Споделена история от Секс и интимност

Какво от външния вид на жените привлича най-много?
Здравейте! Мисля, че видях подобна тема тук, но не получих достатъчно пълен отговор, за това реших да попитам отново- мъже, какво ви привлича най-много в една жена, чисто сексуално, кое ви прави най-много впечатление? Дългата коса, краката, сочните устни, дупето? .. Зная, че цялостнота излъчване е най-важно, но все пак, помогнете ни да бъдем една идея по-привлекателни, ако това е възможно :))

Коментари

1-50 от 83

1.   Определено гърдите и задника са от значение специално за непозната жена. Косата е въпрос на вкус или на форма на лицето, но е доказано, че светла и дълга коса са по-предпочитани пред къса и тъмна. Лошото е, че дори да обичаш една жена и да свикнеш с малки гърди, отпуснато тяло и така нататък все някога ти се прищява повече.

2.   Ами първо лицето. Ако е грозна не върви. Гледам и задника, важно е, щото за сексуалните ни преживявания мъжете искаме готин задник. Косата също играе роля (дълга е за предпочитане, но и хубаво направена къса прическа привлича), гърдите слабо. Да, хубаво е да са по-големи, но има перфектни мадами с малки гърди и въпреки това изобщо не пречат. Както се казва, големите цици разсейват ебача. Дългите крака също са предимство.

3.   Дупето
М/41

4.   За мен лично има по-важни неща от външността, дори когато говорим за чисто сексуално влечение. На първо място предпочитам да е естествена, да е скромна, да уважава себе си, да не изглежда прекалено предизвикателно и грима и да е умерен, а не да се набива на очи. Да може да върже две смислени приказки, а не да е кифла.

Иначе предпочитам дълги коси ако може до кръста още по-добре (да не изглежда изтощена и да не се виждат небоядисани корени) и държа да няма пиърсинг и татуировки, както и да не пуши. За мен най-важно е лицето. Предпочитам нежни, изчистени лица без пъпки и устните да не са прекалено тънки.

Предпочитам да не е прекалено слаба и по възможност с гърди малко по-големи от средното, както и с малко стегнато и леко щръкнало дупе с хубав овал. Също и не дебели бедра. Дълги плътни черни мигли са за предпочитане, както и малко следко носле.

Предпочитам малки стегнати срамни устни, без да стърчат вътрешните. А когато косата и е дълга и и пада върху голото дупе, просто ме влудява.

А това, което най ме отблъсква е, когато си оскубят веждите изцяло и си ги рисуват. Отврат! И не харесвам кифли, които си правят кифленски селфита особено с патешки джуки. Такива ми иде да ги зашлевя.

М30

5.   А, да и прекалено напомпани и стегнати фитнес кифли ме отвращават, защото е прекалено изкуствено.

6.   Краката! Краката! Краката! Краката разбира се, едни дълги краченца, ооооо...

7.   Тъмна коса, светли очи, голямо дупе и гърди, тънка талия и по-големи бедра. Средни на ръст около 170, повече не.

8.   Ами виж, тези неща наистина са индивидуални. Усмивката ме привлича супер много, не знам дали това се води към визията или излъчването. Иначе аз лично харесвам миниончета с големи гърди. Не ми пречи една жена да има няколко килограма отгоре, но не харесвам анорексички тип манекенки. Много е важно една жена да бъде добре поддържана - в смисъл епилирана и с чиста кожа. Ако по лицето няма акне е голям плюс. За косата - повече харесвам дългокоси. Но наистина тези неща са индивидуални.

9.   Авторке, аз ти отговорих, но ми се иска да видя твоето мнение относно коментарите. какви изводи си направи, какво ти направи впечатление и как това ще се отрази на поведението ти

10.   Дълга коса, по възможност на вълни! Това ми харесва и ме възбужда най-много, а ако момичето е и с по-големи и дори леко увиснали гърди, направо откачам!

11.   Над 175 см. височина и големи, естествени цици. Дълга, тъмна коса. И да гълта.

