Споделена история от Секс и интимност

Да се отдам ли на изкушенията?
Здравейте, аз сам на 25 години, нормално съм висок. Преди се занимавах с борба и от това ли незнам имам по здрава мускулатура малко съм по набит така. Никога сам нямал проблем със секса и с момичетата също, напротив даже е имало повече интерес към мен. Сега имам сериозна връска с едно много хубаво момиче тя е по-малка от мен с 5 години. В сексуално отношение е малко неопитна, неможе да прави хубав секс ама карай удрям си чикия накрая, до тук добре, ама има вече нещо като проблем. Майката на моята приателка е вдовица от неколко години тя е некаде над 40-те обаче е мн запазена. Започна да се държи много провокативно с мен. Онзи ден докато ида до тях ме валя сериозно дъжд, а приателката ми я нямаше още и аз я изчаках . Майка и като ме видя мокър така и ми предложи да се да си сменя дрехите в момента в които взех да го правя това забелязах че ме гледа много лукаво, незнам защо, но се стреснах, а си мисли че съм мн твърд, но уви, и когато се наведох да слагам некакав панталон беше до вратата и точно, защо тогава тя реши да минава и ме плясна по задника като пречина да се мръдна малко в страни. Помислих си, че е случайно, но тя започна дори да се преоблича пред мен когато чакам малката в тях да се върне от университета.

Онзи ден остана дори и по прашки като си слага полата, аз не издържах и отидох на терасата уж да говоря по телефона. Най-лошото, че на работата една от началничките ми е мн добра приателка с въпросната госпожа и от 2 месеца и тя взе да се държи много странно с мен коментирахме един път за младите момичета и тя ми вика "абе незнам кво ви доставят на вас тези пикли, требва да ви набара нещо опитно да видите кво е секс" и на работа почнаха да се даржат провокативно с мен. Незнам много се притеснявам, защо е така, не мислех, че жените на тази възраст, чак пък толкова да си падат по младежите, мислих си че харесват по зрели мъже и сега съм много объркан, кажете ми кво да правя, да не си пък вкарвам некви паранои, незнам, може пък съвсем случайно да се получава така.

Незнам кажете ми моляви се искъм да чуя мнения на жени около 40-те. Дами, кажете ми какво да правя, дай те ми съвет, защото взех да се обърквам сериозно. Един приател пък ме навива да пробвам с така за опит да видя кво е. Яз съм мн объркан . Пишете ми моляви се.

Коментари

1.   Помисли да не би майка и да те пробва? Аз не все още на 40 но за в момента не бих спала с 25г. Предпочитам по големи. не че го правя. Има жени които харесват по млади. Вероятно защото не се чувстват добре и си мислят за стари и така си връщат самочувствието.

2.   Тва е пълен отврат ебаси тъпата майка. Има вероятност да те пробва наистина според мен ще е редно да кажеш на приятелката си каквото и да ти коства това. Ако майка и наистина е сериозна в намеренията си направо нямам думи за нея аз ако съм на мястото на приятелката ти ще и стопя лагарите направо не знам ко ще и се случи...

3.   Приятелю,и аз съм бил в подобна ситуация...та моя съвет е,ако дъжиш на гажето си то тогава и кажи гадничко е ама... нема начин и дръж пищова в кубура докато не си наясно какво смяташ да правиш, знам че е зор ама :) от всяка гледна точка си попреебан. Ни да кажеш ни да си мълчиш... Аз поне извадих късмет, че приятелката ми го забеляза и тя повдигна темата защото незнам иначе как щях да и го кажа аз успех

4.   Това е ужасно, каква покварена стара чанта и то с приятеля на дъщеря си...това е комплексарска история и колкото и да е запазена пак е на 40 години и е раждала...а относно приятелката ти може просто да не си пасвате...да опитът играе голяма роля, но също важно е и желанието, а от историята ти виждам че май малко се губи от нейна страна или просто е дарво...

5.   Аз съм мъж над 45 години. Какво разбираш под
сериозна връзка с дащерята? Аз го разбирам така:
Няма да и изневеряваш, като не я видиш цял ден
иска ли те се да я гушнеш? Иска ли те се да и напра-
виш дете. Тя ли ти е на сърцето. Готов ли си да се
ожениш и да бъдеш глава на семейството? КОГАТО НА
ВСИЧКИ ТЕЗИ ВАПРОСИ СИ ОТГОВОРИШ СЪС / ДА /
майката няма да я закачаш. Ако се чудиш само къде
да си го набуташ..... Карай и двете. Има 40...50
годишни жени които са супер. Я погледни какви минис-
тарки имаме. Елегантни, красиви, умни и богати. Какво
работи майка и? Може пък да те дръпне напред.
Не вярвам майката да направи мръсно на дащеря си.
Засега недей да изневеряваш, недей закача майката
и се ослушвай като глуха свиня в тикви.

