Споделена история от Секс и интимност

Имам Фетиш към женски крака (ходила)...
Здравейте. На 21 г. съм. Незнам откъде да започна. Имам фетиш към женски стъпала. Адски много ми харесва женското краче да гали главичката на пениса ми. Също така Страшно много ме възбуждат крачетата, когато са с дамски тънки чорапи, направо ОТКАЧАМ! И с това всичко приятно за мен свършва. А свършва, защото НЕМОГА да си намеря приятелка, на която да й харесва това. Адски много съм се отчаял. Искам да усетя какво е чувството от "чекия с крака", но Уви...не става. Моля Ви дайте някакъв съвет?!? На ръба съм да откача, защото не издържам вече. А и усещам, че започвам да си падам и по-грубички неща. Просто съм се видял в чудо! Моля Ви за помощ! Благодаря Ви!!!

Коментари

51-100 от 152

60.   "Нещо повече: Аз също се опитвам да поддържам маникюр и педикюр с някакъв семпъл лак за нокти. Абе може да ви се струва малко гейско, ама на кого му пука"
... хаха, не малко а БАШ гейско е тва :)) честито пич, сигурно се сещаш за какъв са те помислили 99, 99% от мъжете и не малко от жените дето са го забелязали :))
---
А иначе по темата - дааааа женските крачета са хубаво нещо

61.   И аз имам същият фетиш към женските крака и особено към чорапите страшно се възбуждам когато правя секс момичето да е голо и обуто с тричетвърти чорапи много обичам да и лижа пръстите на краката и петите особено много обича да и събера краката и да си сложа члена между петите и и да се изпраза така

62.   Както вече споменах - на кого му пука. За No60 съм сигурен, колкото до тези 99.99 % имам сериозни съмнения.

64.   Обичам да целувам краката на хубавите жени до полуда! Фетишист съм на тази тема, не мога да обичам една жена и да я желая без да и целувам краката. Жените също се кефят много на тази романтика. Хубавите женски крака са най-прекрасното нещо на този свят.

65.   И аз харесвам тея неща и мисля че е нормално

66.   Аз ви пиша от гр. Котел;
-много ми допадна тази приятна тема. Аз също се възбуждам от женските стъпъла, и ми се приисква да
ги "галя, целувам и ближа" особено ако са покрити
със сладкарска сметана "направо е трепач".
Момичето ако е облечено добре без да и се
виждат гардите то момчетата ще откачат.
Разголената жена е лесна котка.

67.   Мили мои.. разбирам ви фетиша, но осъзнавате ли, че вместо просто малките по номер крака, много ама много по секси са дългите стройни крака обути в чорапки :))?

68.   От Автора

67, прав/а си, но все пак ние фетишистите харесваме различни части от женските крака (стъпала, пръсти, пети, глезени, прасци, бедра...). За мен (както съм писал в началото) стъпалата обути с фини черни чорапки са най най най- възбуждащото нещо на света. Сигурен съм, че много "колеги" ще ме защитят. А има и много хора, на които им потичат лигите като видят дълги женски крака с фини чорапки. :)

69.   Хей и аз съм така , няма нищо срамно да имаш вкус : ).. И аз като видя крака в чорпогащници и тънки чорапи откачам : ) ;дд

70.   Нека, ако има жени които ги възбужда и обичат да им смучат пръстчетата на крачетата като бонбончета и лижат ходилата да пишат тук, за да не губим надежда ни мъжете които обичаме да доставям това удоволствие на жените, за разберем дали удоволствието е взаимно, мерси :)

71.   искам да се запозная с някое момче 90-ти набор с такъв фетиш :) само да вметна момчето да е от София и по възможност да няма желание да ме преследва за наказание и отмъщение ако го отблъсна :)

Мерси :)

72.   Автора

Ах как все нямам късмет... :( Нито съм от София, нито съм 90-ти набор, нито може да се оставят контакти тук... 71, предполагам че си момиче, нищо че не е писан пол?

