Споделена история от Секс и интимност

Тя е по-голяма от мен и не знам дали ще се представя на ниво в леглото?
Здравейте!
Момче или мъж (както искате) на 20 години съм. От известно време имам нещо като връзка с една 28 годишна кака. По всичко личи, че ще се стигне до секс, но аз изпитвам малко притеснение. Все пак тя е била с доста по-зрели и опитни от мен мъже, пък аз не обичам да се излагам и не ми е по вкуса да се сдухвам, когато не трябва.

Приемам всякакви, съвети, мнения или каквото и да е. Опитвам се да получа известно успокоение.

Коментари

1.   Щом е кака-ще те отрака!

2.   Kака ли и казваш? А на теб тя ''пикльо'' сигурно. И така, какво търсиш и очакваш от каката? Ако се стигне до секс, макар че се съмнявам, тя така ще те обработи, че като на*ран ще си тръгнеш. Незнам дали изобщо има смисъл да се захващаш. Я по-добре си гледай тийнеджърчета и се учи от тях. Приискало ти се е кака, но едно е да ти се иска, друго е да можеш, а трето и четвърто да го постигнеш.
Що за пубер си ти?

3.   До номер 2 - Ти не си в час :Д ... на днешно време не е много от значение на колко си години, мой приятел е на 15 и е*е 26 годишна , тя е доволна и той е доволен , а относто това кой кого ще учи ... никога не се знае докато не се пробва, един мой познат пък казваше "не е важно кой кого ще учи , важното е да се обменя информация" => няма значение на колко сте години - просто деиствайте ;)

4.   Майко мила. Аз разбирам "кака да те отрака", но ти например да си на 20, а тя не повече на 23-24. Къде е това 28 ? Дори се чудя, защо го наричаш това връзка.

5.   Няма значение дали е по голяма,тя е като всички други, а пък и годините не са определящ фактор за опита (понякога де) така,че не се притесявай че е по голяма,а направи това което се изиква от теб

6.   №2 е доста груб, ма хич не го и слушай де. 8 години не е толкова голяма разлика, особено когато става дума само за секс. Дори и 20 години разлика не е от значение когато става дума за секс и ако и на двамата им харесва. Тук биха ме разбрали само хора които са го преживяли. Така, че дерзай, бъди себе си и щом го искате и двамата направете го. Най-важното е да не се притесняваш, а и това, че тя е на 28 също незначи, че е толкова добра. Просто гледайте вие двамата да си паснете без да правите съпоставка с минали партньори. Успех!

7.   Когато бях на 22 толкова грубо опънах една лелка в гъзът и устата, с 20 години по голяма от мене че на края се разрева и повече не ми се обади...

8.   Щях да те успокоя но като прочетох написаното от номер 7 нещо се отвратих (от него де).

9.   абе я е наеби и не му мисли

10.   само не се притеснявай, че ще вземе да не ти стане или да свършиш, преди да си го вкарал. Каката си е направила сметката и сигурно й са омръзнали батета, а иска младо жребче - дръж се като такъв и ще научиш много

11.   Няма от какво да се притесняваш.Тя е кака, отговорността е нейна. Тя за това те иска, щото си млад и неопитен-в това ти е чарът!

12.   И аз сам на 20г и моята приятелка е с 8 години по-голяма от мен и първият път, когато го направихме всъщност тя беше притеснената, но в последствие свикна и се поотпусна. Няма от какво да се притесняваш, просто си свали гащите и направи това което трябва ;). От тази връзка можеш да извлечеш много повече отколкото с някоя пубертетка, дет не знае пикае ли й се или друго нещо! Моят съвет е просто бъди себе си, защото тя точно това е харесала, а именно самия теб ;)

13.   Не го мисли, иначе наистина ще се изложиш и няма да можеш да го надървиш!

14.   Нормално е аз съм на 18 пък имам връска с 33 годишна. Прекарваме си прекрасно, но и мен първоначално ме притесняваше, но с времето усвиква се, и ето вече година и половина сме заедно. :-)

15.   Мен ме чука една кака(ж32) вече близо година в начлото ми беше странно, защото никога не бях имал такава връзка, но за сметка на това секса е страхотен :) идея си нямам до къде ще стигнем, но вече ме привличт много повече каките от колкото момичетата на моята възраст. Ако ми се отдаде възможност да чукам някоя по голяма от мен с удоволствие бих го направил :) М25

16.   Я не се притеснявай, като му дойде времето природата ще си каже думата. Аз на твоите години опънах една леля на 40 - още мед ми носи. Не бях правил анален - и там ми даде, макар тя също да не беше правила. Най-добре е някоя разведена, да си нямаш ядове, но може и женена и незадоволена - има доста такива, е братче, ще ти дава неща, които и на мъжа си не дава - много е възбуждащо. С такива - няма не искам, няма не мога, няма боли ме главата, няма аз такива неща не правя - правиш каквото си поискаш и за още пита, дигаш гащите и заминваш. Действай смело.

17.   Да с разведени е най-добре да не се притеснява излишно човек, а иначе научаваш уникални секс техники от каките, а може и лели стига да изпадне някоя леля която иска да я пори младок. Запознанствата са малко по-трудни и докато се стигне до леглото там влязат ли вече няма къде да бягат :) Проблема при нас е че тя май е хлътнала яко докато мен ме кефи секса и нищо повече. Опитвал съм се да й го кажа и тя знае... но продължава да ме търси за секс.

18.   Спокойно, не си първия нито последния с "кака". Когато се разбирате всичко си идва от само себе си дори и секса. Когато бях на 30 год. започнах връзка с жена на 38 год. ей така - от любопитство и връзката ни продължи.... 10 години! Секса беше страхотен и не само секса...
Между другото това май напоследък е като модна тенденция - жени с по-млади гаджета - Имам няколко такива познати с 6 до 10 години разлика

19.   Мен ме притеснява факта, че има дете... а при теб каква беше причината накрая да се разделите омръзнахте си... или нещо друго е било