Споделена история от Секс и интимност

Изневерих на сестра си с мъж !
Гузно ми е, срам ме е ама те та на - факт. от 1 год имам полови отношения със сестра си, а от около 6 месеца насам се държим като гаджета - ревнивяме се, целуваме се - в смисъл от леглото нещата се разрастнаха (тайно разбира се). Но вчреа бях на купон у един прятел и там си бахме коч парти. Към 3 вечерта останахме само аз и 1 приятел и гледахме порно. Той започна да ме докосва уж случайно, аз му казах да спре ама май почваше да ми харева, та не се дърпах и така слид около 20 мин вече му правех свирка. И не искам да ви казвам после колко ми беше гузно - правих го с мъж ебаси :(

Коментари

1.   Ех Боже. Това е абсолютна гавра с живота.
И ако наистина е лъжа не виждам смисъл да го пишеш тука, където някои хора може би наистина си споделят историите.

Това вашето е направо изродщина-със сестра си, с баща си, защото не се изредите с цялата рода.

2.   Ти не си нормален...мисля, че лъжеш....ако ли не-какъв ужас само.............

4.   Аууу , мн си зле направооо .... ебаси изрода

5.   Ако е истина си ненормален изрод, и сестра ти също!

6.   Майко мила, отчаяно се нуждете от психиатър

7.   Само за психиатър сте и двамата

8.   ИДИ НА ПСИХИАТЪР.

9.   браво бе калигула (към автора)

10.   Това не са нормални отношения ако говориш истината разбира се Отиди на психиатър имаш нужда

11.   Изобщо не се притеснявай, свирката не е изневяра, виж ако въпросният ти го е сложил след това, сериозно трябва да се замислиш - дали сестра ти заслужава да и изневеряваш.
Но от друга страна, тя също може в този момент някъде да прави свирки на някой, така че не се тревожи толкова.
Пък със сестра ти ако не вървят нещата, пробвай с майка ти, после с баща ти и така все с някой ще се получи.

12.   Ти си по- луд и от лудите. Не искаш ли майка ти да ти роди брат от теб, или сестра ти от баща ти? Така ще имаш още един за секс. Ти си изрод на изродите. 11, и ти!

13.   Ти какво си? Незнам дали ПСИХИАТЪРА ще ти помогне?!

14.   Еба си лудия народ! Еби му майката, в какво време живеем! ВИЕ СТЕ ЗА ПСИХИАТЪР! ЕБАСИ! ДАНО ДА Е ИЗМИСЛЕНО, ЗАЩОТО АКО Е ИСТИНА, ТО ТОВА Е ГАВРА!

15.   ЯКО

16.   Ххаахах Ако не сте цигани, наистина не е нормална ситуацията..... виж, ако сте цигани, тогава не му бери грижа изобщо, не си извън нормата:)

17.   Е, това вече е страшно забаво ! Страхотно пич - ти си №1 ! Остава да напишеш и сценарий - няма само Набоков да четат, я . Нека си имаме истински български секс-гений . Срахотно! Дерзай!

18.   Не усещате ли, че ние сме смешни сигърна съм, че се е избазикало пишлеме да ни гледа сеира ахахаххххх . защо да ходи на психятър, та ние май сме му повече от психиятри на далаверка е момчето. Браво момченце от всички актоални теми при твоята небивалица имаш най много коментари. Сядай да пишеш порно роман ще забогатееш без много зор, отдава ти се :)))))))))))))))

19.   Ако е истина и двамата се нуждаете от лекар.
Ако е шега, просто е тъпо, има много по-интересни шеги отколкото да отвращаваме и изумяваме хората:)
Но според мен е шега, това със сестрата върви ама сега пък и с мъж, малко измислено звучи!:P

21.   Ужас отврат просто нямам думи!!!!!

22.   КОИ СТЕ ВИЕ ЧЕ ДА ГО СЬДИТЕ ???? ДА НЕ СТЕ БЕЗГРЕШНИ ????

23.   Ето защо винаги съм искал сестра :]]]]

24.   Препрочитам всичкото това но колкото и да чета за мене си е безумица.. доставя ли ви удоволствие да доковате сестра си с по интимни наклонности? Доставя ви удоволствие да гледате как ви духа.. нещо ви има .. и аз имам брат обаче нещото което си предстаям е да го целуна по бузката за лека нощ... а пък тва за мъжа.. тоя свят се е побъркал.. не ви съдя а съдя себе си че съм нормална.

25.   точно сега е момента за един виц: брат и сестра правят секс.. след като свършили сестрата доволно се усмихнала..-Справяш се по добре от татко.!..брата:-и мама така казва :)))

26.   Дано поне сестра ти е красива.

27.   Хареса ми вица на номер 25. Чак ме развесели.

28.   Ти и сестра ти сте ГРЕШКА НА ПРИРОДАТА....Бог да ви е на помощ!!!

29.   Искам брат!

30.   Аз пък залагам на идеята че въпросните брат и сестра просто нямат кръвна връзка.