12.   Сексуално ме привлича в една жена да е девствена, ако знам или усещам, че някой я е минал вече преди мен, ще се чувствам като във магазин за втора ръка дрехи.

13.   Дупе и крака. Ако и 2те са и добре, почти сигурно всичко друго ще и е добре.

14.   Всички знаят какво се харесва в жените и мъжете. Едно и също е и при двете. Всеки иска до себе си човек, който излъчва позитивна енергия, да изглежда добре, да се облича добре, да е хармоничен и приятен, да има добродетелни качества, интелект и с една дума да е успешен.

15.   Аз съм жена, но ако бях мъж може би бих гледала очите, устни, коса, като най важни, след това телцето -за предпочитане е да НЕ е късокрачка! Общо взето на външен вид ми харесват жени като Поли от София ден и нощ!

16.   Добре, ами ако не е особено красива , сладка ... С дупе , не много големи гърди , права естесвена коса и акне????? Но същесвременно има хубав , позитивен и разбран характер??? Какво ще изберете , тялото на друга жена или обикновеното нормално момиче с разбран харалтер??

17.   16, зависи. Трябва да има баланс. В смисъл ако е супер грозна, колкото и да е с добър характер, не става. Ако е с добър характер и не е нито красива, нито грозна, определено ще я предпочета пред неинтелигентна красавица. Разбира се, ако може да е и красива, и добра, най-добре, но това е рядка комбинация.

Но определено некрасива/негрозна, но добра е много по-добре от много красива, но урсузеста.

19.   От 3. Съвремието ни е неблагосклонно към физиката - лоши храни, никакво движение, генен подбор не съществува, но пък имаме безпрецедентна за човешкото съществуване медицина, която да се бори с безпрецедентното ни физическо осакатяване... и може би да го поощрява :) Западния образец за средностатистически жител е ясен - дебели хора със здравословни проблеми, хапчета, суплементи и изкуствени гърди - НЕ, МЕРСИ! Мъжете се освинват на корем, жените на дупе. Липсата на освинване - без корем за мъжете и стегнато дупе за жените, е показателя за здраве, жизненост, красота, самочувствие, самоуважение че ако щеш и дълголетие - всичко което отсрещния пол ще хареса. А към стегнатите корем или дупе винаги са "закачени" много приятни неща :)

21.   Към номер 7: значи не го питам с лошо всеки си има вкус, но ето да речем ти не харесваш жени над 170см, така че ако ти дойде една моделка на Виктория Сикрет, дето са по 1. 80см би ли и отказал??

22.   До номер 9 от авторката, всъщност, написаното съвсем не ме учуди, очаквах го. За протокола, момиче на 20г. съм, дълга, тъмно-руса, много гъста коса, зелени очи и бяля кожа, без акне. Момчетата най-много ми харесват краката -стройни и прави са, и косата. Питах за мнение тук, защото ми беше интересно дали това, което имам, удовлетворяря мъжа, когото обичам :))

23.   Тъмно кестенявa, дългa, къдрaвa косa. Високa 170-175см 54-55 кг. Дълги крaкa. Стегнaти средно големи гърди с нормaлни aреaли. Плътни устни, но естествени. Нормaлен нос. Дълги мигли. Кaфеви очи, но може и друг цвят. Тяло тип пясъчен чaсовник. Рaменa и тaзa дa сa горе-долу еднaкво широки. Дa имa лек луфт. Средно голямо дупе. Номерът нa обувките дa е м/у 37-39. Пръстите и нa ръцете и нa крaкaкaтa дa сa тънки. Дa имa тънкa киткa. Мaлък секси прaсец. Нормaлни бедрa. Нормaлни вежди с лекa чупкa. Без aкне. Светлa кожa. Бели зъби. Обезкосменa. Нормaлно дълги и чисти нокти. Дa е умнa и трудолюбивa. Дa се стaрaе дa не обиждa хорaтa и дa не се бие с други жени, с мъже може, когaто я обидят или нaпaднaт или и се подигрaвaт. Дa обичa животните и децaтa. От време нa време дa носи токове и дa се обличa стилно. Дa носи много лек грим( фондьотен, спирaлa и очнa линия). Попринцип дa може дa излизa нaвън и без грим. Дa е добрa кaто цяло. Дa не е курвa.
Aз всъщност съм женa нa 16 тоест момиче и съм хетеросексуaлнa. Почти описaх себе си сaмо където гърдите ми сa мaлки и устaтa ми е мaлкa. Почти перфектнa съм.
Е описaх ви перфектнaтa женa. Зa съжaление тя не съществувa. Aко искaте тaковa момиче трябвa дa сте 180-190 см, мускулест с плочки нa коремa. Зa предпочитaне черни очи и тъмнa косa, но може и рус. Дa не е спaл с целия грaд и дa не сменя момичетaтa кaто носни кърпички, дa е добър, дa е богaт, дa е с приключенски дух, дa обичa животните и децaтa, дa е умен. Aко не сте тaкъв не си мечтaйте зa перфектно момиче, a си хвaнете някоя свястнa. И не си създaвaйте комплекси.

