Споделена история от Секс и интимност

Имам Фетиш към женски крака (ходила)...
Здравейте. На 21 г. съм. Незнам откъде да започна. Имам фетиш към женски стъпала. Адски много ми харесва женското краче да гали главичката на пениса ми. Също така Страшно много ме възбуждат крачетата, когато са с дамски тънки чорапи, направо ОТКАЧАМ! И с това всичко приятно за мен свършва. А свършва, защото НЕМОГА да си намеря приятелка, на която да й харесва това. Адски много съм се отчаял. Искам да усетя какво е чувството от "чекия с крака", но Уви...не става. Моля Ви дайте някакъв съвет?!? На ръба съм да откача, защото не издържам вече. А и усещам, че започвам да си падам и по-грубички неща. Просто съм се видял в чудо! Моля Ви за помощ! Благодаря Ви!!!

Коментари

101-150 от 152

126.   Явно не съм бил само аз :) А, аз не виждам нищо срамно в това ;)

127.   На 34 съм още от съвсем малък осъзнах, че много харесвам краката на жените и най-вече стъпалата, Обожавам да ги целувам, галя, лижа, мириша. Много се възбуждам от естествената им миризма. В началото много се срамувах от това, сега не чак толкова. С жените при мен е още по-сложно, инвалид съм по рождение, ходя с оатерици. Никога не съм имал приятелка. Ходя при проститутки, те обаче не са наясно какво да оправят с краката си и взимат по-скъпо за тези услуги. Моето място са стриптийз баровете, докато танцьорката седи и си пие питието с мен, аз си играя с краката й и тя с ме дразни с тях. Не се събличам и няма как да стигна до крайности, но е много възбуждащо. Много по-възбждащо от секса с проститутка. Все пак ако може някой да ми препоръча момиче от София, която да е специалист п тези неща.

130.   И аз в клубааа! пусках 5 теми тук свързани с този фетиш и не ми ги качеват администраторите! Искам да направя фейсбук група! Леле това е най якото нещо, имам 3400 картинки на жени с чорапи, в телефона! Админи да ми постнете коментара!

132.   От Автора
130, постнаха ти коментара, но нищо повече не може да се направи. Никой няма да ти разреши да пишеш каквато и да е лична информация и контакти. А за групата- УСПЕХ... Не се надявай да се включат жени в нея или пък да има много фенове. В българия сме с много ограничено мислене. It's time to give up... Аз вече съм се отказал да се надявам да получа нещо от българка. Вече мисля много сериозно при първа възможност да отида на малка екскурзийка до Русия. Там успеха ще е 100%.

133.   Аз съм номер 130. Защо. си сигурен, че в Русия ще имаш успех? ! А иначе си прав, българките са сбъркани малко, и като им кажеш за това, те ти се хиляд като обезумелк и ти казват, че си луд!

134.   Поинтересувай се малко и ще разбереш, че рускините са "опасни". Много по отворени са за тези неща. Просто мъжете много пият, както предполагам знаеш или поне си чувал. А жените искат сериозни мъже, затова шанса там е по- голям. ;)

135.   На всички жени им харесва да им правиш масаж на краката. От там се започва. До сега не съм имал приятелка, която да не ми е правила неща с крака. Успех ти желая, момче!

136.   Винаги съм имал фетиш към дамските крака обути в чорапи и приятелката ми го знае това чудесно. В интерес на истината тя също казва, че се чувства по-секси така и често го правим като е с чорапи. Та на темата де. Един ден просто осъзнах, че искам да ме свърши с краченца. Споделих го - с нея нямаме притеснения да си казваме желанията. Тя отначало малко се учуди ама после влезе из нета, попрочете тук-там та се успокоихме и двамата:) Явно не съм само аз! Та така....като дойде после в къщи само се усмихна и попита:"Да събуя ли ботушките.....като за начало". Удоволствието е страхотно, поне за мен. Не замества другия секс, разбира се, но често го правим от тогава. Та на автора -успех! Ако си имате доверие и близост сподели го спокойно:)

144.   Леле, колко хора като мен имало. Обожавам женски крака, особено когато са тесни и дълги с красиви пръсти. Не обичам широки крака с къси пръсти. Белите и розови чорапки ме въжбуждат много, но чорапогащите не чак толкова. Не разбирам какъв ви е проблемът с жените и защо не ви дават да си играете с краката им? Никога не са ми отказвали, а съм го правил с двадесетина жени преди съпругата ми. Вие предварително ли си искате разрешение? Просто го направете като част от секса. Без да искате едва ли не официално разрешение :))) В каква Русия ще ходите :D Вие луди ли сте?

