Споделена история от Секс и интимност

Имам Фетиш към женски крака (ходила)...
Здравейте. На 21 г. съм. Незнам откъде да започна. Имам фетиш към женски стъпала. Адски много ми харесва женското краче да гали главичката на пениса ми. Също така Страшно много ме възбуждат крачетата, когато са с дамски тънки чорапи, направо ОТКАЧАМ! И с това всичко приятно за мен свършва. А свършва, защото НЕМОГА да си намеря приятелка, на която да й харесва това. Адски много съм се отчаял. Искам да усетя какво е чувството от "чекия с крака", но Уви...не става. Моля Ви дайте някакъв съвет?!? На ръба съм да откача, защото не издържам вече. А и усещам, че започвам да си падам и по-грубички неща. Просто съм се видял в чудо! Моля Ви за помощ! Благодаря Ви!!!

Коментари

151-152 от 152

210.   Аз също имам фетиш към женските крачета и това, което правя за да предразположа една мацка е следното, питам я, нали знаеш как доста голяма част от мъжете са цицомани, други се побъркват от дупета, а аз много харесвам крачета. После я питам дали има нещо против са си поиграя с нейнети и до сега не съм удрял на камък чесно казано!

211.   Имам много силен фетиш към боси крака. Ако има аромат ме побърква. Също ако са груби, на зряла жена... Подивявам. Обичам да ги галя, миришам целувам, лигавя, облизвам... след около час-два отново да ги помириша и да установя, че въпреки че съм ги лизал и лигавил, те не са се отмирисали... Рай!
С 3 жени съм изпитвал нещо подобно, но с по-възрастна жена не съм бил... Те имат божествени крака. Примерно 50-годишните... Бил съм все с по-млади, но отдавна не съм бил с никакви и ми тежи, а фетишът ми става все по-силен,
М, 32 г.

151-152 от 152