Споделена история от Секс и интимност

Жените винаги се държат гадно с мен, защо? Има ли и други в това положение?
Здравейте на всички. Млад мъж съм на 27.
Не съм много щастлив напоследък. Всичко е заради тези пусти жени. Не съм правил секс никога! Винаги са ми казвали, че съм хубав и сладък, ама предимно го чувам от лелички над 50 години. Не ми върви и това е. "Хубавец, хубавец, хубавец... " Още от първи клас до днес! И какво от това? В 7 клас имахме една много готина мацка, всички я опипваха по задника и я стискаха за циците. Поне няколко момчета почти всеки ден, а тя се смееше и на майтап тръгваше да им посяга с леки шамарчета. Гледах, гледах и реших и аз да я плесна по задника и да я хвана за циците, понеже само аз най-сдържан и не си позволявах да досаждам така на никоя. На 5 човека даваше и се хилеше, а на мен ми натресе здрав шамар и едва не ми извади окото. Ако съм бил пипнел още един път така, щяла да викне баща си.. Хубаво, хванах я съвсем леко, защо трябваше да е толкова злобна към мен? Започнах да си мисля, че явно съм антипатичен и неприятен на външен вид, но всички ме убеждаваха в обратното. Даже не съм ги питал! Отивам някъде и някоя непозната жена на средна възраст "Ох, ама много готино момче, ама много си хубав.. Ей то имало и хубави българи... " Писна ми! Дори един приятел ми казваше, че съм имал хубава усмивка - КАКВО Е ТОВА? Мъж ми прави комплименти! Той не е гей и си има приятелка. Не спираше да твърди, че с тази усмивка ще впечатлявам всички мадами. Както и да е, нека си доразкажа за ученическите години. След една година в новото училище - Имахме една знойна красавица, която всички момчета желаеха и не пропускаха да опипват и.. абе случи се същото и в това училище, само дето момичето беше друго. "Ти няма да ме пипаш, ти няма еди какво си" И аз си мисля, че това е защото съм нов там, а то мина половин година в тоя клас. Питам един приятел: Защо се държат така, нали почти всички в тоя клас са за първа година заедно? Имал съм и още няколко такива случая. Говорил съм с кой ли не. И пак всеки ми казва: Готин си, хубав си за мъж, не си дебел, не си слаб, не си нисък, не миришеш, интелигентен си, веселяк си. и още и още.. В момента съм висок 184 см. и се движа между 88-93 кг. спортувам здраво.
И не ги чувам тия хвалби от приятели и познати, чувам ги от непознати хора. Мога също да отбележа, че винаги съм бил магнит за малки момиченца -хубавия батко и герой на всички малки принцеси. Даже преди време майката на едно ми беше споделила, че малката ме сънувала как я нося на конче и че много се срамува като ме види в градинката. Каква е тая прокълната орис. Харесвам жени за секс между 20 - 30, а защо не и 40 годишни. Никоя не ми пуска. Аз не гледам хората на външен вид и уважавам абсолютно всеки човек, обаче съм бил пренебрегван заради много по-лошо изглеждащи и нямащи добро чувство за хумор момчета. Всичко ми е наред, а не ме искат. Един колега беше казвал, че младите момичета в България имат естетическа парализа и винаги избират грешното. Даже и на един, дето му се подиграваха до миналата година за космите по гърдите, му провървя и си намери и той жена и то хубава. Чудя се, какво излъчвам и с какво ги отблъсквам, защо ме режат? . Имам приятел психолог и съм му споделял! Казва ми, че изглеждам сериозен и не съм глупав и наивен, а такива били най-неудобната партия и ги отблъскват винаги. Наивните момчета, макар и да не са нещо особено на външен вид, са много предпочитани. Ако си приказлив и правиш пози, ще ги привлечеш. Аз съм бил романтичен и съм се държал много мило и приятелски, ала и тогава бях отрязан. След това един познат от квартала се пробва със същата - псува я, щипа я, пляска я по задника и.. и... И сега са гаджета!!! Какво? !? И аз ли трябва да съм гад? Нали бяхте романтични и обичахте нежностите и миличките жестове? Повече от 7 години ми отказват и ме разиграват както си искат. Писна ми!!! За тия двете ще кажа следното, за тия от стария и новия клас от 2003-та и 2004-та: Едни гадни кучки. Съжалявам! Аз уважавам всички борбени и добри жени, особено самотните майки. Аз много уважавам Жената с главно Ж! И нямам намерение да си правя генерални заключения. Много съм огорчен и съжалявам, че се родих точно в България. Преди време се запознах с няколко млади и секси французойки.. виртуално запознанство.. две от тях много ме харесаха Ии разбира се разстоянието беше пречката. Имах и един флирт с една аржентинка, обаче.. КЪДЕ Е БЪЛГАРИЯ И КЪДЕ Е АРЖЕНТИНА? Как да нарека тукашните момичета, на които съм попадал? Дават на няколко души да ги опипват, а на някой определен - НЕ! Защо? Аз да не съм някой изрод или изнасилвач, да не съм се родил с 3 крака и 8 вежди. Вече имам чувството, че и проститутката ще ми откаже и ще ми върне парите. Тези откази можеха да ме отклонят сериозно от правилната пътека, помислих се за недъгав дори. Няма толкова гадни кучки. На колко съм попадал такива.. Това само у нас го има. Миналото лято ме хареса една рускиня на 28 Ии КАКВО СТАНА? Не живеела в България и била тук за малко. Тя си отиде в Екатерибург. Ето, чужденките ме харесват. Аз исках една хубава и честна българка, защото аз не желая просто да се чукам и да си правя кефа, аз искам да доставя удоволствие на една хубава жена, да я накарам да пощурее от кеф. Искат хубавец и ебач и бягат, какво е това? Само на думи го искат. Не си обяснявам това отношение към мен. И сега да не ми се появи някой да ми пише "Ами не си вървежен, ама не си им симпатичен. " Толкова ли е трудно да си намеря някоя и да я чукам само една единствена нощ за този и без това кратък живот? Уж харесвали мъжки момчета, че аз съм си чупил ръка и не съм издавал звуци при наместване, шили са ме без упойка, вървял съм срещу агресивно куче от породата Питбул, покорявал съм го и съм го карал да ми маха с опашка! За приятели и любими хора ще се изправя и ще погледна дори Тигър право в очите. Знам, много детско ви звучат тези редове, но не е точно така. Не ме наричайте самохвалко, тези неща ги пиша тук. Аз на никой не давам акъл на улицата, не се опитвам да се правя на интересен и да му размахвам с ръце, просто нещо в мен ги отблъсква жените. На 3 годинки загубих баща си. Майка казваше и продължава да казва, че липсата на баща ми се е отразила и заради това и момичетата са били толкова зли, защото по природа те си падали по силните и щастливите, а едно момче без баща трудно би могло да е щастливо, което всъщност показва и какви боклуци са повечето, но те това си го знаят. :) Винаги съм смятал, че и друга причина е моята хиперсексуалност. Издръжлив съм и мога да държа твърда позиция и след второ изпразване, не е ли това мечтата за една жена в леглото, да я задоволиш и да не обръщаш гръб? Не обичате секса! ЗНАМ аз! И много се дразня на глупости от сорта на " Не знаеш как да си поискаш ". Какво трябва да знам? Нима съм толкова глупав, че да не знам каква им е целта в тоя смешен живот? Искат богаташче и глупак, това е ясно. Жалкото е, че има една много малка част свестни момичета и жени, които много често теглят заради останалата. Ще ми каже някой " Ти си озлобен и комплексиран смешник, никоя няма да те погледне ". Нека е така! В днешно време всеки нормален и бял човек има право да бъде щастлив, щом е нормално да имам такава съдба, хубаво. Много е жалко. :( Не само за мен, а за всеки мъж в моето положение??? Омръзна ми от глупости. Колкото повече искаш секс и показваш това, толкова повече ти се дърпат. Искат да спечелят нещо, да извлекат някаква полза. Може ли един обикновен мъж да си позволи проститутки? Как се ходи на проститутка с 4 стотака заплата? И каква изобщо е разликата между официално призната проститутка и "нормалната" жена? Искам съвети от коментиращи и повече градивна критика. И един съвет към настроилите се агресивно жени - Не се палете толкова и се опитайте да ме разберете. Не съм лош и не съм женомразец! Искам отговор от жените по този въпрос - Усещат ли жените агресията, притеснението, злобата и липсата на опит у един мъж? Дали това ги отблъсква? Един приятел ми беше казал, че със моята външност съм подсказвал, че по-скоро съм имал много жени в живота си. Интересно ще е мнението ви.

