Споделена история от Секс и интимност

Анален секс (жена)
Може да се струва странно на повечето жени, но аз изпитвам голямо удоволствие от аналния секс и с приятелят ми започнахме да го правим по-често (всяка седмица). На 18 съм аз ако това има значение. Имам един въпрос- понеже първият път, когато го напрамихме вкара само пръст, после 2 и така нататък, докато не се стигна до самото проникване с пениса. Първият път бях много тясна и въпреки че ползвахме лурбикант едвам-едвам успя да вкара средния пръст. После свикнах и сега изобщо не ме боли, много ми е приятно, докато го правим, обаче ме е страх, че ще ме разшири много. Тоесто дупето свива ли се, след като мее разширил вече? И след колко време ще се свие? Последно правихме в неделя.

Коментари

1.   Спокойно, няма проблеми.

2.   После ще пишеш теми, за насирането. Господ е премислил всичко, преди да сътвори човека. Което не се ползва по предназначение се разваля и разхлопва. Същото ще стане и с дупето ти, естествено, че ще се разхалта и няма да усещаш как ще си цапаш гащичките. Ако това искаш, продължавай с гимнастиката. Не си ли виждала, как разни племена си разтягат устните с дървени калъпи и те увисват до неузнаваемост. Всеки мускул който постоянно се разтяга, накрая наистина остава разтегнат, нали това е целта на тренировките.

3.   Бъди спокойна, дупето няма да ти се разшири:)
Отпуска се малко след секс и после се свива до 2-3 дни, зависи колко е продължил акта и колко е голям пениса на приятелят ти....
Ползвайте лубрикант и предварително се подготвяйте с пръстчета и всико ще бъде ОК.
Аз също се страхувах в началото, но с времето разбрах, че няма страшно.
Правя го по 2-3 пъти седмично, понякога и по-често, вече около 15-16 години.
Аналният секс ми носи само удоволствие:)

Жена на 37.

4.   Дупето ти не може да се свие а се свива и разширява мускулът на халката ти(разбирай ануса). А това дали ще си останеш разширена за постоянно, не е опция или да поясня, че когато акаш анусът ти се отпуска и разширява и след това се свива, така, че няма страшно, праскайте се на воля и само внимавайте с хигиената. Друг съвет е да се поровиш из гугъл форумите (само не из бъгарските) за да се пообразоваш и да не те плашат със селски глупости.

5.   Да свива се.

7.   От авторката: Ползваме лубрикант винаги, а относто приятелят ми- големичък му е към 20тина см и е дебел. Както казах започнахме с пръсти, с триста зора успя да го вкара целия, боля ме отначало, сега си е екстра.
И мерси на всички!

9.   Абе по-полека авторке :D. Това за мускула, дето ти го казаха е вярно по принцип. Не прекалявай.

10.   Успех малката. Семейна съм от 30год. като за това време съпругът ми ме е чукал в дупето 5-6 пъти. Болеше ме и не можах да свикна. Може би защото му е много дебел. Докато в пусито няма проблем. На 52 съм а ми се чука зверски но не и в дупето. Правя го по 2-3 пъти в седмицата. Желая ти секса да ти носи удоволствие независимо как го правиш.

12.   Нищо няма да се разшири. Просто си се научила да отпускаш ануса си, а в началото си го свивала неволево.

13.   Не се тревожи. Дупето ти ще остава леко разтворено няколко часа след акта, но след това се стяга отново. Просто винаги го овлажнявай добре, защото по-опасно е не че ще остане разширено, а че може да се нарани ако го правите "на сухо".

14.   моя мъж винаги първо ме предразполага с лизане на клитора и пъхане на пръсти в дупето или лизане на дупето и пъхане на пръсти във влагалището ,много ми харесва целия акт и не оставам разширена

16.   Де та
16. 2 дни, 11 часа 89.25.50.107 Изтрий
Syntax Correctionкива жени повече, браво, поздравявам ви повечето!
М40

17.   Да ти излиза, , нещо, , от там, понякога със същият диаметър си е физиологична нужда, така го е създала природата. А да ти влиза отвътре навън член или играчка са различни неща, така че прави си сама изводите. Да няма после, , не смея да кихна, , .