24.   Аз по принцип съм цицоман-естет. В смисъл - като за гледане. Но като за чукане, има такива, дето от едно пипване по ръката и ще пръсна дънките и такива, дето каквото и да направят - никаква реакция. При това изобщо не зависи от външния вид. Нещо вътре в жената има, де да знам какво, което ми показва "ей тая е супер", "ей тая не става". Иди го разбери какво е. Ама цици - обичам.

25.   Ако е красива, със плътни устни, дълга права коса, с хубаво тяло.. но с леко труден характер, смисъл добродушна обаче малко несериозна и ината.. ще я харесате ли? :)
Номер 17, има много красиви жени които не се държат просташки, за съжаление обаче повече мъже като видят по хубаво момиче и веднага почват да търсят някакви недостатъци във характера й, просто не искат да приемат че тя може да бъде нещо повече!

27.   Фигурата! Ръст между 168-175, тегло над 70 кг. Да е Рубенсов тип, закръглена с пищен ханш и големи гърди. Гърдите и да са с големи ареоли и зърна. Да е естествено окосмена, на пубиса и подмишниците! И никави епилации!

28.   Всеки си има различни виждания.Всеки мъж, си има различни предпочитания,за външният вид на една жена.Или го има привличането или го няма.Химията,страстта в един момент могат да дойдат от един тип жена.В друг момент може да те привлече съвсем друг тип жена.

31.   Мъж на 27 съм. Гледам очите и погледа. След това косата, устните, усмивката, надолу - гърдите и дупето. Краката - не трябва да събрани в колената при походка. Харизмата също е доста важна. Има жени, които като ги видя и не мога да сваля очи от тях. Има и такива, които са ми напълно натруфени кифли, неспособни да ми задържат вниманието. След като се запознаем гледам изказа, речниковия й запас, чувството за хумор, възпитанието, самочувствието, характера й. За мен идеала за жена е: висока над 165 см, черна къдрава коса под раменете, големи и изразителни очи, ослепителна усмивка (леки тръпчинки са плюс), устни, които като ги видиш и ти идва да ги целунеш, средно големи стегнати гърди, добре изразено дупе с не много големи прасци, нежно стъпало, обезкосмено тяло и харизматично, леко перверзно излъчване.
АКАТИМ

32.   Дългата коса, стегнато и по-голямо дупе, хубави избръснати крака(особено ако си лакирала и пръстите на крачката си... умирам по такива). Другото за мен не е от значение, било то външен вид или малки или големи гърди. Истината е че ние мъжете без вас не можем. Вие ни правите щастливи и спокойни. Благодарен съм, че ви има вас жените. Мъж на 23 години. :)

