Споделена история от Секс и интимност

Завиждате ли на мъжете?
Не мислите ли, че е много по-хубаво да си мъж-нямаш цикъл, не раждаш деца, получаваш всеки път оргазъм, не се грижищ толкова за външния си вид и куп други неща-природата страшно много е ощетила жените, което изобщо не е честно-на нас се падат всички неприятни усещания

Коментари

101-102 от 102

115.   Да се спори дали е по-хубаво да си мъж или жена е мега малоумно. Щастливият човек е щастлив с пола си и не завижда на другия. Жените имат едни предимства, мъжете други. Мъжете имат едни трудности, жените други. Никой не е щастлив и привилигерован само защото е мъж или жена. Да, вярно е, че красивите жени имат повече възможности от другите жени и от мъжете, но е вярно, че и красотата им е до време, освен това, заради красотата си често са мразени. Винаго има но.... Хора живейте си живота и бъдеще щастливи!

116.   Грешиш 115, въпросът не е до спор, защото е ясно, че да се родиш мъж винаги е много по-добре, от колкото да се родиш жена. Природата е привилегировала мъжете, а за жената е доста трудно да живее в свят, който още от възникването на човечеството е мъжки. За да оцелее жената трябва да се съобразява с мъжа и да се надява на неговото покровителство, докато на мъжа не му трябва женско благоволение. Светът е достатъчно голям и има много страни в които мъжете благославят Господ че са се родили мъже, а жените проклинат съдбата си! В днешния 21 век в "цивилизования свят"жените си въобразяват, че са равни с мъжете, но това е самозаблуда в която искат да вярват, че ще стане. Напротив, днешните жени са нещастни заради наивността си, че могат да налагат мнението си над мъжете. Мъжете си избират жени, а не обратното, защото мъж избрал си жена и предлага пръстен, като я харесва за майка на децата му. Жената дори и да си хареса мъж и да му предложи брак, може и да не я огрее, осабено ако е грозна и целулитна. Ако е салонна красавица мъжът ще я използва за секс и после ще я смени с друга. Винаги е било по-добре да се родиш мъж, от колкото жена. Който твърди обратното не разсъждава нормално!

101-102 от 102