Споделена история от Секс и интимност

Три въпроса към жените
Здравейте. Имам три въпроса към женската аудитория на сайта относно любовта, секса и взаимотношенията ви с мъжете. Ще ви помоля да отговорите искрено тъй като тук е напълно анонимно.

1 Бихте ли се обвързали с мъж който никога до сега през живота си не е имал приятелка и цял живот е правил секс само с проститутка (говоря за възраст 23-28 години и като казвам обвързване имам в предвид сериозна връзка, а не повърхностно заиграване )

2 Ако размера на пениса на един мъжа е 5 сантиметра това би ли ви накарало да го изоставите (моля отговорете честно на този въпрос)

3 Ако мъжът е по-стеснителен и неуверен и няма опит с жените това би ли ви отблъснало от него?

Коментари

1.   1. Зависи от човека и възрастта
2. С 5 см. пенис не може да се осъществи физически полов акт - минимум 10 см. са необходими. Била съм с мъж с много малък пенис, но не и с микропенис. Сори, но не бих тръгнала с такъв мъж, защото искам и деца, семейство.
3. ДА

2.   1. Повече би ме притеснявало да не е лепнал нещо от проститутките, отколкото това, че е правил платена любов. Но не е болка за умиране. По-скоро ще се замисля какво не му е наред на този човек, че да не може да "зариби" жена за секс.
2. 5 сантиметра не могат да свършат никаква работа. Малкият пенис не е никакъв проблем, но този размер е крайно недостатъчно за каквото и да е. Не бих имала връзка.
3. Зависи от човека. Понякога може да е сладко. Приятелят ми е доста бос в отношенията си към жените, но не се държи нелепо или грубо, просто се притеснява повече. Не ми е проблем аз да съм водещата във взаимоотношенията, стига да не се държи като пълен идиот.

3.   1. зависи от човека, това не ми пречи, че го е правил с проститутка, стига да не го прави по време на връзката ни. Годините за мен не са от значение. Зависи и това какъв е характера на човека, дали имаме общи интереси и дали ще се разбирате.
2. що не, аз не няма да съм само с човека заради секса и заради това, което има в гащите си :д
3. ни най-малко, аз такива и търся. Защо ми е някакъв надменен, дето е минал целия град..

4.   1-По принцип не, но ако си допаднем с човека защо не.
2-Зависи от човека. Да ви кажа сега има много секс играчки, няма да остана незадоволена ;)
3-Не! Аз харесвам по-стеснителни. Ще го науча на това онова :P

Един мъж не трябва да се комплексира от това, че има малък пенис. Ако жената наистина държи на него това ще е без значение за нея.

5.   Имай голямо самочувствие и бъди нахакан до крайност, ако попаднеш на повечето лигли. Сериозна жена ще я спечелиш с качества и с това какво имаш да предложиш, а миналото се изчиства и несигурността се преодолява с много работа и време.

6.   1. Определено не, той няма уважение към жените, а ги има само за секс.
2. Искам мъж с голям пенис, така че бих го оставила.
3. да

7.   1- не, свикнaл е дa му достaвят удоволствие, не той дa го прaви. Товa кaто се помисли и зa ежеднивните нещa... не.
2- не, 5 см не е пенис. Обaче в днешно време имa решение и нa този проблем- плaстичнa оперaция.
3- дa, товa знaчи aз дa съм водещa, дa го нaсочвaм, учa, подкрепям постоянно, дa му преглъщaм комплексите и т. н. пък всички, aбсолютно всички жени искaме до себе си уверен, стaбилен мъж.

8.   1 това няма значение ама никога не казвай на партньорката
2 честно казано за мене размера има значение просто съм има гаджета с малък пенис и секса не ми е харесал но ти не всички мислят така
3 трябва да си по уверен в секса първоначално ти да водиш парада и после си става

9.   Аз съм мъж, но не се сдържах. Какви са тия 5 см бе човек, на повечето мъже като е заспал ни е по-дълъг. То с 5 см не може да правиш секс, ти чекия няма да можеш да си набиеш, какво остава за секс. Това е все едно да имаш клитор. Задавайте по-сериозни въпроси.

10.   авторе, поставяш въпросите все едно сексът е единственото, заради което хората имат връзки. нищо не казваш за останалите си качества, а те са много важни.
1. по-скоро не, но не защото е правил секс с проститутка, а защото не знае как се гради връзка, не е свикнал да се съобразява с друг човек и т. н. Преди години съм имала връзка с човек на около 24-25, който никога не беше имал приятелка и връзка, нито беше правил секс. човекът беше комплексиран, неуверен и нещата не се получиха не заради секса, а заради цялостното му отношение.
2. не
3. ако това му е единственият недостатък, ок, но често върви с доста други, както вече написах.
Ж44

11.   1-Да.. бих се пробвала!
2- Разбира се че няма чак такова значение :)
3-Разбира се че ще ми хареса, няма нищо лошо в това жената да бъде водеща, даже е много по яко отколкото някакъв егоистичен идвид който постоянно да ме комадва например, изобщо не слушай номер 7 това не е вярно, когато се опариш 1, 2 пъти започваш да мислиш различно. Когато жена се ожени за такъв мъж става доста по уверена, освен това и се отразява добре. Има такива жени на по 40, 50 години който изглеждат енергични и младолики за възрастта си, не са очукани от живота, защото не са си тровили нервите с някой грубиянин.

