Споделена история от Секс и интимност

Имам Фетиш към женски крака (ходила)...
Здравейте. На 21 г. съм. Незнам откъде да започна. Имам фетиш към женски стъпала. Адски много ми харесва женското краче да гали главичката на пениса ми. Също така Страшно много ме възбуждат крачетата, когато са с дамски тънки чорапи, направо ОТКАЧАМ! И с това всичко приятно за мен свършва. А свършва, защото НЕМОГА да си намеря приятелка, на която да й харесва това. Адски много съм се отчаял. Искам да усетя какво е чувството от "чекия с крака", но Уви...не става. Моля Ви дайте някакъв съвет?!? На ръба съм да откача, защото не издържам вече. А и усещам, че започвам да си падам и по-грубички неща. Просто съм се видял в чудо! Моля Ви за помощ! Благодаря Ви!!!

Коментари

1-50 от 152

1.   Отиди при сексолог. Само той може да ти помогне.

2.   Ставаме двама значи :)
Аз се държа и работя с жената по нормалния начин, иначе се оправям с видео по фетиш въпроса :)

Нещо се притесняват точно от таз игричка момите, идея си нямам защо

3.   welcome to the club

4.   Хееееееей, пичове, много сте сладки!:)))

Жена съм(25), и от моята позиция не виждам нищо ненормално в тези "влечения". Да си призная, аз се заигравам с моето момче с крака и ми харесва. Има нещо много възбуждащо в това да чувстваш нежничката плът на пениса м/у ходилата си, много по - различно от това да го докосваш с ръце или да го чувстваш в себе си. Не зная на какви жени сте попадали, но мога да предположа, че са "консервички":). Убедена съм, обаче, че повечето мацки биха го приели, ако започнете като на шега, ей така - закачка някаква...Гаранция за приемане е любовта, ако се обичате наистина, нищо не би могло да изглежда ненормално. Ако жената до теб знае, че това те побърква от възбуда, тя сама би го правила, за да те накара да се "гърчиш" в ръчичиките й (или трябваше да кажа краченцата:))).

Желая на целия ви клуб:))) да си намерите по едно момиче, с което да нямате задръжки и притеснения от това, което сте и което ви доставя удоволствие, нали това е смисъла на секса - всички да сме удовлетворени.
Успех!

5.   е ти ги срази горките:)

6.   Моля Ви, като четете оставяйте и коментари (без значение дали е положителен или отрицателен). Благодаря Ви предварително

7.   Еми пич явно хората тук не виждат нещо страшно такова нещо. Пък си хвани по нормалня начин гадже и постепенно нещата ще се наредят.

8.   Пич не се притеснявай, това е един от най разпорстранените фетиши при нас мъжете. И аз лично страшно много си падам по женски крачета и дори не го намирам за странно. няма нищо по секси от едни малки сладки, подържани и обути в чорапки женски крачета :)

9.   Имах гадже в продължение на години знаеше за това ми влечение и и харесваше да го удевлетворяша така че споко.

10.   Приятелю, не се притеснявай да го поискаш от приятелката си, не от първия секс разбира се, ако отказва очевидно нямате бъдеще заедно. Междувременно може да задоволиш жаждата като посетиш някоя строга господарка, има ги доста в софия.

11.   Аз не само че си падам по ходилата, ами целите крака искам да ги схрускам от бедрата до прастите направо .... нз а съм на 14.

13.   Женските крака от бедрата до ходилата са най красивото и възбуждащо нещо на света.

14.   А мен толкова мн ме възбуждат че се побървкам!

15.   Хора аз си мислех че само на мене ми харесват женски ходила... :Д адски много ме възбуждат хубави крака и пръсти дори масторбирам докато гледам... :П

16.   Разбрах че не се случва само на мене когато видях колко много порно филми има на тази тема. Като видя жена облечена с жартиери или чорапогащи и откачам от кеф.
За съжаление едвам обеждавам приятелката си да се облече по еротично. Аз си падам малко перверзен, а пък тя е страшно скучна в леглото и е много неприятно когато почне да се мръщи на желанията ми. Та ти препоръчвам да си търсиш някоя перврзница дето иска да го прави по често , като всички нас дето имаме фетиш към женски крака в чорапогащи..

