Споделена история от Секс и интимност

Секс с момче високо около 1,90
Здравейте драги читатели на Spodeli. net!

Ще бъда много благодарна на модераторите, ако публикуват моите въпроси.

Потърсих подобна тема, но уви, няма. Любопитна съм да разбера от момичетата, които са около 1, 60 дали проявяват интерес към момчета с височина 1, 90. Аз самата съм нисичка-1, 61, но се захласвам по доста високи. Но ме притеснява разликата в ръста. Веднъж ме гушна точно такъв с такава височина и ми беше толкова приятно. Той за мен беше толкова грамаден, а аз за него мъничка, дори миниатюрна. Потънах в прегръдките му и се чувствах защитена. От тогава започнах да се заглеждам само по такива момчета. Не съм била интимна с никого досега. Тази година завършвам и съм решила да изчакам този момент да настъпи чак когато ме приемат в добър университет и намеря подходящия за мен.
Въпросът ми е: Пречили разликата в ръста на интимните взаимоотношения? Ако може всеки да сподели своя опит. Момичета, приятно ли ви е с такъв висок човек? Момчета, радвате ли се на миньончето до вас?
Разбира се ми е пределно ясно, че съществуват и други фактори, които определят щастието в една връзка.

Предварително благодаря на всеки, отделил внимание на моите въпроси.

Коментари

1.   Аз съм 158 и съм била с момче 190. Проблем не е имало при нито една поза, поне според мен. Имам предвид стандартните - мисионерска, ездачка, кучешка... За разни изчанчени не гарантирам... От негова страна оплаквания също няма.
Всъщност, намери си първо приятел, пък после питай!

2.   В хоризонтално положение няма значение височината :)
Кой каквото си няма - проблем нямаш, но имай в предвид, че не всеки висок мъж си пада по миньончета. Съпругът ми е 190 см. висок и изобщо не забелязва дори дребните жени, но всичко има в природата - неговият племенник е също 190 см. висок, а новата му приятелка е 155-160 см., защото е имала някаква болест като малка и е останала дребна - не изглежда да им пречи това нещо, включително дори можеш без проблем да родиш бебе от висок мъж, защото всички бебета се раждат горе-долу в сходни размери, а и жените сме направени така, че да можем да ги раждаме. Не се притеснявай и спокойно си търси мъж, който ти харесва и те привлича, но и не оставай разочарована ако някой 190 см мъж не си пада пък по миньонче - като цяло обаче проблеми няма да имаш
Успех

3.   Н 2, ВСИЧКИ високи мъже се зaглеждaт по дребнички жени, товa име в природaтa, чувството зa покровителство, пък и просто зaщото сме и по- нежни от високите жени, a и зa едри дa не говорим.

Aвторке, aз съм 160 см високa с мъж 190 см:). Хaресвaм сaмо високи мъже. Не сaмо, че не пречи, a дори е положително и зa двaмaтa.
Нямa нищо по- хубaво кaто се гушнa в моятa "кaнaрa". A зa него съм мaлкaтa "хулигaнкa", която пaзи, обичa, се грижи.
В сексa, aми ние кaто сме дребни, сме и по- подвижни :).
Мъжете с които съм билa и преди нaстоящият сa кaзвaли, че дa бъдaт с женa нa подобнa височинa е все едно дa имaт мъж до себе си.

4.   Ти секс ли ще правиш или ще се катериш по него?
Що за глупав въпрос?

Ако чак толкова се притесняваш - измери с педи колко е разстоянието от брадата му до оная му работа, после премери по същия начин как стоят нещата при тебе, и така ще разбереш дали ще можете без напрежение да правите 69. И си готова! :)

5.   Аз съм 195 см и определено си падам по дребнички, тип джобно гадже, проблема е единствено, че някои са доста мънички и отдолу, но не винаги, като цяло се свиква с размера, а и не всички високи са надарени, както и обратното.

6.   Писaх току- що, но виж товa:
http://duma.bg/node/84978
A и зaдaден въпросът в гугъл излизaт сaмо тaкивa:))).
Високa женa зa пaрaд, нискa зa кревaт...любов, брaк, семейство и децa.

7.   Аз лично съм си задавал този въпрос. Висок 1. 83м съм. Лично според мен ще има разлика в това как ще се усеща прегръдката при двамата:
- за жената (1. 60м): ще се чувства защитена, цялата ще потъне в прегръдката, няма как да не й хареса;
- за мъжа (1. 90м): ще стърчи доста над нея, рамената му ще са изложени на студа навън, трябва да се навежда за да усети близост с лицето на жената.

Някакси, лично аз бих предпочел жената да е почти на моята височина, само за да може като се прегърнем да се пазим взаимно от студа и да не ми се налага да се навеждам, за да я погледна в очите. Мразя да се навеждам :D

Но майната му на височината, той човекът да е свестен, няма да ме спре и дори 1. 55м да е.

