Споделена история от Секс и интимност

Как да се подготвя за анален секс?
Знам, че трябва да си направя клизма преди това, но колко време трябва да се изчака след нея за да го правим отзад? Страх ме е освен това, че кожата (не мускулите, а кожата) на анусчето ми няма да се разтегне достатъчно и може да се сцепи от опъването. Как да се подготвя най-правилно за това? Освен лубрикант, трябва ли да си вземем още нещо за смазване с приятеля ми?

Коментари

1.   По отношение на клизмата - направи си, но не е задължителна, защото дебелото черво не се пълни с фекалии. Възможно е да има някакви остатаци, но както ти си решиш. След клизмата можеш да правиш веднага анален секс, то и това е целта
За останалото ще трябва да се подгорвиш предварително. Лубрикантът е достатачен, задължително ползвайте кондоми! Вземи си анален плъг (анално дилдо) се подготвяй сама или с приятеля си. Лигавицата няма да се скъса ако нямаш анални фистули и разни други порлбми там, но трябва да сте внимателни

2.   Достатъчно е да си се изходила скоро преди акта и да си почистила с пръстче в банята. Внимателно и нежно действай. Ако си направиш клизма може да ти се отще да правиш секс веднага след нея, вярвай ми.

3.   Подготви се след 20 години да не усещаш кога ти се ходи по голяма нужда и да се изпускаш.

4.   Клизмата не е нужна! Ходи до тоалетната 1 или 2 часа (примерно) преди това и се изкъпи преди да го правите. Гледай да не ядеш много, много след като си ходила вече до тоалетната. Бъдете внимателни и всичко ще е ОК.

6.   Нямаш ли си орган, предназначен за това, а все извратеното търсите? Като ти разцепи задника, ще усетиш ли удоволствие? Пишите тъпотии, само да покажете колко сте отворени, но показвате, колко сте примитивни. Господ е дал всичко, за да сте човеци, а не...!?

7.   Абе хора какво значи бъдете внимателни? Не съм авторката, но и мен ме е страх, щото моя ми намекна, че иска да пробваме. Аз нямам желание, защото ми се е случвало от по-сухи и по-големи изпражнения да се цепна и да кървя. Това ще е същото, а болката след това е няколко дена.

9.   До 7-въобще не е същото. И приятелката ми е имала подобни проблеми с изхождането, но обожава аналния секс. Когато сме много възбудени и с достатъчно лубрикант стават чудеса. Никога не сме имали кръв, оцапвания и т. н., правим го без презерватив там. Свършва винаги, много много рядко я е боляло, и то когато аз съм бил малко по-активен, отколкото трябва.

Ако искате да го пробвате- няколко неща
1. Сериозна възбуда
2. Искаш го и си мислиш, че ще е един от най-страхотните ти оргазми, а не, че ще те боли. Ако мислиш за болка, се стягаш и тя наистина може да се появи.
3. Много лубрикант, подготовка с играчки и 1-2 пръста. Дълга подготовка!!!!
4. На мъжът все пак да не му е 20 см и дебел като китка
5. Позата-удобно е жената да е по гръб и да е отпусната. Може и друга, например жената отгоре и да контролира нещата
6. Момчето трябва да е наистина нежно и да го прави бавно. Това не е място за груб секс, освен ако не ви харесва. Трябва да може да се контролира, да правите бавна любов, не секс

Ако го пробвате така и те стимулират по клитора или с вибратор отпред, ще започнеш след това и сама да си го искаш. А и чувството, че правите нещо нестандартно и мръснишко, е уникално

11.   Аналния свкс е много приятно занимание и не е вярно че нещо ще се сцепи. То за да св стигне до там тя трябва да е на не знам какви наркотици за да не усеща че нещо не е наред.
Ще си направиш промивка задължително. Даже пробвай да си правиш без след това да правиш секс за да видиш как е. Понякога може малко вода да изтече след 10мин ако не е изтекла цялата по време на промовката. А самата промивка е нещо много хубаво. Аз си правя редовно защото е много хубаво да нямаш никакви остатъци от фекалии в тялото си.
След хигиенната част ще си вземеш лубрикант. Може малко и вътре с пръст да вкараш. Той трябва да е много внимателен и бавен. Може първо с пръст да пробва. Например може да ти лиже или масажира клитора и така да ти вкара първо пръста. Когато се възбудиш много най подходящата поза според мен е да сте легнали настрани и той да е зад теб-лъжички както някои я наричат. Всичко трябва да е много бавно и ако усетиш болка не трябва да търпиш. А дали ще те боли зависи от него.

