Споделена история от Секс и интимност

Дълбоко?
Здравейте! Искам да попитам как разбирате едно момиче, колко е дълбоко.. там долу. Има ли нещо общо разстоянието м/у срамните устни и пъпа? Интересно ми е защото съм виждал момичета, които пъпа им се намира доста по-нагоре от колкото на други и дали това значи, че те са по-дълбокички там долу. Извинявам се за глупавия въпрос, няма как на някой да го задам лично, заради това пиша тук. Ако може модераторите да публикуват темата, интересно ми е наистина. Благодаря за вниманието.

Коментари

1.   хаха, разсмя ме какви работи мислиш :D. И аз не разбирам по твоя въпрос, мисля че би трябвало да сме еднакви, защото бебетата се раждат горе долу еднакви. Питай някое бебе колко е дълбоко, хаха..

2.   Няма нищо общо това, авторке!

3.   най-глупавото нещо е да търсиш зависимост между външни и вътрешни органи! То има и приказка че големината на пениса има зависимост с носа му, то тогава Гърците с най грозно големи носове трябваше да са с най-големи пениси, а това не е вярно.

4.   Разбираш колко е дълбоко, след като я консумираш!

5.   питай някое момиче - всички мерим колко ни влиза
обикновено е между 14 и 17 см
аз съм дълбока 16 см
н. - 16г.

6.   С 30 сантиметрова линийка, може и с рулетка.

7.   Авторе, първо члена не отива нагоре към пъпа... прочети малко в гугъл за анатомията на женското тяло!

8.   Какво общо има пъпа с половата система? Седи повечко в часовете по биология, купи си един атлас по анатомия и ще си отговориш сам на глупавия въпрос.

9.   Няма значение. Това е анатомия -прочети го където трябва. Тук други нещя имат значение. Примерно, за какво ти е да знаеш? Дори ако си решила да си вкараш бухалка, пак не е важна дълбочината ти, а желанието ти да изпиташ доколко можеш да носиш на болка (предполагам). В смисъл, че болката е реакция на организма, която е призвана от природата да предпазва тялото ти от прекомерни натоварвания. Но изобщо не е от значение на каква дълбочина се появява. Ти сама ще разбереш какво и до колко го искаш и кога да спреш.
Ако пък си момче, не те съветвам да приемаш предварително, че вагината е с определена дълбочина и до нея момичето ти не би трябвало да има проблеми с реализирането на фантазиите ти. Ако пък е толкова отворена приятелката ти, просто пробвай. Но се опасявам, че няма да разгадаеш правилно реакциите й и ще си направите някоя голяма беля.
Изобщо, тази тема е еротична, но не препоръчвам на никого да ходи неподготвен "по ръба". Опознавайте се повече с думи и си имайте доверие, преди да си позволявате експерименти от екрана.

10.   Бръкни и ще разбереш.

11.   Какво изобщо те интересува коя, колко е дълбока? Да няма да криеш нещо вътре.

12.   ??! Нещо си се объркaл, не до пъпa, до гърдите се мери.

13.   Човек ще рече, че тоягата ти е една педя и се притесняваш да не го разпориш, че така на око мериш

14.   ако е много голям над 23 см ще си е зор, там трябват специални умения и техники всичко под 21 см е ок

16.   Номер 5, не си дълбока 16 см, а ти така си мислиш май. И не всички си мерим колко ни влиза. Всъщност защо да го правим?
Авторе всъщност защо ти е да знаеш... толкова е безсмислено. Пораснете бе хора!

18.   След като прочетох коментара на 1. не мога да се сдържа да не пиша и аз: първо, бебетата растат в матката, не във влагалището, така, че не обърквай момчето!
Като мъж на години с приличен опит мога да кажа следното: всяка жена е различна "там долу", някои са по-дълбоки, някои са по-плитки, има широки, има и тесни. Отвън това не си личи, зависи от конструкцията на съответното тяло, от мускулите на таза, от количеството мазнини в коремната кухина ( много органи в церебралната кухина са обгърнати от слой мас/мазнина) и изобщо от безброй други фактори. На практика дълбочината е второстепенна, защото ако я заболява, не е проблем да се отдъпнеш малко, вместо да се опитваш да стигнеш дъното. Влагалището е и много разтегливо, няма да я "разпориш", но в някои случаи може да "поразръчкаш" вътрешните е органи, но не е страшно:-)
Много, ама много по-важно е съотношението на нейната ширина към твоята дебелина!

19.   не съм н. 1, но н. 18 не е прав. Просто няма дълбоки и плитки жени - има малки и големи членове. Жената е направена така, че през родовите пътища да минава бебе от 4,5 кила ако се наложи. Имам приятелка, която е родена естесвено 4,8 кг. - смятайте, че всяка жена е направена така, че да може да роди и такова дете.
Вагината не може да свърши на различно място, а точно по точния ъгъл, така че да се измъкне детето. Има различия в широчината на таза, но до тук - няма дълбоки и плитки жени например, а разликите в ширина са преди всичко в резултат на отпуснати мускули. Има си и хора, които като цяло имат по-развита мускулатура и дори генетично им е заложено и така би могло да е по-стегнато и около вагината, но няма плитки и дълбоки жени :), има разлики в милиметри и 1 см. да кажем в зависимост от височината на жената да кажем - дребните ще са по „плитки“, а високите ще са по-дълбоки, но тези разлики няма да са несиметрични.
Нормално е ръцете на един човек 2 метра да са по-големи от на човека 1, 50 см.
Така и вагината не може на едната жена да е до колената, а на другата да свършва под пъпа :(
Kъде ще ти е пъпът пак зависи от това какво тяло като размери имаш като цяло, но и от зрителни ефекти като например при обръснатите жени ще изглежда по-високо пъпа от жените с храст долу, но пък не виждам какво има общо точно пъпа с вагината на една жена

20.   довечера ще премеря жената и ще пиша

22.   Номер 18 е прав, номер 19 говори глупости. А това за разтоянието от пъпа до пубиса е толкова от значение колкото и дължината на носа, а именно никаква. Но това че всички били еднакви от долу е най- голямата глупост, казвам ви го като медицинско лице.

23.   Жените са различни. И физически и психически. Нормално и органите им да са различни. Няма логика влагалището на жена висока 145 см да е със същата дълбочина като на жена с ръст 185 см, камо ли на по-ниската да й е по-дълбока. Замислете се, че и пенисите не са еднакви...