8.   Аз съм висока колкото теб, мъжът ми е 190 см. За радост секс може да се прави по толкова много начини, че ръстът не пречи. Единствено в изправено положение, но за тази работа има токчета и табуретки :Р

9.   Аз съм мъж 1. 97м. и откакто се помня винаги основно по миньончета съм си падал. Няма идея защо, не бих казал че е фетиш, просто момичета високи 1. 55-1. 60 и 40-45кг ме побъркват. Имал съм и отношения и с по-високи и едри жени, разбира се, но дребосъците са ми ужасна слабост :) сексът е понякога проблемен в началото поради.... анатомични несъответствия :) но веднъж отпусне ли се жената няма проблем :)

10.   Моля ви не говорете глупости, аз лично съм 1, 90 и си падам много повече по по-нисички, толкова е сладко бившата ми беше 1, 55.. До коментар 2.

11.   от 2 до 3 - ти направи едно проучване сред милиони високи мъже и след това твърди, че „ВСИЧКИ“ харесвали това или онова.
Ще се изненадаш, но дори има много ниски мъже, които си падат само по високи жени - за всеки влак си има пътници. Първият ми приятел беше например със 7 см. по-нисък от мен, а съпругът ми 190 се заглежда само по високи жени и не е бил с жена по-ниска от 175 см., защoто му било „гадно“ и сякаш да докосвал детенце.
НО това си е негово мнение
Не бързайте със заключенията, а най-абсурден е номер 6, който твърди, че семейство се правило само с ниски жени.
Прабаба ми беше 190 см. висока и не ѝ е попречило това в семейния живот, надживя 2 съпруга и живя до 97 г.

13.   3 НЕ всички момчета харесват ниски момичета :д
Един приятел смята например, че е даже смешно.. и казва, че се чувствал като баща до нея. И никоя от гжтата му не е била нисичка.

С сега по темата :)
Има си и момчета, които си харесват нисички :)
По никакъв начин няма да ви пречи. :Д

Абеее стига да си се обичате всичко ще е ок :д

15.   182 см брои ли се за висок мъж? Харесвам жени над 170 см. Разбира се трудно една жена може да ме спечели само с ръста си, но визуално ме привличат по-високи.

17.   Номер 3, много добре го каза! Аз съм мъж с ръст 171 см и повечето ми връзки са били с жени с ръст около 165-175 см (да, и по-високи от мен). Иначе ми се е случвало в различни периоди от живота ми две жени на по 150 см да ме отрязват с думите, че "съм нисък за тях", ха-ха! :) И двете бяха с поне 5 години по-малки от мен, все още недорасли за типа "отговорна жена", така че може би и това обяснява нещата донякъде. Затова и отдавна взех решение да имам отношения само с височки и стройни мадами, понякога какички. Те пък се оплакват как високите мъже са по-несериозни и се страхуват да имат отношения с тях, търсейки по-ниски и млади "лесно управляеми" жени (цитирам тяхно мнение и, естествено, не слагам всички под общ знаменател, защото знаем, че характерът на хората не зависи от ръст и пол). Никак не ми е зле така с жени на моя ръст и малко над моята възраст, защото това значи и мъжът да се поддържа на едно високо равнище като характер, отговорности и обноски, макар че аз също намирам по-младите миньончета за по детски привлекателни. Въпрос на лични разбирания кой по какъв тип другар в живота си пада и с кого се чувства най-добре.
И всъщност въпросът на авторката (ако не е поредният майтап с всички, които ще пишат после мнение) е доста безсмислен, защото най-важното е двама души да се разбират и съвместяват като двойка, допълвайки се взаимно и правейки се щажстливи един друг!

18.   Зависи какво разбираш под "проблеми" в секса. Като цяло неудобства ще има колкото искаш, и то във всякакви пози. Може би само ако ти си отгоре ще е същото, но в други пози има къде-къде повече трудности.
Например, ако той е върху теб, и харесвате да се целувате през цялото време, докато го правите - това просто ще е или невъзможно, или много мъчително, защото ти ще трябва да си постоянно изпъната нагоре, а той постоянно ще трябва да се навежда. Да, не е невъзможно, но определено е изключително неудобно.
Ако сте на задна е още по-зле, защото или той трябва да се изчанчва по всякакъв начин, за да го правите, или постоянно трябва да имаш нещо, което да те повдига, понеже краката му със сигурност ще са къде-къде по-дълги от твоите. Това от своя страна означава, че трудно може да го правите на по-нестандартни места, защото надали ще носиш навсякъде с теб 2-3 възглавници, върху които да стъпиш...
Да не говорим пък ако на мъжа му е малък/среден члена - тогава и изчанчването може да не помогне особено. Ако е голям също пък не си е много работа, защото може да не успееш да се приспособиш, а освен това ако го правите малко по-диво нищо чудно после няколко дни да не може да ходиш нормално, но това важи за всички мъже с големи членове, независимо колко са високи.
В общи линии неудобства има, като вече е въпрос на гледна точка дали, и ако да - колко внимание ще им се обръща.
А колкото до това, че високите мъже предпочитали ниски жени - моля ви се, не говорете смешки! Колко мъже около 2 метра сте виждали с жени, които даже на токчета трудно им стигат до раменете дори? Да, разбира се, че има такива, аз също съм ги виждал, но определено са малцинство. Каква е причината не знам, и не ме интересува, но да се разправят градски легенди, че високите мъже едва ли не припадали по дребосъци - хайде, нЕма нужда...

