Споделена история от Секс и интимност

Какъв тип тяло привлича повече мъжете?
Здравейте, искам да направя нещо като анкета, и да попитам тук мъжкото съсловие какво предпочита. Жена спортен тип или такава с повече извивки и повече пухкави части? Като казвам спортен тип нямам предвид напомпана и мускулеста жена, защото мисля, че това не допада на повечето хора, говоря за стегнато тяло, без излишни мазнини, тяло тип Светлана Кирова от "Женени от пръв поглед" например, защото тя първа ми дойде на ума с подобно тяло. Да има леки плочки, като стегне коремните си мускули, хубави стегнати крака без отпусната и люлееща се при движението плът. Или пък такава с малко повече за "пипане" както се казва, малко по-пухкаво коремче, малко бедра, дупе... Кое е по-предпочитано? И моля не пишете коментари за характера и вътрешната красота и т. н защото тук не говорим за това, питам ви чисто естетически кой тип тяло повече ви допада. И не, не пиша, за да знам как да се старая да изглеждам, за да бъда по-харесвана, просто от любопитство пускам темата, защото много се говори, че мъжете не харесвали такива момичета, който ги ръгали с костите си, защото били супер слаби и не харесвали манекенките и спортистките, защото били супер плоски и нямало къде да хванеш и кво да пипнеш, но пък от друга страна това е най-харесваната и най-налаганата фигура, тип манекенка и бих казала, че за повечето момичета е еталон, всички имат някакви методи да постигнат такова тяло и всички всячески се опитват да изглеждат така или поне да се доближават макар и не с плочки, но поне с плосък корем и стегнати бедра, без да изглежда мускулесто тялото... но нали, ако не се харесваше от мъжете нямаше да се налага толкова тази "норма" при женското тяло тип манекенка. Все пак жените се опитват да се харесват на мъжете с този си вид. Какви са вашите предпочитания, очаквам да ми кажете!

Коментари

51-67 от 67

61.   Харесвам красиви, слабички, с малки гърди и стегнато дупе.

П. С. Имам си такава в къщи и никога не искам да я изпускам.

М 36

62.   нах важното да е с големи гърди, , дали е слабичка или закръглена няма значение, питай всеки мъж в реалността ще ти го потвърди и гледай къде му очите ако мине една с големи цици а дали ще ги мръдне ако мине една с малко цици. това е истината

63.   Моля комплексираните, дебели жени, да не коментират повече тази тема и да се правят на мъже.
Мъжете не харесват дебели, пухкави, закръглени жени!!! На дебела жена гърдите и на слаб мъж плочките, не се броят.
И това изобщо не е вярно, което написа една жена в коментарите на тази тема, че защото е едрогърда я мислели за пълна или дебела.
И аз съм едрогърда, но съм слаба и никога през живота си не съм имала критики относно теглото.
98% от "едрогърдите" жени са с тегло повече от необходимото, а и друго да добавя, когато имаш по-големи гърди дори и да имаш висящ корем то не изпъква напред защото гърдите са големи и го правят да изглежда малък, но той дефакто си е голям просто е зрителна измама!
Така че пухкавелки изхода го знаете и вместо, да дъвчете едно и също по-добре си стягайте задниците, и работете, правете нужното за да отслабнете и да водите по-нормален живот, а не да се комплексирате!

МОРСКИ ПОЛЪХ

64.   Винаги съм харесвал слаби жени с нормален бюст.
Да ти се нагледа окото с такива изящни и грациозни форми.

65.   Здравейте, и Светлана Кирова не е за изхвърляне, но аз много ама много харесвам и ме запленява женска фигура която е като пясъчен часовник - големи гърди, тясна талия и широк шанш ммм... направо сбъдната мечта ^^. За да е такава една жена трябва докато расте да се храни с правилната храна - богата на животински белтъчини, на много животински и особено млечни мазнини от заквасени млечни продукти и на холестерол който е основата на множество хормони които тялото произвежда. Храни като месо, органи, яйца, сирене, кашкавал и в допълнение зеленчуци. Ако се храни с предимно вегетарианска храна тя израства слабичка като вейка, стройна но без така желаните закръглени и примамливи форми - гърди и ханш. За да и е тънка талията трябва да ограничава въглехидратите и особено сладкото. Най-примамливата част на женското тяло е за мен хубавото и закръглено дупе, те и затова жените като отидат на фитнес тренират предимно дупе и крака. Ето ви съвети и мнение от един ценител на женската красота.

66.   И пухкавите си имат фенове, не бъдете крайни. Познавам мъже с такъв вкус. Друг е въпросът, че те наистина са малцинство.