18.   М 59 г. Моята съпруга я чукам в ануса от 37 г. Взех я девствена отпред, но не и отзад. Преди това е имала двама приятели с които е правила анален секс и свирки. Та за тези 37 г. брак нито веднъж не се е изпускала. Правим го поне един път в седмицата анално и то след хубава промивка и добро смазване. След като ти харесва авторке и го поемаш с удоволствие, мускула се разширява без проблем и също така след това се свива за 2-3 часа. Ако се чукате вечер, на сутринта ще си тип-топ и няма да има значение колко години и пъти си го правила.
Естествено, че ако кура му е доста дебел, трябва да го поемаш много внимателно докато халката се разшири безболезнено и след това само кеф! Въпреки, че моя е по-малък от 20 см и сигурно не толкова дебел, винаги внимавам в началото! Тя също като No 10 много й се чука и не я оставам недоебана!
Имаше тема "Секс с 60 годишни" и много съм се смял на младите и неопитни девойки!
Жена ми обожава аналния и го нарича "десерт", по време на който си слага виброяйце в сливата докато й го вкарвам отзад и това й гарантира още един силен оргазъм. Пък и за мен е страхотно с вибрацията!
Тя прави упражнения със свивания и отпускания на ануса по 3-4 пъти на ден в серии по 20 пъти докато е зад бюрото на работа. В къщи за вагината прави упражненията на Кегел с топчета. Със сигурност това поддържа мускулите и на двете места стегнати. Много млади жени биха й завидили на състоянието на органите й. Съвет към мъжете и момчетата: Не мачкайте гърдите на партньорката си като хартийка от изядена кифла, а ги галете и масажирайте с уважение и удовоствие с кръгови движения! Така хем ще получите по-голямо удоволствие, хем гърдите ще станат още по-хубави. Ако можех да публикувам снимки, щяхте да видите какви цици има една 56 г. жена!
Мога да ви дам и други съвети как да се задоволявате пълноценно и незабравимо, но не е това темата! Радвайте се на всяка минута секс, защото като стигнете моите години ще ви се струва че сте спали твърде много!

19.   Хора, веднага спрете! Една близка приятелка след практикуване на анален секс мускулът й се разшири и отпусна и не можеше да задържа изпражнения. Ходи по лекари и операции близо 2 години. Беше много зле. Недейте да го правите!

20.   Хора, веднага спрете! Една близка приятелка след практикуване на анален секс мускулът й се разшири и отпусна и не можеше да задържа изпражнения. Ходи по лекари и операции близо 2 години. Беше много зле. Недейте да го правите!

21.   Онази вечер ме чукаха отзад,не можех да се сдържам и докато той ме молеше да не бързам аз разтърквах бясно клитора си.Бях нетърпелива,няма такъв оргазъм.На другия ден обаче чуствах дискомфорт,сякаш някой бе постоянно бръкнал в дупето ми.Бях на работа-дискомфорт,като го чух по телефона се подмокрих от възбуда-дискомфорт,реших да пръцна и......голяяям дискомфорт,но май пак ще го направя.
Кака ви.

22.   Емиии шом е около 20см и дебел.. Бая зор трябва види това дупе.
Една бивша сега ходи с някъв с 12-13 см и казва че върви работата и ставало по лесно. Аз и бях първия отзад, пак с подобен размер като на приятеля ти... После 3 дена я боляло... А по време на самия акт й харесваше и всичко беше точно. Но пък пак като опита при мен, пак й хареса, но вече нямаше такива проблеми. Дори настояваше сега, а преди беше моя инециативата.
. Явно след няколко пъти тялото свиква.
Други девойки нямаха изобщо проблеми, но явно са свикнали.