73.   № 71 се обажда... та да момиче съм а ти кой набор си... казала съм 90 за да може да нямаме голяма разлика във възраста :)... а защо пък да не може да се оставят контакти тук? смисъл аз съм си оставяла 1 скайп ;дд който повече не отворих, ноо все пак може :)

74.   Автора

И да ти кажа няма да стане нищо... но щом питаш- 87-ми набор съм (не отговарям на изискването ти), а и съм само на 320км. от София... Относно Скайп, много бих се радвал, ако успея да разбера какъв е твоя. Но с моя късмет едва ли биха ти го пуснали администраторите :(

76.   аз съм 90 набор от София отговарям на изискванията ти №71 обаче как да разменим инфо

78.   Аз пък имам фетиш към окосмени женски подмишници!

79.   нещо не ми дават да пиша тук но до 90-тия набор нямам никаква идея напиши си примерно фейсбука вместо с букви с цифри а-1 б-2... и примерно ако е латиница ми сложи в скоби 12 а ако е кирилица 11 :) така няма да има изтичане на лична информация ако на админите или на някой др тва не им е сигурно аз мога да измисля нещо по-сложно :) или понепо-досадно ;дд но да знаете че съм упорита ;дд №71 предния ми комент не е публикуван обаче :(

81.   Автора

79, нищо че не съм от София, все пак бих искал да се свържем ако успеем. Ето ти нещо закодирано: 11 5 19 8 20 6 9 21(at)1 2 22dot2 7 Очаквам добри вести и умолявам администраторите да пуснат коментара ми. :)

87.   Момчета, благодаря за темата, беше полезна за мен. Научих някои неща които ме вълнуваха и смятам да се възползвам от тях. Не съм момиче, така че не отговарям на изискванията ви, а съм зряла жена която търси начин да стане по - добра в леглото. Успех на всички и късмет! Ж36

90.   аз съм №76 90-тия набор съобщението ми е до №71-№79 1, 12, 5, 11, 19, 1, 14, 4, 1, 18 19, 1, 2, 5, 22 (12)

93.   споделям мнението на 4
на мен също ми харесва да го правя
отначало приятелят ми като го поиска от мен ми се стори странно, но после... ;)

94.   Пичове само ще ви кажа:
Бях страшен фетишист на тема женски крака и чорапогащници, но след като се замислих над този недостатък и разбрах, че хвана ли си гадже, тя надали ще иска да прави секс с чорапогащници или в твоя случай чекии с крака и реших просто да оправя шибания фетиш! За целта:
1. Спрях да гледам фетиш клипчета.
2. Разбрах кой "тип" жени, най много ми харесва (пр. по-слабички, по-пълнички, по-малко или голямо дупе и гърди, руси, тъмнокоси и т. н. ) в моя случай по-пълнички с добре оформени бедра по-голямо дупе и съответно големи гърди :)
3. След това започнах да търся порно актриси с такива характеристики. Направих един списък 5-10.
4. Почнах да гледам нормален секс имам предвид изцяло голи без чорапи, чорапогащници или да правят чекии с крака или други фетишистки работи.

*Ако трябва да бъда честен първата седмица, почти не се възбуждах и ми беше много трудно да се аскетирам да гледам фетиш клипове, но след 2 - 3 седмици, вече почти не мисля за "странните желания" и мастурбирам само на нормално порно, от което получавам, вярно по-малка възбуда, но за сметка на това издържам повече време, което доста ще ми помогне в секса и в подлудяването на противоположния пол!
Да и според вас какво е по хубаво:
1. Жената да получи незабравим оргазъм от издържливия пич (бивш фетишист) и да го желае все повече и повече, СЛЕДОВАТЕЛНО си дигаш самочувствието и забравяш за скапания фетиш още повече;
ИЛИ
2. Да се накефиш на фетиша си по време на секса (в случая: чекия с крака), да свършиш след 2 минути СЛЕДОВАТЕЛНО жената като се отчая от теб, да те резне, да сдухаш; да си отново на сухо и да пишеш коментари, че не издържаш повече!