145.   Хайде да събудим малко темата де, никой не е писал от доста време! Авторе, какво стана... намери ли си приятелка?

146.   Аз съм жена и искам да ви кажа, че на мен ми беше интересно, когато разбрах за това влечение на приятеля ми.. В началото почна да ми ги облича, масажи, целувки, докато след това започнах и аз сама да се обличам за него.. и после ми ги изчукваше.. в интерес на истината ми харесва, подмокрям се.. обичам да съм легнала по очи и той да си го прокарва от долу на горе между двата ми крака, хубаво ми е като ги оправя да ги захапва лекичко и да ги целува... Така, че на вас мъжете успех с намирането на партньорка, а на жените пробвайте няма страшно, може да ви хареса, както се получи при мен ;)

147.   От Автора:
Не, не съм си намерил приятелка. Вместо това само трупам проблеми и затъвам все повече и повече... Темата не виждам как може да се "съживи". Радвам се, че толкова много хора писаха коментари. До някъде се обнадеждих и като че ли ще бъда по-смел, когато стигна до признанието за най-дълбоката ми тайна. Благодаря ви!

150.   И аз имам същият фетиш. Много се възбуждал от женски крака, особено ако носят чорапи и токчета.

151.   аз също харесвам женските крака

152.   Радвам се че не съм сам

153.   Аз съм същия. Женски крака с чорапогащник и високи токчета.
Ама като е суша правя следното.
Обувам си един супер фин чорапогащник, купил съм си и 2 чифта страхотни токчета 13 см.
Трябва да ти кажа че е върховно, и го правя докато ми е кеф, и после още.
Не е задължително при теб да работи и предполагам че според някои това не е нормално ама на мен ми е страшен кеф.

154.   Забравих да питам.
Ще ми е интересно да разбера ако някой нещо знае за моя фетиш или не знам как да го нарека (да правя чикия с токчета и чорапогащи).
Само на мен ли ми харесват такива неща.

155.   Този *FOOTJOB* е невероятен има шанс да ви хареса повече от секса правили са ми го един път и направо все едно излях 1 литър семенна течност.

159.   Здравейте! Почти на всички приятелки, които съм имал съм им целувал крачетата. Малко съм капризен в това отношение и целувам само крачета които наистина ми харесват като пръсти и педикюр.

160.   От Автора:
Е няма лошо, всеки си има предпочитания. Нормално е! :)

162.   Много известни личности открито заяваяват фетишизмът си към крака. Сред тях се отличават Елвис Пресли, Куентин Тарантино, Бритни Спиърс, Анди Уорхол, Джак Блек, Енрике Иглесиас, Лудакрис и други. Фетишизмът към крака представлява сексуален интерес към крака. [1] Това е една от най-разпространените парафилиии най-широко наблюдавания фетишизъмкъм непряко свързани със секса части на тялото. [2]

За фетишиста пряк сексуален интерес представляват формата на краката и пръстите, размерът, наличието на чорапогащници, обувки (високи токчета, сандали) или липса на такива, гривни и пръстени по краката, наличие на маникюр, нетипични неща като естествения аромат на краката, и други.

Данни за фетишизъм към крака съществуват още от древността. Като най-често посочван пример се явявабинтоването на женските крака в Китай, което започва от 10-ти век и приключва в началото на 20-ти. Фройд определя тази практика като вид фетишизъм към крака.

Много известни личности открито заяваяват фетишизмът си към крака. Сред тях се отличават Елвис Пресли, Куентин Тарантино, Бритни Спиърс, Анди Уорхол, Джак Блек, Енрике Иглесиас, Лудакрис и други.

163.   От Автора:
И какъв беше смисъла от коментара на 162? Фут фетишистите все едно не сме ги чели тези неща. Пишете ваши собствени мнения моля! :)

164.   Здравейте,

Харесвам фетиша към женски крака, обичам моите и всяка форма на внимание към тях. Мислех, че малко хора го разбират и приемат, но постовете ви показват, че не е съвсем така. Продължавайте да обръщате внимание на женските крака, имаме нужда от повече мъже като вас!

