Споделена история от Секс и интимност

Истината е, че нито един път не съм изпитала удоволствие от секса
Здравейте,аз сам момиче няма да споменавам години, защото малко се срамувам. Загубих девствеността си на малка възраст, която не е много обичайна... но го направих защото макар че нямах голямо желание за сметка на това приятеля ми имаше желание и аз исках да му доставя удоволствие.

Но истината е че нито един пат не съм изпитала удоволствие от секса .... е може би много много малко ...такова което почти не може да се почуства ... не знам какав е проблема, но искам да го реша час по скоро .....много ми се иска да изпитам удоволствието което се доставя на приятеля ми , защото съм сигурна че освен ,че ще ми е много хубаво ще бъда по уверена и също и на него ще му доставя по голямо удоволствие моля ви помогнете ми ..... и ако сте имали такав проблем и сте се обърнали към генеколог за случая ми кажете съвета му, защото аз твърдо знам че няма начин някой да ме накара да ида на генеколог..... и между другото забравих да спомена, че приятеля ми не знае за проблема, тъй като аз винаги имитирам охкане, пъшкане, дори понякога оргазам само за да не разбере.

Коментари

1.   Ама кажи сега, нищо ли не усещаш при проникването? Дай малко повечко информация относно проблема, сподели дали компенсираш неудоволствието от секса с ръчно стимулиране.

2.   ''защото аз твърдо знам че няма начин някой да ме накара да ида на генеколог..... '' разсъждавай още дълго с тоя акъл и следващото, което ще постнеш в сайта може би ще е със заглавие ''Нещо ми тече и ме сърби отдолу, какво ми има'' или пък ''Правихме го без презерватив, бременна ли съм''........... не ти давам повече от 16-17, това моментално отговаря и на въпроса ти - какво удоволствие чакаш, като ти правиш секс.....и ти не знаеш защо?!?! Искала да изпита удоволствието, което доставяла на приятеля си...интересен е и първия път, когато си правила секс...
Когато пораснеш още малко (дано не минеш през цяла рота, за да им доставяш удоволствия) и евентуално срещнеш човек, пасващ ти във всяко едно отношение, карайки те само с поглед да го пожелаваш (а не да си лягаш с него само щото на него му се ***) тогава ще изпиташ нещо от секса, и то ще е много по-силно от оргазъм, където има силни чувства, страст, обич...самия акт е едно допълнение към всичко това.Дано усетиш какво искам да ти кажа.

3.   Усещам, но нещо много минимално... просто изобщо няма нищо общо с очакваното ... точно за това мастурбирам по някога .. а на потребителя който е написал коментар номер 2 ще кажа че не искам коментари от такива като него ,защото освен че това ми е голям проблем и грижа.. допълнително не ми се иска да чета коментари които не точно но един вид ме изкарват някваа долна ... моля ! Благодаря предварително само на тези които ще ми напишат добри коментари с които ще ми помогнат или поне такива в които ще има нещо по добро от това на номер 2

4.   Имам същия проблем като тебе.Изпитвам удоволствие и стигам до оргазъм само при стимулиране на клитора, а по време на секс нищо... Усещам само как влиза и излиза , но чувството не е кой знае какво.. :(

5.   Имитирала оргазъм, че как, като не знаеш какво става при оргазма го имитираш? Пъшкане и охкане има при всяко удоволствие и без да се стига до върховното - оргазъм.
Бреей, голяма артистка си била бе, но и той е изглежда, някой пикльо, затова го лъжеш.
Знаеш ли какво ще ти кажа, като не ти е работата, защо се захващаш?
Истината е, че то ти се е припикало, а ти си мислиш, че ти се е при*бало, детска работа, личи си, не си повече от 15години...

7.   Еми ние не искаме да пишем лоши коментари, но ако не искаш да те залъгваме ще трябва да ги пишем. Истината е че не си готова за секс, че този не е човекът за теб и не може да те накара да полудяваш, и че може би вероятно той сам си прави кефа без да гледа на теб какво ти харесва. Защо не му предложиш да ти прави малко френска например, да те полиже и поцелува малко отдолу, невероятно е. Ако откаже- наистина, смени го... И това че си малка за това е явно. Сори, но се вижда и е по-добре да ти го кажем, отколкото да ти пишем хубави коментари, които не са реални.