Alpha, ж. 26

67.   Слабите и финни момичета са ми фикс идея

68.   Харесват ми тела тип балерина

- Henry

69.   Може би на нашите географски ширини не е модерно жената дори да е леко как да се изразя- пищна. Говорим за по-големи обиколки на гърдите и дупето, където примерно в Америка в момента е страшно модерно, гледайте клиповете на някой по-известни американски рапъри. Но естествено говорим за спортуващи жени, както казах по-пълни само в гърдите и дупето, нещо типаж "бразилско дупе и тънка талия".Ще прикача и снимка, за да видите за какво говорих по-нагоре.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/36/05/1d/36051dba9db874ae9f8f1d6e7eaa1c49.jpg също и https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/e7/f3/ed/e7f3ed2f22def7b3c30cc97fb51a5101.jpg

Иначе, да подкрепян номер 63, на мъжете не ни харесват сланини и кореми.

70.   Булшинството, не харесват пухкавите, както аз ги наричам дебелите и грозните. Защото наистина е много грозно, да виждаш как едно тяло се мандахерца и с тези целулит ужас, не знам тези "мъже", как харесват такива тип жени отврат.

М 30

71.   М37: Каквото и да говорите, мъжете харесваме нормалните жени! Дебели и анорексички могат да се харесват само на специфичен тип извратеняци. Така че отговорът е - нормални. Моника Белучи например (ако се абстрахираме, че е звезда). То и въпроса не е много адекватен... все едно да питаш жените кви мъже предпочитат - кльощави или с коремче :) Много ясно, че ще предпочетат нормални мъже без бирено коремче ако всичко друго е ОК ;)

72.   Да има големи цици и да не е дебела! :P

74.   Аз съм била и пълничка, сега съм с нещо средно между спортно и нормално телосложение и мога да кажа, че и в двата варианта съм получавала доста мъжко внимание.
Никога не съм била кльощава и не съм и искала да бъда.
В момента съм с нормално коремче (плоско, но не залепнало за гърба), яки (имам предвид със сравнително оформена мускулатура) крака и за жалост малки гърди (природно ощетена съм... ) и сочно дупе и, мили дами, мъжете откачат по това! А си имам и мазнинки, не съм супер изчистена. Не се мъпа да се хваля, искам просто да ви кажа да не се слагате в рамките, наложени от медията. Аз съм адски далеч от идеала от списанието. Гледайте преди всичко да сте здрави. Нито прекалено дебели, нито твърде кльощави. Здеавата жена с хубаво излъчване и свеж вид винаги ще е за предпочитане.
И най-вече - ако се обичате, каквито сте - ще ви обичат и другите защото излъчвате увереност!

76.   Хей! :) Да се изкажа и аз макар, че темата е стара.. имам приятел от 3 години и никога не съм харесвал тялото си. Не съм дебела в някакви неузнаваеми килограми просто винаги съм харесвала слабите момичета. Със слабите крака, малките дупе, малки гърди и хубави кореми. Гърдите и бедрата ми са големи и това не знам защо не ми харесва. Приятелят ми също няма тяло на ''гръцки Бог'', ако мога така се изкажа. Той почна фитнес и няколко месеца след него и аз се надъхах. Спаднах горе-долу това което искам и реших, че искам да ''работя'' за плочки. Но той е против това. Винаги когато му кажа, че не си харесам някаква част от тялото той ми е казвал, че иска да има ''какво да бара''. Говорила съм много пъти с него по тази тема и си ми е казвал, че не иска едно момиче да е кожа и кости, да има плочки, стегнати ръце и т. н. Като почти всяко момче и той има мания по дупето и гърдите ми и винаги си ми е казвал да си остана такава каквато съм, а не да се променям за мъжко внимание или нещо подобно. Аз разбира се не за това искам плочки, а просто си мислих, че като момче ще му е по-хубаво да съм слаба, но явно съм грешала.. Та момичета, ако правите нещо с тялото си - правете го, защото вие го искате, а не за да сте ''идеал'' на някое момче. Най-важното е да се чувствате добре и да обичате тялото си, за да ви обича и то. :)

78.   Здр.аз харесвам както се казва приятно закръглените мацки,ако трябва да бъда по конкретен да се в диапазона 160-170см. някъде между 60-80кг. предпочитам да са с черна коса и симпатично лице,гърдите да са леко вирнати....важно е все пак и как се обличат,моето предпочитание е да са спортно-елегантен стил-клинчета,дънки,прилепнали по тялото дрехи общо взето да се подчертава всяка една извивка на женското тяло

80.   За всеки влак има пътници. Винаги съм харесвал по-едричките... е разбира се не и тези на, които им се тресят сланините като ходят.

81.   Жена мечта ми е:
Зелени / Сини очи
Кестенява
Висока (1. 65-1. 70)
Слаба
Пищни големи гърди
Малко дупе

51-67 от 67