Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми не иска секс
С приятеля ми сме от година и половина. В началото всичко беше страхотно между нас. И сега тука от 4 месеца нещата не вървят. Имам чуството че не ме желае както преди. Даже нарочно си ляга по късно от мен само и само да не правим нещо :( Много съм отаяна, и постоянно търся вината в себе си .. Дали Аз не съм сгрешила някаде. Имам чуството че той мисли само за себе си. Него интересува аз какво изпитавам. Дали искам да правим секс и т.н ! Ако някой може да ми помогне ще се радвам много :) Благодаря предварително

Коментари

1.   Не знам нищо по ефикасно от- ГОВОРЕНЕТО. Просто го питай- ефикасен метод, който винаги изчиства нещата. Само той може да ти помогне да разбереш каква е причината.

2.   Разговаря с него! Попитай го защо се държи така. Ако не те обича вече,по-добре се разделете.Може причината да е умора,скука,стрес...

3.   Можеш просто да му кажеш, да го питаш, да споделиш с него какво те притеснява... Защо нас питаш!?

4.   От Авторката: Говорихе много пъти,но накрая заваршва със скандал или само мранка и се оправдава ...НЕзнам какво да правя а много го обичам ...не Искам да се разделяме за нищо на света ..

5.   Със сигурност има причина, но не обвинявай само себе си. Не е нормално след година да му мине меракът, но само вие двамата можете да се разберете защо е така.
Мечо Пух

6.   Ние със жена ми пък сме обратно Тя не ще секс Голяма мъка Няма да се разделяме ама голяма мъка е! Съчувствам ти!

7.   От Авторката: Снощи го направихме за първи път от няколко седмици..Просто незнам как така реши да правим секс ...Беше невероятно.Винаги е така защото много го обичам,а той е много нежен с мен ...Само незнам сега пак колко време няма да го правим :(( Не бих го оставила за нищо на света...Може би това е някакав период и ще отмине..Аз имам търпение и вярвам че нещата ще се оправят :)

8.   И с моя приятел пнякога сме така. Просто има такива моменти,когато на мъжете заради преумора и стрес не им се иска... И те са хора.

9.   Ако работи нешто или тренира разбирам да не му се прави ПОНЯКОГА но толкова време тва е много гадно спрямо теб . Във всяка връска има 2 души и двамата ако се обичате наистина ще правите компромиси сдин с друг както ти имаш нужди в случея секс така и тои . Трябва да се съобразява сега тои с теб и твоите нужди и да те направи штастлива . Както си му е редът . Чао чао и касмет :Д

10.   Хм, със жена ми сме така, лягам си по късно нарочно, търся време за себе си искам да гледам мачове итъпи комедии, да къркам бира и ракийка, да свиря рокендрол, а тя е скучна, с нейният феисбук може би просто не сме един за друг, си мисля. Така че моят съвет е глези го, давай му от всички мъжки неща, не го карай да мие чиниите, биричка и срещи с приятели му давай, порно и компютър му давай и знай колата понякога е по важна от жената, не се сърди това е истината...

11.   eииии,добре си го написал номер 10.и си прав на теб не ти трябва жена която да си седи и да се рови в нета.трябва ти жена която по цял ден да ходи по моловете,да обикаля с приятелки по кафетата,да ти харчи паричките по фризиори и козметици,и когато се прибере вечер,да е толкова изморена от шопинга,че да не и пука че колата ти е по важна от жената.така тя ще ти дава да се срещаш с приятели,защото няма и да забележи от многото срещи и ангажименти с неините приятелки,няма да има нищо против ,че пиеш биричка и гледаш мач,нали това са мъжки неща пък и все ще има някое намаление в мола,заради което да те остави на спокоиствие в този момент,за компа и порното няма как да не ти го дава то маи само на него ще разчиташ,но пък няма да има нужда да си лягаш по късно,щот и без това едва ли ще те иска смърдящ на бира и ракиика,и така ще си живеете дълги годинки даващи си мъжки и женски неща,без никои да се суобразява с другия

12.   от 9. пич ти ако си в такова положение нз женати как не те е оставила . Такъв лигавник да го тарпи 24/7 тв не е работа по-добре се стегни да не и дойде акъла в главата и не те остави .

13.   От Авторката : Е нещата при мене няма да се оправят май ...по принцип съм многоооо търпелив човек ....само незнам до кога ще издържа :( МНого ми е гадно и ме боли от вътре ме изгаря ..не мога нищо да направя ..нито разговорите помагат нито нищо ...Всичко опитах ....Явно просто на човека му има нещо ...Чак сега след година и половина разбирам къкъв е всъщност ..Нали знаете че един човек рано или касно показва как е всащност ?!