17.   А, пробвал ли си самия ти да облечеш дамски чорапи ?

18.   Към номер 17. Не, не съм пробвал, не би ми донесло някакво удоволствие.

19.   Здрасти, пич. Аз също се побърквам само от мисълта за красиви женски краченца, обути в силиконови бяли чорапки. Това е най-върховното свършване с ,, чекия с крачета ,, поне за мен е така. Моята приятелка също полудява когато избухвам на пръстчетата на краченцата и. допода и на двамани. Чекията с краката е най-якото сваршване!!! Пожелавам успех и да си намериш някоя перверзна мацка, която да и хареса да те докара до еякулацията с сладките и краченца!!!

21.   Иди викни си некоя проститутка обясни и какво искаш и и я опрай едно хубаво тва е друго нема ако пък си хванеш приятелка и й обяснеш какво искаш ще те помисли за откачен най добре тва дет ти казвам

22.   Аз пък си падам преди секс да си обувам чорапогащи
страшно се зъзбуждам от това правил съм го с няколко момичета с които съм имал връзки и те са го приемали като нещо съвсем нормално

25.   И мене много ме възбуждат малките сладки женски карчета, обути в чорапки или не. Жалко че има много момичета които го намират за извратено, но пък има и една обнадаждаваща част, от която такива като нас трябва да се възползват. Аз много обичам да ги галя ,да ги смуча,да си ги отърква в лицето и тн.. Радвам се че ставаме повече, да му мислят жените хахах

26.   Аз съм също страшен фетишист на тема женски стъпала, но скоро го осъзнах. Имам всички видове порно с крака изтеглих си Footsybabs от 1 до 7 всичките. И да ви кажа няма жена която да не кефи по време на секс да и целуват краката, даже се възбуждат много !!! Така че сигурно подхождаш неправилно, няма нужда да и казваш какво искаш да направиш с краката и просто по време на акта направо го правиш със сигорност ще и хареса!!!

27.   На скоро разбрах, че най-сладките женски крачета принадлежат на дръпнатите, защото те са нисички и пръсчетата на краката им са много късички и сладки а не дълги

28.   И аэ си падам по женски крачета и наи-вече по пръcтите.Много ми се иска да ги лижа.

29.   Не съм бил сам , което много ме радва ! Рядкост е да имаш възбуда от това и точно това го прави велико !!! Успех с търсенето и дано всеки си намери тези краченца които търси .

30.   Невероятно е да гледаш, целуваш, лижеш и галиш женски крачета с чорапогащи или чорапи, също така да свършиш върху тях. Аз също обичам да се обувам с женски чорапи и да карам жената да ме гали и целува по краката....полудявам.

31.   Както каза по-горен потебител ..."Welcome to the club"

32.   Радвам се че не съм сам :Д:Д много е яко :) умирам си ... по това

33.   И аз съм много зарибен по това от доста време :)

34.   Само оставям коментар понеже повече няма кво да правя тука само питам ако има момиче на 14-15 години дето иска фетиш нека пише на скайп: flaming_scull от Бургас!Моля ви,направо съм жаден.

36.   И аз много се кефя на женски крачета още от лапе и изглежда доста готино да ти направят че*ия с крака ама повечето момичета са сдухани.