165.   Здравейте,

Разбирам този фетиш, имам слабост към всяка форма на внимание към моите крака. Продължавайте да се интересувате от женските крака, всичко би било още по-вълнуващо с повече мъже като вас. Искренo.

167.   Аз не мога да си представя живота ми.. без този фетиш.. Кара ме да се чувствам щастлив! Обичам лятото, ставам разноглед :) Имах късмет с бившата ми приятелка.. Първият път, в който правих секс с нея, буквално и налапах малкото краче, в очакване да ми каже.. " Какаво по дяволите правиш", но уви :)).. Фетиша го имам от несъзнателна възраст. Родителите са ми казвали, че съм гледал босите крака с учудващ интерес.
Поздрави за мъжката тема!

168.   Освен красиви дамски ходила, много харесвам и секси обувки. Особено обичам тези, отворени отпред на пръстите с тънки токчета. Страшно много ме побърква като си вкарам възбудения си пенис в обувката и той да се промуши отпред... досега не съм чувал за някой, който да има подобен фетиш, нито съм гледал такива снимки или видео. Има ли някой с подобен фетиш?

169.   Искам да съм откровен! Имам сериозно фетишистко вманиячаване към дамски обувки, които имат отвор отперд на пръсчетата. Искам там да си навра пениса в този отвор и да почна да мастурбирам, надяната обувка на еректиралия ми пенис. Така също съм правил секс, чукайки във вагината чрез преден отвор на обувка 2 жени и те се кефика на това нещо. Но досега, дори и в интернет не съм виждал такъв тип фетишизъм. Има ли дръги с подобна перверзия като мен? !

171.   Искам да съм откровен! Имам сериозно фетишистко вманиячаване към дамски обувки, които имат отвор отперд на пръсчетата. Искам там да си навра пениса в този отвор и да почна да мастурбирам, с надяната обувка на еректиралия ми пенис. Така също съм правил секс, чукайки във вагината чрез преден отвор на обувка 2 жени и те се кефиха на това нещо. Но досега, дори и в интернет не съм виждал такъв тип фетишизъм. Има ли други с подобна перверзия като мен?

174.   Пичове, аз съм на 33, мирисал съм, целувал съм доста женски крака като се замисля и ще ви кажа едно-ако няма къде, отивайте на проститутка, гаранция, че всичко ще е ок, даже и кажете какво точно искате и т. н. Не го казвам от опит, защото аз никога не съм имал проблеми с жените и дори си имам приятелка, която ест. е наясно с всичко и е ок с това. Имам познат, който редовно ползва такива услуги и от него знам, че правят всичко, което има кажеш, както им кажеш. Но най-якото ми изживяване честно да ви кажа беше с 51 годишна жена, тогава бях на 27. Уникална-ниска, слаба, с големи гърди (имахме връзка). Тя знаеше за това какво обичам към краката и 1-я път беше уникално-няма да изпадам в кой знае какви подробности, но ще ви кажа само, че беше 36 номер, малки, красиви пръстчета, меки крачета, лак -бордо, висок ток и черен чорапогащник. Просто и свалих обувката и сложих крака и върху лицето си... ако искте подробности ще ви разкажа, но възрастната жена си е възрастна жена... само това мога да кажа... за всичко!!! успех пичове!!! и не се срамувайте от фетиша си, никога!!!

175.   От Автора:
Еееее, 174 дай пикантни подробности де... :D Появяваш се, хвърляш бомбата и край... Не се прави така! :D Чакаме продължението!

178.   кажете къде да си намеря такъв мъж/момче за редовни срещи и игри срещу разумно заплащане.

179.   Имам връзка от 3 години. Аз съм на 19, а той на 21. В началото смятах за лудост това да целува крачетата ми, а сега дори ми е приятно. Да целува пръстчетата, да ги смуче, да ми изяжда буквално крачетата, естествено с жартиери или чорапки. Дори за мен вече е много приятно да ходя цял ден с чорапки, за да го зарадвам подобаващо вечерта. Искрено ти пожелавам да откриеш мацка, която ще прави чудеса с крачетата си. Приятничко е за мен, а представям си чувството за него какво е. Успех с търсенето.