6.   Аз съм жена на 42. Имам обожател от година и половина, който е на...23. Не си и помислям за нещо с него, та той е колкото синът ми. Тази майка или е извратена, или те пробва. А колкото до сексът-такава като мен може да те накара да се изцъклиш от кеф, ама ако е палава. Ако е скумрия-просто забрави, че нещо ще се получи.

7.   от автора.... ами работи в една агенция за недвижеми моти запазена е наистина даже доста е запазена и се държеше доста сериозно преди ама вече получих предложението от неината приятелка , която ми е шефка, казала и, че мн приличам на нейната първа любов и за това така се държи и казаха, че ако некои ден се скарам с малката да им се обадя на една от двете, щели да се постарят да ми хареса.

АЗ малчах нищо не казах мн се обърках наоправо цяла вечер не спах от мислене. Надругия ден си поговорих с нея. Каза че сам хитро момче и да не павя на глупак да казвам на малката и знаела, малката била още неопитна не можела да ме задоволи, тя сичко и казвала. Каза ми дори, че ще си сложи спирала пак ако трябва ама да пробваме. Каза ми нещо мн странно " много е лошо зъб да те боли и ..... да те сърби". ПОпитах я наитина ли харесва млади момчета тя каза. че само мен харесвала защото съм изглеждал много първично и така малко грубо. и от една седмица вече не ходя в тях срещаме се в къщи с малката, и незнам до кога ще отлагам така. Ако я оправя дали ще миряса да я ... в дъртата разгонена чанта. направо зех се замислям сериозно ако я оправя лощо, като нея ... пак лошо, знаите ли кво искате жените. да ви обича човек или да ви шиба здраво. Незнам ще ми се пръсне главата. Знам, че в двата случая съм аз виновния.

8.   Е т'ва е история. Тая не е с всичкия си. Сигурно двете дърти искат да правят тройка с теб. Не знам ама вземи й намери някой, прати го при нея за да те остави. Ако не трябва да помислиш как поделикатно да кажеш на приятелката си. Тая да не вземе и пари да ти предлага...Успех пич. За теб съм.

9.   от автора.... Мислете си каквото искате съдете ме, критикувайте ме. Всичко свърши, вчера спах с нея с дъртата чанта. Никога не сам правил такъв секс, беше направо лудница. Малко ми е гадно, зара ди моето момиче, ама да му мисли майка и аз съм едно момче, какво да направя , оооохххххххххх беше прекрасно, няма задръжки направо я разбих . най-якото сваршване през живота ми.

Това стана докато ми правише орална любов и ме гледаше некак мазно и изпепеляващо в очите, докато аз се разтапях от свършването, мъжете ще ме разберат. Щях да полудея от удоволствие, леле кво нещо е опита, а аз съм си мислил, че знам некои неща, ама съм бил много бос. Каза ми че имам много мека и кадефена кожа и постоянно си играеше с рацте ми, абе супер си беше, сега требва да се справя със съвестта си. Гадно ми е за малката ми сладоранка, ама кво да направя, аз пак си я обичам.

Кажете ми виновен ли съм, че ме желаят, кво да направя, ако не ги ..... съм виновен, ако пък ги ..... пак ще съм виновен, е поне да има за кво да съм виновен сега. ама тази майката ще я скъсам пак. Така ме възбуж да , само при мислата, че може пак да се повтори това преживяване се надървям отново. абе размажете ме с критики, квото искате това, аз ще го възприема, ще прочета всичко, пишете ми и нека ме съдят тези дето нямат грехове, ако това все пак е грях де. аххххххххх олекнами , доста бях насабрал много напрежение с тези мои делеми . ччччааааааааоооооооооо

10.   Пич, пиши какво става с дъщерята.

11.   Давай наред. Удряш 4 водки и 2 бири и смело.
Жените са големи курви. Ние мъжете трябва да се
подкрепяме. Всички курви гледат да се хванат със
шефа. Ти пък се хвани със шефката. Да го начукам
на държавата в която живеем.
Свястно момче си. Едва ли някой друг на твоето
място би се замислил много, много.

12.   Това е извратено! Как живеем само?! Какви хора сте? Ужас !!! Предпочитам да замълча, но ще те помоля да се поставиш в следната ситуация: Ти си на местото на момичето, тя отива у вас и става цялата тази работа с баща ти. Тя спи с баща ти иииии той я е предизвикал, по този начин, по който са предизвикали теб, та въпросът ми е, как ще се почувстваш????

