Споделена история от Секс и интимност

Искам да опитам тройка
Здравейте. Жена съм на 28 години. Знам, че ще ме изкарате най долната, но искам да споделя нещо. Постоянно си мисля какво е чувството да правиш тройка. С бившия ми сме правили секс като включваме и вибратор. Той ме е лизал докато ми вкарва вибратора във вагината и/или ануса, както и аз съм му правила свирки докато ми пъха вибратора. Харесваше ми много това което правихме, а и се обичахме много. С течение на времето започна да става груб и нито секса нито отношението му към мен ми допадаха и ме правеха щастлива. Предлагал ми е да правим тройка само и само да провери реакцията ми, аз не съм приемала. Отношенията ни с него тотално се разпаднаха докато накрая се разделихме. След време си намерих друг. Много мил и нежен, отвори ми очите на ново за секса. Чудесен е, всичко прави със страст и то каква страст... Обичаме до полуда и всичко върви прекрасно. Аз обаче продължавам да мисля за тройка. Маструбирам докато си мисля за тройки, гледам порно с тройки, а понякога. Намеквала съм му, но той и дума не дава да кажа, категорично ми е отказал. Ако видел друг да ме чука щял да го излежи. Аз съм се замисляла дали бих правила и с друга жена, мисля че мога да опитам, но не знам длаи с моя мъж :D Относно тройката с двама мъже като се замисля само и се подмокрям дори сега докато пиша. Искам да са страстни и да не спират да ме докосват. Знам, че може лесно да се уреди. Не съм грозна и могат да се намерят желаещи, но наистина държа на човека до мен и не искам да му изневерявам защото това би го наранило. Моята работа хем сърби, хем боли май май

Коментари

51-96 от 96

69.   Много мъже не знаят какво да правят бе дами. Инструмента е един а жените са две... особенно явно ако си пийваш и пушиш може да стане женска двойка накрая. Ако всичко е ясно обяснено и прочее става лесно.
Отделно държа да отбележа, че идеята да е с постоянния ви партньор търпи поне за мен корекции.
Всяка жена си има минимум един сигурен любовник или от стара връзка или някой с когото се е чувала от време на време. Когато се повдигне въпроса при него и всичко много лесно може да се нареди. Една тройка отнема поне час, което е смешно малко като време...
Използвайте си въображението. Други хорица идват в Лондон и ходят на фетиш парти. Там е друга история, но можеш да се запознаеш за ноща с който си искаш и да правиш каквото си искаш...

71.   Авторката: ама рискуваш да пипнеш нещо венерическо, аз за това искам със сигурни хора

72.   От 69...
Ами те затова са измислени кондомите. Венерическите неща, не са много разпространени сред средно интелигнетните хора поради факта, че те не ги игнорират.
Жените се притеснявате от тия неща а всъщност много интересно никой не пише най - важното.
Акта се случва.
Тъй всички се къпите преди това, или идвате къпани от вкъщи. След акта пак ли се къпите всички? Има ли топла вода за всички? А кърпи? Чехли?
Пред това ще се опознавате ли с ядене и пиене или не?
Ами после кой кога си тръгва? Ако сте у тях вие кога си тръгвате, ако той е у вас той кога си тръгва?
Смешно е ама понякога е шантаво. И умната.

73.   М30 и така прочетах няколко коментара... различни хора, различни идеали, относно тройките с моята половинка не сме пробвали, но някой ден не се знае да ли няма да се случи говорим за тройка м м ж. Хубаво е човек да знае какво харесва неговата половинка... мисля че знам какво й харесва и хубавото че и на мене ми харесват, аз няколко пъти съм повдигал въпрос за тройка, но така и нищо само чувам че аз съм бил достатъчен аз знан за моята половинка какво порно гледа какъв секс и харесва... имаме няколко вибратора, дилда, секси облекла... страшно много и харесва да използваме 3 вибратора направо откача... пък на мен михаресва да я гледам докато ги използва, обича да е грубо и колкото повече толкова по-добре, в последно време и говоря че не за тройка, а направо групово и на нея и харесва да й говоря така. Според мен голяма част от жените искат да бъдат групово чук.. и, но не го споделят на своите половинки, а голяма част от мъжете искат да гледат как чук.. т жена му пред очите, но неси го признават, а и още нещо ако ще правим тройка предпочитам на някоя почивка извън страната.
До авторката:не бързай хубавите неща стават бавно, и ако ще правиш тройка гледай едия да ти съпруг или сериозен приятел това клише с двама непознати за мен е грешно(освен ако нямаш мъж до себе си това е друго вече, ама да имаш мъж и да правиш с двама непознати... )

74.   №73
Не е вярно, аз не бих гледал жена ми как я... , бъркаш тука, че всички иска ли!
Дали това е мечта на жените се съмнявам, че на всяка.
М33

75.   Няма как де не взема отношение по темата, при положение, че с мъжа ми сме правили тройка с друг мъж нееднократно. Ами ние просто се забавляваме! Тук въобще не става дума за изневери, драми, трагедии, самоубийства и прочее. Така ни е приятно. Не било редно при "сериозна" връзка? Е, кое е по-сериозно от това двама души да се обичат, да се женени, да живеят заедно, да имат общи планове, да синхронизират бизнеса си, да имат общи приятели, да са двойка в обществото и да имат вълнуващ интимен живот заедно. Ние си имаме правило: всеки петък си правим специална вечеря и това е вечерта за нас двамата. Може да танцуваме на терасата, може да гледаме филм, може да играем шах, наша си работа. Това е ритуал, на който изключително много държим. Но! Ние сме си палави деца. Понякога той заглежда някоя привлекателна дама; понякога аз се прехласвам по водопроводчика. Винаги всичко си споделяме. И ако можем да ги привлечем към нашия купон тези обекти на фантазиите си, какво по-хубаво от това? Правили сме го много пъти и винаги е било пикантно преживяване. Към авторката: наистина е забавно, но само ако си с правилния партньор, какъвто в България трудно ще откриеш, аз просто съм късметлийка.

