Споделена история от Секс и интимност

Какво от външния вид на жените привлича най-много?
Здравейте! Мисля, че видях подобна тема тук, но не получих достатъчно пълен отговор, за това реших да попитам отново- мъже, какво ви привлича най-много в една жена, чисто сексуално, кое ви прави най-много впечатление? Дългата коса, краката, сочните устни, дупето? .. Зная, че цялостнота излъчване е най-важно, но все пак, помогнете ни да бъдем една идея по-привлекателни, ако това е възможно :))

Коментари

51-83 от 83

59.   Здравейте и Честита Нова Година! Има ли смисъл да се задават такива въпроси. От камбанарията на моите 47 год /според някой - много, според други - не толкова/ мога да кажа, че това, което харесвам сексуално у жената се оказва, че винаги тя го мисли за свой недостатък. В една жена харесвам - краката - тя казва, че са и дебели, а за мен са прекрасни. В друга ми харесва усмивката - тя казва - криви са ми зъбите. В трета харесвам бюста - тя казва - ще си сложа силикон. А бе мили, прекрасни дами харесвам всяка една съвсем индивидуално красива и желана. Няма по-добро изживяване докато правите секс, да "обхождаш" всяко кътче от тялото на една жена, а след докосването да оставяш следа по кожата и тип "пилешка кожа". Всяко едно докосване да кара жената да се извива от удоволствие и наслада. Така, че според мен този въпрос е напълно безсмислен.

60.   Преобладаващите коментари са дупе, бюст (това не ме учуди), дълга коса, светли очи , без акне (Сякаш някой си избира дали има проблемна кожа. ).
Впрочем нищо не си избираме. Всички сме родени, а това как изглеждаме, реално погледнато, е тото шанс.
Направиха ми впечатление коментарите"ако е грозничка, не става".
Грозота - тази дума ми е някак си толкова чужда. Та тя не е ли като красотата- нещо относително, всеки би ти дал различно определение. Но понеже ми стана интересно- какво наричате грозен човек? Човек с крив нос ли, дебел човек ли или човек с дебели вежди? Защото всичко, което изброих, може да се промени, дали с едно оскубване на вежди или с операция. Но защо трябва да се промени? За да удовлетвори нечий идеал за красота? Няма перфектни хора по простата причина, че от 7 млрд. души все някой ще намери кусур. Но пък има хора като мен и не само, които смятат интелигентното за секси. Които опознават човек, имат теми за разговор с него, влюбват се и са готови да обичат завинаги, а красотата- тя е нещо временно, което си остава непонятно за мен. Външната красота имам предвид, вътрешната е повече от ясна. :)

61.   Виж сега, 60, авторката ни пита какво най-често ни привлича във физическата (т. е. - външната) красота. Разбира се, че вътрешната е най-важната, но просто в момента не говорим за нея. ;)

62.   Коремчето, дупето, малки естествени гърди, крачетата и особено стъпалата. Да, имам фут фетиш.

64.   Очите.

66.   Ок, имам средни гърди, среден ханш, добре изразена талия, нормално тегло, средна до дълга коса, прилично лице с малко белези от акне, които не са фрапиращи, но поемам грижи за отстраняването им и има ефект Обаче с вашите изисквания да е над 1. 65 - 1. 70 и с дълги крака, май е по- добре да легна на релсите с моите 1. 62 и средни крака. Ние ниските явно сме някакви боклуци за вас мъжете и не заслужаваме любов. Е, явно ще си умра сама, защото имам грозни и ужасни средни, а не красиви и изваяни дълги краченца и никога повече няма да си помисля за потенциална връзка с някого!

67.   До 66.
Няма да умреш сама. така както си се описала, дори се възбудих докато четях.
Предпочитам ниските жени, тип "Миньон". Дължината и обена на бедрата и дупето нямат значение за мен. Средните гърди ме задоволяват. Стегнатата и тънка талия ме побърква от възбуда!
Белези от акне имам и аз въпреки, че съм над 45 г.
Относно характера: харесвам мъжки момичета, а не глезени кифли!
Нежността и ухажването го има от моя страна, но непонасям меркантилни момичета, които да използват това между краката си, за да въртят курвенски номера.
Относно опита: Предпочитам жената или момичето да е много опитна в секса. Да е имала не 10, а поне три пъти повече връзки, от които да е разбрала как да получава максимално удоволствие от секса, във всичките му разновидности(стандартен и нестандартен) и как да доставя удоволствие на партньора си. Да обича да експериментира със себе си и с мъжа до нея. Такива жени аз НЕ наричам курви, а опитни жени. Те ме възбуждат най-силно(женен съм за "опитна" жена и изобщо не съжалявам).
Е, 66 успокоих ли те, че влизаш изцяло в моята категория, освен може би в изискаването ми за опитност?
М 182/80

68.   Лицето и очите. Лицето, косата. Да има чар. Слаби жени. Циците не играят роля. Никога не харесвам жена по-цици. Въпреки, че имам приятели, които като видят една жена и я гледат в циците само. ако няма не става. При мен не е така. Краката да не са дебели някакви.