183.   От Автора

Всъщност лятото най-накрая ми се случи! Беше голям кеф! За съжаление се случи в София, а нямам възможност да пътувам много често. Все пак се глася за нова среща зимата. Успех и на другите търсещи! Има надежда! Рано или късно всичко си се случва. :) Не спирайте да четете и пишете тук.

186.   Аз също съм фуут фетишист, обожавам женските крачета и те разбирам много добре. Това може би е най-възбуждащия фетиш (поне за мен) имал съм удоволствието да го изпитам и е мега яко. Но също така както и други, обожавам да лижа ходилцата и да смуча пръстчетата им, това адски много ме възбужда дори само като го гледам, направо полудявам. Също така съм и изпитвал това чувство да ти смучат пръстите и да ти лижат ходилата и също толкова много ме възбужда (колкото и да е странно за някои).. чувстам се не на 7-то, не на 8-то, а на 10-то небе, уникално е! Пожелавам ти да осъществиш фетиша си ;)

190.   Босите момичета са нещо уникално. На 21 съм и го имам може би от 15 годишен. Аз си харесвам боси краченца, красиви белички/червени краченца, с френски маникюр или бял лак е най-красиво!
Въпреки всичко това искам да се оттърва някак си от този фетиш. Малко си е странничо не знам. Имам нужда да се оттърва. Лятото само зяпам пичетата със сандали и чехли и сигурно е крийпи.

191.   Като виждам колко коментирана тема... реших да задам въпроса си тук, няма смисъл да пиша тема чак.
Видях, че приятелят ми /22 год. / е последвал преди време страница с клипове на женски крака, а самите жени са възрастни!? !? Нямам нищо против самата възраст, но не виждам нищо възбуждащо, даже напротив.... а той отрича до последно, че ги харесва, сигурно защото му е неудобно.

192.   От Автора:

191, приятелят ти най-вероятно знае (или подозира) как ще реагираш, ако разбереш и затова отрича. И аз харесвам по-възрастни жени. Освен това, без да се засягаш ти или другите по-млади жени, но има "възрастни", които имат такива тела и в частност крака, че вие младите не можете да им стъпите и на малкия пръст. :) Моят първи път миналото лято беше точно с една 45-годишна жена. Края на миналата година се видях и с по-млада и.... повече ми хареса с какичката. Напълно нормално е! Не го мисли за извратен, откачен и т. н., а вземи се поинтересувай малко и говори с него (СПОКОЙНО). Ако не иска да говори му дай време да се престраши. Успех!

195.   От номер 191 до 192:

Благодаря ти, че отговори.
Той е такъв човек, че няма как да си признае подобно нещо. Дори да знае, че знам, няма да каже 'да, така е'. Напротив, почва да се изнервя и да се държи агресивно като го попитам.

Дори да изглеждам супер, във всяко отношение да съм ОК, той да казва, че съм му любима, че съм напълно достатъчна.. защо вчера се уби да гледа на една към 40 - годишна краката, ти като мъж би ли ми отговорил?
Лично на мен, когато друг ми стане симпатичен, ми е симпатичен и толкова, не си представям секс сцени с него, а знам, че при вас това го има.

196.   От Автора:

Виж сега... Ще опитам да ти го обясня така. За нас фут фетишистите женските крака са обект на възбуда и при положение, че тази част е открита (лятото или по време на купон в някое жилище) няма начин да не се загледаме! То става от самосебе си... Несъзнателно плъзвам поглед надолу. Ако приятелят ти след това си мисли за жената/ите, коя/ито е видял това вече е негов проблем и е проблем като цяло. Може да се кефи през деня на други, но вечерта е с теб. Ако си готова да му задоволиш фетиша, какво по-хубаво от това? !? За съжаление не мога да ти отговоря защо е агресивен. Може би просто характера му е такъв. Как не мога аз да попадна на жена като теб... Ще те гледам като принцеса. За съжаление "Хубавите ябълки свинете ги ядат".

198.   Е. 10 години по-късно как е положението? Развитие има ли?
Аз също имам много силен фетиш и откакто осъществих фантазиите си с 3 жени, се засилва...
Женският крак е изкуство. И миризма и леко груби ако са, подивявам...