Коментари

1-50 от 149

1.   "В днешно време всеки нормален и бял човек има право да бъде щастлив, щом е нормално да имам такава съдба, хубаво"

Ха, каква илюзия само! Викаш като си се родил бял и хайде - щастието пада в скута ти.
Истината е, че човек сам си е ковач на щастието. Разните му аржентинки и рускинки те искат заради ЕС-гражданство, но като прочетат, че не сме в Шенген... и като си кажеш заплатата - бягат!
Проблемът ти е, че си комплексиран и това ти личи. Най-вероятно имаш проблеми с комуникацията и други такива, но и твърде големи очаквания към жената, която искаш. Примерът в училище - някаква „феймъс“ка, а ти като баламурник си ѝ посегнал - така е и при порасталите жени - не можеш просто да посягаш. Имал си късмет дори, че не е извикала направо директора.
Сигурно и днес гледаш разни кукли, които са ти най-нивото, а обикновените жени изобщо не забелязваш. Внимавай с куклите - те имат обикновено доста опасни съпрузи, любовници и бащи.
Например защо не обърнеш внимание на някоя пълничка или очилата, но и те дали ще ти се хванат с тази минимална заплата, защото ти ако не се хванеш сериозно на работа и за семейство не ставаш, а тези жени искат семейство, бебчета, сватби - с две думи стегни се, защото никоя нормална жена под 40 г. няма нужда от мъж като теб - хем секса не можеш, хем пари нямаш, хем образование нямаш, хем си комплексар, претенции - само сладко личице и бяла кожа не стигат. Стегни се!

2.   " Колкото повече искаш секс и показваш това, толкова
повече ти се дърпат. Искат да спечелят нещо, да извлекат някаква полза. Може ли един обикновен мъж да си позволи проститутки? Как се ходи на проститутка с 4 стотака заплата? И каква изобщо е разликата между официално признатапроститутка и "нормалната" жена? "
Сериозно? ! Сподели товa с приятелят си "психолог", дa видим кaкво ще кaже, aко не му служи дипломaтa сaмо зa укрaсa де.
Ии...
" Усещат ли жените агресията, притеснението, злобата и липсата на опит у един мъж? Дали това ги отблъсква? "
Дa, естествено, че усещaме, виж зa сверкa учебниците от 7-8 клaс, зa дa си отговориш и нa въпросa "ЗAЩО".

3.   Жените не са лоши същества, има и срамежливи такива. Просто бъди себе си, намери си хоби или занимание в което можеш да говориш повече, да изразяваш емоции и чувства, да събеседваш свободно. Намери си "приятелка" за съвети /или някоя сестра на твой приятел/, не претенциозна дама. Просто да опознаеш жените, като интелект и интереси. Така ще придобиеш увереност в себе си, в действията си. Ще се утвърдиш като мъж, а жената дава самочувствие на мъжа до себе си, прави го уверен и сигурен в постъпките си, готов за семейство и деца. Само красотата не помага, никоя жена няма да ти се предложи на готово, трябва да я спечелиш, заинтригуваш със себе си, да имате общи интереси, общувай с повече момичета. Имаш нужда от приятел но не мъж, липсва ти подхода към жените.
Отиди на психолог ако трябва, за да разбереш къде грешиш.
Възможно е да не си срещнал подходящият за теб човек, затова да се притесняваш толкова много. Изборът е пред теб, млад си. Въпрос на време и възможности да инвестираш в себе си, да се постараеш да станеш по-общителен.

4.   Човек без да те е видял на живо и без да е общувал с теб, няма как да каже какъв ти е проблема. Но на базата на това, което си написал ще се опитам да дам някакви ясноти. Например по твоите думи си личи, че впечатление ти правят най-вече яките мацки от класа, които всички харесват. Тоест падаш си по тип жени, които имат голям избор от мъже, а ти самия на спадаш към категорията на уверен в себе си мъж, който би го харесала такава жена. Ако беше уверен в себе си едва ли щяха да те отблъснат така грубо, ти просто вътрешно си смятал, че не заслужаваш тяхното внимание и те са го усещали. За съжаление си си оформил и занапред същия светоглед спрямо жените, на базата на тези 2 училищни случки и си затвърдил усещането, че не заслужаваш жена да ти обърне внимание. Това ти е първия проблем. В следствие на това си започнал да търсиш в неправилната посока причината, казваш си ето хубав съм значи трябва да ме харесват. Но това не е така. Ти пак може да си хубав и неуверен, и неумеещ да общува и смятащ, че не заслужава. Тези трите натежават повече от едната хубост и те оказват влияние. После пак си изместил проблема, че защото си израстнал без баща, но колко хора са израстнали без родители и пак си имат връзки. Пак казвам може да се каже само ако човек те е виждал и е говорил с теб, но ми се струва, че чакаш някоя да ти се метне на врата само защото си я щипнал по задника и по възможност да е готина мацка. Или разчиташ, че щом си по-симпатичен не трябва да правиш нищо конкретно. Аз не видях за тия 27 години да си дал пример, че си излязъл с някоя на кафе, говорили ли сте си и нещо от типа. Само с тези 2-3 от интернет ли си общувал? След като контактуваш по интернет не можа ли с някоя българка да си уредиш среща?

5.   Авторе, надяваше се да няма такива елементарни и клиширани псевдо-мотивиращи коментари като н1, нали? Знам как е.
Аз съм в същото положение, но малко по-млад. Това, че си отгледан без баща е много показателно и майка ти е напълно права. Казвам ти го от личен опит. Повечето момичета/жени между 18-35 са елементарни и съответно търсят елементарни мъже. Очевидно е, че ти не си такъв и просто те подминават. Нито в теб е грешката, нито в тях. Просто трябва да търсиш повече.
А коментар н1 е прав, че с тая заплата си за никъде. Сигурен съм, че можеш и по-висока да изкарваш. Поне 700-800 доход трябва да имаш, за да се чувстваш човек и да можеш да си позволиш приятелка. А жените в крайна сметка не са безплатни и си искат грижи, в което няма нищо лошо. Ако на 12-18 години те ценят като човек, то след това те ценят като партньор. Колкото и да се обичате, ако всеки ден ходите в парка и пиете Спрайт.. няма да се получи.
Който търси - намира. Ако не намериш - не си търсил достатъчно. Пак е малко клиширано, но си е факт. Пробвай да търсиш на други места, други среди. Не знам. Ще ми се да ти дам по-добър съвет, ама не съм на по-различно от твоето положение.