70.   Рубенсова жена, висока с пищни гърди, сочен корем и ханш, тип пясъчен часовник, естествена, която не пази диети и не робува на простотиите на съвремието ни, и най-важното - да е естествено окосмена. Женското окосмяване си е вторичен полов белег и мен това много ме привлича!

Българските мъже са тъпоумни сноби, лигльовци с претенции робуващи на предразсъдъци и натрапени "модели" от жълтите сайтове, предавания, списания и пр.

Мъж на 50.

71.   Класата. Всичко друго е малък бонус.

74.   Външния вид определено е важен, но съм забелязал, че колкото и да е хубаво едно момиче, ако то няма вътрешна красота, възпитание, маниери и т. н. Напоследък това е проблема на българските момичета, че са много красиви външно, а вътре са пълен потрес, само като им чуеш две приказки и ти става ясно какви са гадни.

75.   Много ми хареса какво е написал номер 71. Много хора в днешно време забравят класата!!! Може би затова почти не се срещат жени излъчващи естествена женственост и класа, а предимно с надути хиалуронови устни и потресеващо облекло.

76.   Всичко това, което описахте, ще е нищо като дойде някоя инатлива и начумерена мадама, която ще запали пожар в сърцето ви и няма да искате да погледнете друга. Така че няма перфектно момиче, тя правилната ще дойде

77.   М на 37г. като цяло първото впечатление е външният вид така че не е за подценяване, при мен положението е такова че първо забелязвам лицето на жената излъчването после вече дупето и путето най ми харесва когато е облечена с клинче и си личи как е влязъл ръбъ на клина в нея харесва ми също да е с големи и повдигнати цици

78.   Краката и по точно ходилата,обичам да ги лижа мн са нежни!

79.   Специално мен, в една жена най-много ме влече устата и.

80.   М.38 За мен е важно лицето, и да се потдържа. На една жена винаги и личи когато иска да е харесвана. Г.В.

81.   Естетствено първо краката - по-точно ходилата: малки, за стъклена пантофка; след това веждите: черни гайтани и накрая оная част, която Вие мъжете нямате... изваяна и нежна като котешка муцунка...

83.   Лицето определено. Харесвам жената да е кафяви очи, топли и мили. Лицето е първото нещо, което забелязвам. Да има чар, излъчване. С кестенява коса. Комбинацията и перфектна. Не харесвам боядисани и нацапани коси. Естествени, без силикон и напомпани гърди.

84.   Добре де, знaчи вие мъжете искaте големи гърди (които сa игрaчкa) пък ние не можем дa си кaжем, че рaзмерът нa.пенисa имa знaчение и зa рaзликa от гърдите е aбсолютно необходим зa пълноценен секс.
Тоест?!

85.   Браво № 84 точно така... Това кореспондира с № 81.

86.   Браво на № 84. Това кореспондира с № 81...

87.   84, аз съм мъж, но не държа на големи гърди. Но иначе размера на вагината има значение. Защото като си легна с широка, не усещам толкова добре. Иначе моя размер е малко над средния, но въпреки това понякога не се получава добър контакт поне за мен.

88.   Мъжете определено гледат гърди и крака...

Моите са хубави и определено ме разсъбличат с погледи, а уж само ги загатвам...без нищо да показвам!

Чак неудобно ми става, но факт!

89.   Има ли значение? Не умея да ги свалям и лъскам.

Но иначе очите и дупето.

90.   до 84: Защо да не може да си кажете, ти как го казваш? В една друга тема тук разкъсаха на парчета мъжете с малки пениси, то не ги изкараха комплексари, сдухани и не знам си какви.

По темата: за мен лично нещата опират до цялостно излъчване. Случвало ми се е някоя жена да е с много малки гърди, но да има супер готини прасци и съм се чувствал силно привлечен.

91.   № 90 абсолютно вярно. На мен ми се е случвало, но тя е единствена и неповторима, като слънцето... Обичам я!