76.   До 74: чети внимателно какво пише 73...човека казва "голяма част"....никъде не твърди, че всички жени лелеят за групово секс изживяване. И друго, това, че жените са по-дискретни е вероятната причина ние мъжете да не знаем повечето от тях какво си фантазират докато мастурбират. Но прегледай статистиките по такива теми.

77.   Много е възможно да пипнеш някоя бактерия от групов секс. Особено като ти сменят дупките. А те ще го направят, защото това е смисъла на тройката. Поне за мен. Не съм го правила, защото ме е страх. Но като маструбирам си представям как двама атлетични латиноси ми 'оправят' на двете места заедно.
ж47

78.   Аз това с престрашаването не го разбирам. Нека приемем че искате да се разболеете примерно от болест.
От 1 000 000 човека по неофициални данни има точно 300 спинозни. От тия спинозните 200 за гейове или би. Останалите са тираджий и моряци. Другите са приключенци от черните страни. Някой са заразените от пърите пет типа.
После имаме сифилистици, гонорея, трипер и прочее. Към ту 2000 човека. Това са от тъмно зелените шведи, пак гейове, пак тираджий, авантюристи от африка или моряци. Учителки примерно има ама по малко някак.... Тъй...
Ако не използвате предпазни средстава и ореди всеки всеки секс искате бележка за изследване не по стара от два месеца.... Е как ще се заразите?
Гъби, хламидий и прочее са някак видими те жените ги имат и от китайските бикини без да се чукат с чужди....

Пък самия акт е лесен за изпълнение, но ако лелките нямат коремна преса не е редно да очакват креватни герой с идеални данни след като сами минали критичните 24 години.

79.   От 73 напълно подкрепям мнението на 75... с моята половинка също си организираме вечери само за нас двамата вземаме си някоя друга бутилка вино, тя е облечена в секси облекло и така, пък и виното помага да си споделите много неща и след това да се изчукате като за последно.
до 76 благодаря, че следиш внимателно кой, какво пише...
до 77 не говорим какви болести може да хванеш... гледах едно предаване как хора правят секс с хив позитивни просто за риска, все едно да скочиш с бънджи... има предпазни мерки....
и като гледам май повече жени като мастробират си представят повече от един мъж, или като гледат порно със сигурност не гледат мъж и жена...

80.   Ами да. Авторката едва ли смята да се ограничи само с вагинален и орален секс.

81.   Добре де. Ето, ние с приятелката ми сме готови да опитаме тройка. Без значение с мъж или жена, но намирането на подходящ партньор се оказа доста трудна и почти невъзможна задача. Искаме да изпитаме удоволствие от секса с третия, а не просто да "хамалуваме".
До авторката: когато партньора ти се навие за тройка, тогава идва проблема с намирането на "третия" (или поне при нас така се получава).

82.   Е мисля че просто не сте търсили... В крайна сметка за това са измислени и почивките.
Отивате на едно море, в една дискотека като си хареса някой и стане работата му дава условие да е на тройка... и това поне за мен е най - незаангажиращото.

84.   Това с намирането на трети и на мен ми се струва много сложна задача. Ако ще е непознат, то неговите физически данни трябва да са по-скромни за да може титуляра да защити при някакви обстоятелства половинката си. От друга страна такъв по-дребен едва ли ще се престраши на такова участие. Виж с познат, сигурен е по-друго, но там има други немалко проблеми... Добре ще е тези, които са го правили да споделят как са го намерили третия, имали ли са по някога, някакви проблеми, какви подходи са използвали за дискретното привличане и всякакви други "подводни камъни", на които са се натъквали. Сайтовете, опознаване с кореспонденция до колко вършат работа?

85.   Аз съм правила тройка с мъжа ми и още една жена, както и тройка с двама мъже, но не с моя мъж. Честно да си призная тройката с друга жена ми хареса повече, а не го очааквах. Моя мъж няма нищо против да правим и тройка с друг мъж, но аз не мога да се отпусна пред него затова го направих с любовника си и негов приятел. И двамата са красиви и опитни мъже, но пак не беше някакво върховно изживяване.
Когато правих тройка с друга жена и мъжа ми предполагах, че може да ми стане неприятно, да изревнувам, но избщо не беше така. Беше толкова възбуждащо да гледам как я държи с големите си ръце за кръста, как докосва красивите и гърди и как тя стене от удоволствие. Като си спомня и почвам да пулсирам отдолу :) За жалост тя се омъжи и не смеем да я караме отново. Надявам се, че тя сама ще поиска някой ден.