8.   Авторе здрасти,
надявам се да съм ти полезен със съветите ми.
Започвам първо с това успокоение, че определено има и други като теб.
1. За опипването на съученичката - Не е правилно! Обаче тя е била от онези лигли, дето хем ги дразни да ги третират като парцали, хем ги и кефи. Очевидно се е радвала всички да се изреждат, значи и ти си част от всички. Да си накарал някой от тия момчета да я опипа и след него мигновено да си действал ти! И след като те е ударила връщаш жеста. :-) щеше да видиш как ще почне да посяга на всички, пък можеше и да те хареса. Реакцията се е дължала на това, че си бил скромен и тих и малко си я разочаровал, тоест не го е очаквала от теб. Жените най-много обичат да мачкат добряци, само при тях имат шанс да се почувстват някога силни. Тази от другото училище си е заслужила абсолютно квалификацията. Ти точно си нямал право да я опипваш. Хах, такива мога да ги разрева с думи. Страшно морална е била.
2. Може да не си самохвалко в живота, но от написаното се разбира съвсем друго. Не е трябвало да пишеш толкова пъти, колко си хубав и как са ти го казвали нон-стоп. Би трябвало да си наясно, че така ще раздразниш егото на индивидите от всички полове. Жените искат да си ведър слушко-послушко, ако си богат още по-добре. Имаш правилен и мъжки, но за тях е отблъксващ начин на мислене. Ти не виждаш ли, че повечето си въздишат по въздухари? То и няма много мъже след спирането на задължителната военна служба. Ти знаеш ли какво е мъж за тях? Да си хубав, як, богат, да не слушаш мама и да не живееш при нея. Интересното е, че против татко ти няма да имат против, особено ако е паралия. Ти като си хубав, защо да не си гледаш куклите? Те като са кукли, защо гледат разни смешни снобари? Крива ценностна система. Аз мисля, че хубавият бедняк има право да заглежда богатата хубавица и обратното. Ако си дебелак с очила ще се ориентираш съответно и към подобни на теб жени.
3. Не съм жена и все пак ще отгоря на този въпрос „Усещат ли жените агресията, притеснението, злобата и липсата на опит у един мъж? Дали това ги отблъсква? " Всяка жена е различна. Положително не се радват на агресивни и злобни хора, но това е разбираемо и не трябва да им се сърдиш. Дали ще го забележат зависи от теб. Като имаш много пари няма да им пречи. За притеснението е малко по различно. Понякога може и да им харесват притеснителни момчета, но си е препоръчително да си уверен и твърд човек. Дали усещат липсата на опит? И това зависи от поведението ти. Ако си сладкодумен никой няма да те усети! Понякога усещат и го възприемат като нож с две остриета. Ако нямаш опит или си прекалено смотан за тях, или си прекалено надъхан и това ги кара да се чувстват като агне в лапи на вълк..
Мен си ме представяха като смотльо, винаги съм бил сам и така ще си остана. На 25 години прекратих тази агония и отидох при проститутка, знаеш ли какво стана? Платих 300 за цяла вечер и го направих така, както го правят мъжете с дълъг креватен стаж, мадамата ме похвали и не повярва, че ми е първата жена в живота! Няколко пъти повтори „Могат само да съжаляват, че не си им го.... " и също „Такива яки пичове не са за тук, ти клатиш по яко и от женен клиент. " 100 на 100 и на теб ще ти кажат същото. Ако и това за твърдото състояние след празнене е иситна. Ти си сексуален Терминатор. Съветвам да потърсиш услугите на проститутка от хубавите с високи тарифи, за да ти повдигне самочувствието. Плах ли си, смел ли си няма значение, на всички лелки ще им се иска да си играят с теб на игри за за възрастни, казвам го това, защото споменаваш че ти правят комплименти.
Аз ти пожелавам успех и започвай да действаш, а ти №1 не му бери грижа! Нека се ошлайфа при някоя професионалистка за час-два. Сигурен съм, че после ще сваля която си иска кукла. Автора споменава и нещо за спорт, това е голям коз за него. Живота е като игра на Покер! Само трябва да си подредиш хубаво картите. Не си смачквай самочувствието заради жени със селско мислене. Ти ако си хубав и като чистач ще прокопсаш във Франция.
Ще имаш успех и аз го вярвам!
Сега ще драсна няколко реда на №1. Личи си, че се палиш лесно и самата ти имаш комплекси.
Може да заблудиш останалите читатели, но не и мен. Усетът ми е като обоняние на полицейско куче..
Какъв Шенген, какви 5 лв? . Не е реално в какъв напрегнат сюжет навлизаш. Само се правиш и мъчиш да прикриваш тройно по-големи комплекси.
Ето и няколко извадки от обърканата ти тирада - „Ха, каква илюзия само! Викаш като си се родил бял и хайде - щастието пада в скута ти. "Ето тук излагаш на показ един голям комплекс, да не говорим, че действаш изключително дребнаво и се хващаш в думички. Или си много зле с нервите, или си на много крехка възраст. Не изключвам вероятност и да си някоя засегната майка. Само ти не си разбрала изречението „ всеки нормален и бял човек има право да бъде щастлив" Я вземи и ти да се стегнеш малко, палиш за глупости. Комплекси от цветовете ли имаш?
Не си от „куклите" и благодарение на това „Сигурно и днес гледаш разни кукли, които са ти най-нивото, а обикновените жени изобщо не забелязваш" Или „Например защо не обърнеш внимание на някоя пълничка или очилата". на всеки му стана ясно. Не видях да пише нещо за дебели и очилати жени, този въпрос го повдигаш ти. И какво от това, нали трябва да го привличат и възбуждат? Историята е написана в Секс и Интимност! Хайде, някой мъж да сподели, ще го вдигне ли от дебела жена? Съжалявам много! Има дебело момче за всяко дебело момиче, но не, ние гледаме точно обратното! Дебели снобари в компанията на чаровни мацета. Няма смисъл и да те цитирам. Ти веднага повдигаш въпроси за пари и секс. Реагираш като попарена! Авторът, както си и прочела, не споменава за сексуални проблеми, по-скоро демонстрира самочувствие и се дразни, че не му се дава шанс да се докаже. И това, което той пише действително е сериозен проблем по нашите земи. Не е първо и няма да е последното момче в това положение. Има тенденция това да се превърне в много сериозен проблем. То влияе и доста деструктивно на самата държава България. Не е нормално всеки млад, здрав, прав и нормален мъж да се оплаква, че бил сам заради липса на доход. Не смяташ ли, че българките сте станали много сурови и капризни, дори и да ви е много тежък живота, няма как да го подплатите. Често попадам на такива разкази и се притеснявам. Как разбра, че момчето е необразовано, по малката заплатата ли? Към края на темата той споменава заплатата си, а на теб някой споменал ли ти е, че за 400 лв. работят и хора с по две дипломи? Всъщност ти каква женска чест защитаваш? Вие имате ли такава? Питай някой мъж от Запад. Бедните мъже ще са ви най-малък проблем след време. Тука ще се напълни с бежанци и джихадисти и тогава ще ви залипсват, дали ще са тук? Подложени на геноцид от сънародничките си, българските мъже ще изчезнат. Ще ти е смешно след като прочетеш, нали? Не само аз виждат го и други хора! Това е едно от малкото твърдения, за което ми се иска да греша. Вие си мислете за скъпите коли и дрехи. Рай все още няма, но ада ще отвори порти на родна земя. Забележи какво се случва! Ти знаеш ли на какво викат демографски срив? !? !? !? Тук няма раждаемост и това се дължи главно на вашите капризи. Не знам дали са опасни любовниците, бащите и мъжете им, но след време може да се зададе друга опсност! Трябва да знаеш, че на комплексираните самотници вече им е писнало, само гледат разни паляци с лачени мацета. И може да стане като в джунглата! По-силният мъжки да тръгне със женската, защото реално и това е природата. И не е изключено да се случи един ден, тъй като ние и без това не се развиваме, а ставаме още по-примитивни в развитата цивилизация. Хората вече се бият и заради футболни пристрастия. Едно време имаше един келеш, който редовно си позволяваше да тупа всеки гъзар, понеже движи с хубаво маце. Ей така от яд го правеше, че такива момичета ходят с глупаци заради парите им. Гледа как един костюмиран хипопотам слиза от черната кола с някакъво момиче с къса пола, и отива да му се качи на гърба. Беше дребничък, като пиявица и много злобен.. За мен не беше правилно и съм се разправял с него. И сега заради теб разбирам че е бил прав. Даже и на мен ми се иска да го направя, само че аз съм интелигентен и предпочитам словесните престрелки. За България е пагубно да има баровци, гъзари и снобари. Всички тези елементи са крадци и далавераджиий, и вие нямате нищо против тях. Заради вас съществуват и творят, за да имат средства да ви свалят звезди. Вашият пол разваля света като цяло, в случай че не си го осъзнала. Ти си до такава степен нагла, че не мога да те опиша! Да се подиграваш на заплатата на някакъв самотен и български младок, та това е антиблъгарско и мизантропско поведение! По този начин ти се подиграваш с труда и възможностите на половин България. Как човек да се стегне? Твоя мъж сигурно е някакъв тарикат, краде или лъже работници за да ти осигури добър стандарт. Как да не е възможно да си създадеш семейство с малка заплата? Вие всички взимате повече от депутатите, така ли? Я кажи, че ми стана интересно - От колко хиляден град идваш ти? Защото едва ли си от София. Аз веднага ще те опровергая. Почти съм сигурен че си жена, но ще е жалко да греша.