12.   1 - не е проблем, но ще го заведа на лекар да видим да няма нещо!
2 - не мисля, че има толкова малък пенис, но ако го обичам ще си играем с играчки и ще събираме пари за операция!
3 - не е проблем да е стеснителен, но трябва да ми каже, че ме харесва.. защото аз първа няма никога да го направя, макар и с опит с мъжете!

13.   Здравей!

1. Такъв човек има проблем. Ще се замисля защо досега не е пробвал да бъде с истинско момиче. Както казаха по-горе, ще е свикнал само да получава, а не да дава! Най - вероятно ще се просне на матрака и ще чака да бъде "обслужен", даже не само сексуално, а и в битовото ежедневие. Нещата ще бъдат "Искам- плащам-даваш". Не, не бих била с такъв мъж.

2. С 5 см дори не може да се осъществи полов акт. Ако приемем, че тези въпроси се отнасят за теб, донякъде разбирам ползването на услугите на проститутка. Но и с такъв човек не бих била.

3. Би ме отблъснало по един начин, да имаме връзка. Искаме уверен мъж, с характер и отговорност, което е много далеч от грубост. Човек, психически по-силен от нас. Физически, жените могат да издържат цяла бременност с всичките й такъми, цяло едно раждане, а понякога и 2-3, но психически се сриват, още повече, когато едно евентуално зачатие не се получава с месеци, дори години.. или когато се притесняват дали ще бъдат добри родители и т. н. Ролята на мъжа не е само да пусне "дяволчетата", а да бъде подкрепата, силата, като за двама. Най-често жените не избират мъжа, в когото са влюбени, а този, който ще бъде добър съпруг и баща, така че направи си извода сам. Но смятам, че такива хора като приятели са много мили и достойни такива, затова бих ги приела много близо до себе си, приятелски.

Ж21

14.   Номер 9 айде бе, ти да не си ми светил? ! Иначе благодаря на дамите за коментарите. Автора

15.   1. Да. Но предпочитам ако не го е правил с никоя, а не да го е правил с проститутка!
2. Говориш за отпуснато състояние, а пенис не се мери така!
3. Да.
Ж41

16.   Ако и трите ти въпроса се отнасят до един и същ човек, тежко ти и горко. Ще е неуважителен и злобен комплексар заради малката си пишка, заради което ходи и при проститутки в резултат всички жени за него ще са курви.

17.   5 см. в ерекция ли???
За да може да се осъществи полов акт са нужни 8см. в ерекция... Имала съм приятел и малък пенис и не ми беше зле с него, дори в някои пози беше наистина много хубаво, но все пак не става дума за 5см....
Относно неопитността - аз бих предпочела той да е девствен, отколкото да е бил САМО по курви... намирам нещо много перверзно секси в това да бъда първата на някого... Иначе, толкова ли наистина никога не си успявал да зарибиш някое обикновено момиче, да бъдеш с нея... мен също би ме приреснила липсата на какъвто и да било опит, както и бих се притеснявала, че комплексите, свързани с размера, липсата на опит и сравняването с други, ще скапе много бързо връзката... дори и да става въпрос за истинска любов, тя бързо ще изчезне... Съжалявам! ...

18.   1 - може би бих пробвала
2 - случвало ми се е и.. да, ще го оставя
3 - да, би ме отблъснало

20.   Номер 8: как да не кажеш на партньорката, че не си имал сериозна връзка, след като това си проличава веднага в леглото. Аз не съм имал сериозна връзка и как да започна да имам след като нямам опит в леглото?

21.   Напълно честно ти отговарям.
1 Въобще не ме интересува миналото на мъжа, дали е имал връзки, или не.
2 Няма да ми стане приятно, може би ще би подейства отвращаващо.
3 Имах един приятел, който беше с пишок около 7 см и без самочувствие и адски неуверен. Не ме отблъсна толкова малкият му пишок, колкото поведението. На мен ми действа по-отблъскващо.

22.   До 15 и 17
Вие луди ли сте? ! Пича как ще стой девствен? ! Ако бях аз на негово място така щях да направя - чукам квото ми падне. Няма цял живот да съм на ръчна я!

23.   Момичета, бихте ли си оставяли и годините под коментарите, благодаря :)

24.   1- аз харесвам мъже които нямат опит харесва ми това да си ги науча на каквото мен ми харесва
2-бих го изоставила
3- не би ме заинтригувало даже бих го желала повече от мъж който има опит

25.   На първия въпрос отговора е ДА на другите два е Не но това си завеси от човека

27.   Въпросите:
1. Да! Това си има и положителна страна - бил е с опитни. Може да не е лош човек, обстоятелства всякакви. Миналото си е негово.
2. Да!
3. Не, в никакъв случай. Ако е честен и се стреми да се чувствам желана, няма абсолютно никакъв проблем.
Ж47

28.   Какво значение има дали имал активен полов живот? ! Важното е да ми хсресва външно и вътрешно, другото няма значение.. За мен секса е важен тъйче с малък не знам дали би ме задоволил... Дълбоко се съмнявам... И не би ме отблъснал даже е сладко като знам, че няма опит.. ж. 23

29.   22, аз съм 15! Къде видя, че карам автора да остане девствен!??? Я си оправи номерацията и/или четоипо-внимателно!
Ж41

30.   1-Не, няма да е проблем, че е правил секс с проститутки по-скоро бих се притеснявала да не ме зарази с болест.
2-не определям мъжа по пениса, но 5см не са ми достатъчни, съжалявам не бих имала връзка с такъв човек.
3-не обичам захлюпени хора, още по-малко мъжа искам да е отракан, нахакан и със самочувствие. Не бих имала връзка с мъж с подобно поведение на мишка.