Сори, че е толкова дълго, ама помислете над това което ви казах и помнете, че ако сами не си помогнете, няма кой да го направи за вас. Ако преодолявате фетиша, ви пожелавам късмет, ако ли пък не пак ви пожелавам да си намерите някоя перверзница и тя да ви изпълнява "жалките желания"(с това не обиждам никой, просто разбрах, че е точно така! ). Успех

95.   От Автора

Е и аз съжалявам, но явно не ти е бил толкова сериозен фетиша. Нещата са много сложни и "решението" ти не е особено полезно. Сигурен съм, че и други ще потвърдят мнението ми. Освен това, ти ако се замислиш малко ще разбереш че фетишите изобщо не са жалки, а много помагат. Естествено си трябва и опит, но в никакъв случай не пречат! Ти явно си почнал да ни мислиш за "прокажени" вече. :D Нищо, жив и здрав! :)

97.   Аз съм подобен фетишист вече над 30 години, (на 41 съм). Фетиша ми е като на повечето от вас - жеснки крака (не ходила) обути във финни дамски чорапи или чорапогащник). Откирих че го имам този фетиш, когато бях на 7-8 годни. Тогва не разбирах за какво става дума и нямаше за мен сексуалния елемент (фетиш) - просто женски крака в чорапогащник ми бяха много приятни за гледане и докосване. На тази вързраст надали и съм знаел какво е секс. Малко по-късно 11-12 годишен ако още помня добре се случи следното: Един ден забелязах че една декоративна бродирана възглавница се беше разшила и по ръба и нещо се подаваше. За моя изненада се оказа че възглавницата е пълна с дълги дамски чорапи и чорапогащници. Явно майка ми или баба ми са ги ползвали като пълнеж. Любопитството ми се събуди и вечерта като си легнаха всички, извадих всичкия "пълнеж" и започнах да ги разглеждам - прозрачната, финна материя ми се виждаже много впечатляваща, особено като си представях как ще стоят обути на женски крака. Групирах чорапите по двойки и от чисто любопитство реших да обуя един чифт и усещането беше много приятно. После обух и чорапогащник - същата история - приятно усещане. Продължих тайно да обувам по някой чифт вечер и да се наслаждавам на приятното усещане и на картините в главата ми на женски крака обути в чорапогащник. На този етап все още не знаех какво е секс пък и надали съм имал дори и ерекция. По късно през пубертета като всички момчета открих как се маструбира и отких че е по-приятно ако съм обут с чорапогащник. Правих си какви ли не експерименти включително да увия члена си в дамски чорап и така да маструбирам. Излишно е да казвам че момичетата в училище масово носеха чорапогащници, а и учителките и това направо ме побъркваше. Само се чудех какво да измисля за да им докосна краката. Последваха обичайните списания на такава тематика, VHS касетки, после компютърни файлове (интернет още нямаше). Като се появи Интернета направо се родих - почнах да колекционирам снимки а после и видео на таза тематика. Естесвено на приятелките си не съм казвал - само тайно се надявах да носят чорапогащници като излизахме. Ходил съм и на училище със чорапогащник под панталона. На моменти беше наистина подтискащо усещане че не съм имал възможност да правя секс със момиче, което да носи дълги чорапи. На моменти имах усещането че ще полудея от това. Минаха години и срещнах момичето, за което по-късно се ожених. Тя винаги е била с освободено от предразсъдъци съзнание и когато и споделих какво ми харесва го прие за съвсем нормално. Ако ств виждали отвързано куче.... така се чувствах... падна ми товар от гърба - и до ден днешен (а сме женени 18 години) правиме секс, като и двамата сме в чорапогащници или тя е с чорапи. Експериментирали сме какво ли не - например тя обува фин бежов чорапогащник и дълги черни чорапи отгоре... общо взето каквото ни хрумне или какво сме видяли по интернет. Оказа се че съпругата ми няма проблем и с гледането на порнографски филми - в къщи имаме цяла колекция на тази тема. Дори тя самата понякога ме пита за сайтове. Никога не е намирала и за станно като обувам чорапогащник под панталона когато ходя на работа само се закача с мен.
На номер 94 искам да кажа - човек не избира дали да е фетишист или не. Не се става фетишист по собствено желание нито се спира да бъдеш фетишист когато решиш - и аз съм имал период когато ми е било трудно заради тази особеност но подтискането не води до нищо здравословно ако наистина си фетишист - казвам го собствен опит на 30 и няколко години живот с този фетиш.
Също така, ако ще ви направи по-спокойни - това е много разпространен фетиш - много мъже го имат в една или друга форма - не е нито "извратено", нито "перверзно" - просто любопитна особеност на сексуалните предпочитания в част от мъжете. Имам и стати из интернет на тази тема, които го обясняват. Пратете приятелките си на wikipedia да се ограмотят, преди да ви заклеймяват като "перверзници". За съжаление в България няма уроци по сексуална култура и здраве ( е не знам сега как е по училищата) където някой да обясни че секса не се свежда само до жената отдолу-мъжа отгоре и чисто голи - това е банално и омръзва бързо. А на тези които в момента нямат приятелки и им бушуват хормоните и се чудят какво да правят - проститутките са за това - хем те изкарват пари, хем вие сте доволни. А като плащате може да си поръчате каквото е на менюто или каквото е готово да предложи заведението :-)
Не хранете и илюзии че ще намерите някоя случайна жена да ви прави чекии с крака само щото на вас ви харесва - това е мъжки фетиш преди всичко - не съм чувал за жени на които им доставя удоволстие да задоволяват случайни мъже просто ей така... със сигурност те няма да получат оргазъм от тази работа а никой не прави неща просто ей така без причина.