13.   Добре пич! Едно от правилата за здрав и спокоен семеен живот: Чукай тъщата, да ти е мирна къщата! Действай само да не разбере малката, ще те гледат като писано яйце.

14.   от автора.... Благодаря за коментарите, благодаря на тези дето ме и критикуваха, може да съм ги разочароварал, ама всичко за мен преключи видях всичко какво е: вие жените сте много опасни и сега гледам на вас с голямо уважение: винаги постигате това което желаете под каквато и да е форма и полсе се правите на светици " ох, как може не те ли е срам, в какъв сваят живеем' ами ето, то и аз имам вина ама по виновна е тя, че го прави на дащеря си. апак аз казах, че два пъти стига толкова и да ме забрави, защото обичам малката сладоранка, и ще съм си със нея стига да не ме изкушава повече.

Тя пак ми повтори "ти си хитро момче" и ми каза че знам кво искам и, че ако не съм го направил с нея щя ла да си мсили че нея харесвам и, че съм некои курвар ама така като се отказвам повече да го правя и оставам с малкта означава че обичам малктата и ми каза да не се претиснявам няма да ме закача повече просто е имало нужда много от това щото много съм и напомнял на един за нея специален човек и тва е ..

Дано сичко да отмине тихо и кротко. аз бях до тука. Ама кво нещо сте жените постигате всичко, което пожелаете независимо какво е , ами БРАВО БРАВО НА ВАС, АЗ ВЕЧЕ ЩЕ СЪМ СИ С МОЕТО МОМИЧЕ, НЕ МИ ТРЕБВА, КОЯ КАКВИ СЪРБЕЖИ ИМА, ДА СЕ СПАСЯВАТ ТОВА Е ТО МЕН ЧАООООООООООО

15.   ... Живот ли е да го опишеш?! Направо нямам думи. Евалата пич, поне са ти се наредили нещата, станалото станало, колкото и безумно да е.... Ама наистина нещо здраво е сбъркано в морала на нашия народ...

16.   Браво на теб сладур! Нима наистина не разбираш, че дамите са ти навити? Добре, нека ти обясня. Мисля, че си е направо природен закон - мъжете над 40г. харесват млади момичета, а дамите над 40г. харесват младите мъже. Причините са няколко-

1.От чуство за естетика-младостта е толкова привлекатело нещо. Всеки млад човек излъчва сияние.

2. Носталгия по младостта, която на 40г.знаеш как да използваш, но е малко късно за това.

3. Жените на 40+ знаят какво искат. Вече имат кариера, отгледали са децата и могат да помислят за себе си- разбирай включително и сексуално. Имат повече осъзнати еротични желания и съответно опит и енергия. Имат нужда само от млад, красив и най-вече издръжлив партньор за да изживеят фантазиите си. И ето, виждат едно страхотно младо тяло и естествено го пожелават нищо странно за тях, но може би за неопитен млад мъж като теб е стряскащо.

Тук сам трябва да решиш как ще постъпиш. Ако решиш да пробваш, мисля, че е повече от сигурно, че ще останеш доволен-със сигурност въпросните дами ще ти предложат интересни и вълнуващи неща. Ако не искаш да пробваш, по-добре стой на страни и покажи категорично, че предпочиташ по-млади дами. Е аз съм на 30 така, че мнението ми е по-скоро от наблюдения които имам, виждам какво се случва с колегите ми на 40+ и вече ги разбирам, е в началото ми беше странно, но сега разбирам, че са просто хора и имат своите нормални човешки нужди. Това е мнението ми. Сам ще решиш как да постъпиш, а ако решиш да опиташ с по-зряла жена, мисля, че ще бъдеш приятно изненадан. Е, от мен успех каквото и да решиш.

17.   Номер 5.-Да бе супер са на 40! С целулит и разпльокан задник, нема що-жалка и грозна картинка, сори ама на 40 мъж или жена дали ще е не можеш да ме убедиш че става супер як секс с тях! Айде на 30-35 Да!

18.   Жените на 40 са Лелки! Все едно аз да се чукам с мъж на 40! Чичко-паричко:D, макар, че мъжете са по-запазени;):P!

20.   Ако тя се чука с баща ти кво ше кажеш??