33.   Това което виждам първо е лицето и изражението. Усмивката!!! Начумерената жена бързо ме кара да си потърся нещо друго за гледане. От там тръгва и въображението. В излъчването, нещо те кара да задържиш поглед, да огледаш всичко, но първо е то. Например Памела Андерсен излъчва секс и не мога да кажа от къде идва, давам си сметка, че е резултат на фотографи, хирурзи, стилисти и пр. но ми потичат лигите като на всеки първосигнален мъж. Но не ме разбирайте погрешно, не ми е идеал, просто пример.
В последствие са формите, извивките, които аз харесвам да са повече, барбитата са ми малко пластмасови. Много жени са ме карали да зяпна, без да са били МИС или модел. Дали е флуид или феромон или някакви вълни не зная защото има случаи от филм или от снимка да го почувствам. След замисляни бих казал отново, че първо е лицето и неговото излъчване. Бих искал да помогна на дамите и от моя не малък стаж на 55 съм нека бъде това. Не казвам, че не харесвам хубавото дупе, как бих погалил или... , също така винаги ме впечатляват големите гърди и ми развилняват фантазията и хормоните, но първото което ме спира, за погледна останалото е погледа, усмивката....
Ясен 55

35.   № 27, добре, че има такива като теб, че иначе ние по-пълничките какво щяхме да правим, да си умрем прави. Аз съм също такъв Рубенсов тип. Мъжът ми вече не ми обръща внимание, заглежда се по по-слаби, затова пък аз си намерих по-млад любовник, младо момче, което само докато ме докосне един път и му става, толкова го възбуждам, казва, че много му харесва сочния ми задник и големите ми цици, с които може да си играе с часове, докато ме изпразни.

36.   Номер 35, аз имам подобни предпочитания. Да е на ръст над 165 см, не много ниска, едра, с големи бедра и голямо дупе. Относно гърдите нямам особено предпочитание.

39.   Спортен тип, да ходим заедно да тичаме и да тренираме, дълга коса, без значение руса или по-тъмна, хубави подредени бели зъби, цвета на очите не е от значение за мен. И не искам да има пластични операции и корекции по себе си, дори и да не е идеална да е натурална :). Да има дълги гладки, обезкосмени и красиви крака, падам си по гаджета с бронзов тен, но съм виждал и много красиви белички, така, че съм склонен да харесам всякаква, що се отнася до цвета на кожата. Поне 1. 65, за да не стърча прекалено много над нея, защото аз съм 1. 85 и много ниските момичета ми се струват странни до мен. Но ми се е случвало да видя някоя, която почти или изобщо да не отговаря на изискванията ми, но като се докосна до нея и да ме удря ток, така, че всичко си е до жена, някои просто го имат. Може да са много красиви, но да не става нищо, може и да не са толкова перфектни, но както каза някой горе-да ти пръсне гащите само с поглед. Така, че не ги меря с рулетка колко са високи и широки, ако ми хареса... а и много гледам какво е излъчването, дали е усмихната, позитивна, забавна, речниковия запас какъв е. Аз много държа на интелекта, много повече от колкото на външния вид. За мен той е приоритет.

40.   Добре, ами ако е 1'60, със зелени котешки и малко малки оченца, кестенява коса дълга до раменете и чуплива, хубави гърди големички, стегнато коремче, не много дълги крака, стегнато дупе, стегнати бедра, средно големи устни, хубава блестяща усмивка, мека като кадифе кожа, не много поддържани нокти на ръцете и краката - смисъл, без маникюр, а просто отрязани нокти - и странно дебели палци на краката (:@, :/). Интелигентна, възпитана, скромна и добродушна... И... девствена. Какво е мнението ви за такъв вид момичета?

41.   Номер 40, 1 от мен. Сиреч - става.
АКАТИМ

42.   40, никой няма да ти гледа чак палците...

43.   Номер 40, не знам палците кой ще ти гледа, но заради тях разбрахме, че имаш чувство за хумор, което със сигурност ще се забележи от мъжете.

44.   циците, гърдите и бюста ;)

45.   Номер 40, ти описа жена ми до сущ, само дето не е девствена хахаха. Всичко, дори и палците на краката са такива.

Мнението ми е страхотни, но да не са девствени на по 25-30г. хахаха

М33

46.   http://ronnies44.tumblr.com/post/123151677297

Една хубава и истинска жена.

47.   Ами харесва ми ако има хубав задник. Като го пипна да потъвам в него! Харесват ми стегнати гърди, а иначе усмивката трябва да ее... Уауу.. харесвам миньончета... възбуждат ме ниските жени. Не искам да са дебели, просто с по-големи бедра. И задължително да обича див секс- със палки и т. н. Да я пляскам.