199.   От Автора:

10 години по-късно... като че ли съжалих, че го направих и аз с две жени преди 3 години... От 2 години не съм го правил и откачам вече. Както се казва: Без едно мога, с едно не! Не бяха перфектни срещи, но все пак ми харесаха. Направиха ми няколко от нещата, за които си мечтаех и наистина бяха, както си ги представях. За съжаление не беше без пари и това беше нещото, което ми прецака кефа до голяма степен. Не са компаньонки, но и не искаха да го направят без пари... Та така.

200.   Авторе, случвало ли ти се е някоя жена да налучка или да разбере за фетиша ти и да прилага наученото срещу теб?

Една приятелка от известно време се държи странно. Струва ми се че ме сваля или си играе с мен, но може да се заблуждавам, защото ми се ще...

Пътувахме в една кола преди време. Тя си събу обувките и си вдигна краката точно пред лицето ми. 2 часа ги размахва, докато си говорехме най-небрежно. Реших, че го прави без да се замисля.

Хубаво, ама в следващите седмици на няколко пъти все ми говори какви сладки чорапки си е взела, продръпва си ги да ми ги показва, повдига си краката към мен... Един ден даже ми каза, че я болят петичките и ми се усмихваще много мило. Абе, държи се, все едно е излязла от порно филм за фуут фетишисти.

Като ходим на гости у тях в голяма компания, винаги е с чехли и чорапки. Два пъти отидох сам до тях, за да оставя едни багажи за брат и - и двата пъти ми се появява чисто боса (посред зима) и все поглежда надолу, все едно че сам не забелязвам че е боса.

Дали си втълпявам вече и аз не знам? Не мисля, че ме харесва кой знае колко сериозно, по-скоро ми се струва, че и е забавно да ме дразни, но нз...

201.   До номер 200,
късметлия си ти.

До 199,
аз също се принудих да платя за подобни услуги. Не съжелявам тъй като нуждата и желанието ми бяха толкова силни, че подивявах.

Мога да разкажа случките с платените жени, с които съм бил.

Е имало е ситуации, в които се случвало жени да забелязват, че ги зяпам в краката и са ги демонстрарили пред мен.

202.   От Автора:

номер 200, какво чакаш а не действаш? Не мога да разбера... Като не си сигурен някой път като ти се оплаче, че я болят петите (или друга част от краката и) и предложи масаж. Ако се навие, започваш, после доближаваш крака и до устата си и му теглиш един език. :D Всъщност по-добре първо да го целунеш, че да не се ошашка мацката. Иначе по въпроса ти: не, не са ме хващали да ги гледам въпреки че станах смел и по улиците лятото се заглеждам като се разминавам с някоя, но не ми обръщат внимание. Приятелки нямам. Това обяснява защо нямам такива случки, но ти се късметлия. Действай смело и да пишеш какво е станало! :)

203.   От 200: благодаря за съвета, дано да си прав! Страх ме е само да не се окаже, че съм разтълкува намеците погрешно от толкова много гледане на розови филмчета и да не изплаша мацката... Преди време излизах с едно момиче и след 1-2 пъти нормален секс се осмелих да й лапна крачето... Няма да ви казвам как реагира... Почувствах се като извратеняк в нейните очи. Та затова съм колеблив

204.   От Автора:

Ще действаш по-внимателно. Няма да се нахвърляш върху нея, за да не я изплашиш. Направи го като закачка (игра). Ей така на бъзик. Успех!

205.   200 ми се струва, че си измисля... Чак пък толкова отворена и разкрепостена мацка да му се падне, и да го сваля по такъв изявлен, неприкрит начин, без да ѝ пука как ще реагира, изобщо не ми се вярва, че е истина. По-скоро ще да е някакъв мераклия, дето иска тези неща да му се случат, ама не се случват.

Red Bull

206.   Някой може ли да препоръча някоя мацка - масажистка и т.н която има сладки поддържани крачета ?

207.   До 205, може и тотално да се заблуждавам. Нали точно от това ме е страх - да не стана за резил накрая. Просто прекалено много съвпадения станаха, за да го прави случайно. Абе, ще се пробвам, ама още не съм измислил точно в кой момент.

209.   От Автора:

Да се похвалиш какво е станало като се престрашиш! ;) Успех!

101-150 от 152