене и секса си става без да съм се подготвял, да съм го мислил или да съм го изисквал. Към автора-търси в самия себе си вината, едвам прочетох дългите ти объркани тиради и то по диагонал, ако си такъв досаден и пред жените нищо чудно да не те понасят.
М 25

161.   Авторе,

Затова, че сега те харесва въпросната е поради 2 причини.
1. Тя е вече на "възраст" и слуша майка си, че трябва да се задомява. Избрала е теб, щото си й и най близкия(явно и тя толкова далеч е стигнала) и други варианти много, много няма. Не се притеснявай, ако има по-добър от теб на хоризонта ще те захвърли като мръсно коте.
2. Понатрупал си тестостерон. Тя те надушила и вече се подмокря. Това наистина е така, като те слушам как имаш напредък. Само, че разликата не е толкова осезателна все още... обикновено отнема години, за да изградиш мъжкото в себе си. Ако тя е усетила разликата вече, значи е отчаяна поради една или друга причина (това е което и ти си забелязал, умно момче си)

Ако искаш да чукаш и да бягаш, казвай им, че имаш ВЕЧЕ гадже, но много ги харесваш. Ще излъжеш само първата, донякъде(бъдеще/сегашно време). Ако те те харесват само за секс ще се навият. Ако не биха искали да те делят с друга, така или иначе не ти трябват такива.
Не се притеснявай да им го казваш в свършен факт. Не е болка за умиране. Първата ми беше такава на мен. След секса ми каза, че ще се сгодява след 2 седмици. Малко се почувствах използван, но ми беше и хубаво от секса. От тогава очаквания към никоя нямам. Ако те са имали, си е техен проблем.
В днешно време е така. Хората първо се чукат, после се запознават.

Чехия е много добър вариант. Знам че Пражките оргии са знаменити събития.. Я 157, разкажи подробности? И аз съм любопитен.

М. В.

162.   До 160,
явно си чел "тирадите" в много заспало състояние. Нищо не си разбрал и не звучиш като мъж, а като завършен чехльо. На автора и останалите препоръчвам да си ходят на проститутки, за да се уверят, че секса не е нещо извънземно. Не си заслужава жертвите при едно сериозно обвързване, освен ако наистина има силна любов, но се съмнявам доста. Всичко е сделка. Колко е досаден автора е друг въпрос, много като него досаждат само с присъствието си, но как да ги оцени елементарната жена днес. И не, ти не си естествен и заради това те харесват. Интелигентен, възпитан и добър мъж е абсолютен аутсайдер в очите на една жена.

163.   От автора до 150 - Добър анализ, много мисъл и разумни ходове. Няма да описвам нещата подробно, не е за тук.
Ще ти дам един съвет - Работи нещо тежко и трудно, заделяй пари и ще ти се налепят. Ако ме послушаш, времето ще ти покаже, че съм прав. И малко да разочаровам 128 - Прогнозата не се сбъдва, напротив, много ме заглеждат и дори започнаха да ме заприказват. И доста обвързани ме заприказват и си ме свалят. Не е мое мнение, а мнение на странични наблюдатели и от двата пола, защото те могат най-добре да преценят. Че няма да ти се сбъдне прогнозата, няма, ама поне да не ме обикват.. аз търся само секс, те ме искат за баща на децата им. Искам да имам деца, ама от истински жени, не от тукашни гъски използвачки. Момчета, само бачкане и тестостерон му е майката.

164.   От 150 : Радвам се за теб! Намерил си решението за себе си и живееш живота който искаш (надявам се).
Желая ти много късмет в живота и не бъди черноглед към представителките на пола ми ;) (ако ти е възможно)

165.   От 21/26, 33, 36 и т. н. / до автора - радвам се, че се е получило това, което те съветвах и ти пожелах/независимо дали си се вслушал в него, то се е получило/. А това, че "интелектуалки" като 128 не познават, отдавна не е изненада... Не им обръщай внимание.