92.   До 84 и 88: Мили дами/дано не греша за дамите/, хубаво изказвате мнение за малките пениси, но бих попитал: Как бихте се почувствали при контакт с надарен мъж, който има проблем с преждевременната еякулация?
Относно въпроса: Аз съм отговорил в предишен отговор. За мен са важни ходилата - изваяни пръсти и поддържан педикюр. Гърдите за мен нямат значение като големина. По-приятно е за мен, при любовната игра след докосване с език, да се възбуждат зърната и докосването им да доставя удоволствие на жената.

93.   92, 84 съм и ти отговaрям-нямa дa ми хaресa. Aко не е временнa ситуaция от превъзбудa, притеснение... е, ще трябвa дa се рaзделим aко нямa лечение, още повече пък aко не признaвa проблемa и не търси решение. Нормaлно, нaли?
Въпросъ ми в предният коментaр беше зaщото излизa, че aко ние си иaжем ИСТИНAТA, че рaзмерът определено имa знaчение, мъжете се обиждaт, нaпaдaт и т. н. но обрaтно, нямa проблем те дa имaт изисквaния до небесaтa, обикновено именно зaрaди комплексот мaлък пенис. Предполaгaм, смятaт че, тaкa ще комплексирaт пък женaтa и тя кротко ще приеме, че той прaви огромен компромис със себе си дa бъде с нея. И когaто се случи нaй-естественото, дa бъдaт зaменени с друг, може би не с по-голям пенис, но определено с по-мaлки или никaкви комплекси, които дa тровят нея и връзкaтa, уоу, женaтa е "ку*вa".
Товa имaх в предвид. Може би подобни дa си вземaт и бележкa и потърсят решение зa себе си.
Моятa цел съвсем не е дa обиждaм, aз съм си ок в моятa си връзкa, но фaкт е, че имa много сaмотни мъже, отвори която и дa е темa свързaнa с товa и ще видиш, че хем сaми и нежелaни, хем обиждaт жените и прехвърлят цялaтa отговорнос върху тях/нaс.
Е, кaк тaкъв мъж дa бъде пожелaн? Колко пък трябвa дa е зле едно момиче, че дa пожелaе подобно нещо в животa си?
A зa мен нaй-вaжно в един мъж зa първонaчaлно впечaтление е общото излъчвaне, после се зaглеждaм в очи, устни, ръце и дупе :)
Също дa е висок нaд 185 см.

94.   До 84, 88 и 93 :-) Отговор от 93. Всеки мъж, който си мисли, че жената е даденост си остава самичък. Жената трябва да бъде ухажвана и "превземана" във всеки един миг. Въпросът беше какво от външният вид привлича най много. Опитах се да отговоря... Това, че има комплексари на които все някой друг е виновен, мисля че не е за тук... :-)

96.   От 88

С никого не се заяждам, просто споделих мнение!

Винаги съм имала хубави гърди и крака, винаги са ме заглеждали!

Това е от мен!

97.   Мисля че всеки си има вкус. Аз например съм 1. 70 и предпочитам по-дребни около 1. 60 също така с права коса, слаби. За мен най-важно е как изглежда в лице както и тялото, не харесвам пълни момичета, а със средно телосложение или слабо. Но както казах това си е мой вкус.

98.   Всяка жена си има своя собствена красота.
Най-вече жените привличат с младостта си, чара, усмивката, чистоплътността си, общото излъчване. Също с нежността и чувствителността си. Особено ме побърква когато, лицето, очите и цялото тяло на жената излъчват някаква неподправена невинност. Не знам как да го нарека. Просто това е някакво вътрешно излъчване и веднага се усеща. Има ли го това, всичко друго остава на заден план. Има ли го това излъчване, даже и малките гърди изглеждат красиви. Привлича свежестта на младостта и уханието на младостта.
Харесвам, когато всичко в тялото на жената е в средните норми, пропорции и граници. Не харесвам прекалено големите гърди. Предпочитам по-средните, но добре оформени и красиви.
Привличат ме хубавите женски крачета. Харесвам хубавото женско секси бельо и крачета обути в дамски дълги чорапи (черни, бежови, сиви, всякакви), . Изглежда си имам някакъв такъв фетиш. Обичам дамски ходила и дамски бедра, талия също, хубави устнички. ушенца, носленца. Обичам хубави коси, но не къси. За предпочитане средно дълги и дълги.
Абе, всичко ми харесва. Както преди време бате Стефчо пееше в една песен: "Обичам женичките, обичам ги всичките".
В една жена може да те привлича едно, в друга - друго. Всяка жена е уникална и е красива по своему.
Жената е изключително красиво и нежно създание и привлича с чара и обаянието си. Това е истината.
Понякога и аз не мога да кажа, какво точно ме привлича в една жена, но ме привлича. Явно някаква химия се получава. И след тази химия, не може съответната жена да ти излезе от ума.

51-83 от 83