98.   А гъбичките?

99.   Аз съм жена и много си харесвам стъпалата, намирам ги за много секси, разбирам защо момчето си е паднало. Съветвам го, да продължава да си пада, но дан е изпада в маниакални състояния.

100.   няма нищо лошо да си имаш фетиши даже да ти кажа честно всеки има не се прикриват

101.   Това е най-разпространения фетиш. Нормално е, а и не виждам като си имаш сериозна приятелка, с която се мъчите да си доставяте удоволствие един на друг защо да не иска да го прави. Аз не съм срещал досега такава, на която да и пречи да и целувам крачетата или да ми прави чекия понякога с тях. Естествено не ги интервюирам предварително дали си падат по тези неща, за да знам дали да се хващам с нея.

102.   Пич, трябва ти приятелка, която да те разбира!! аз лично имам необуздан фетиш да мириша женски крака. Смея да твърдя, че имам доста богат опит, мирисал съм крака на всевъзможни жени, обичам да ги ближа, да мастурбирам с краката на приятелката си, да ги мириша, когато са в чорапи, боси или в чорапогащи, обожавам естествената миризма на женските крака, не ме кефи, когато не миришат, това е адски възбуждащо. Просто намери обект на твоите желания и нещата ще са ок. все повече жени вече са на ти с тези неща, въпрос на време е според мен. Аз понеже никога не съм имал проблем с жените, още от осъзнаването на фетиша си (14-15 годишен бях ) започнах с практикуването му. Няма нищо по-яко от задоволяването на собствените си фетиши.

103.   Автора

102. Искрено се надявам да си прав, че все повече жени са на ТИ с този фетиш. В чужбина има доста, които го разбират, но нашите мацки са "консервички" и не приемат добре нещата, които са извън рамките на "нормалното".

104.   Аз пък си падам по мъжки крачета и кво трябва ли да бия тъпан тука. то в процеса на играта намирам начин да си поиграя и това винаги им е харесвало, стига да не са прекалено стеснителни

105.   Къде гледате видео с крачета? :)

106.   Автора

Хаха, не знам дали ще пуснат линковете тук, ако някой ти даде. Google is your friend ;) Подсказвам: търси примерно "foot fetish". Нататък ще се оправиш сам. ;)

108.   в xhamster има доволно много фут фетиш... аз съм 102

109.   Извинявайте, но как е възможно да се възбуждате от крака? xD...

111.   Автора

109, няма как да разбереш... Не знам мъж или жена си. Всъщност за нас (фетишистите) краката са като гърдите или дупето за теб (ако си мъж). Няма нищо за чудене. Ако си чел/а коментарите по- горе би трябвало да ти е станало ясно, че има доста такива хора. ;)

112.   човече,не искам да го кажа ама съм едва на 14 и имам такъв проблем :S и да си *** ужасно е !