167.   До автора: от много време следя тази история, трайкам си и май ще трябва да те светна за нещичко! Работар си и правиш мускули, вирваш главата и сигурно си се барнал за един среден стандарт, който очевидно създава впечатлението, че си някоя представителна личност, привличаш ги и се лепят главно момиченца и женички, съветвани от майките си да си търсят богати мъже, е, ти явно си го докарал визуално на такъв, а такъв ли си? Предполагам ти е добре известно, че около 90%(според оптимистичните прогнози) жените в България посрещат и изпращат поо дрехите, разбираш ли? Не си ли отговорил и финансово на тази вънншна обвивка, не си фаворит в това състеание брато. Намери си скромно момиче и малко се опитай да занижиш критериите си. Секс за една нощ ще имаш, ще имаш и така до разубличаването ти! Разберете го това, момци. НИКОЯ ЖЕНА НЯМА ДА ВИ ДАДЕ БЕЗПЛАТЕН ОБЯД!!! Сексът е награда за мъжа, и те няма да я дадат просто ей така. Първо за една жена това не е кеф, а задължение. Малко жени се подмокрят и нахвърлят така, както ти си го представяш. Прекалено обикновен и честен си, което и автоматично те прави скучен. Метросексуалните са желани заради парите си. За мен ти не си метроцексуален, поради простата причина, че си бачкатор. Тия обвързаните, дето те сваляли, искат просто да те видят очи в очи с мъжете им, и евентуално ако ги натупаш вече ще се разтопят от шастие и е отидат при натариус да подават документи за развод. Брат, аз съм толкова запознат с женската психология, че просто няма как да опиша нещата в един коментар тука. Ценен съвет - Нагончия си и здраво ти се клати, имаш енергия и сега с работата си привличаш, но ще се разочароваш и ще се затвориш в себе си и след жестоките житейски уроци от живота, който ти предстоят ще си повече негативен към тях. Заделяй си и ходи по платени палавници, за една цяла вечер на половин година? Няма ли да ти стигне? !? !? Чукаш 6 часа и помъдряваш, а? Ти си знаеш бе, ти си знаеш.

168.   167, що не продължиш да си трайкаш? И докато си трайкаш, чети не само за женска психология.

171.   Мале какви са романи само! Задръстеняк си, човек. Това е истината. Приеми я и я промени, инак рискуваш да останеш охлюв доживот. Казвам ти го от личен опит. Аз не съм девствен от 20 годишен, бях в 10 годишна връзка до миналия месец която приключи. За месец станах открит, като отворена книга. Резултата- открих много мацки с които открито говорим за секс и мога да извратя(не ми е интерес, иначе извратих една след два дена чат), намерих и две сходни душици, с които да запълня празнината на бившата и да продължим напред и сега се чудя коя ще е щастливката. Всичко е до настройка.
Успех
М32

173.   Човече, едва ли това ще те успокои, но и при мен е така. По-голям съм от теб, на 37 съм и от правя секс много рядко. Вече почти година не съм го правил. Както се досещаш писнало ми е от чекии, но не в това е проблема. Искам сериозна връзка - семейство, деца, както си е редно. Не ми е проблем да издържам деца и жена. Вземам добра заплата, ок. 900лв. имам образование, хубава кола, жилище, изглеждам добре, обличам се прилично, без да се контя прекалено. Но жените, с които се запознавам не ме искат. Когато това започва да се повтаря, самочувствието, разбира се, се смачква. От известно време съм депресиран, чувствам се ненужен, ненормален и едва ли не недъгав. Не знам колко още ще издържа така, ти поне си по-млад. Пожелавам ти успех, дано намериш свястна жена.