87.   Тройката технически е изневяра и не се прави, ако си във връзка.

88.   63 номер, ти си супер-жена. Тройката е хубаво нещо, разнообразява семейния секс.

89.   До модераторите:
Защо не публикувате коментари от хора, които са решили да оставят контакт за връзка? Питам от името на всички коментатори. Знам, че те си задават същия въпрос и съм сигурен, че всеки, който е решил да си остави имейла е наясно какво прави и, че отговорността си е изцяло негова. Също така вярвам, че, ако има обратна връзка по между ни, сайта би бил още по-полезен.
Поздрави!
Деян, 32г. София.

92.   Най-великото изживяване е да правиш тройка с жена си и друг мъж, (който го е изпитал ще ме разбере). Тройка може да направите само ако си имате пълно доверие и силно се обичате. Номер 87, тъкмо с любимия се прави тройка, в това е тръпката да се достави пълно удоволствие на човека когото обичаш. Но всеки си има разбирания... А към авторката, опитай, само внимавайте за избора с третия., мисля че няма да съжаляваш и ще бъдеш една щастлива жена. Късмет!
М 48

93.   Здравейте всички,
Аз съм мъж на 45. С удоволствие бих направил тройка с жена ми и още един партньор. Даже ми се иска да опитам и двата варианта. Но жена ми не иска. :)

94.   Е тя не иска защото и предлагаш направо...
Покани човека у вас, хапнете пийнете - закачи жена си уж случайно ей такива неща. Те не обичат да им сервираш всичко на един път. И повече ще се възбуди така.... мъж 35

95.   Авторе,
#94 е прав! Ако до сега не сте си говорили на темата, не сте декларирали подобни желания и т. п. няма да я привлечеш с директното:- ела ще те бем двама-трима или хайде тройка.
Като жена ти го казвам, колкото и да и се иска, не би го приела никога пo тoзи начин.
Моят съпруг търси начин да ме привлече в троика доста време. Но все в моменти когато не е възбуден и това създава усет за недоверие.
Искаше ми се да опитам, но не му вярвах. Поради това един ден в нас беше дошъл един наш семеен приятел. Трябваше да се уговорим и да запазят по Интернет места в хотел. От доста години пътешестваме заедо. Жена му е страхотна и сме приятелки от деца с нея. Съпругът ми е също съученик и заедно са следвали с него. Неразделни приятели. Винаги ме е привличал и дори с жена му сме си говорили на тази тема. Веднъж тя каза:
- Защо и в секс-а не са толкова неразделни?
Бяха доста разпалени и възбудени от предстоящото пътване. Тогава се възползвах от настроението им и им предложих аперитив. Бяха се цопнали пред телевизора, който ползвахме и за екран на Лаптоп-а ни. Поднесох им питието и седнах така, че да ме виждат ясно. Бях без бельо, по домашно му с една туника на голо. Нарочно взех един стол и седнах на него. Той е по- висок от масичката и гледката беше пълна. Коленете ми стърчаха над масичката. Не закъсняха закачките и помятанията на съпругъа ми. Изтърси бързо- бързо едно:
- Съкровище, я си поотвори малко бедрата. Виждам нещо блестящо.
След което се обърна към Венци и го попита:
- Ти виждаш ли нещо? Проблясва нещо там, като мокро отражение.
Венци не закъсня да каже:
- Къде, къде го виждаш?
- Сляп ли си? Посочи с пръст мъжът ми между краката ми.
Вероятно от възбудата и съзнанието, че ме гледат там и двамата и коментират, съм се поизчервила. Не остана незабелязано и Вени каза:
- Стига бе, Митак! Караш жената да се изчервява.
На което моят отговори:
- Тя... , изчервяването и е знак, че е възбудена. Нали Съкровище?
При което се пресегна и придърпа стола ми към себеси, след което плъзна ръка между краката ми. Искрено казано бях вече страшно мокра. Наистина си разтворих краката, при което съпругът ми си намокри пръстите, вкарвайки ги във вагината ми и ги поднесе на Венци да ги помирише. А Венци взе, че му близна пръстите, след което каза:
- Завиждам ти, Митак! Страхотен вкус и аромат! Ммммм! Трябва да опиташ и ти вкуса на моята.
Погледът ми се насочи към панталона на съпруга ми. Беше в пълна ерекция, погледнах и към Венци. Той също беше скочил. Чух мъж ми да казва:
- Искаш ли да опиташ вкусът и направо от извора? -повдигайки ненужно туниката ми, му посочи течащата ми путка.
Изгарях, едва не се развиках:
- Какво чакате, иска ли питане? - но от устата ми излезе само звук наподобаващ хъркане.
Чух Венци да казва:
- Защо не, виж я, тя е готова.
Дойде при мен, застана на колене, хвана ми колената и ги раздалечи максимално, след което започна да си играе с език по клитора и срамните ми устни. Само няколко секунди ми бяха нужни да изригна един от най- силните ми оргазми. Вероятно съм викала с все сила. Чувах се, но не можех да спра. След малко чух съпругът ми да ме пита:
- Мило, искаш ли да ти влезне сега? Чакай!
Вени все още ме лижеше, когато мъж ми ме изтегли от стола и сложи на пода. Каза на Венци да се съблече и легне по гръб. Тогава ме попита:
- Така добре ли е?
И без да дочака отговора ми, продължи:
- Можеш да се наместш на него.
Бях като робот. Седнах на кура на Венци и усетих някакъв нов прилив на сили, Бях готова да се въртя на него с часове. Тогава Митко- мъжът ми се изправи пред мен и ми подаде кура си в устата. Това продължи почти до вечерта, когато се обади приятелката ми, да пита Венци в нас ли е. Съпругът ми отговори и каза:
- Миленче, тук е, но не може да говори. В момента устат му е ангажирана с путката на жена ми.
Ме знам какво е отговорила Мила, но мъж ми и каза:
- Разбира се, нямаш проблем! Идвай! Със сигурност ще ти хареса. О, да! Според мен е на седмото небе, не се бави.
И така нещата тръгнаха. Вярно, че аз и съпругът ми то тогаа не бяхме си говорили за такъв купон. Вярно е и това, че и двамата се чукахме и с други, но се правехме, че нищо не сме забелязали. Той в неговият си стил веднъж предложи да поканим брат ми и сестра му и да направим оргия, но аз тогава не откликнах. Знаех че той ебе сестра си. Тя ми беше споделила, след като веднъж и казах, че го знам. Но той, той нямаше от къде да знае за мен и брат ми. Ние го правехме почти всеки ден, но имахме и условие за това. Работим заедно.
Сега вече няма нужда от мълчание и криеница.
Ето така стават нещата.
Мичка...

