Споделена история от Секс и интимност

Въпрос предимно за мъже
Искам да питам мъжката аудитория а и женската (относно половинките), наистина ли при еякуацията се изразходвала "мноооого енергия". Приятела ми твърди така, а досега такова нещо ни съм чула, ни видяла. Имам му доверие, разбира се, но просто не ми звучи правдоподобно 15 - 20 (горе- долу) минути да те изморяват толкова "мноооого"
Мерси предварително!!!

Коментари

1.   Еми при мен се изисква усилия, но мога да кажа минимални

2.   Колкото енергия ти е нужно да се качиш пеша до петия етаж.

3.   Чак пък "тооолкова мноого" в никакъв случай. Ако се искаха много усилия нямаше да има 2 и 3 път, че и повече.

4.   Четох някъде из женските списания, че се изразходвали някъде около 600 калории на полов акт, така че ако имаш проблем с килограмите можеш да го правиш по- често.

5.   Зависи от организма. Бившия ми приятел направо заспиваше след 15-20 мин. Сегашния е неуморим.

6.   Здравей, аз съм лекар, и приятелят ти има право. Мъжкият полов акт е съпроводен с изразходването на много енергия от страна на мъжа. След половиа акт го остави да си почине 10-15 минути, и след това деистваи пак, щте е готов отново.

7.   Какво да ти кажа ? На 20 години съм и съм ненаситен. Вярно изморявам се, но 5-6 минути след първия път за деня, съм готов за втория. Тъй, че при всеки е различно.

8.   Ами зор си е:) Зависи и от секса и от партньорите, но поне при мен, през лятото свалям сигурно поне по кило по време на акт:)

9.   Довери се на приятеля си, по-изморително е за нас (мъжете) от колкото за жените. Ако следим теорията на енергийния обмен се вижда, че мъжът получава космическата енергия а жеаната е самата земя. С една дума жената възстановява енергията си по-бързо от мъжа. едва ли ще го разбереш, но с прости думи при сексуален контакт мъжа отделя семенна течност, която се генерира много по-бавно от организма. И за това се отделя доста енергия след 3-тия път вече идва кофти направо.

10.   Абе я се чукайте и си трайте!!!

11.   Изразходва се! Случвало се е буквално да правя любов с приятелката ми до припадък. Не очаквай веднага след акта, той да е готов за втори тек. Дай му почивка поне 20мин. или използвайте спрей за задържане, за да не спирате на 15те минути.

12.   При ерекцията навлиза голямо количество кръв в пениса (както съм сигурен че знаете), но при еякулацията тази кръв се връща обратно из тялото и това е доста изморително поради не знам си какви причини. Докато жената след оргазъм остава във полувъзбудено състояние, на мъжа му се отделят хормони от които му се доспива. Така че дами не го приемайте лично като след като свършим се обърнем и заспим.