174.   Човече, с риск да те отчаям веднага ти казвам какъв ти е проблема. Просто нормалните и свестни хора, като теб, вече са голяма рядкост. Виждаш масовото опростачване и видиотяване на хората. Кретенията за жалост стана стандарт и модел на поведение. Така е и при мъже и жени. Всичко по-читаво, за съжаление отдавна напусна страната. Добри и свестни жени има, но са малко, рядко ходят по заведения и шанса за запознанство с такава е нищожен. Съветвам те да се насочиш към някоя студентка, която още не е емигрирала и друго, което трябва да направиш е открито да споделяш с познати, че си търсиш жена. Горе главата, не се сдухвай, просто такава е ситуацията, но не се концентрирай прекалено в себе си, проблема е извън теб определено, просто си класи над това, което се търси, но не изпростявай само за да се харесаш на кифлите. Насочи се към сериозни и скромни момичета, само с такова може да бъдете щастливи при евентуална сериозна връзка. Успех и вярвай в себе си!

176.   Не е съвсем по темата, но няма как да не отбележа, че сме адски озлобени, мъже и жени. Лошият живот ли ни е направил такива, не знам. Тотално сме фрустрирани, много от нас не могат да задоволят нуждите си.
м34

177.   Това, което ти го казвам го разбери добре:
Когато двама души се харесват, те летят. Летят на самолет. На този самолет има един, само ЕДИН парашут.
Прави си изводите!

П.

178.   Хм, гледам темата е възбудена от преди 2 г., та защо да не кажа какво мисля по въпроса.
За автора-ясно, но особено се учудих на коментара на дамата под номер 152, ако не бъркам, т. е. привлекателната/готина дори, сериозна и умна жена, дето не била предпочитана... и сигурно стотиците и хиляди като нея, които също не са били предпочитани. Учудвам се на подобни истории, чак измислени ми се виждат. Може пък и аз да не съм разбрал-да се има предвид, че ги искали за секс, ама не за нещо повече, а не, че въобще мъжете не предприемат действия спрямо такива жени-зда ги свалят, да ги ухажват и т. н. Мъж на 45 г. съм и като по-млад, когато не бях женен само такива жени са ме интересували, ако ми е било цел да градя някакви отношения. И супер много мъже са като мен-интересуват се точно от такива жени. Единственото обяснение е, че може би просто средата е била неподходяща, но дори да е така, като знам мъжете, че се хвърлят на дори не толкова хубави жени, какво остава на някоя готина, пък била тя умна и сериозна. Ще опитат поне свалка, нищо не им пречи. Може да има и такива, които бягат от подобни жени, но това вече на етап, когато са във връзка или са имали сексуални отношения и мацката натиска за нещо повече. Докато дамата под номер 152 говори въобще за липса на изначален интерес, което аз не мога да повярвам. Нещо тук не е ок.
Вариант е просто в цялото описание, да е налице лъжа относно визията, а другите неща да са истина-сериозна, отговорна и кт. н. Една жена готина ли е, офертите валят непрестанно. А и няма как първоначално един мъж да знае една жена какви качества притежава. Първоначално той я вижда, харесва му и предприема действия. А се твърди, че такива нямало. Ей затова не вярвам, защото хубавите жени, а и дори само симпатягите и привлекателните без да са супер красавици, са постоянно оферирани.

179.   Темата е доста стара, но аз имам съвет за всички, които имат проблемите на автора:
Запознайте се с движението MGTOW. В Ютуб има много канали и клипове по темата. Моят любим е канала на Sandman. Всеки негов клип е по 10 минути и има нов всеки ден. Има си клип за въведение, както и множестево други, които описват всеки аспект на движението, както и проблемите пред които е азправен автора, а и все повече мъже днес.
Предупреждавам, че трябва да се изгледат поне 10-ина клипа.
Дано да съм бил полезен и коментара да се публикува.
Поздрави!

180.   Нямам проблем с тази дилема вече. Не бях много отракан, но осъзнах някои неща и от миналата година до днес приключих с две жени, като с първата правихме много секс. Но както и да е, проблемът през годините не беше точно в мен, а в липсата на адекватна оценка за мен, тъй като никоя не ми е даваше шанс. Първата се колебаеше много, ала ми даде шанс и не съжаляваше за нито една секунда с мен. Истината е, че доста от жените разчитат на инстинкти и често те са грешни. Трябва да се дава шанс и чак накрая да се правят заключения. Чувството за хумор и спортната визия, както и някой друг пиниз са сигурен път до леглото на много жени. Вече съм се отракал в тия неща. От автора

181.   И накрая стигнаха до MGTOW. Радвам се. :) Слушайте, мислете, наблюдавайте. Ще видите свободата, която имате. :)
Приятна вечер.