97.   Браво на №95, ето такива трябва да бъдат разкрепостените Българки!!!
А не някакви сдухани селянки, с ориенталско мислене и тъпи до тавана!

104.   Здравейте, :)
аз съм N93
с жена ми съм говорил много пъти по въпроса за тройката и както казах, за съжаление не иска да го направим. Мисля, че ако се опитам да организирам такова нещо вкъщи без нейното предварително съгласие поне да се срещнем с някой потенциален участник, нещата само ще се влошат и няма да стане нищо. Насила и по принуда не стават тези неща ако не си предразположен към тях. Пък как да избера подходящ мъж, аз не разбирам от мъже :). Би трябвало тя да си избере :)

109.   Към 93:
Аз пък когато споменах на моята жена, че искам да направим тройка с още един мъж тя щеше да ме изгони от вкъщи. Затова сега се надявам някога някак си да се получи спонтанно. Иначе не става.

111.   Който иска, да действа! Аз опитах с две жени, но не ми хареса, чак толкова. Не знам дали бих повторил...Все оставям едната празна или недокосната... Не мога така. Трябва в този момент на интимност да няма празно. Хващам стискам силно и чукам здраво, докато жената свърши! Какъв мъж ще съм, ако оставя незадоволена жена?!? Трябва да не я оставям и за секунда да си поема дъх. Понякога дори са ме молили да спра, за да не умрат - сериозно. Други след няколко оргазма- вече не могат да понесат още... Ама то след като мине час два- няма жена която да може да издържи на темпото ми. По-хубаво от тройки и четворки съм само аз! Те може да а спират или да им свърши въздуха, ама аз не!

112.   Здравейте пак,
Аз съм номер 93.
И на мен ми се иска да стане спонтанно, но.... това не е като да си купиш хляб :). Не виждам как може да стане спонтанно без желание и подготовка, освен ако не хванеш жена си с друг и да се включиш и ти, но... и тогава ще е малко трудно. Истината е, че трявна и двамата да го искат.

113.   До Мичка отговор 95. Всичко беше ок, докато не стигна до брата и сестрата. Дано е измислица, защото не е нормално. Направо е гнусно.

114.   Не вярвам на номер 95. Звучеше достоверно, докато не спомена брата и сестрата. Не че няма такива хора, но това е ненормално и гнусно. И на други места издиша историята. Кой нормален и хетеросексуален мъж ще оближе пръстите на друг мъж? Ако са би, тогава е друго. И жената на втория мъж се обадила и даже искала да дойде и да се включи... звучи като фантазия, не като реална история. Да се беше постарала Мичка да звучи по-достоверно.

По темата- привлича ме идеята за тройка с двама мъже. Бих опитала, но ако не съм обвързана с нито един от двамата. Бих опитала и с жена и мъж, вероятно. Но с двама мъже повече ме възбужда.

115.   Аз съм 109:
Да кажа, че веднъж бяхме съвсем близо до тройката с жена ми и един наш приятел, защото се оказахме тримата в един апартамент на една екскурзия. Пийвахме биричка, говорихме си за всякакви глупости, за секс, за тройки и си намигахме, ама не стана. Може би защото този приятел ни е доста близък. Иначе си представях жена ми да лежи гола на масата и ние да я чукаме от двете страни... Ама не се престраших....

120.   И ние с моята съпруга сме правили т3ка. Невероятно е. Обожавам да ми прави френска докато друг я чука на задна прашка или обратното. А тя как се чувства ми е трудно да опиша, но издава непрекъснато някакви нечленоразделни звуци. Много ме възбужда именно тази гледка, на разгонена и след това задоволена жена. НО опита ни е само с непознати, с които сме се свързвали в сайтове за целта. Не си мислите, че веднага скачаме в леглото. Запознаваме се на по кафе, излизаме още веднъж задължително на вечеря и ако има взаимно привличане тогава се случат нещата. Един път тя говори само с един наш приятел, аз изрично я поощрих, но той се гипсирал и казал само : Мъжът ти е луд. :)
Може и да съм, но това ми харесва, възбужда ме, нея също. Емоцията е неподправена и си заслужава. НО нищо не става насила, или и 2мата го искат или не се получава просто. Поздрави на всички от форума.