48.   Номер 45, на 16години съм :D

А пръстите на краката й харесват ли ти?

49.   39 номер е висок цели 1. 85.
Почувствах се малък и незначителен.

50.   3 каня те да дойдеш да видиш, че пак българската ти ограниченост ти пречи да погледнеш по на пред от границите на България.
Тук всяка втора която виждам изглежда уникално. И наистина самоуверени, което е разбираемо.
Не, че умирам да си осъзнат!

51.   3 каня те да дойдеш да видиш, че пак българската ти ограниченост ти пречи да погледнеш по на пред от границите на България.
Тук всяка втора която виждам изглежда уникално. И наистина самоуверени, което е разбираемо.
Не, че умирам да си осъзнат!

52.   Харесват ми жени с големи гърди, дъмна коса, очите няма значение, но още по-добре, ако са светли. Да не са високи, 165 е идеално. Килограмите, няма значение също, стига да не е дебела. Като цяло по-закръглена, примерно 60 кг за 165 ръст е идеално. Дупето и краката- по-големи, плоско коремче.

Мъж на 22.

53.   45, по - добре ако може да са имали 10 партньора преди теб, може и повече, че ще са по - харесвани

54.   Харесвам нормално изглеждаща жена, но с весела приветлива усмивка и подържани чисти зъби. Устните и да бъдат сексуално предизвикателни и да обича да прави и да получава орален секс. Кожата ѝ да бъде чиста и гладка. Цвета на косата и очите за мен нямат никакво значение. Да има средно големи, но стегнати гърди, кръгло заоблено стегнато дупе и плоско коремче. Краката ѝ да са прави, не много тънки, нито много дебели. Непременно да има интимна епилация и хубаво ще бъде да има малки срамни устни. Нали говорим за орален секс.

55.   Н53, ами по-добре да са имали 10 партньора и да познават себе си, от колкото на 25-30г., когато един мъж мисли за брак, девствената жена да не знае, какво е пенис, как се държи, използва и т. н. Да не говорим, колко емоционално неуверена ще бъде, защото девственост на тия години е признак за проблем, не за нещо хубаво.
Секса е удоволствие и черешката на тортата в интимните отношения между двама думи, ако до 25-30г. човек не е направил това, няма какво да коментирам просто. Само наскоро имаше тема за 25 годишна девственица, дали мъжете се плашили, след нея нова тема за 28г. мъж девствен, нормално ли било. Смятах темите за шега, но след, като прочетох в медиите за 40годишна девствена поетеса не бих се учудил, ако са истина. Хората пропускат много хубави и ценни моменти свързани с любовта и секса, щом им харесва да го правят, тяхна работа си е, но да не убеждават останалите колко е готино да си девстен/а, след 25.

№45

56.   Много ми стана смешно, аз съм момиче на 15 и съм висока 1. 75 повечето от вас ги харесват до 1. 65 аз поне така разбрах. Сега като се замисля всички мъже имат различни вкусове и една жена не може да угоди на всеки. Признавам някои от коментарите бяха невъзможни тънки устни, малки гърди!!! А защо момичетата си ги уголемяват това не мога да разбера. Мъжете ( повечето ) предпочитат естествените, а не пластмасовите такива ги има на магистралата. Аз не съм много слаба като моделите на Виктория сикрет, но не съм и дебела. Устните ми са плътни, гърдите на средното ниво, краката ми са дълги косата ми е до задника и тежа 63 кг. Не съм перфектно момиче и не искам да се правя на такова мъжете да си гледат работата

57.   Слаби крачета, стегнато дупе и женствени маниери. Това за мен са най-възбуждащите неща в една жена.

58.   Ами, различно е винаги. :) Първо гледам лицето, то е най-важно, другото няма толкова значение. Забелязал съм, че си падам повече по твърде слабите или тези с широки бедра и тънък ханш. Кефя се на много къса коса или много къдрава.
Мъж, 22.

1-50 от 83