24.   Самият израз, , да се разработи, , е достатъчно красноречив.

25.   Темата е стара, но все пак. Тук са писали тролове. Мога да кажа, че имам опит в този секс и се чудя какви глупости са изписани! Моя анус се стяга за около 30 минути след акта. Какви два дни...!!!
ж 46 г.

26.   Напълно съм съгласен с казаното от дамата в последния коментар (с номер 25, ж 46г г. ), защото е точно така, както казва, защото малко след нормален анален секс дупето на приятелката ми си беше както първоначално преди първия път (имам предвид когато сме го повтаряли втори път след 2-3 часа) и не е имало никакви оплаквания от нея.

27.   При мен след 15-20 минути се стяга ануса. Не съм имала проблеми, правим го често отзад. Това с отпускането е доста пресилено. Скоро ставам на 50. По-скоро вярвам в теорията, че стяга мускула, ако се практикува в семейна среда, т. е. внимателно.

28.   Съгасна с предния коментар. Моят опит отзад е само с мъжа ми, някъде от средата на 90-те. Може да ми се присмеете, но за тези години аз виждам само позитиви от този секс, освен, че ми харесва. Това с отпускането е несериозно. Осван ако не става въпрос за проститутки, предполагам.

29.   И аз да ви кажа че нямам никакви проблеми с този секс, аналното преживяване е нещо уникално правим го с мъжа ми постоянно и да ви кажа оргазмите ми са несравними и неповторими, цялото ми тяло се тресе след оргазма поне 2 мин. и макар че, пениса на мъжа ми е огромен наистина но ануса ми свикна с него и сега се чувствам само уникална наслада и да ви кажа ануса ми става както преди за не по вече от 30 мин. до час в зависимост колко часа сме го правили.

31.   Ако съдя по жена ми, не трябва да имаш проблеми. Женени сме от 14ц години и като сме само двамата, в почивните дни, или в отпуска, тя не пропуска да правим секс през деня. Много често секса е анален или завършваме с анален. Интересното е, че след такъв секс през деня, вечерта, тя пак иска да правим анален секс. Казва, че през деня само съм я раздразнил и дупето я сърбяло. Трябвало да си довърша работата. Та по темата да кажа. Вечерта като го правим, мускула и е стегнат, не е отпуснат. Отново и трябва време да свикне с проникването. Така, че няма място за тревога.

32.   За да проучи възможна взаимовръзка между изпозлваните сексуални практики (анален секс) и възникнали проблеми в тазовата област при жените (по-специално фекална инконтиненция), университета Илинойс, САЩ, провежда изследване сред 1003 жени на възраст между 31 и 61 години. Участничките в изследването са били анонимно разпитвани, като 80% от тях са бели, 56% са били омъжени и 99% от тях посочват, че са сексуално активни.
32% посочват, че са имали анален секс през последната 1 година, 12% заявяват, че са редовно практикуващи. 60% са имали проблеми с пикочния мехур, пикочен канал и уриниране, 70% са имали проблеми с изхождането, а 16% са получили фекална инконтиненция. 18% от жените, които са практикували анален секс, съобщават, че имат променена консистенция на фекалите, 10% посочват, че тези практики са ги довели до фекална инконтиненция.
Жените, които през последния 1 месец са практикували анален секс, са страдали значително повече от фекална инконтиненция от жените, които не са - 28,3% срещу 14,4%. Освен това тези жени страдат и значително повече от проблеми на пикочния канал и мехур, отколкото жените, които са посочили, че не практикуват анален секс.

Заключително може да се каже, че жени, които практикуват анален секс имат завишен риск от проблеми на чревния тракт, като честотата съответно увеличава риска.

За онези от вас, които искат да се запознаят подробно с проучването:
http://journals.lww.com/jpelvicsurgery/Abstract/publishahead/Anal_Penetrative_Intercourse_as_a_Risk_Factor_for.99746.aspx