8.   лизал ме е наистина ми харесва много .. тои не е такав да си гледа неговия кеф , дори ме е питал дали не предпочитам о някакав друг начин да пробваме .. става дума че не усещам много удоволствие от проникването .. макар че искам да кажа че след като писах тук гледах различни статии в интернет и полезни савети ... мисля че ще ми се получи просто трябва да сам по наясно с някои неща повече от това което знаех до сега... наистина благодаря на тези които ми казаха хубави думи! :))

9.   проникването е измислено само за кефа на мъжете -жените не получават кеф така и за съжаление трябва да правим секс ,заради мъжете, защото те така свършват ,но ние не се нуждаем от проникване-приеми истината и това ,че жените са прецакани и ощетени

10.   Моя съвет е да си намериш някой с когото да имате силни чувства преди да стигнете до секс , а когато се стигне до там да е чист любовен акт а не просто "влизане-излизане" може би е и трябвало да не бързаш с приключването на девствеността си...
А тва че си на 15-16 всички го разбраха, нямаше смисъл да криеш години :D

11.   луди ли сте какви 15 16 тя е най много на 13 приятеля и също горе долу ако не с 1 2 години по голям още пишката му не е развита тя иска да усети нещо при проникване но след като си решила да се ебеш и никой неможе да ти стане господар на путката моя съвет гледай повече порно

12.   Малееее на каде върви света ? Какви са тези въпроси ?...... От малка възраст си почнала и защо ? За каде бързаш , ? хубавите неща стават от двама ... а ако го правиш само заради него е извинявай .......... немога да разбера къв е тоя зор от малки да почнете да правите секс избощо наясно ли с нещата ? Извинявай ако коментара е груб но за мен това не е нормално да почнеш от малка да правиш секс заради приятеля си .... аз го направих на 17 ( почти 18) сега съм на 20 и все още съм с този човек и не изпитвам нужда да бъда с друг а ти докато станеш на мойте години колко мъже мислиш да имаш..... ? ? ?

15.   Направи това, което искаш в секса, независимо какво е то : вибратор, мъж, жена, куче, кон...!
Иначе няма да стане.
Действай или продължавай да симулираш.

16.   Имам абсолютно същия проблем! Никога не съм изпитвала оргазъм от секса, от 5 години водя полов живот и НИЩО.. Съсипана съм от този факт, но чета и много информация, че при някои жени е така и рядко достигат до върха по време на секс

18.   Номер 9 много бързо реши проблема "Жените сме прецакани... " защо си мислиш така, мажете също се опитваме да ви достаим удоволствие да ви задоволим нуждите. Ти говорила ли си с това, че не ти е кеф от секса с половинката си, или човека живее в заблуда, че си върши работата в леглото както ти искаш и се чуди защо въпреки това приятелката му не е особенно щастлива. Кажи му помислете сподели какво искаш как го искаш и може и да ти достави удоволствие секса в крайна сметка.

19.   Така, пак продължаваме по трудния и НЕПРАВИЛЕН път.
Аз пък изпитвам оргазъм всеки път почти по 2 пъти (така си мисля, ако знам какво е оргазъм, ако има кой да ми обясни). Познавам един тъпън, мисли се за ЕЛВИС, в момента е безработен, няма кой да го вземе на работа, защото за нищо нестава, ако знаете приятелки от каква фирма се махна тоя мухльо, за да отиде при жена му да я прави човек, а пък тя го мисли за алколик, а бе СУПЕР.
Този мисля, че може да ни накара да плачем от удоволствие не от мъка.
Ако и това не го разбирате ще Ви го напиша на английски.

20.   Вие там по- отгоре, имали ли сте необходимото време да ПОМИСЛИТЕ, че няма само един чеп на едно дърво. Трябва Вие да разберете какво искате и да намерете кой ще Ви го даде или продаде. Не хвърляйте излишна енергия за глупости бе хора.
Наслаждавай се на живота - АЗ