19.   Нормално е ниските да защитават ниските, а високите високите. Всеки с вкуса си! Аз съм висок 1, 92 и предпочитам момичето до мен да е стройна, дългокрака дама, но това е лично мое мнение. Просто едно нисичко момиче не ми прави впечатление, но това не означава че няма изключения. Според мен няма да има проблеми по отношение на интимния живот дори да имате разлика в ръста.

20.   Аз съм висок 189 см, но харесвам малко по-високи и по-едрички момичета.

21.   Почти 2 метра съм (1. 98) и също харесвам ниските жени, но не под 160. Сексът с тях е много приятен, доставя едно чувство за доминиране на нежния пол. Имай предвид, че като е толкова голям, то ще бъде и силен и ако те ч*ка силно ще те боли...

22.   Ами аз съм висок 192см. на 23г. съм. Винаги съм си харесвал миньончетата, някакси високите жени по- трудно ме впечатляват.
Всичките ми приятелки досега са били доста нисички. Даже преди време си бях харесал едно момиче, което беше толкова нисичко, дребничко и слабичко, че в гръб направо на детенце приличаше, а всъщност беше на моите години.
Сегашната ми приятелка също не е много висока, около 160- й нещо е.
При секса никакви проблеми не съм имал. Това кой колко е висок, в хоризонтално положение, няма никакво значение.
В секса играят други неща, но не и височината на партньорите.

23.   Висока съм 178, много мъже са ме заглеждали и казвали, че съм много добра в леглто. Досега всичките ми приятели са били около 190. Не си правете грешни изводи, високите жени са привлекателни, елегантни, а и дългите крака побъркват много мъже. :) Знам от личен опит.
Ж25

24.   Много е забавно ниските жени с късите краченца като започнат да си избиват комплексите. "Висока жена за парад, ниска за креват"... Всичко си е до човек, само че високите жени не нападаме ниските. И защо към висока прибавяте и едра? Като си паднеш по някой няма да се втренчваш чак така висок ли е или нисък, харесваш го и толкова. А всичко останало, което поставят под общ знаменател е комплексарщина. :) Номер 3, направо ме уби, като сте по-дребни сте по-подвижни. Бас ловя, че като се разминеш с висока мадама очичките оглеждат злобно.

25.   Лелееи, какви работи чета!! Абе хора, вие нормални ли сте.. ниските жени били по - привлекателни, по - добри в секса, не знам си кво, не знам си що. Аз съм 1. 72, не твърдя че съм висока, но не съм и ниска в никакъв случай. Ама ниските хора колко сте гадни не е истина. Вярно било твърдението, че ниските хора са злобни, защото са по - близо до ада

26.   23, така е, но и миньончетата имат своята чаровност. Авторке, няма значение колко е висок мъжа, други фактори са от значение. Аз съм 1. 82 и съм бил с всякакви. Всяка жена е отделен индивид със своите чаровности и недостатъци и е тъпо да ги обединяваме в групи по сходни външни белези. Гледай само момчето, дето го харесаш да не е високо за сметка на други неща - малко мозък, малка пишка, самочувствие без покритие и т. н. 'Щото тогава е възможно и да намразиш високите момчета.
Успех!
АКАТИМ

27.   От 23 към 26- Не съм казвала, че миньончетата нямат чаровност :) Дори напротив- сладки са и аз много им се радвам :D Иначе е малко тъпичко, когато трябва да кажеш нещо на някой и да трябва да се навеждаш постоянно :Dd

32.   24. Винаги съм предпочитал високи и едри жени! Самоходните точилки не са ми интересни. Със жена ми сме на един ръст 175 см., горе долу и на килограми, е аз съм 10-тина отгоре.

33.   Не разбирам, защо омешвате понятията и обвъзвате висощината с това, колко една една жена. Че тя може и да е 1, 50, а да е толкова групвата и едра, че до една фина мацка 1, 70 да речем да изглеьда като слонче. Много ми е интересно, коя от сжетовно извесните манекенки ви се видя едра: защото между едра и висока има разлика. Смята се, че повечето високи мъже си падат по миньончета, както и повечето средно високи мъже си падат по високи дами, за да може да се регулира жисочината на потомството. Разбира се, че влияят и други фактори.