183.   178. Не е чудно това, което пише 152. Просто не всеки може да понася и произнася олигофренски приказки, а свалките стават именно с такива, каквото и да се говори. Това за което пише тя е обсъдено по- обстойно в книгата „Възхвала на глупостта“ на Еразъм. А на псевдоинтелектуалките ще кажа само, макар да не знам дали си струва: не ни е нужно да ви се докарваме, не се нуждаем от вниманието ви, не се нуждаем от одобрението ви, не се нуждаем харесването ви, не се нуждаем от обичта ви, не се нуждаем от домакини, защото има перални и прахосмукачки. Нуждаем с е от секс, но за целта има професионалистки, които го правят много по-добре от вас, а някои от тях са по-хубави, по-възпитани и по-интелигентни от която и да е приятелка на разните отворковчета. Предвид непотребността ни от вас каквото и да кажете няма стойност.

184.   Виждам темата късно, сигурно положението на автора се е променило. И все пак искам да кажа авторе, много е важно какво излъчваш, и какво им даваш. До колкото прочетох твоята история видях, че си много комплексиран и много загорял, всяка сериозна жена би избягала от загорял. Ти искаш да използваш жените, и им го заявяваш съвсем директно. Как искаш да се получи а? Една жена иска внимание, а ти какво предлагаш? Нищо. И освен това жените усещат,че ги мразиш и дори ги делиш на очилати и на още кой знае какво. Понякога трябва човек да приема това което му се предлага. :) Преди да изискваш, трябва ПЪРВО да погледнеш себе си... И за финал ще ти кажа, всичко е енергия, каквото даваш, това получаваш. :)

Жена 22

185.   Здравейте! Да, аз съм писал темата! Положението се промени, но не и мисленето. Вече съм в добра светлина, просто влизам в роля :)
Стегнах тялото, смених средата и успешно го играя лошото момче. Издигнах се в приятелските среди, но финансово съм сравнително скромен. И все пак се справям. Понеже тука ми се подиграха, че съм беден, само ще кажа - беден на богати го мушка, дишайте спокойно. Мога ли го, мога го! Да, просто трябва да си отвориш широко очите, да се видиш. Хубав, стегнат, забавен и престорено позитивен, какво ми трябва? Бях отпуснат и загрижен!!! Сега ми е през дедовия. А, и между другото, ебнята е нещо съвсем обикновено и понякога скучно преживяване. Всичко е в главата, но напук на злобарките тук, не е нищо впечатляващо да го вреш. Срга ме избива на смях, че палачинката се обърна, че сега аз пускам, а не обратното. Даже имам чувството, че ми се кефят и като им обърна малко внимание с поглед. Дишайте дълбоко, драги девойчици.

От автор

187.   А как се чувстваш като загасиш лампите вечер и си сам със съвестта си? Стига ли ти това "престорено позитивен"? Имаш бройки, а любов... имаш ли?

188.   Как си, чука ли вече?

189.   До 187
Любовта не е задължителна, драга. Момчето говори за връзка и секс. И ви е хванал чалъмите, за да получи това, което той иска. А не само вашето да става. Браво, авторе! Това е истината! И успехи занапред!

190.   187, както ти се чувстваш когато си симулирала оргазми. Само че този път измамената камила е жената:)))

191.   Авторе, браво.. само така! Аз пък зарязах китайката. Не си спомням всъщност дали писах за нея. Сега съм в Лондон и чукам англичанки. Пари като вестници. Всичко ми е наред. Мисля да си остана ерген до живот. Сам вече си разбрал защо..
А тия тук нека си злобеят. Почти няма жена, която да си заслужава останала вече, но ни писна да се занимавам със сериозни връзки. Особено тук, в дивия запад определно си личи липсата на всякакво желание за обвързване във всеки. И мисля да последват тенденцията.