122.   Как може да се разменят координати тук?

123.   Тук май не могат да се обменят координати ....не че съм пробвал ....но поне така пишат администраторите. Нещо като биг брадър :)

124.   как си давате жените така, като носни кърпи не ми е ясно. Секса е нещо интимно. Може би сте загубили тръпката помежду си и вместо да изневерявате един на друг я търсите по този начин, но то си идва от вас самите. Гледам, че повечето сте хора на повечко години и живеете като за последно (според вас), моралът и ценностите не са ви приоритет, защото си викате -- е какво толкова. Ами тъпо е според мен някой да чука приятелката ми пред мене и после пред оня сме като унижени и нае*ани и двамата. Чувствата са много по-важни и сами да намирате пътя. НЕ знам аз ..

125.   Вижте, модераторите не могат да дадат опция за оставяне на координати в подобна тема, заради един малоумен закон от 80-е години на миналия век, според който, ако осигуряваш терен за нестандартни сексуални практики, подлежиш на наказание. Това е причината и в България да няма легален суинг клуб, а онези, които организират срещи на суингъри, обикновено да водят участниците в чужбина.
Казвам го като човек, който от години практикува суинг. В много случаи законът си затваря очите - като в случая със сайтовете за запознанства - но, както се казва, може и да си ги отвори. Миналата година едни ентусиасти наеха заведение с идеята да го превърнат в клуб за такива като нас. Ами, отказаха се, въпреки че дискретността на нашата общност е задължителна и ние самите нямаме полза от това да си отваряме устите. Двойките, с които аз и мъжът ми общуваме, обикновено посещават такива места в Германия, Чехия и Холандия.
Тук за "тройките", както им казвате, се говори като за върха на елхата, но на нас с мъжа ми отдавна са ни скучни. Обикновено се виждаме с друго семейство или с няколко такива. В това общество сингъл партньорите не се толерират особено. Само веднъж един мъж дойде сам на партито. Разберете, че това е начин на живот, а не безцелен експеримент. В никакъв случай не допускайте друг в леглото си, ако имате и най-малките колебания, съмнения и резерви! И никога не го правете с близки приятели. Хората трябва да са напълно наясно каква е целта на срещата, как ще протече, какво и от кого може да се очаква (кой е бисексуален, например, кой харесва аналния секс, кой би експериментирал с ласки от друг мъж и т.н.) Затова са много важни именно първите срещи. Ние вече имаме партньори, които до такава степен ни познават, че от наше име канят други хора и досега разочарования не е имало. Но пак казвам: недейте да се впускате в това, ако и двамата не сте напълно сигурни, че това е вашият избор, защото рискувате да си съсипете връзката. Нещата не изглеждат така, както в порното, имайте го предвид. Ние, въпреки целия ни опит, също залитнахме веднъж емоционално и бяхме пред раздяла. Просто мъжът ми си хареса особено много една от гостенките и си легна да спи с нея в спалнята ни, а аз спах на дивана. Един месец след това не му говорих, защото се чувствах дълбоко обидена. Да я чука пред очите ми - нямам никакъв проблем, но да спи с нея - това вече е интимност от друг характер. Никога не повторихме тази грешка. Та, ледът в тези пикантни отношения е много тънък и лесно се пука.

126.   №125
Извинявай, но нещо не си в ред с главата и Главния мозък. Значи да спи с друга пред теб не е проблем, но да бъде само с нея в спалнята, а ти на дивана било голям проблем. Да и го муши може, ама да я гушка една нощ не? По-скоро те е страх да не го загубиш, за мен няма огромна разлика в изпълнението му. Каква е разликата, ако ти беше просто свидетел в спалнята ви.
Мъж съм на 35г.

127.   Напълно съм съгласен със 125, относно интимността от друг характер. На мен веднъж ми се случи след купон, като останахме на саме със съпругата ми да я пожелая. Беше наранена и ми се сърди доста време. Не съм съгласен за 3ките. Просто на нас ни харесват и затова ги практикуваме. Адски възбуждащо за мен е да гледам как жена ми се кефи с мен и още един мъж.

128.   Ми намери си двама, с които нямаш нищо общо. Опознайте се малко все пак, хигиена, предпочитания, да има искри и ги провокирай! Пък приятелят ти да си е моногамен с теб. Успех

129.   127, не те разбирам. 125 съм. Защо съпругата ти се е обидила от това, че си я пожелал? Ами то нали ние затова го правим? Защото изостря сексуалния апетит помежду ни. Хубавият секс е всъщност СЛЕД суинга - убедих се с опита. Суингът е нещо като аперитив, а основното ястие сте си вие двамата. Щом изпратим гостите обикновено се желаем повече от всякога.
126, много съм си наред с главния мозък, но ти не схвана същината. Нямам проблем да я чука, ако ще и в семейното ложе, в банята, на покрива, където и както си иска. Обикновено и аз участвам. Но сънят, споделеният сън, това е нещо много съкровено и интимно. Сексът с други хора си е просто секс, но любовта трябва да си е само наша. Когато купонът свърши, всяка двойка си отива в стаята - без значение в хотел или на нечия вила сме - благодарим си за приятното прекарване, пожелаваме си лека нощ и на сутринта всеки се качва в колата си и се прибира. Такъв е сценарият и всяко отклонение от него вече се приема като изневяра. Неразбирането ти само потвърждава моята теза, че суингът не е за всеки и ако имате колебания - не започвайте.