21.   ТОВА ЧЕ ТИ НЕ СИ СЕ НАУЧИЛ ДА СИ ДЪРЖИШ ПИШКАТА В ГАЩИТЕ НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ЖЕНИТЕ ПОСТИГАТ ВСИЧКО БЕ МАЛКИЯ, КАТО СИ СЕ НЕНАЧУКАЛ ЗНАМ КВО ЩЕ ПОСЛЕДВА, ЩЕ ДОЙДЕ ДРУГА НЕЧИЯ МАЙКА ИЛИ ДРУГА КОЯТО ДА ЧУКАШ!
ТВОЯТА МАЦКА САМ КАЗА, ЧЕ НЕ БИЛА ОПИТНА В СЕКСА, ТЕБ СА ТИ Е ВРЕМЕТО ДА СЕ НАЖИВЕЕШ И НАГОНА ТИ Е НАЙ-ГОЛЯМ, ОТТАМ ИДВА ВСИЧКО МОМЧЕТО МИ!

22.   Можеше да и пратиш друг! Дъртата Майка според мен ревнува от дъщеря си, че е млада и да знаеш ще скъсате и Майка и ще го направи същия номер и с друг, ако той поддаде като теб и е глупав!

23.   Абе не го разбирам това и никога няма да го разбера, обичаш дъщерята, а чукаш майката!!!!!!!!!!

24.   Според мен майката се конкурира с дъщерята, много тъпо.

25.   Незнам на колко е малката, но сигурно врьзката ти с нея не е чак толкова сериозна. Аз сьм на 39 и имам дьщеря на 16, в момента имам врьзка с мьж на 26 но такьв номер на дьщеря си не бих погодила. Имай предвид че много може да я засегнеш ако разбере. Опитай се да запазиш дискретност за да не страда малката - тя не го заслужава, а иначе прави каквото искаш.

26.   Споко тоя гъз, ако беше готин човек никога немаше да го направи:P! Просто у България останаха само боклуците с нисък морал:))))))))))))))))) Жал ми е за тая страна, аз едва ли ще се върна в нея и не знам кво ще остане от нея с тия боклуци дето са нискоработоспособни и ебат вместо да работят егаси;)!
СТРАНА ЗА ПОДИГРАВКАААААААААА!!!!!!!!!!!!

27.   Номер 26, върви и си чукай газъ на майната си.
Аз си мисля, че всички некадърници избягаха
от България.

28.   Оф, не си заслужава.
Аз съм на 26, миналата година спах с една 40 годишна колежка (запазена, добре изгеждаща). Секса не беше нищо особено (предпочитам си младото). На всичкото отгоре щерката й ни хвана - 18 годишна красавица - умрях си от срам! Та затова, дръж си щерката не се излагай. ;)

29.   26 тебе не те ли ебът там където си ?

30.   Много си зле ... и недей с тия изказвания, че обичаш малката... та ти и понятие си нямаш какво е да обичаш! Съдейки по това което си направил не си нищо повее от един ниско морален – КЕЛЕШ –избягал от всякакви ценности ....
26 – ако си кадърен и тук щеше да и добре! Но като си решил да бягаш поне ходи на Марс да береш гъби.

31.   Днес 40 годишните жени са прекрасни. Забравете стереотипите за едновремешните лелки. Познавам много 40 годишни, която са първокачествени мацки. Отвсякъде. И правят фантастичен секс, с огромно желание и жажда. Това е перфектна жена.

33.   Имам същия проблем като момчето преди мен, имам приятелка 22 год а аз съм на 29год. Баща и е в чужбина некакъв представител е ходим 2 години не съм чувал да се е прибирал в къщи. Та майка и е на 47 год. откровенно казано не отстъпва по хубуст на малкото, само дето е повехнала ама като се нагримира е трепач. Та бяхме на купон и малката се отряза и аз бях на 2 питиета и се наложи да я нося до тях. Като цъфнахме пред вратата на апартамената майка и едва не получи удар. Нищо не каза но ме накар ада и помогна да внесем приятелката ми беше в наливно състояние. Сложихме я да спи и аз уморен от питиетата и носенето бях плувнал в пот и поседнах на дивана и съм задрнемал. По едно време усещам че някой ми говори ама като си пийнал не ти пука ква ти говорят ама като усетих че ме натискат по инкстинт скочих и кво да видя като се осъзнах. Майка и гола по прашки се мъчи да ми целува гърдите и да ми извижда интремента от слиповете, събула ми дънките и свалила тениската. За секунди изтрезнех викам си или да откажа или да се правя на пиян. Викам си така и така ме е почнала няма да я спирам- признавам си че даста пъти съм я заглеждал и тя ме хващаше но само се усмихва и нищо. Няма да ви казвам какви ги вършихме тя излезна от палава по палава просто да не повярва човек. Такъв секс не съм правил никога и накрая -искаше да се празна в нея... върховно.
До тук добре но всеки път намираше повод да ме извика преди да се върне дъщеря и тя е студентка... бойлер, телефон.. бе хиляди причини.. и винаги следваше секс.
мена време и решихме да се женим... мина всичко купиха ни апартамент поради строителни глупости не беше готов и живеехме у родителите и. Бащата пак отлете на некъде тоя човек не стой у дома. И жената я оставиха в болница за задържане 5 месец е.. Майка и не ме оставя по цели нощи. Секс и прознене вътре мисля че ако забремнее ще стане интересно. притеснявам се а незная как да се измъкна. Много ме гледа и работя във фирмата където е главен мениджър, пред хората се пази но на саме само ми шепне какво щала да прави вечерта с мен.. опасявам се да не разбере жената.. за сега я караме така