14.   Не ги слушай задръстеняците, много си е хубав аналния секс, само трябва да се прави с майсторство и търпение. Подготовка: използвай в началото дамски душ, по-нататък можеш и директно със "слушалката" на душа, няма нищо неприятно. В леглото си пригответе една по-твърда възглавница, която да сложите под кръста ти, за да заемеш май-удобната и за двамата поза. Лягаш по гръб, възглавницата под кръста, вдигаш високо краката и нататък е той. Трябва да имате добър лубрикант, Durex, но този 50 мл за около 9 лева върши отлична работа. Той трябва първо да проникне с един пръст (естествено с много лубрикант), после, като усети отпускането да вкара и втория пръст. С въртеливи движение напред и назад трябва да отпусне мускулите на входа. Техниката е следната - хем върти ръката си, хем се стреми да раздалечи двата пръста един от друг. После бърка по-надълбоко, там е втория пръстен от мускули, който също трябва да бъде отпуснат (много е важно! ) пак по описания начин. През цялото време добавя лубрикант. През цялата тази операция пенисът му би трябвало вече да е на камък (поне моя винаги е), намазва и него с лубрикант, изправя се до положение на колене и бавно и внимателно го вкарва. Самото вкарване е не веднага до края, а на принципа "две крачки напред, една назад". После самото чукане трябва да е с честа смяна на силата и посоката, веднъж за по-силни усещания, втори път за да претриете все пак нещо, анусът е далеч по-чувствителен и нежен от влагалището. Запомни, най-важното е да не пестите лубриканта. И накрая ето ти една техника за анален оргазъм. Предполага се, че вече сте правили доста анален секс и ти си се приспособила напълно към размера. казваш му "сега ще те изгоня оттам", започваш да правиш движения с мускулите да го изхвърлиш, а той бавно отстъпва навън. И точно когато смяташ, че си го изкарала изцяло, той с мощно движение нахълтва докрай. Мойта скъпа твърди, че това е най-мощното усещане което въобще има в секса.

15.   И нищо да не е подготвено, не е беда.Това си е отлично нестандартно изживяване

17.   Една от най-известните анални порно звезди, Holly Heart, шокира всичка с изявлението си, че всъщност никога не си е правила клизма.

18.   А да сте чували за рак на дебелото черво, сладострастници? Някой от "отворковците" тук да каже нещо по въпроса, а? Или се правите, че не знаете? Ако наистина не знаете за какво става въпрос, значи наистина сте много зле.

19.   А защо въобще ще правите анален секс? Ти нали си имаш вагина? Не се прави на гей, не си потъпквай достойнството и не си плюй на здравето заради някакъв, да не казвам какъв, на който очевидно не му пука за теб, щом иска подобни гадости.

Жени, докога ще позволявате да ви се качват на главата и да ви правят на парцали? Поне малко самоуважение нямате ли? А страх за здравето? Докато има послушни агънца като вас (с извинение) мъжете ще стават все по-долни и нагли. Като искат анални сексове и свирки - нека си намерят мъже. Не се правете вие на педали. Щом на някое мъжле не му харесват женските полови органи - чао. Не си губете времето със задръстени индивиди, които не знаят какво е секс, че не искат и да се учат. После пък се чудят що никоя свястна не ги иска... Като искате свястна жена, ще трябва да се държите с нея като с такава. Това е положението.
Добре, че поне носните и ушните канали не могат да поберат пенис, че тогава и те щяха да подлежат на секс... Боже, дай им ум на тези хора!

22.   Номер 18 и19 защо не гледате някой готварски форум? Тук не е за вас . Не давайте акъл за нещо което не сте правили.

23.   н.18, какво ще кажеш за мъжете болни от рак на дебелото черво, без никога да са го поемали отзаде?

