Споделена история от Секс и интимност

Защо не мога да се отпусна по време на секс ?
Когато правя секс не мога да се отпусна и не знам защо не мога постоянно си мисля че ако издавам звуци или му кажа да ме докосне някъде или ако аз искам да го докосна някъде ще изглеждам смешно и тъпо... Помогнете ми!!! Давайте съвети...

Коментари

1.   Щом от това се притесняваш, значи си още малка за секс. По добре си поиграй още малко с кукли и тогава мисли за секс. Хормоните сами ще заглушат тези твои притеснения. По време на секс не се разсъждава, тогава спонтанно се действа и всичко за което пишеш, става автоматично, не волево, както на тебе ти се иска да става.

2.   На колко години си? Звучиш така сякаш нямаш много опит... Моя мъж се възбужда точно от звуците, които издавам и от нещата, които си говорим между завивките. Защо се притесняваш-то ако мълчиш, не мърдаш, не го докосваш ще си като кол... Твърде вероятно е и партньора да не успява да те предразположи или просто да сте отскоро заедно.

3.   Според мен не трябва да се протесняваш за нищо, би трябвало да си говориш с него/нея свободно

4.   Няма да изглеждаш нито смешно, нито тъпо. По скоро сега с тезе си размисли ни изглеждаш смешна!

5.   Изпий 100-на грама хубаво силно червено вино, така че да почувстваш приятна топлина по цялото тяло и главата ти леко да се замая.
След това прави каквото ти идва отвътре!
Звуците, които издава човек по време на сека не са нещо "смешно и тъпо", а са важна информация за партньора дали се справя добре, дали е оцелил правилното място и темпо, и дали ти доставя достатъчно удоволствие! Спестявайки звуците, охканията и т. н. ти го караш все едно да върви с вързани очи по тъмна улица, с риска да се пребие и въобще... никаква да не я свърши.
За мен няма по-голям ужас в леглото от партньор-дърво, който не показва нищо и не издава никакъв звук... Каква е разликата от надуваема кукла? Звуците, стенанията, са си вид диалог, макар и на подсъзнателно ниво, защото когато се концентрираш в преживяването е тъпо да изказаш всичко с думи: "О, да! Върховно е! Давай точно там, точно така! По-бързо! ", или "Там боли! По-лекичко! ". Всичко това може да се "каже" и със звуци и със жестове на тялото, и то съвсем несъзнателно и нецеленасочено...
Това не само че не е срамно и тъпо, но си е направо висш пилотаж в секса!
Трябва да умееш да следиш и да разбираш звуците на партньора си, както и ти да ги издаваш правилно, без да се напрягаш за това и без да ги мислиш изобщо.

6.   На твое място бих разговарял с гаджето ти. Кажи му това съображение. Тогава ако е човек на място, ще ти каже, че никога няма да ти се изсмее и да те кара да се чувстваш тъпо, като поемеш някаква инициатива.

Липсва ви комуникация. Ако искаш да издаваш звуци, кажи му! Ако пък ти се ще да го хванеш за.... сещаш се, пак му го кажи "искам да те хвана там и да ти доставя удоволствие", аз бих се изкефил на такава реплика!

Изобщо, виждам че искаш някаква инициатива да проявиш, това е адски готино! Научете се двамата да си казвате тези неща, не трябва да има срам от нищо!

7.   Не си попаднала на правилния партньор, който да те предразположи.