130.   Хората сме различни. Що се отнася до двойките и семействата важно е да правят това което искат и двамата, без значение какво е. Трябва обаче да се знае, че е възможно двамата да казват едно, но всеки от тях да влага различен смисъл в него. Според мен точно за това N125 обяснява че се е засегнала от постъпката на съпруга си. Той е показал че изпитва чувства към другата жена, като се е усамотил с нея демонстративно. Въпреки това съпругата е демонстрирала забележитна толерантност и разбиране към чувствата му.

131.   Жена съм. Тройките са си супер и са точно за сериозни връзки, защото се предполага, че сте изградили доверие помежду си и не виждам как по-точно няква патка за един път ще ми развали отношенията. Хора, секса си е секс и няма НИЩО ОБЩО с любовта. Престанете да свързвате обикновеното чукане с любов и чувства

132.   Авторката: почти 4 години са минали от пускането на темата и желанието е още неосъществено.

133.   Виж аз съм доста скромен и тих човек, дори срамежлив, не съм невероятен красавец, но съм слаб и чист. Въпреки това, без да имам голямо влечение към такива изпълнения съм правил тройка един път с моя най-добър приятел и дама, и втори път аз с две жени. Не е нещо невероятно, пиши ми на stamp3 в абв но е емоция и е приятно, особено ако си паснете с партньорите. Със сигурност трябва да пробваш поне един път, не си струва да остане нейзживяна мечта, годините минават и остаряваме. Един ден като имаш деца и съпруг, понеже виждам, че си свестен човек, ще ти е още по-трудно за реализация.
М34 от София

