Споделена история от Секс и интимност

Дори и свирка не върши работа
С приятеля ми имаме следния проблем, за който той не признава. Като тръгнем да го правим и в началото сe възбужда супер много всичко е страхотно и след 3-4-5 минути спирам да го усещам, на него му спаднало. На размер е доста голям и на дебелина и на дължина e нормален 18-20см. Никога обаче не получава ерекция до край. Пробвах със свирка и въпреки, че усещах по тялото му, че много му харесва пак не можа да се възбуди до край!

Той казва, че всичко е наред и никой от нас няма проблем. За свършване с презерватив не можем да говорим, не се е случвало. А другите мъже само да ги пипнеш и свършват. Какво му има? Има ли сред вас такива, които са преживявали същото. Има ли надежда? Искам да си правим хубав нормален секс, а не тъкмо да ми стане добре и да спра да го чувствам. Какво ще ме посъветвате?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   има проблем и е в приятелят ти според мен . тои никои мъж няма да си признае точно за такова нешто заштото е доста унизително поговори с него и му кажи да иде на лекар да се прегледа няма ништо срамно . то и аз трябва да ида но за друг проблем . чао чао и дано съм помогнал .

2.   Ако истински желаеш този мъж ,трябва да се въоражиш с търпение. Имах подобна връзка и след известно време, нямаше отказ ,а да не описвам че 15-20мин. му бяха много. И съветът на номер 1 определено би помогнал :)

3.   а бе то 18-20 см. данеби да има намеса за увеличаване на размерите без да знеаш а пак ти искаш д му става

4.   ами знам,че ще ти е трудно да го убедиш,но лекар е наи доброто решение...............и няма нищо срамно в това..........................................................симба

5.   Миличка, приятеля ти нещо не е в ред... знам за какво ми говориш, да не ти се оправдава, защото си има проблем... откакто си намерих точния мъж за мен повече не се оплаквам от такива работи, твърд е дори след като свършим... какво да ти кажа, ако не върви секса и другите неща спират да вървят... може би прекалено се разсейва по време на секс... а защо ли се разсейва... сигурно има нещо за което да мисли.----
БарБи 21

6.   как да му кажа такова нещо? не се сещам за никакъв начин да прозвучи човешки, нали ще се обиди? а и ние сме от скоро време заедно и не мога да му кажа нищо според мен. но няма и какво да направя нали? :((

7.   от първия:ако те е срам да говорите за проблема които може и да не съштествува.говорете за секса какво му харесва и коя му е наи голямата фантазия ако ти допадне и имаш желание изненадаи го.Но само ако имаш желание.Това ми е другия съвет:Д

8.   И аз съм в подобно положение ........ Мн е гадно, добре че има и периоди в които всичко е ОК..... А за лекар веднъж си отворих устата и ...... отказ естествено.
Сега мълча и се надявам да не омеква повече. Пожелавам и при вас нещата да са ОК

9.   E, това си е масово явление, голяма пишка ,ама мека...Много кръв трябва да се напълни! Но все пак изход има-езика му и пръстите на ръката не омекват..:)

10.   aз го имaх съштия проблем и с приятелкaтa ми беше ми омръзнaлa и не можех дa сa възбудa с вече скъсaхме сегa прaвя секс с еднa познaтa от 3 месецa и не ми сa е случвaло aко искaш ми пиши skype iordan_avkov1