9.   Поредните банални тема и съвети. Сега ще го убеждавате колко е смешен и как си заслужавал съдбата, нищо ново под слънцето. Неизгодното за вас е това, че действително е прав за повечето от нещата. Трудните времена не са ви оправдание. Повечето знаете само да се надувате Такива като него бягат в Западна държава и някак успяват да се оженят и подсигурят. Вие се възприемате за the best personas in the world. Аз съм сигурен, че той няма никакви проблеми с комуникацията, просто не им е интересен. Преди едно момиче ми беше казало " Забавен си и ми е много приятно с теб, ама понякога изглеждаш уморен и нещата не се получават" Ти как да гледаш такива момичета сериозно. Те са за час и после да ги разкараш от главата си. Щом за тях и умората е недостатък... Потресен съм главно от тия студентките... Просто са трагични бе... На какво са ги учили родителите им? Ходи някъде на друго място и се почувствай човек

10.   Дa де н 9, aмa нa 27 г. дa е девствен и нежелaн от всички момичетa, дaли е нaй- прекрaсен aвторът? !
И дa плюйте и дa не, все тaя, жените ще си избирaт който нa тях си им хaресвa, товa е положението. Не живеем в кaменнaтa ерa, то и тогaвa дa живеехме, щеше дa ви е по- зле нa някои. Нaй- силният мъжкaр ще може дa имa няколко жени дори, пък тaкивa кaто вaс пaк ще гледaт из хрaстите и мрънкaт.
Ми мрънкaйте си.

11.   Проблема е в държанието ти явно. Ако се държиш като пълен лузер и изведнъж тръгнеш да я бараш за гъза, както правят отворените тарикати, естествено, че така ще реагират.

И, да, жените не обичат мухльовците, които се държат с тях романтично и приятелски. Иди при една жена и й покажи, че я харесваш и я искаш.

14.   Знаеш ли какъв ти е проблемът? Отчаян си и ти личи! На бас, че като видиш готино момиче и се спичаш и естествено те веднага се отдръпва, защото никое момиче не иска несигурен и отчаян мъж. Така, че пич, вместо да пишеш колко си нещастен и как българките били такива и онакива, стегни се и гледай следващия път като заговориш готина мацка да изглеждаш самоуверен, а не да трепериш като лист и да я гледаш умолително. Момичетата не обичат нерешителни мъже.
Това е! Ти вътрешно може да си страхотен, ама като целият трепериш от нерви и едва ли не се извиняваш, че си я заговориш мацката как да разбере?
Успех и горе главата!
Една кака

15.   Една кака, права си, много точно си описала състоянието, в което поставя авторът срещата с момиче, което харесва. И не си права в съвета си. ОК, ти лично, би отбягнала мъж, който е плах и спечен с теб, но моят опит ми казва, че между многото, такива като теб, има и момичета, които си задават въпроса: а дали това не е естествена реакция? Дало няма у този човек качества, които го правят по гъвкав, по комбинативен, по хитър, ако щете, в другите области, в другите сфери на живота? Дали заявената заплата от 400, не е уловката на човек, който си търси извинение, че е милионер по наследство? Дали личният му потенциал не му гарантира (а евентуално и на теб) разкошен живот, далеч по примамлив от този на вървежните бохеми. При това не само във финансово изражение.
Факторът "без баща" сериозно се подценява от мъжките майки. Всъщност, синовете от подобни разнебитени семейства са изключително толерантни към жените. Авторът е на път да направи голяма грешка, като принизява избора си до "лесните кучки". Това, драги авторе, действително е сериозен проблем. Познавам почти всяка дума от изложението ти. Ако искаш да отстоиш себе си и да постигнеш целите си, предложи го по най баналния начин -с цветя и предложение за вечеря (обяд, закуска, няма значение). Но прецени добре коя го заслужава, а ако се окаже, че си сбъркал, прави нови опити. Заявявай ясно и почтено какво точно целиш. Която е заинтересована ще те разбере. А лелките ги зарежи. Те преди това са били същите кифли, като и дъщерите си. Наистина те харесват, защото преди са отхвърляли такива като теб и сега съжаляват.