135.   Тройка...
Бях на дванадесет когато ме наебаха за първи път. Сама си поисках и си го получих. Мъжът който ме наеба беше много внимателен и мил. Все още го правя с него и то с огромно удоволствие, макар, че са минали от тогава осемнадесет години.
Та на темата, беше минало не много време след „кръщаването” ми. Макар и все още дете нагонът ми бе много силен и освен обещанието да съм отличничка в главата ми беше заела място и мисълта за секс. Всяка секунда бях готова за това. Оценките ми никога не паднаха под 18/20. Но денят ми започваше със свирка. Това се научих да правя преди много години. Стана случайно. Исках да опитам не само усещането да ми е в устата, но вкуса на спермата. Така че някъде около шестата година, малко преди да тръгна на училище се случи.
Обичах да гледам как баща ми сутрин си прави тоалета, душ, бръснене и т. н. Винаги взима душ заедно с мама. В началото не се впечатлявах от това което правеха. Но веднъж мама се забави и татко беше почти готов. При нейната поява той каза:
- Реших, че ще ми се размине – държейки в ръка курът си.
Много обичах да го гледам, доста добре оформен, приятни размери, създаваше впечатление че е тежък. Тежък като маса кг. Мама го целуна по устата и каза:
- Дойде ми повечко нощеска и се опах. Трябваше да ме вдигнеш със себе си. Главата ми е на шиник.
Докато говореше седна на ваната. Хвана тати за кура, погали го и право в устата. В това време татко каза:
- Умората си е умора. Не трябваше да ставаш само за това.
Тогава мама направи пауза и каза:
- Нямам заместител, а ти не би могъл без това. Денят ти ще е тъмен.
Запомних тези и думи и казах:
- Аз нали съм тук. Мога да те заместя, когато си изморена. Виждам как се прави.
И двамата се опулиха. Татко понечи да каже нещо, но мама го изпревари:
- Мислиш ли, че ще можеш, миличка? Още си малка.
В моят си стил отговорих:
- Не съм малка! Това мога да го направя. Дай да ти покажа!
Двамата бяха доста изненадани от упорството ми. Мама продължаваше да държи курът на татко, галейки го и каза:
- Много знаеш! Но ако не стане, ти си си виновна. Ела тук!
Веднага отидох и можете да си представите каква гледка съм била. Хванах с ръка еректиралият кур на татко. В малката ми ръка изглеждаше още по- огромен. Не се двоумих и го лапнах. Усетих нещо топло, приятно в устата си. Тогава чух мама да казва:
- Бутай го по- малко напред и назад, като с езика си го милвай.
Извади си езика от устата и ми показа как да си ползвам моят. Двамата гледаха с интерес това което правя. Татко леко трепеше. Не след дълго каза:
- Тя ще ме изпразни.
- Нека! Напълни и устата. Сама си го търси.
Не след дълго чух познатото бучене от гърдите на татко и се изля в мен. Не се стреснах. Усещайки спермата, просто я гълтах. Беше ми страхотно забавно. Харесваше ми да го усещам в устата си попитах:
- Искаш ли още? Мога!
Майка ми беше всъщност потърпевшата. Накара ме да си отворя устата и гледа дали има в нея нещо. Накрая попита татко:
- Ама ти освободи ли се. Изпразни ли се в устата и?
- Да! Мислех, че се задави, но явно е твоя дъщеря.
Разбих ги и двамата. Така почнах със свирките.
Един ден се прибирам от училище, бях вече ебана. Учех в 5ти или шести клас, не помня. Обикновено по това време в нас няма никой. Брат ми и по- малката ни сестра бяха при родителите на татко. Още от вратата почнах да се разхвърлям с идеята да влезна в банята. Събрах си дрехите и понечих да ги оставя в стаята си. Но чух шум от към спалнята на нашите. Погледнах през отворената врата. Вътре бяха татко, брат му и майка им. Единият я ебеше на задна, а другият в устата. Не бях виждала такова нещо и ги зяпах с интерес. После се усетих и ги оставих. Това ме впечатли силно. Баба ми охкаше, квичеше като прасенце, а те и се редиха почти до идването на мама. После всички се настанихме около масата. Баща ми беше по домашно му, т. Е. Почти гол, само с кимоното си. Чичо ми беше сложил боксерки, а баба ми си беше гола. До тогава не знаех, че татко и чичо я ебът. Веднъж бях изненадала мама, татко и вуйчо. Но те лежаха голи на голямото легло в спалнята на нашите и спяха. Вярно че мама беше между тях, но това не ме впечатли. На утре то не бях на училище, но по навик станах, отидох при нашите в банята. После ги изпратих. Баба ми още спеше. Но скоро и тя стана. Петдесет годишна жена, изключително добре подържана. Имаше страхотен задник, хубави цици и огромни зърна. Това което ме впечатляваше при нея, не и личеше путката. Ако не се виждаше линията между срамните и устни, човек би помислил, че е зашита. Винаги съм любопитствала да я пипна, да видя има ли дупка. Реших да я попитам:
- Мами, може ли да те пипна там. Интересно ми е, моля те?
Да, ела, ето.
Разтвори си краката и аз посегнах. Сигурно съм била много смешна, но пипнах, погалих и чух:
- смело, мила. Не се притеснявай. Какво точно те интересува?
- Не се вижда имаш ли дупка.
Това я разсмя. Тя си разтвори още повече краката и каза:
- Събери си ръката в юмрук. Така, сега натискай тук, още. Не се притеснявай, не ме боли.
Ръката ми в един момент потъна в путката и. Неочаквано установих, че цялата беше вътре до над китката. Попитах я какво усеща, тя каза:
- Ръката ти.
Беше потекла, путката и вътре като че ли пулсираше. Усетих и аз възбуда. Започнах да движа ръката си в нея. Тя почна да стене и направи оргазъм. Доставяше ми страхотно удоволствие да я гледам и слушам как реагира. Играта ни продължи доста време, така ни завари чичо ми. Беше се върнал да вземе баба. Но ситуацията го забави. Възбуди се и първо еба баба, после мен. Така преживях и първата си тройка- две жени и един мъж. Вечерта разказах на мама какво е станало. Когато баща ми се прибра, темата беше подновена. И тогава мама каза:
- Предпочитам тройка, но с мъже.
Слушах я и попитах:
- Голяма ли е разликата?
- Голяма е мила, голяма.
- А групов- попитах аз.
- Това е друго. Там не е същото усещане.
Погледнах татко, беше се надигнал прекрасният му кур. Мислех да го попитам, дали може да ни ебе и двете, но точно тогава се обадиха по телефона. Извикаха мама в болницата. Чух я да казва:
- Тръгвам, ти най- добре ела в нас и остани с моите.
След около час се появи брат и, вуйчо ми. Почти плачеше. Вуйна ми паднала по стълбите и я откарали в болницата. Бяхме почти голи с татко, докато вуйчо си беше облечен, дори с яке. Обадих се и му казах:
- Съблечи се. Мама ще се обади. Не стой на тръни.
Наистина мама се обади, говориха. Успокои се, говори и с вуйна ми. Нямаше страшно. Лека форма на комоциум. Настроението му се пооправи и дори се пошегува:
- Как може да съм точно сега в тази компания?
- Какво и е на компанията? – попита татко.
- Ами... идеална е за тройка.
Познавах вуйчо си прекрасно. Харесвах да ме чука и то пред мама и жена си. Но не се беше случвало в присъствието на татко. И тогава реших:
- Вуйчо, както виждаш всичко е на ред. Няма опасност. Мисля, че вуйна ще е доволна да се забавляваш. Какво мислиш тате?
- Ами тройката си е тройка. Тя няма да попречи на вуйна ти да се оправи. Дори ще се радва, че не сме си губили времето да скърбим.
Така прекарахме нощна тримата. За мен изживяването бе уникално. Непрекъснато се сменяха, правиха ми сандвичи. Изпразних ги по няколко пъти. И друг път съм имала случай да изцедя двама- трима в един ден, но по отделно. Това беше ново изживяване.