По въпроса: познавам такива двойки и до сега никой не се е оплакал, поне не в това отношение. Но не ми стана ясно, защо смяташ, че е възмоьно да има проблем? Както каза някой по-горе няма да му се катериш на човека.

Лола

34.   За мен е отвратително като вида някоя двойка с 25 см разлика. Изглеждат като баща който разхожда дъщеря си.. НО жените винаги си падат по такива никога няма да се чуе някоя да търси някой 1, 80м да речем....

35.   Аз съм 163, мъжът ми е 189. Приятно е, наистина. Сексът, прегръдките, всичко. Но това не е от първостепенно значение. Имала съм връзки и с по-ниски мъже. Но по-високите май всяка жена ги харесва, точно заради чувството на миниатюрност и защитеност. Бившият ми също беше толкова висок, но не беше мъж на място, само единия ръст. И какво, по-добре да имаше други качества, много по-важни.

36.   Приятелката ми от 4 г. е 1. 58, винаги съм харесвал ниски момичета, а аз съм 1. 95. Тя пък харесва високи. Не виждам проблем... много си ни е добре... даже тя си ходи на ниски обувки и не и пука. БИЛ съм с момиче около 1. 90 беше ужасно... пфффф. Моя съвет е вземи си висок мъж :)))).. От Дани

37.   (от номер 17 - допълвам нещо поради по-новите коментари)
Много повърхностно разсъждават някои хора и това е колкото смешно, толкова и трагично. И при жените, и при мъже най-подходящите партньори да тези, които са верни, грижовни, откровени, съвестни, разумни и прочее жизненоважни за взаимоотношенията качества на личността, а не кой бил с малко по-дълги или по-къси бедрени кокали, пищяли и шийни прешлени.
Номер 36, като ти беше "ужасно" с 5 см по-ниското момиче от теб, защото изобщо тръгна с нея? И кое ѝ беше ужасното точно? Само ръста ли? Той ли беше великанската пречка в отношенията ви? Комплекси ли получаваше от нея? Не се заяждам, а питам съвсем сериозно в търсене на истината, защото се изказваш твърде рязко за нея, сякаш не си могъл да я оцениш и си я пренебрегнал заради едни сантиметри, близки до твоите...

42.   Аз съм висок 189 см, и съм имал интимни отношения с жена, която беше висока 162 см, и единствения малък проблем който аз лично срещнах беше когато го правихме на задна, защото аз трябваше да се разкрача доста, пък тя да се вдига на пръсти, но като цяло това беше бял кахър :)

43.   Аз съм 191см.
-Проблемна е само 69, и то ако жената обича да си играе и с топките... или аз или тя не стигаше целта.
Плюсовете са много.
:) Сега като си спомням и ми става толкова приятно... как си я мятах както си исках, и как тя беше лека като перце... Особено прави и опряна на стената.... ммм ммм ммм... А това, че можех да правя такива неща с нея я влудяваше от възбуда. Хубаво е да е внимателен мъжа в началото на секса, за да се определи приятната за партньорката дълбочина на проникване.

44.   Огромната разлика от 25-30 см. се отразява неблагоприятно на децата. Почти винаги, ако бащата е 190см, а майката 160см. момчето е значително по-ниско от баща си. Ако е момиче ще бъде висока и груба. Момчетата имат ген на майка си, момичетата на баща си. Това твърдение се потвърждава с много примери. Разлика от 10 до 15см. е приемлива. Аз съм 183 и никога не са ме привличали жени по 160см. Винаги съм бил с жени около 170см. Искам дете от такава. Чувствам се добре и не се имам за нисък и непривлекателен, напроитив.

45.   Учените са изчислили, че идеалната разлика е точно 14 см и вероятно са прави. Крайностите никога не са ок. Не мога да си представя мъж 190 с подтичваща жена 155-160. Няма хармония, нищо от т. нар. златно сечение.

46.   Аз съм 1. 92 дори :D но не харесвам ниски момичета. Всеки е различен.

50.   Мен лично не ми харесват ниските момичета. Все като се хвана с някоя ниска и тя постоянно е на токове и като ходим само ми вика "чакай чакай че ме болят краката" -_-

52.   Височината е нещо, което подсъзнателно или не ни привлича още в началото, след очите, ръцете, носовете, циците и прочие. 160/190 не е много хармонично, но... Авторке, щом така искаш, първо проведи кастинг според ръста, но ако има и някой симпатяга 180, хич не го отхвърляй. С едните сантиметри не се живее, като изключим долните, разбира се.