31.   Хахахаха... Вица е страшен...:) Ами, да наистина има нещо сбъркано.:) ама и аз не знам къде е проблем... :)

32.   Поздрави, интересно си го измислил! Видял ли си колко народ ти се върза?

33.   СПРЕТЕ с тия простащини!
Този сайт си е напълно достъпен за деца!!!
А те ще го вземат насериозно и после ще ги обвинявате че правели не знам какви си неща!
Нямаме си друга работа ами четем на тоя ненормалник измишлиотените!
Чак такава гнусотия не може да има, а ако има той автора ще е зает да прави свирки на братовчедите си не да си разказва историята!

34.   Първо със сестра си, после с мъж?!? Бахти и идиота!

35.   Ама обърнете внимание как завършва "иалиянието". Значи го притеснява и шокира в цялата работа, че е бил с мъж... Апък то със сестрата значи е напълно нормално... Лелее...
Мисля, че лъжеш.

36.   С мъж е най-готино-евала. Виж със сестра ти само ако и тя и ти сте супер секси и не можете да си устоите и нямате по-готини гаджета.
А на психиатрите тука да кажа -любовта и секса нямат граница. Ограниченията ги слагат хората -къде смислено къде не. В случая само раждане на дете е недопустимо поради рисковете за малформации.
От друга страна в страна като бг където психиатрите са повече от гъби след дъжд а раждаемоста е нулева щото българите са вече асексуални страхливи и импотентни има наистина проблем. У нас всичко свързано със секса е мръсно тайно табу или плашило...
Информация за секса е само плашене с болести а информираността на младите е нулева.... е как да не се ебат с роднините си като не знаят или ги е страх да го правят свободно с другите?

37.   Аз имам един въпрос-това БИОЛОГИЧНАТА ТИ СЕСТРА ЛИ Е ИЛИ ДОВЕДЕНА?
Да оставим настрана фактът, че си с много ниска култура, това личи от начина ти на писане, а и предполагам с много нисък соц. статус, тъй като такива неща се случват повече в такива семейства.
Пак те питам-вие от една майка и един баща ли сте?

39.   Това е много извратена история... само си чудя със сестра ти колко пъти сте бягали от лудницата

40.   Ъъ, моля, не се вкарвай във филми
А, ако е истина... Ужас!
Ж. 15

41.   Не e истина, бе, вие луди ли сте? Някой сериозно се е изгаврил навремето с тая история.. :D

42.   Ами аз не съм никоя да те съдя няма безгрешни хора, има всякакви хора на този свят!!! Ако наистина обичаш сестра си като нещо повече от роднина и ако не си гей но не си и бил в трезво състояние по-добре ще е да кажеш на сестра си грешката си!!

Но ако всичко това което си написал в историята е илюзия не си е струвало да пиша всичко това защото всяко момиче като мен си има по-важна работа отколкото да тръгне да дава съвети. Така че ти решаваш, но ако всичко това е шега аз загубих време а ти уважение..!!!
СъНи

43.   А ти и сестра ти на колко години сте?

44.   Чакайте бе хора, никъде не е казано, че автора на измислицата е мъж. Според мен става въпрос за две сестри лезбийки, където едната е кривнала и сега е чуди на кой кръстопът кой друм да поеме.

45.   44, според теб "коч парти" според теб как следва да се дефинира?

46.   И аз си помислих така 44 ;p

47.   Аз съм правил секс със сестра ми и не виждам нещо толкова лошо. Използваме презервативи, просто ни е готино. Обвързани сме и двамата, но винаги като останем насаме и се хвърляме един на друг. Мисля, че от страстта от забраненото ни е супер гот, наистина е страхотно изживяване. Пак казвам, не виждам нищо лошо, защото никой дори не подозира, а и деца няма да правим. Дори и да ви е гадно аз смятам да продължа още дълги години да я чукам, както и тя не смята да преставаме.

48.   Абе какво се връзвате, невиждате ли че този се бъзика с нас и историята е 100% измислена...

53.   майкоооо, болни мозъци ! само не разбирам защо модедаторите одобравят истории за някъв дет е гадже със сестра си но същевременно е и гей, или пък за бременно момиче на 12, а не одобряват истории на хора, които наистина се нуждаят от съвет?!!

54.   Хора, той може и да се бъзика, но такива неща все някъде съществуват. Някой искат и дори чукат майките си, други се чукат със сестрите си, трети с бащите си. Да, изключително рядко е, но светът е много обширен и пъстър, наситен с различни цветове, но това е най-гнусното. Та има хора, които правят СКАТ (жанр в порното), ядат си лайната с извинение и се мажат с тях.

Има от всичко, така че дори да не е истина, някъде там по света, че и тук в България, това съществува

56.   Добре, че така си направил. :)

По-добре отколкото на дедо ти с коза. Това вече щеше да е малко повече.

60.   N47 "Аз съм правил секс със сестра ми" Като се събуди как беше, бяха ли мокри гащите?

61.   Еми ако е доведена сестра, предполагам би имало оправдание. Колкото до изневярата, считай че с мъж не се брои.