16.   Прегледайте се все пак. Може да е някакъв гинекологичен проблем. Често пъти мъжете не проявяват симптоми, но имат разни инфекции. Прегледайте се.
Кажи му, че трябва сериозно да поговорите и му разкажи с всички подробности как се чувстваш и че не издържаш повече. Дори му кажи, че мислиш за раздяла и да не ти дреме, че се ядосва, кажи му, че това не е зряло поведение и наистина искаш сериозно да поговорите като възрастни.
Успех и стискам палци! :)
Пък в крайна сметка света е пълен с мъже, ако мислиш, че няма да намериш по-добър-грешиш жестоко! ;)

17.   Здравей искам да ти кажа, че и аз имам същия проблем все късно си ляга....
когато си лягаме неиска да ме гушне. Изморен бил, боляло го гърба не му се прави когато аз искам... На него 2-3месеца му стига като гледам а в началото правих ме по 5-6на седмица... незнам какво става и се побърквам

18.   Какво да ви кажа? И при мен е същата история, само че аз забременях, родих и той не спираше да ми повтаря как с нетърпение чака да се изчистя след раждането, за да правим любов, а накрая какво... Правихме веднъж и това беше, а повярвайте ми аз съм от хората, които всичко оправят с разговори, но когато говорим за това, той ми обяснява, че като не се прави дълго време и после било " тегаво ". Ама чакай малко! Кое му е трудното просто да правим секс не разбирам? ! Когато се опитам да му обясня как се чувствам, той ми казва, че се държа детински и че явно само секса ме интересува... Как да му обясня на тоя човек, че е нормално двама души, които се обичат да имат интимен живот? ! Други мъже на негово място щяха да се радват жената до тях да ги иска така, а него щяха да обявят за гей, но той това не го разбира... Незнам какво да правя, но вече се изнервям супер много и ако нещата продължат така, скоро красивата любов, която имахме ще се изпари, а това стане ли си взимам детето и " дим да ме няма "! Много ми е болно, защото много го обичам, но за мен в една връзка не е важно само това, а всички неща като обич, уважение, доверие и не на последно място секс вървят заедно. Ако някой смята, че не съм права, нека ме поправи. Това е от мен и един съвет : Правете повече любов, защото живота е кратък и когато се усетите вече няма да можете!

19.   20 години съм омъжена за човек, който не работи, има наистина 24/7 само за забавление и мъжки неща, има неограничен додтъп до средства т. е. ама каквото му мине през ума, не върши нищо в къщи, освен служебните ангажименти, които на мен отнемат 24/7, върша и цялата, ама цялата домакинска работа. Сексът е едунственото ми удоволствие, ноо той от три години не желае, толкова ваче нищо не желае, нито коли, а има най- готините играчки, които е поискал, даже напоследък не се къпе. Полудявам! Реших да хвана нещо и аз най после, за пръв път от 20 години, но нали си нямам опит хванах доста по- голям мъж, четох, че те са много грижовни с трофеите си, надявах се най- после някой да направи нещо за мен. Хора ужас! За 6 месеса стана същият. Изчезнаха му обноските и започна да иска вместо досегашния си трофей - домакиня, започна през времето в което сме заедно само да спи и да капризничи и да и секс не му се прави, не че това, което прави е секс, а на всичкото отгоре и придоби едно самочувствие, че даже не му се говори и постоянно ме критикува. Ами това е кратката ми варсия, защото ако започна да разказвам няма да мога да спра. Та така. Мисля, че вината е само моя и по конкретно липсва ми самоуважение, защото няма жена, която да не ми е казала, че няма да търпи това, а аз все още търпя. Искам да попитам има ли все пак мъж, който да уважава или поне да се преструва добре, жена, да я огрижва и глези? На мен това ми се иска, а нямам желание вече да пробвам.

20.   Оставяй го, след 4 месец си му омръзнала, а как ще сте след 20 години например, като съквартиранти, напълно безразлични.

21.   Много тъжна история, от гледната точка на мъж, може би около твоята възраст ще се осмеля да ти кажа мненето си, но далеч не искам да се натрапвам.
Ти изглежда си прекрасен човек, искаш всички около теб да са щастливи. Затова и им купуваш играчки и се скъсваш от работа, но забравяш себе си. Мъжа да не се къпе е повече от мързел. това е противно, както и жената разбира се.
Знаеш ли, когато една жена е "плячка" тя е много по-желана, отколкото ако е трофей. Спомни си книгата за кита ;)
Може би това да споделиш мъката си тук е първата стъпка, към нещо като вглеждане в себе си. Ако се направиш на трудно достъпна, ако покажеш, че ти е все едно както правят мъжете, стига да не занимават, може би ще успееш да предизвикаш вниманието им.
Копирай тяхното отношение. Започни да капризничиш, както го правят те.
Мъже трябва да знае, че може да загуби една жена във всеки един момент. Това го провокира да я желае и прави щастлива.
Успех от мен

22.   Всъщност коментар 21 касае освен авторката и жената от коментар 19. Аз съм преживял подобни неща.