24.   Не че нещо, ама всички случаи на рак на дебелот черво, за които съм чувал, са били мъже. До сега аз лично не съм чул жена да страда от такова нещо.

25.   Моят опит не е голям, но съм на мнение, че жените свикват с този секс. С жената, с която живея, опитахме анален секс от чисто любопитство. Каза ми, че си усещала дупето си разтегнато до краен предел и в същото време странна възбуда. След една седмица повторихме. Стана така, че след една година, тя смяташе вагиналния секс за скучен.
м 37

26.   Аз не съм опитвала още, но най-добрата ми приятелка го харесва, много. Тя по аналния секс определя дали мъжа е добър любовник. Едва ли ако я боли или се чувства унижена, ще го прави.

28.   Снощи усъществих тази моя фантазия. От възбудата и очакването свърших с нетърпение-почти след като ми го вкара. Даже не му позволих да го движи много, а се довърших с ръка. Днес цял ден чуствам дискомфорт, сякаш някой ми е бръкнал с пръст там, мисълта обаче ме подмокря...

29.   Ще ми се подигравате, но ще ви кажа как беше моя първи път отзад. Имах запек от няколко дни и обясних на гаджето ми защо искам да влезе в дупето ми и да свърши. Той не беше правил анален секс, аз бях, 4-5 пъти. Знаех от опит, че спермата действа очистващо. Той не гореше от желание, никак. Опитахме в партер и настрани, не стана. Все се изплъзваше и влизаше отпред. Накрая по корем стана. Но той вкара само главичката. Дърпах го да влезе навътре, но той не искаше, като знаел какво дебне там. За мой ужас, след малко му спадна и дупето ми все едно го изплю. Каза, че тази ситуация със запека му действа анти възбуждащо. Накарах да маструбира, и преди да свърши да влезе отзад. Така и направи, макар, че пак само върха на главичката разтвори мускула, но спермата влезе, не изтече навън. Беше комична ситуация. Но нямаше и десет минути след това и се изстрелях в тоалетната.

30.   Трябва да познаваш тялото си и да знаеш кога ходиш по голяма нужда. Аз обикновено ходя сутрин и до следващата сутрин, нямам нищо в дебелото черво. Важно е да си ходила в по голяма нужда, преди да преминеш към почистването! Наричам го почистване, защото не е необходимо да се прави дълбока клизма и да си промиваш излишно червата, особено ако ще го правиш често.
Та, след като си се изходила, развиваш душ-слушалката в банята, махаш уплътнителната гумичка и си настройваш лека струя ХЛАДКА вода, да не надвишава 15 см във височина. Допираш края на маркуча на дупето (не го вкарваш вътре) в клекнало положение или докато седиш на тоалетната чиния и с леки въртеливи движения вкарваш вода в дебелото черво, за не повече от 3-4 секунди. Задържаш малко, след което освобождаваш изхвърляш каквото има. Важно е да се отуснеш максимално, ако трябва и с пръстче да си пръкнеш, или пък с ддва, за да се усетиш там и да се поразработиш. Първоначално ще излизат вероятно парченца и налепи. Повтаряш действието няколко пъти, докато започне да излиза чиста вода. След това си взимаш душ и преди да приключиш, контролно клякаш и напъваш леко, за да може ако си задържала малко водичка, да я изкараш, за да не намокриш чаршафите по време на секса.
Много е важно да запомниш, че не трябва да прекаляваш с количеството вода, което вкарваш - тук важното е просто да изплакнеш хубаво дебелото черво, а не да навлизаш навътре в червата. След процедурата и при редовен стомах, можеш да правиш спокойно секс - час, два, три и повече.
Дълбоки и цялостни клизми се правят по друг начин и то в случай, че искаш да се пречистиш, или планираш 24 часов секс-маратон.
За аналния секс може да ползваш всякакъв лубрикант, но препоръчвам горещо кокосово масло. Важно е приятелят ти да е много внимателен и бавно да проникне отначало, докато се отпуснеш, след това вече може да се разгорещите. Възможно е първите 4-5 пъти да те боли до нетърпимост. Това да не те обезкуражава, просто си правете почивки, нужно е време да се разработиш. След това няма да искаш да спреш! :)))