16.   Здрaвейте! Аз съм автора и благодаря за коментарите. Искам да отговоря на всички, които ме заинтригуваха.
Опитах се да бъда достатъчно изчерпателен, но явно съм пропуснал съвсем малко подробности. Комуникiренто не е проблем за мен. Всъщност аз имам и момчета, и момичета за приятели. Проблемът е, че всички обичат само чувството ми за хумор и нищо повече, това ми омръзна. Твърд защитник съм на тази теория, че между мъж и жена трудно може да има само приятелство. Не съм нищо повече от един шут и душа на компанията. Момичетата си падат по оригиналните ми скечове и имтации. Нямам средно положение и винаги съм или сериозен, или весел. Не съм искал да се обвързвам, мислех си, че е напълно нормално да искам един секс от едно хубаво и секси момиче. Знам, че не ме лъжат и настина изглеждам добре и спортувам - боен спорт. Не съм свит и не треперя.. По-скоро изглеждам непоклатим и мразя да ме правят на луд, а жените от такива бягат и това са ми го казали хора с опит. И да, определено не съм бил и няма как да съм лузер. Аз и клошар да стана, пак няма да съм безразличен на хората. Където и да отида винаги ми се кефят. Искат ми телефони, фейсбуци, скайп.. Аз и в историята споменах, че според мой приятел създавам впечатлението на обвързан или много търсен от жените човек. Гаджето му също ме нарича хубавец. Навсякъде го чувам и не си мислете, че аз съм щастлив. Явно съм симпатичен, но нещо при вас не е наред. Не съм само аз така и това е ясно.
Не си търся актриси и модели за гаджета, макар и да съм 100% сигурен, че няма да се разочароват.
Само едно хубаво обикновено момиче. Реших да се консултирам с приятел относно проститутките и той реагира много яростно!!!
как ще ходиш на проститутка ти да не си някакъв неудачник? Ами викам му неудачник съм то се вижда. На колко години станах и винаги сам. Нямам никакво желание да се уча как се общува с жените. Аз не съм Освалдо Риос, бе хора. Мога да отида на проститутка.
- Ама ти си си хубавец. ЕТО! Набиват ми го в главата и не ми правят услуга. Много пъти се получава обратен ефект и се дразня. Боли ме да чувам това, защо хубавите никога не са самотни, а аз съм така самотен? Защото не съм хубав и явно го чувам от доброта и куртоазия. Определят ме като някакъв герой от филм, който има да взима важни решения и винаги мисли какво ще предприеме. Така ме описват че изглеждам и това ми давало вид на симпатяга. Да ходя ли при проститутка изобщо? А превзетите хубавелки да ме подминават. Аз съм виждал момчета, на които се мятат на врата, защо и аз да не съм така? Още повече, че аз поне кипя от живот и полова енергия. Не съм съгласен с номер 1 за нищо. Не знае нищо за мен и ме обижда - бяло личице и неумеещ да прави секс. Било щото не мога да създам семейство! Те пък са се засилили да създават такива.
Как ще знаят какви са уменията ми в секса, след като и за минута не са ме виждали в действие? В едно предаване по телевизията някво си богаташче обръснало главата и всички правят заключения КОЛКО МЪЖКА ПОСТЪПКА и КАК се простил с косата си, а аз преживях и се доказвах толкова много, АМА НИКОЙ не го отчете. Аз искам жените да кажат нещо похвално. Толкова ли са тъпи времената или просто аз съм един тъп неудачник? Не ми е писано да бъда щастлив и ще се наложи да си помисля хубаво по този въпрос, дали изобщо да отида при проститутки или да се опитам да потърся друго решение. Да взема да замина някъде ама къде. И ако може да не ме наричате мухльо. Не отричам, че бъркам някъде и нямам добър подход, но не съм страхливец и треперещ лист. Момичетата знаят какво искам от тях, просто ме режат. И номер 10, ти няма как да си правиш такива изводи за мен, та ти изобщо не ме познаваш? Не съм отчаян а огорчен от това положението. Всеки ден да чуваш по твой адрес " Не заглеждай тази, че изобщо не ти отива. " Защо?
"Защото на теб ти отиват хубави и стройни момичета. " Е след като ми казват това, как да заглжеждам дебели и очилати момичета? На мен винаги са ми внушавали, че трябва да с е ориентирам към красавици. И когато аз кажа, че не е правилно да гледам такива те ми отвръщат " Хубаво момче, хубав вкус" Иначе нямам нищо против дебелите, ниските, високите и др.

17.   Ще ти кажа няколко неща. Жените, колкото и да твърдят обратното, искат мъж с ПАРИ! Ако е секси уличница - търси пари, ако е жена, която иска семейство - също търси пари, защото богатството е сигурност. Дори и една богата мацка иска мъж с пари, а не бедняк, дето само ще й хаби доходите. Замислял ли се защо грозните и тъпи, но богати мъже имат яки и всеотдайни жени? Защо не промениш живота си? Завърши висше - нещо, в което си добър, за да имаш по-високи доходи! "Ако се родиш беден, вината не в твоя, но ако умреш - е" - Бил Гейтс.

18.   Целият ти проблем е, че си свит. Отпусни се малко, бъди повече непукист и най-важното - спри да се тревожиш защо някоя те отблъснала и била гадна с теб. Една хубава жена получава по десетки намеци и предложения всеки ден. Според теб могат ли да отвърнат на всички със съгласие? Чукай на повече врати и все някоя ще се отвори. Това е истината - много ти пука и за това не се получава.

19.   Ми научи се как се свалят мадами, има супер много материал и на английски и на бг, прочети например Играта на Нийл Страус, има си форум за пикъп на български, има обучения, търси книги за Seduction, flirting. И не се озлобявай, истината е, че жените те харесват или не те харесват не заради теб самия, а заради начина, по който се държиш с тях, как ги караш да се чувстват и тн.

20.   Отсъствието на секс засилва агресията на мъжете към света и по-специално към жените. Вилхем Райх е написал интересни неща за човешката сексуалност. Сексът е удоволствие и за него не трябват престижна професия и много пари. Жените се привличат от психически и физически силни и смели мъже, но и нерядко са доказвали, че изневеряват на тези изискванията. Искат самочувствие - имаш го, външен вид - имаш го(поне така споменаваш в историята), смелост - имаш. Липсата на баща ти е оформила един силен и брбен характер, аз те разгадах между редовете. Аз лично познавам свити момчета и знам, че са имали връзки с жени. Ти звучиш по-уверено от много други хора в твоето положение, така че не се отчайвай и гледай да подхождаш мъдро. Неопитните, обикновени и незабележими момичета се срамуват от теб, а опитните кокони те възприемат за настървен, загорял и веднага бягат надалеч.. Така си представям реалната ситуация около теб. Имай предвид, че понякога много губят от бягството. Обръщат гръб на някой точен и търсен от тях човек, ама не го знаят. Тръгват после с някой от лошите и накрая плачат и изпитват огорчение и презрение. Жените мразят сиромашията и сиромасите! Ето, сега се хванаха у това, че ти си финансово нестабилен. Понякога го правят и от яд, защото имат само една сигурност и машина за пари у тях, а им е писнало да скучаят. Възможно е да искат някой наистна можещ и страстен, пък било то и безсрамен женкар.. Да не си мислиш, че няма истински мъже сред хамали и градинари, строителни работници и охранители? Искат, искат ама гледат да спазват евроатлантическите ценности. Където не се промиват мозъци кипи от живот и щастие. Аз ще се върна още един път на първите си редове, че липсата на секс събужда омразата и агресията в един мъж, а ти ми изглеждаш не толкова разочарован и отчаян, колкото озлобен и надъхан да се покажеш какъв си мъж. Минал съм през това и чувството не ми е чуждо, иначе нямаше да ти отделям време. Напук на всяко едно твърдение за отчаянието и неумението ти да общуваш, ще кажа така: Напротив, дори си прекалено самоуверен и гаранция че това ги дразни.. Пробвай се да прибавиш малко нахалство и ще се получи. Прави както тези неща от училището ти, но гледай предварително да си опознал девойката и да си развеселил цялата компания(ако сте повече хора) или само девойката. И също да не си груб! Просто трябва да се закачаш, да си умерен и да не си прекалено голям циник. Нещо ми подсказва, че на теб повече ще ти оценят темперамента.

21.   Авторе, писах ти тук, но както повечето пъти, не ми харесаха коментара и не го допуснаха. Не се връзвай на "интелектуалките" тук. На прав път си-просто малко повече пари, съвсем леки корекции в поведението и малко късмет и всичко ще си дойде на мястото. Важното е като си дойде на мястото, да не забравяш случващото ти се в момента-и тогава наваксвай здраво, ама така здраво и също толкова унизително, както те правят с теб сега, че те да отварят тема за помощ тук. Цветя, толерантност, стихотворения, плясък на морски вълни, залез, утро-да, но не завинаги. Само докато стане това, което трябва и което искаш ти да стане. После е лесно. Успех!

22.   Значи, щом ти отказват като си поискаш, остави ги те да си поискат. На пределна възраст си и съвсем скоро те ще си искат повече от теб. Има вероятност да си по-свестен, и затова да не те искат много (щото са сбъркани повечето), но както казах, времето ти наближава и не след дълго ще почнеш да отказваш хамалогията от мързел. Повечето жени се осъзнават на около 30. м40

23.   Прочетете мнението на номер 8, много истина има в думите му.