37.   Женските крака са нещо уникално. Това може да ме подлуди! Обувките с високи токчета самите ходила, маникюра....страхотно е

38.   В началото, жените на които попадах не ги кефеше. Но последните 5-6 години с това започвам и кеф. Със сегашното ми гадже за 2 години вече преиграхме почти всички сцени от www.hotlegsandfeet.com

39.   здравеите на всички наи после намерих някои като мен,че и даже много хора ако някои от бургас е намерил момиче което е сагласно с това деянние моля да пише и да каже цената моля ви се искам да смуча не се издаржа

40.   добре дошъл в клуба

41.   Аз също харесвам това, особено ако чорапките се розови

42.   Приятеля ми обожава да ме гледа с дълги тънки чорапи нз за други жени но на мен ми се струва сладко като една негова слабост с която мога да го контролирам някак така става :) приятно е да знам че нещо в мен го възбужда :)

44.   аз съм момче на 17 незнам и аз си падам по женските добре подържани краченца не знаех че има толкова маже с съштото влечение наистина ме възбужда но не сам пробвал незнам как да подходя към партнйорката ми

47.   Яко е, когато крачетата са леко влажни(например лятото) и топли и когато момичето ги събере, да го вкарваш между тях.. пробвал съм го и много якоооо

48.   алеле хаха колко много кат мен е имало :D аз съм на 17 и имам приятелка, която гледа порно.... веднъж бяхме сами в нас и аз я питах дали и се гледа :D веднага се нави и аз и пуснах фетиш.... а кат каза, че и тя иска така откачих :D намерите си и вие такива, късмет с търсенето и успехххххххх ;)

49.   може ли да попиташ дискретно приятелката си дали и на неини приятелки и харесва това и да ми кажеш ще съм ти благодарен. а и пиши от каде си. мерси

50.   здравеите на вси4ки от клуба на красивите женски кра4ета. наи безобидния и лесен на4ин да стигнете до сукровенното си желание е предтекста да и направите масаж на уморените крака. добрият масаж предразполага жената. после може да вкарате вупрос4е да и поглезете кра4етата с леки целув4ици, ези4е и т. н. вие вси4ки знаете какво то4но искате. аз просто не мога да се спра да гледам тази прекрасна 4аст от женското тяло.

51.   номер 50. Точно така. Аз се чудя хора без фетиши изпитват ли такава възбуда от женското тяло защото при мен възбудата от женски крака е много голяма. Нищо друго в женското тяло не ме възбужда така даже и на 50%.

53.   +1 Момчета и аз съм от клуба :д Ако все пак не сте успяли да намерите мацка дето да удоволетвори желанията ви пишете на "sexy_devil_22"-пичето за съжаление е от Стара Загора, но пък за сметка на това не взима скъпо ;) обяснете и какво искате и ще го получите :)

54.   Шшш пичове нз че сме толкова много... дайте да си направим група във фейсбук хахах :D Яко ми става като знам че не съм сам изверга дето си пада по краката на жената

55.   до 53 Мацката наистина е мн добра благодарност за препораката и на френския е добра

56.   Че кой не харесва добре поддържани женски ръце и ходила, с добре оформен маникюр и педикюр. Че то ако не обръщаш внимание на такива наглед дребни подробности, трябва да си някакъв абсолютен ръб, чиято единствена цел е да измушка момичето и да си замине. Също като някое животно...
Нещо повече: Аз също се опитвам да поддържам маникюр и педикюр с някакъв семпъл лак за нокти. Абе може да ви се струва малко гейско, ама на кого му пука. Важното е фетишът да се поддържа... Нали?

57.   на мен също мноого ми харесва татуировка на стъпалото

58.   До 54, навит съм за някакво фут фетиш общество, но да не е във фейсбук, все пак не всички приемат фетиша ни и ще има много подигравки, пък и не искам приятелите ми (мъжката част от тях) да знаят. Лично си е в крайна сметка. Само за жени :) Блазе им на американците и азиатците че приемат това като нещо нормално и имат сбирки на които правят какво ли не. Направо ми идва да изчезна в Америка или Япония.

До 53: мацката не отговаря. Исках да я питам колко ще ми струва нещо, но никакъв отговор, някаква идея ЗАЩО???

59.   До 58 пробвай пак маи беше в отпуск :Д :Д :Д

1-50 от 152