М. В.

192.   От 185 към 191 - Радвам се, че и при теб е розово. Аз си написах историята преди почти 5 години, обаче за две години претърпях такава душевна и физическа трансформация, че просто нямаше как да не потръгне, макар и да не вярвах преди това. Знаеш ли, имах голям пример с приятел, който беше страхотен смотаняк и не му връзваха изобщо. Не го бях виждал сигурно 4 години. Видях го няколко месеца след публикуването на историята тук, беше с хубаво момиче и му завидях, но разбрах доста от разговорите с него, а и ходих по разни места. Много е важно да възприемаш правилно случващото се, да го анализираш и да си правиш правилните заключения. Искам да разкажа някое друго преживяване, но трябва да пиша адски подробно и ме мързи. Да кажем, че бях на правилните места и в правилните ситуации, така установих доста неща. Едно от най-тъжните от личен и чужд опит, че самите парадиращи с любовта жени, не я искат! И определено, определено е голямо постижение да бройкаш, ама наистина голямо. Сега ги разбирам въпросните играчи. Бях се запознал с момче, на което два пъти са му разбили сърцето и не са му позволили интимност. Просто е сменил тактиката си и се е зарекъл, че повече никога няма да влива емоции в тия работи. И вече си е завъртял две, три на пръста и ги е прекарал в кревата, браво. :-)
Обаче и друго научаваш, най-грозното и неприятно в жените - Че са безскрупулни, ако спреш да си интересен ще те хвърлят в кофата. Разбрах също, че ако си в една измамна връзка, в която повече от месец няма секс, ти си брутален балък. И като се замисля, има много такива двойки и тия момчета ги съжалявам. Повече се нервирам на факта, че имам голям усет към жените, а през цялото това време съм го държал потиснат и заключен. Можеше да започна две, три години преди да напиша историята. Голямата пробойна си остава липсата на пари за мен, но и от малкото направих чудо. Мога да те уверя, че в тия покварни и долни времена на измамници и егоисти, наистина съм успял да дръпна , любовта е хубаво нещо, но тя е там, при богатите мъже, при онези, които всеки петък си палят колата и карат момичето си на заведение или клубче. Разбира се, че това беше ирония. Въпросните момичета си мислят, че са влюбени и това е любов, а не изгода но повечето си го знаят. Аз го разбрах от първо лице, защото правих невероятен секс с момиче на заможен неможач. И не, не във фантазиите си, а в истинският живот. Всеки ден се будя и не го вярвам сам, защото беше чудо на чудесата. Аз, който се тръшках от отчаяние и се отказах от живота, да го нахакам на червенокоса танцьорка, която движеше с богат келеш с кола за 50 хил. Аз цял за 200 лв облечен и обут.., но явно с много по-ценен сексуален арсенал. Аз ще се радвам на любовта, когато ми се случи. Сега съм сравнително доволен от положението си. Вече знам, че на жените им трябват удобни мъже, а не привлекателни за съвместен живот. Това го видях по лош и запомнящ начин. За отношенията научих толкова, колкото да ми помогне за нормални контакти. За да задържа влюбена в мен жена, трябва да преборя времето и тенденциите. Не зависи ит мен. Трудно ще намеря подходящата.

193.   34, абе ти не си ли чувал за белия хетеросексуален мъж?
Ами той е заплаха за цялата система!
Освен ако не е от управителния съвет или васал/дерибей в някой глухо село или държава.
Примери -навсякъде.
Те и на женските затова им се дигнаха акциите, не е като през войните- всеки войник -мъж, всяка жена кучка на тоя който първи я хване и то на място- няма майка няма дъщеря няма сестра. Вече няма казарми, има джендъри и мутри.

101-149 от 149