Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията
Здравейте! Пиша в този сайт, защото имам един доста банален проблем. Последните няколко пъти когато стигах до леглото с някоя жена не ми ставаше. Нещата завършваха в най-добрия случай със свирка. Последният път беше на един купон и пак стана същото- целувки, натискане, орална и след тва като го вкарах спадна... И момичето каза, че не става така и не ми даде шанс да пробваме отново. Знам, че най-вероятно проблемът е психически и все пак се чуствам супер гадно... Страх ме е следващия път ако пак не ми стане......

Моля ви помогнете ми, защото този проблем бая ме подтиска!

На 21 години съм и съм нямал постоянна приятелка. Правил съм го все по купони с някакви случайни или на проститутки.

Незнам дали има смисъл да се консултирам със сексолог, защото съм чувал, че положението понякога само се влошавало, а нямало подобрение. А и нямам желание да пия Виагра или други такива боклуци...
Ще съм ви много благодарен ако ми дадете някакви съвети!

Коментари

1.   Да, проблемът е психически...предполагам се е появил изведнъж...например след препиване (евентуално) не трябва да се впрягаш в него, защото се пресажда на подсъзнателно ниво. Тоест...мсилиш,че е отшумял...че няма да го има...и точно преди да почнете с момичето се появява. Аз от около година имам този проблем и се беше оправил напълно по едно време, и то с точно определено ,момиче...като скъсахмес нея (даже преди това) пак се появи...и също не знам какво да правя... Иначе съм споделел с най-добрите ми приятели и и на тях се е случвало, но явно са с по-здрава психика и след 2-3 пъти се оправят. Общо взето това да не ти стане е често срещан проблем (или да ти падне както при мен) но ако не се панираш отшумява... ^^^

2.   Проблемът ти е в главата! Колкото повече го мислиш, толкова повече не ти става:) Вземи си от най-малката Виагра, ще се чувстваш по-спокоен, особенно първия и втория път с ново момиче, а на следващите опити този стрес ще ти е изчезнал.
Всеки мъж е минал през такива периоди, малко си го признават.

3.   Щом правиш секс предимно по купони - то значи е било съчетано с алкохол. Да, но в какви количества? Нали знаеш, че малко алкохол отпуска и действа възбуждащо, но при повече така да се каже :"големи желания, а малки възможности". И като се случи няколко пъти - ето притеснения. Първо опитай да внимаваш с пиенето, ако ще правиш секс. Второ - никакви предварителни притеснения и съмнения! Това за сексолог или друг лекар не е точно както го пишеш. Знаеш ли, че понякога съвсем малък здравословен проблем може да доведе до проблеми с ерекцията? Може да е нещо урологично примерно. Днес има различни методи за лечение /при нужда/ и не е просто някакво хапче виагра. Но ми се струва, че засечките са те стресирали, което не е добре. Отпусни се, не мисли, че непременно едно натискане или орална любов трябва да доведат до класически секс. № 2 е прав, за виаграта. Нали си чувал за психологическия момент при вземането на сънотворни. Първият ден - цяло хапче, вторият - половин, а третият - заспиваш без хапче. Така, че горе главата и не се стресирай - прекалено си млад.

4.   Проблема е психически.. както ти казаха и други. Отпусни се, не мисли за това и с времето нещата ще се оправят. Потърси постоянна връза с момиче което би се привързало и емоционално към теб.

5.   Много благодаря на тези, които коментираха! Мисля, че съветите ви ще ми помогнат и следващият път всичко ще е наред.

Ако има още някой, който чувства, че може да ми помогне с нещо нека го сподели. Благодаря предварително!

6.   сокойно и на мен ми се е случвало това ;) да психически е проблема и с приятели сам го споделял и на тях им се е случвало .. на мен неми стана защото имахме
5-10 мин само да направим всичко и трябваше да бързам много и то нали знаете казано си "бързата работа срам за майстора" ;)