Днес вече семейна с три деца и прекрасен съпруг, мога да кажа:
- Обичам семейството си. Правят ми често тройки. Предпочитам ги пред груповия!
В началото на брака ни имах извести трудности. Съпругът ми се страхуваше, че при тройка или групов може да си развалим отношенията. Но един ден дойде със сестра си. Седнахме да обядваме и темата някак си се наложи от само себе си. Зълва ми беше доста отворена, по- разкрепостена. Между тях никога не е имало връзка, но разговорът я отпусна и сподели, че няма нищо против да направи тройка и то с брат си. Мъж ми не се изненада и взе да разказва как ги е дебнал, нея и майка им когато се къпят и колко сперма е егмосал по тях. Така от приказка на приказка, го съблякохме и направихме хубава тройка.
Седмица след случката съпругът ми отиде в сестра си да занесе нещо на мъжът и. Чаках го да се прибере, но го нямаше. Звъннах по телефона, просто да се убедя, че всичко е на ред. Отговори ми зет му. Каза, че зълва ми ги провокирала и и направили тройка. Когато съпругът ми се прибра, почна да се извинява. Казах му, че се радвам, че се е получило така. Беше доста възбуден и аз се възползвах от състоянието му. Правихме секс и по време на това му казах:
- Искам да ме ебете поне двама мъже!
Усетих, как се покачва възбудата му и продължих:
- Може да започнем с теб и още един. После можем да включим още някой.
Това го подлуди и той попита:
- На колко можеш да издържиш?
- Не знам, но мога да опитам да кажем с четирима.
След нея вечер всяка нощ преди заспиване това беше основен разговор. Отразяваше му се добре.
Веднъж дойдоха двама наши приятели от Белгия, завариха в нас девер ми и брат ми. Направихме вечеря, разприказвахме се. Темата беше как жената на единият ни приятел е правила секс негови приятели и близки. Това явно възбуди общия интерес към секс. Съпругът ми беше в пълна ерекция, също и приятелят който разказваше за жена си. Тихо мълком се изнесох, свалих всичко от мен и облякох една туника. Беше оскъдна и прозрачна. Върнах се при мъжката компания. Седнах до съпругът ми и уж случайно си сложих ръката на курът му. Щеше да се пръсне. Реших да се обадя и казах:
- Като Ви слушам с какъв хъс и интерес говорите за секс, и на мен ми се доеба. А мъж ми, ще му се пръсне кура.
Беше обут с шорти и по фанелка, просто му извадих кура от шортите. Успя само да каже:
- Какво?
Налапах му кура. Единият приятел се обади:
- Ерик (това е съпругът ми), жена ти ще ни побърка с тази свирка.
Тогава брат му се съблече и докато духах на мъж ми, ми го начука на задна. Започна една оргия. Всички ме ебаха, духах, изгълтах поне литър сперма. Все пак беше наистина прекрасно. Пет мъже, които за момент не ме оставиха. Бях като ненаситна нимфоманка. Някъде сутринта предложих да поспим.
Някъде по обед се събудих, беше събота с усещането, че ми се бе до полуда. Бях възбудена до бяс. Хванах първия който бе до мен. Оказа се брат ми. Всичко започна от ново. Така до неделя вечер. Към 22 часа почнаха да се разотиват. Останахме само аз, съпругът ми, девер ми и брат ми. Изреждаха ми се до към три часа и накрая заспахме.
На другия ден бяхме сами. Леко уморени, но съпругът ми поиска да се ебем. Доста бурно мина ебането. Искахме да спим, но не можехме. И двамата преживяхме много и то нови неща. Разговаряхме доста. Разбрах, че мъж ми има страхове, но не онези които имаше някога. Харесваше му всичко. От тогава започнахме редовно да си правим оргии с няколко мъже. Винаги когато имахме или бяхме на гости при семейства се радвах, така съпругът ми можеше да ебе и други жени. Забелязах, че предпочита тройките с друг мъж. Явно го беше страх да не се увлека по някой, но времето го убеди в моята лоялност. За мен той е най- добрият съпруг! Може да ме ебът и сто мъже, но винаги завършвам с него или баща ми. Тогава ме правят луда, особено баща ми. Често си мисля, че съм пристрастена към него.
Тройките са хубаво нещо. Те носят удоволствие и се правят по тази причина. За мен тройка или повечко мъже е прекрасно!
Много е важно да сме сигурни в чувствата си и да държим на партньора си! Доверието на първо място! Ако имате съмнения, не го правете.

Л

139.   Различните хора харесват различни неща. Има хора, които се възбуждат от това да виждат партньора си да прави секс с някой друг, други не. Аз лично имам доста развинтено въображение и си представям всякакви извратени и странни неща. Някои фантазии страшно много ме възбуждат. Но приятелката ми е много по-консервативна в леглото и съответно знам, че ако съм с нея, много от фантазиите ми няма да се сбъднат. И какво от това? Обичам я и искам да съм с нея. Не е нужно (или възможно) всичките ми фантазии да се изпълнят, за да съм сексуално задоволен и щастлив във връзката си. Може би авторката може да помисли и над това. Иначе след като сменя партньорите, защо да не намери такъв, който ще поиска да изпълни фантазията и. Успех!

140.   Абе много задръстени мъже си намирате. Голям прас като те наебе някой друг, все едно па девствена те е взел хаха. Аз пък много обичам да чукат моята направо откачам от възбуда и тя е много доволна разбира се да опита нов чеп. Някой ще кажат, че съм мухльо и много и позволявам но на мен си ми е кеф да я гледам и ми дреме!

51-96 от 96