23.   Благодаря 21, това което пишеш е истина. За пръв път говоря за това. Чувствам се като събудена от дълъг сън. Прав си за поведението, но понеже съм свикнала постоянно да се грижа за всичко и всички, не мога да капризнича и не мога да се държа нагло с хората, които усещам близки. Иначе в работата си съм коварна и нагла до краен предел, понякога се плаша от себе си, но никой от познатите ми не знае цената на успеха ми, а тя е много висока. За това искам, когато съм с близки да съм аз, да съм такава, каквато съм отвътре, да не си служа с маниполации и други известни ми похвати и смятам, че заслужавам уважение, бих пеиела и престорено такова, но за съжаление получавам само обиди и недоволство. За мен беше много трудно да бъда с друг мъж и мисля, че той трябваше да знае това, но както вече казах, всичко хубаво беше много кратко. Искам да намеря сили и да подам молба за развод, но все го отлагам. Представям си колко е хубаво някой да те обича, но едва ли някога ще го усетя

24.   едва ли някой обича манипулатори и кариеристи, без значение на работа или в къщи. Лицемерите също никой не ги обича.

25.   При мен е същото. С приятеля ми живеем заедно от 1 година и половина. Имаме разлика в годините, но не знам дали е от това. И при мен в началото беше перфектно. Постоянно излизахме, правехме редовно секс. От 5-6 месеца нещо се промени, не знам какво, но на мен лично ми оказва голямо влияние. Говорих с него и каза, че е от преумора от постоянната работа, но не вярвам. И аз съм по цял ден на работа, след работа готвя и пак искам.. Ако не провърви и е все така, обмисли варианта да има любовница. Аз се замислих, че и приятеля ми може да има, но и аз вече вдигам ръце. Не мога вечно да го карам, ако той не иска.

26.   До 24. Всъщност мисля, че получих отговора, който търсих от теб. Мислех, че проблема е в мен и търсех нещо, което не искам. Но на теб ще отговоря така. Ти, дали си мъж или жена не знам, но никога не си усещала/л успеха, като възмездие за упорит труд. Това не е кариеризъм. Кариеризъм е да спиш с шефа си за няколко лева над заплатата или да искаш да застанеш на длъжност, която не ти се полага. Успехът, за твое сведение не е кариера, успехът е допинг, който те кара да искаш все повече, но само и единствено от себе си, а парите никога не са цел, те просто вървят с заедно с успеха. Ще ти кажа и за манипулацията. В моята работа е част от характеристиката ми и се гордея с това. Но познавам много хора, които са готови на всичко за един парцал или кафе или почивчица или друга някоя дребна облага. И това разбирам, но не е много за гордост. И накрая. Хипотетично, ако мога да имам всеки мъж, колко този мъж обича жена си? Сигурна съм че е мнооого. Блажодаря ти! Много! Харесвам се такава и се радвам, че мога да мачкам хора като теб, а ти продължавай да се заблуждаваш, че някой те обича, докъто не е срещнал някоя като мен.

27.   И 24, искреността не е лицемерие. Лицемерието е да криеш същността си за да постигаш цел, която иначе е невъзможна. Кой не е лицемерен когато се налага. Само лъжецът, който няма да си го признае.

28.   Пише ти 21.
Здравей, всеки има право да обича и да бъде обичан. Защо те е страх от развода, след като се прибираш с нежелание в къщи. Как искаш някой да те уважава и да държи на теб, след като ти самата се заробваш в страховете си? Не се чувствай нападната, нямам това като идея, просто по-скоро ти казвам как мисля.

29.   До 25. Всъщност коментар 21 е много поучителен. Не му се огъвай много, а му покажи, че вече те е загибил. В морето има много риба. Мъжете са много първични и не влагат много разум във взаимоотношенията, когато получат една жена смятат, че тя и грижите й за тях им се полагат по право, спират да се стараят да държат отношенията си живи и емоционални, губят сексуалното си желание към тази жена и тайно или пък явно мечтят за друга, която не могат да имат. Ако му покажеш, че те губи или ще се върне емоцията по това, което не може да има и ще прави всичко за да те задържи или ще те остави да си тръгнеш, което означава, че не си заслужава да хабиш и капка енергия за него. Голямата разлика във възрастта би трябвало да е положителна от гледна точка на опита. Искам да кажа, че той трябва да си е извадил доста поуки за жените и най- вече за грешките, които е правил, ако се държи като хлапе и те кара да се чувстваш зле не му мисли. Слагай край и продължи напред. Успех.

32.   Намери си мъж, който те заслужава и няма да те кара да се чувстваш отхвърлена. Колкото и да е фантастично, в редките случаи, в които правите секс, знай, че не си заслужава. Когато един ден имате дете и изобщо залипсва сексът, тогава ще ме разбереш какво съм искала да кажа, но когато има и дете трудно се разделят хората. Просто си намери нормален мъж— подозирам, че този си пада по изневерите, среднощните чатове и мастурбацията, не ти трябва :(