24.   Аз съм момиче на 24 и ще ти кажа, проблемът не е във теб. Това че си отраснал без баща не е причината ти да си нямаш приятелка.
Аз лично ще ти кажа какво харесвам, надявам се да ти помогна:
1. Много харесвам романтични жестове като цветя, бонбони или плюшени мечета, ама не букети големи 3 метра а нещо просто като роза или крамфил.
2. Внимание. Най важното, харесва ми да си споделям с него. Когато се сънувала лош сън най приятно ми става като ме попита какво ме е стреснало.
3. Мисля че и аз съм от онези момичета които ти не харесваш и описваш. Но при мен това си има причина. Когато погледнеш мъжа ако изпитваш някакви чувства като не знам как да го опиша сякаш някаква топка в стомаха ти се свива или пък ти става прекалено топло. Това не го изпитвам със всеки срещнат. Ако примерно съм се запознала с теб щях да те одрежа защото не изпитвам нищи към те а и имам сериозна връзка. (Много ми е ставало тъжно когато някое момче от тинейдърските години, ми признае чувствата си и аз ако не го харесвам естествено че няма да му отвърна... НЕ ЗАРАДИ ВЪНШНИЯ ВИД ИЛИ НЕЩО ДРУГО)Случвало ми се е да плача заради това, не че съм много чуствителна просто ми е тъжно заради тези момчета да те отхвърлят е много лошо и това се отразява пихически на човека той се отчайва също като теб. ЩЕ ТИ КАЖА САМО ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СРЕЩНЕШ ПОДХОДЯЩАТА И КОГАТО ТОВА СТАНЕ ИСКАМ ДА ЗНАЕШ ЧЕ ВСЯКА ЖЕНА Е РАЗЛИЧНА НЕ КАТО КУЧКИТЕ ОТ ГИМНАЗИЯТА.

25.   Извинявай пак съм аз момичето на 24. Момичетата харесват всичко по филмите и когато излизате момичетата все си представят как ще я целунеш а после отивате или у вас или у тях и правите секс има някои други неща които са важни за повечето жени
1. Размера
2. Отношения с родители, ако си на мама момчето работата не става това ( лично мен ме отвращава ) уважавай я ама все да е при теб...
3. Някой друг любовен роман дето жените ги четат нямада е зле защото там е описан идеалния характер на един мъж.
4. Обичаме когато сме сами да ни се показва че ни желаят ама не да си свалиш панталона и да си покажеш ерекцията. А чрез ДУМИ. Мили момчета ако 1 шибана година ходиш с момиче и то ти е казало че те Обича айде малко и на вас да ви светне крушката че трябва и вие да го кажете. Все пак като говориш по телефона искаш другия да ти отговори защото това няма да е разговор същото е и с любовта.
5. Пари. Не са чак толкова важни.... Е добре де важни са ама гледай да хванеш някоя фльорца която да ти е като пиявица и после да пишеш, , Как да скъсам с нея".

26.   Таа... 24... , въпроса е след като той ти изслуша и коментира съня, след като си прегърнала плюшеното мече/подарено от него/, ще ли се появят топките в стомаха ти/щото неговите топки вече са подути, и болят, ако не знаеш... -т. е. създаваш му физическа болка/ и ще прегърнеш ли и него/момчето/, ама в леглото. Ааа, и още нещо-защо, след като не изпитваш нищо към него, вземаш плюшеното мече/не розата, а мечето/? И понеже отговора ти на първия въпрос очевидно е НЕ, той напълно основателно ще те зареже-какво ще правиш тогава-най вероятно ще се жалваш навсякъде. Затова, че на това, че ти си му причинила болка, той също ти е причинил болка... Защото както мъжете трябва да имат представа от дамската физиология и психика и да ги уважават, нормално е и дамите да имат представа от мъжката физиология и психика и да ги уважават. Не мислиш ли така?

29.   "Не съм искал да се обвързвам, мислех си, че е напълно нормално да искам един секс от едно хубаво и секси момиче. "... Ами не, не е нормално, нищо нормално няма в това. Нито едно уважаващо себе си момиче не би ти се вързало на отблъскващото мислене и отношение спрямо жените. Научи се да цениш и уважаваш момичетата и едва тогава претендирай за нещо по-добро от това, което ти се случва. Надявам се да не си поредният неспасяем случай с провалена ценностна система, успех.

30.   Чета тука и се смея на разните изказвания, че трябвали голяма заплата и добро образование за да му вържат, сериозно, само аз ли му разбрах проблема? Той просто иска да си задоволи нуждите, това е нормално за мъж на 27. Какво общо имат парите и образованието? Не се споменават планове за женитба и деца, стегнете се малко. Вие с тази "сигурност" се самозабравихте. Вече я търсите и след едно здрависване с мъж...

31.   Авторе, мисля, че една книга може да ти е от полза в твоите начинания. Струва ми се, че има какво да научиш от нея. Само с амбиция не става, трябва и малко мъдрост!
Заглавието и е:
Как да печелим приятели и да влияем на другите
автор: Дейл Карнеги

Може да се поразровиш и в Интернет. Има я и в електронен вариант.

32.   Здравей авторе :)
Четейки си мисля, че твоят проблем е свързан с факта, че искаш да консумираш, но не и да даваш.
Ти искаш да правиш секс с красиви момичета, но те искат нещо повече, защото изглеждаш сериозен.
Те искат минимум връзка, а жените след 30 честичко вече се замислят за семейство, което означава, че искат много повече - материална осигуреност, сериозно отношение, клетви в любов, брак, деца, общо жилище...
Виждаш ли, в живота няма безплатен обяд.
Сексът за една жена е твърде лесно достъпен и ако тя е толкова загоряла само за секс вероятно ще се обади на някой бивш, който е огън и жупел в леглото, а няма да обърне внимание точно на теб, нов, безперспективен (от гледна точка на любовни отношения) и девствен...
В тоя живот няма безплатен обяд. Във връзка всеки дава - любов, емоция, усилия, блага дума.
Ти не искаш да дадеш нищо от гореизброеното, но искаш да получиш, да използваш някое хубаво момиче само за секс.
Може би наистина най-добрия вариант за теб е да идеш на проститутка, но ако не промениш отношението си към жените цялостно, то ще трябва да се абонираш при проститутките, защото с едното е*ане проблемите ти с другия пол няма да изчезнат.
Най-големият страх на българският мъж е да не настине и да се не мине...

33.   Ето ги "интелектуалките" 29 и 32, които дават акъл кое е нормално и кое не е. Авторе, за пореден път ти казвам-всичко ти е нормално, ценностната ти система е наред. Уважението трябва да е взаимно, а не едностранно. Безплатния обяд също важи за двете страни-като не иска да плаща, да си стои у дома и да гледа индийски сериали. С какво ще плаща е казала природата!

34.   Жените винаги са били в доминантна позиция (казвам го със съжаление като мъж) - манипулират ни чрез секса и перверзните идеи за кавалерство, феминизъм и тем подобни. Жената била слабия пол - постоянно наблюдавам примери за точно обратното, наглостта им е безгранична и се възползват от всевъзможни стереотипи с които ни извиват ръцете, като постоянно въвеждат нови. Ако нямаме мъжка солидарност сме загубени, изнагляха дотам че вече някакви набедени за "учени" (недоучени) да поставят въпроса "За какво всъщност въобще са необходими мъжете? " което си е директна заплаха със геноцид - ето това ни готвят феминистите - ще запазят резервоари със сперма от които да се размножават чрез инвитро и ще ни унищожат, това ни се готви, братлета.

35.   33, жената няма защо да плаща за секс, защото за нея той е лесно достъпен.
Логиката сериозно ти куца...

36.   Мадам 35, жената трябва да плаща за това, което иска. Нали това пишете, че безплатен обяд няма. Първо чети и мисли както трябва, после пиши за логика.