113.   Пич искам да ти кажа, че доста хора те насочват в правия път. Тоест любовта наистина играе главна роля в това, как ще те разбере партньора ти. При мен какво се лучи: на шестия месец от връзката ни с моята приятелка аз и казах за моята слабост - краката. Работата е там, че ние наистина се обичаме и ми позволява да правя какви ли не работи по време на полов акт, каквото си поискам това правя. Така, че не губи надежда а просто намери точното момиче за теб и след като мине известно време и кажи какво би те направило щастлив и би те задоволило!

114.   От автора113, благодаря ти. Наистина смислен коментар (както и други разбира се). Явно наистина само на любовта ще разчитам. Дано скоро да намеря подходящата за мен. :)

115.   леле колко сме много не мислех, че само аз съм боже... как изобщо го получихме тоя фетиш

116.   Странен фетиш, но още по-странното е, че при мен не аз, а гаджето ми е пристрастено към това :D
Бие ми чекия като ми слага члена между първите два пръста на крака си, или между ходилата си, отначало не ми харесваше много, ама после взе да ми харесва и даже да я моля за още :D :D :D

117.   А добре вее ;ддд знаех си, че не съм единствения (facepalm)
на 19 съм, имал съм 3 приятелки. но само с последмната пробвах тази тактита с фетиш, смис. бяхме у нас и там нещо се заговорихме на тази тема и след малко време краката й се оказаха в ръцете ми ;дддд как да го опиша беше си яко е братлета поне аз се кефех ама това беше само 1 път, може би тя не й се хареса мн, смис беше се усмихнала ама ддз все пак сега си правим само секс фък! ;д ае лека инема се притеснявате от това, ближете, мачкайте яката ;дд

118.   @115 Казват, че било свързано с много ранната възраст на децата, особенно, ако много се мотаят в краката на майките им, понеже това е едно от малкото неща, които наистина виждат някак си им се отпечатва в подсъзнанието. Фройд по ги разбира и ги е обяснявал тия неща.

Иначе аз самият също много харесвам крака от ходилата до бедрата и благославям често човека който е измислил фотоапарата на GSM-a най-вече през жаркото лято (като това например).

119.   Автора

116, ти си егати късметлията брат! Гледай да не изпуснеш мацката. Като нея са мноооого голяма рядкост... Искрено ти завиждам.

120.   Здравейте! Аз съм момиче на 22 и също много ми харесва фуутфетиш-а във всичките му форми! Към автора искам да му кажа да не се отчайва, все ще си намери гадже с което да го правят фетиша.

121.   И аз имам фетиш към дамските стъпала, но как да кажа, примерно не ме кефи да свършвам в/у тях (както е в повечето фуут-фетиш филми), а полудявам докато чукам приятелката ми, да й ги ближа, целувам, а също така когато пак докато я чукам, ми масажира зърната с тях. м, 27 г.

122.   Автора

120. Много ти благодаря. Искрено се надявам да ме огрее някой ден. :)

123.   На мен пък не ми доставя удоволствие да обувам дамски чорапи или чорапогащи (нали съм мъж все пак), но направо умирам да събувам обувките на някоя красива мацка, която носи или пола, или дънки/панталони и на краката силиконови чорапогащи или силиконови чорапи и да й ги галя с ръце.

124.   Не мога да си обясня как така не попадате на момичета, с които да опитате това. Като се замисля, аз също не знам как бих казала на някое гадже, че искам да пробваме. Май бих действала и ако видя, че го кефи, ще продължа. Жена съм, имам познат, който ми е казвал, че има фуутфетиш, че обича да докосва и ближе дамски пръстчета, от мен нищо не е искал, просто сподели. Намирам го за нормално желание и за източник на допълнително удоволствие. С радост бих го опитала. Има и други като мен, не се отказвайте.
Ж, 23

125.   пуу значи и аз спадам към тази категория.. иначе мен цялото тяло на жената ме възбужда ама сега и тва ме възбужда, баси къв съм смотан :D:D

51-100 от 152