Споделена история от Секс и интимност

Бяла слуз
Здравейте! Аз съм момиче на 11 години и от лятото насам има някаква бяла слуз. Все още нямам цикъл и затова се чудех какво ли може би е това?? Снощи когато отидох до тоалетната имаше малко повече от обикновено но това аз го показах на мама и тя ми даде превръзка за всеки случай. Та въпроса ми е какво означава това и след горе долу колко месеца може да ми дойде?? Ще ви бъда много благодарна ако редакторите публикуват историята ми!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!

Коментари

3.   Да аз също имах и след като завърших 4 клас лятото цикъла ми дойде, до няколко месеца ще ти дойде. Сега съм 10 клас и все още имам бяло течение и то постоянно. Обикновено при повечето жени се появява преди и след цикул. Спокойно нищо страшно не е :)

4.   Мисля, че трябва да помолиш майка ти да те заведе на гинеколог. Възможно е да имаш някаква инфекция.

5.   Спокойно и аз съм така всички момичета го имат преди да им дойде цикъла. Не ти препоръчвам да се миеш с интимните шампоани, можеш да се свържеш с сестрата от училището ти.

6.   Не се притеснявай... аз съм на 13 години и преди 8 месеца ми дойде за първи път цикъла.
Една година преди да ми дойде имах това бяло течение и е съвсем нормално за една бъдеща жена.

7.   Здр
И аз бях като теб. Това е бяло течение. Имах го от 11 до 13г. и след това ми дойде цикълът. Няма нищо притеснително :)

8.   Може и да не е бяло течение. Ако е по-лепкаво и гъсто и има неприятна миризма, по-добре отиди на лекар. Аз също имам течение и си мислих, че е просто течение, но се оказа много по- сериозно. Затова, ако не спре до известно време, наистина отидете с майка ти на лекар. Късмет!
-Момиче 15 год.

10.   Бялото течение НЕ Е нормално при никакви обстоятелства.