37.   Петко бре, чети!
Петко не чете...
36, в една връзка и двамата влагат - влагат любов, грижа, усилия.
Защо не си пуснеш една анкета колко жени са готови да си легнат с мъж, който като авторът очевидно не е е*ач, няма подход, не предлага връзка, любов или реално каквото и да било, а искал само един гол секс от хубавите момичета?
Белким ти просветне, че ние това не го намираме за нормално. Но ти си твърде зает да бъдеш женомразец (най-избягваната от жените категория мъже), за да го разбереш.
Пък ти си спори колкото си искаш.
Айде със здраве.

38.   До 37:

А какво предлагат жените? Очакват мъжа да предлага от всичко по много, а насреща какво? Освен единия секс.

39.   "Защо не си пуснеш една анкета колко жени са готови да си легнат с мъж, който като авторът очевидно не е е*ач, няма подход, не предлага връзка, любов или реално каквото и да било, а искал само един гол секс от хубавите момичета? "

Да бе, понеже е много сложно да си е*ач. Подход и неумения са две различни неща. Може да си мълчаливо дърво, а в секса да си тотален факир. Той и баща ми не е бил с жена до запознанството си с майка ми, ама тя си го хвали и обича. За разлика от него тя има няколко неуспешни връзки и брак, да не говорим, че е била хубава и ухажвана жена. По всичко личи, че баща ми е късметлията. Не си прави бързи заключения 37. Някой може да е имал и 50 момичета, а такъв от историята да го сложи в малкият си джоб. За да се познае дали е добър или не, трябва да му се даде шанс. За да ти личи, че не си бил с жена трябва да си МЕГА сдухан и само в земята да гледаш, само че и тогава не е гаранция. Но аз смятам, че времето ще показва и е показвало, че такива момчета имат потенциал и място до хубава жена. Извинявай, коя жена ще прецени дали си е*ач? Тази, която си пада по асексуалени, хомосексуални или псевдо-мъже? Някакъв неосъзнат гей отказвал на всички жени, а те припадат и продължат още по-агресивно да му се натискат, това не е ли мазохистичен идиотизъм от страна на жените? Парадоксално е, но винаги въздишат по такива. Загорелите се ослушват и чакат сигнал от тези жени. Присъствието на такива истории в сайта са нормални и ще видите, че след още няколко години всяка втора ще е от подобен характер. Имате деструктивно мислене и голямо безсрамие. Съвсем скоро учените ще стигнат до извод, че хората не трябва да се размножават, тоест мъжете и жените ще могат да правят неангажиращ секс и обядът ще е безплатен. В противен случай световното население ще расте до катастрофални размери. Няма да е лошо да се позамислят малко в Индия и Китай. Глупостите за сигурност, любов, благи думи и пари са измислени от жени за жени, няма две мнения по въпроса. Това е феноменална излагация и връх на върховете на лицемерието. Няма състоятелност в разсъжденията ви. За номер 1 ще кажа, че има нужда от успокоение и намиране на добър интимен партньор. Личи си, че когато не сте с мъжете си заради секса и страстите, сте доста изнервени и злобни. Искате щастие? Огледайте се, някъде там ще видите момче като автора, защо не и самия него? Няма как да се оспори този факт, че един загорял мъж има къде, къде повече възможности и енергия от всеки друг, с когото е била и предпочела една жена. ФАКТ. Както и други се изразиха тук - Вината не е в него и е на прав път.

40.   Петко бре, чети!
Петко не чете...
Жените във връзка предлагат всичко онова, което авторът не желае да предложи : любов, подкрепа, насърчаване, добра дума, домашен уют, секс, готвене, чистене, усилия да останат привлекателни, връзка, деца, семейство, поделени сметки, почивки, празници и хубави моменти заедно, рамо на което да се опреше труден момент.
Кажи речи същото и търсят.
Няма как да предлагаш един гол хуй и да очакваш в замяна всичко изброено.
Но на теб 37 няма смисъл да ти обяснявам, теб те е страх от жените.
Както казах по-горе, ти си женомразец.
Като онези дребни декоративни кученца, които лаят по всички по-едри кучета от страх.
Айде със здраве :)

41.   Много са прости и повърхностни особенно тук. Между другото държим и рекорда за най-малоумна жена призната дори и от търсачката Гугъл. Аз съм на мнение че им липсва повече бой защото само това е начина по който могат да те разберат. Те за това и в повечето семейства това е неизменна част. Боят не е средство но понякога помага. Сбъркани отвсякъде са повечето. Истината е че към повечето трябва да си груб защото това за тях е знак че си мъжкар(говоря за шибаните чалги). Много простотия и селяния има тук. Много неосъзнати индивиди. Ако имам власт и пари и аз ще им се подигравам защото не се стремят към развитие и чалгата ги влече. Бъди себе си и ще я срещнеш някога. Всичко друго е театър в който и двамата се надлъгват.

43.   11, 14 и 18 са ти дали най-верните отговори. Там е ключа от палатката!

От един мъж минал по твоя път.

44.   Ех, мъже...
Ако всички жени те отбягват - може би проблемът е в теб, а не във всички жени...
Глупаво е да обвинявате жените за своите проблеми и недостатъци.
Нагледали сме се на такива.
Ако все пак успеят да излъжат някоя женица после я обвиняват за всичките си неуспехи и тя става най-черна на света.
Колкото до женомразците - вие сте най-избягваната категория мъже от жените.
Една жена би си взела беден мъж, би си взела грозен мъж, би си взела глупав мъж, но женомразец - никога.
Пък вие се плюнчете колкото си искате.

46.   Тотално сбъркана философия на интелектуалката 37/40 ,44/. Сладурана... Представя желаното за истина и нищо повече. Какво женомразство-човека има проблем и споделя. Женомразството идва доста по-късно/ако въобще се стигне дотам.../, мадам.

47.   Браво номер 44!! Да, това е истината и те си я знаят, но просто няма шанс да я признаят гласно, а някои дори и пред себе си.

Номер 43 съветва правилно.

48.   46, на теб явно логиката също не ти е силната страна.
Женомразец е не авторът, а номер 34, 33 и подобните нему индивиди, които веднага се хвърлиха да обясняват колко лоши са това жените и да ги обвиняват за СВОИТЕ проблеми.
Както казах по горе - Петко бре, чети!
Петко не чете...
2 жени ви го казаха, това да искаш само секс от една жена не се смята за нормално от женска гледна точка.
Жените искат повече.
Те ако искаха само секс щяха да го правят с някой обаятелен, алфа мъжкар, какъвто очевидно авторът не е, щом седи на сухо.
И моят съвет е все още същия - авторът да се огледа за връзка, в която дава и да получава, включително и секс.

49.   Причините за ситуацията в която си изпаднал, а и в която попадат голяма част от днешните български мъже, са твърде комплексни, за да бъдат изразени в един кратък коментар, но поне от части могат да се дефинират няколко от по-важните проблеми:
На първо място, това е масовата деградация на населението в страната и разпада на ценностите и морала, които преди са съществували в нашето общество. Всичко това се случва след "демократичните промени". Но естествено процесът е бил заложен да "гръмне" още преди това. Родителите масово не обръщат внимание на децата си, и сега виждаме до къде води всичко това. Положението на автора е красноречив пример. При него даже примерът е идеален, защото виждаме несвършената работа и в двата лагера - на мъжете и жените. Проблемите и на двата пола са сходни, и те се дължат на липсите, претърпени от тях в детсвото, когато са имали нужда от ласка, топлина или насърчителен разговор с родителското тяло, но така и не са ги получили. В резултат виждаме къде си избиват злобата и натрупаните комплекси - именно върху представителите на противоположния пол. Та вие се захапахте дори в настоящата анонимна дискусия, не усещате ли колко е зле комуникацията между нас? Жените се интересуват от това купон да става(и ако има някой да плаща за него), а мъжете искат само секс без обвързване.... повсеместен хаос е настанал. Еманципацията при жените, постепенно ги превръща в силния пол, защото те вече имат чисто мъжки занимания и хобита, което в началото на миналия век е било немислимо. Май ние мъжете, ще си сърбаме попарата все повече занапред. Това не означава обаче, че подкрепям агресивното поведение срещу жени! Смятам, че авторът също трябва да коригира поведението си спрямо тях. Мисля, че основната причина за отказите, които получава от дамите, се корени точно в това, крайно негативно и агресивно поведение, което излъчва спрямо тях.

51.   Много объркваща тема... което ясно показва колко объркан си ти в своите възприятия на света.
Според мен твърде много се фокусираш върху видимия свят, зависимостта ти от обкръжението и тяхното одобрение не са ти нужни. Човек може да има много повече от видимото, вътрешният ти свят е най-важното. Той не включва други хора, предмети, случки, събития, факти, а твоята душевност. Какво има в нея?
На кого му дреме дали си девствен или не. Само и единствено ти си съдник сам на себе си кое ти пречи или по-точно кое не трябва да ти пречи да водиш нормален живот. Ти си създаваш изкуствен проблем, който те преследва години наред и се въртиш в омагьосания кръг. Набелязваш си някаква цел, няма дори значение каква е тя, но в случая : да удовлетвориш чисто човешки аспект в своя живот, именно да водиш полов живот. И дори не си знаел защо си я набелязал. Звучи абсурдно, защото това е чисто човешка потребност, но да, ти дори не знаеш защо го искаш. За теб е фикс идея. Защото ако го искаше, щеше да попаднеш на момиче, което би предразположил по съвсем естествен начин.
Ние всички сме хора, не забравяй това, но ти сякаш си се откъснал от чисто човешкото от себе си, от първичното, онова нещо, което действа по чисто естествен начин, без замисъл, без тревога, без анализи и без нерви.
Красотата, липсата на красота, случките, развитията досега - това са някакви странични фактори, те не са същината на твоя проблем.
Ти просто не знаеш какво искаш. А животът е толкова прост. Ако искаш някоя жена, се бориш за нея. Или желаеш обвързване, или отиваш при проститутка. Средно положение няма. Е, днешното - приятели с привилегии е просто разновидност на втория вариант - проститутка, или с други думи, или плащаш под формата на пари или нещо друго (примерно помощ в обучението, тъп пример но това ми дойде наум), или се обвързваш. Но това трябва да ти дойде естествено като желание, не можеш да се принудиш, но можеш да опиташ.
Така че провалите, по описаното, не са свързани с видимия ти свят, а с твоя вътрешен. А под видим включвам всичко, което си изредил - външност, умения за поддържане на разговор, усмивки, погледи и тн, които може да са ти на 6 всъщност. Но вътрешния - цели, мотивация, причини, морал, ценности, идеи... там не виждам нищо честно казано. Желаеш ли да бъдеш обичан или не? Любовта е смисълът на живота, съжалявам, че ти не смяташ така.
Дано това е помогнало.

52.   Ох, добре се посмях - то не бяха боеве на жени, доминиране от жени, някакви философии, които са безкрайно далеч от автора и проблема му...

Авторе, мисля че проблемът ти е само един - над нивото на простакесите си и не ти се удава да падаш на тяхното ниво. И аз имам такъв проблем (жена съм от тия каквито търсиш, но за съжаление тук няма как да се запознаем) - не мога да си избера някой сред простаците, въпреки че при мен не липсват желаещи. Понякога влизам в един от сайтовете ни за запознанства, избор голям на пръв поглед, на втори - един на 1000 да е такъв като теб. Пари не искам, въпреки че и това ми предлагат глупаците. Искам само да е красив, интелигентен, мил, уважителен... точно като теб. Ех защо са толкова рядко такива мъже???

53.   №8, ти пък къде го пращаш чак на проститутка, недей така - има толкова жени, които биха му се възхитили по същия начин и без пари. Освен това аз се отвращавам само при мисълта, че някой мъж е бил с проститутка, някак супер омърсен ми се струва... Иначе да, няма голяма разлика между професионалистките и материалистките - и двата вида го правят за пари, разликата е само в бройката.

54.   41, преди и аз щях да ти кажа, че е глупаво да се правят генерални заключения за тукашните жени, сега ще ти кажа, че има много истина в думите ти. Не ги виждам добрите и свестни жеии, а заглеждам навсякъде и всяка. Въпросът е, че ако едно момиче и минимално го докарва на външност, то ще гледа изгодата и няма да следва духовните ценности.

55.   Мадам 48, говоря ти за философия, не за логика. Продължаваш да говориш неща, които ти се иска да са така, а не са. Очевидно няма нужда да ти се посочва кои са те, защото си като развалена грамофонна плоча. Поради това не си много за четене/както нареждаш/, по скоро ти трябва да четеш-не само тук, но и друга литература.

56.   Номер 55 - философия (хаха) или не, действителността показва, че явно в моите думи има повече истина, отколкото в твоите.
Ако ти беше прав жените щяха да се лепят на рояци на автора, с единствената идея да ги опраши и после да ги отсвири.
Както виждаш това не се случва.
Може би е време да погледнеш как стават нещата в истинския живот, а не да философстваш напразно :)

57.   От автора до 48,
Алфата е водач най-често при вълците, постига го чрез груба доминация на сила и свирепост. Аз се занимавам с боен спорт и няма да ми е трудно да го постигна, но не съм такъв човек. За жените алфа е човек с пари. Аз пък няма да ходя при проститутки и няма да се интересувам от жени, това реших. Ще се опитам да го преглътна. Имам планове да зарежа всичко и да отида в манастир, там ще намеря покой. Споделих на приятел и той ми каза, че ще е жалко да стигна до такова падение, но аз не виждам какво ще загубя. Ще се изолирам от всичкото това лицемерие, което усещам и всеки ден ме трови. Хвалбите по мой адрес малко ме дразнят. Едно от последните неща беше, че съм имал вид на мъж, който бил заобиколен от свалячки.. Е хубаво ама ми писна да ги слушам тия глупости. Пробвам още няколко пъти и ако не стане се насочовам към манастира.
Гадно е да се родиш 21 век в България. Гадно е да си симпатичен на жени от другия край на света, но да не можеш да си с тях..

58.   Не ти трябва затворен живот в манастир, трябва да пробваш една изпитана и успешна формула! Бях така и аз. Когато бях с един обикновен телефон с копчета от 2005, обичах се спортно и рядко залагах на официалното облекло, нямах късмет с жените! ще отбележа, че работя за малко повече пари от теб, което автоматично и мен ме слага при тези мъже, които обричат поколението си на глад и лишения. Събрах си пари за един смартфон, купих си 2-3 чифта дънки, блузи и прилични обуща, и след няколко месеца всичко беше чук.
За една година успях да баламосам няколко от тия, които не те поглеждат, от тия, които и мен не поглеждаха. Послъгвах ги за мен и семейното си положение, като преди това съм си сложил добра облицовка с телефона и облеклото, та изобщо не ме усетиха. Аз лично съм доказателството, че причината са парите и това, че си прекалено интелигентен и осъзнат за тях, а и гледай 52 е жена и виж тя ти го признава. Прекалено си необикновен за тях и си им над нивото, а такива не им трябват. Нямат вкус и се интересуват повече от материалното. Пробвай да направиш каквото ти казах. След няколко месеца ще напишеш, че съм бил прав и няма да можеш да се отървеш от тях. Пробвай!

59.   Авторе, остави манастирите на други-истината е в 58! "Прекалено си необикновен за тях и си им над нивото, а такива не им трябват. Нямат вкус и се интересуват повече от материалното." И после не забравяй 21!

1-50 от 149