34.   33, Един ден, твоята жена, може да ти спретне същия номер, какъвто сега майката прави на таткото! И ти няма да се сърдиш, нали!

35.   Ей на това му викам аз "весела къща". Всички в нея задоволени и засмени!

36.   Аз ако съм ще ги чу..м и двете даже ще искам и тройка :) Да

40.   Няма лошо, бъди и с и двете!!!

42.   Темата сигурно е старичка и автора вече е минал и през майката и през колежката, но аз реших да изкажа и своето мнение. В много от коментарите ( не съм изчел всички ) прочетох негативни мнения относно това да не се занимаваш с майката на гаджето ти, че е подло, че е гнусно, че е недостойно и т. н. Тези коментари естествено са написани само от жени. Смея да твърдя, че има доста от тези жени които биха преспали/правили секс със някое яко, стегнато и готино момче. Просто жените са си такива, ние мъжете може да сме още по-долни, но поне е известно за нас, и дори си го признаваме. Но жените, о боже.. Правилната обстановка, предразположение известно време заигравка = секс
Сега конкретно с по-малко думи. Подкрепям думите на 5, ако не УМИРАШ за нея и искаш да прекараш остатъка от живота си с нея ( в което много силно се съмнявам ) давай напред и на горе. Майка, колежка, съседка... Секса не е грях! Секса е акт от двама. Взаимно съгласни да се изчукат!

Дами, бъдете по-разкрепостени :D

43.   какво ги съдите само, аз съм на 36г, тъщата е на 55-56г, не съм правил секс с нея ама само това ми е в главата. Много ме възбужда, руса е, с хубави гърди, стегнато дупе, все си я преставям с окосмена п.. ка. Не издържам вече много я искам, а не знам как ще реагира тя. Искам да я лижа цялата, дори ако пожелае и в ануса. Какво да правя?

47.   Ако става за секс , ще правя секс с дъщерята на опонента си,който се появи днес.В случай,че няма дъщеря или са две дъщери ще ги пробвам заедно или поотделно.В случай, че опонентът ми няма потомство ще осъществя позитивен сексуален контакт или с жена му или с любовницата му

48.   Не знам на мен ми е гнусно отвсякъде. едно е да изневеиш с някоя случайна жена в най-лошия случай приятелка не че одобрявам изневярата давам пример просто друго е да оправяш сестрата или майката ако е на обратното брата или бащата и толкова хора да го имат за нещо морално. Майките са отратителни на тези които са си казали историите как могат да си причинят нподобно нещо на собствените си деца разбивам навярно са разгонени ама сериозно съпрузите и гаджета ли бас трябва да налитат. Ч епо нагоре имаше един господин където кажа че свършва в майката на съпругата си. Бих ви казала господа кажете на съпрузите си и оправяйте колкото си искате след това майките момичета няма да ги погледнат то е ясно но още по-хубавото е че няма и да погледнат и собствените си майки ще избягат някъде надалич и повече няма да се появят и съм съгласна за това. Чудно ми е ако недай се боже дъщерите на въпросните майки умрат или а в тежко състояние и на път да умрат дали ще продължават да правят дивашки секс с половинките им и дали ще се чувстват поне някаква вина за това какво правят но честно казано силно се съмнявам. Същия господин къето кажа че свършвал в майката на съпругата си кажа че са правили секс дои когато е била в болница за дълъг пеиод от време. Секса е важен то е ясно но 31 можеш и да живееж с някое жена само защото е върховна в леглото примерно 40 годишната жена хубаво те задоволява но като характер не струва какво ще правиш. Искам да чуя тези хора които се изказаха толкова позетивно за тези случаи и които си споделиха сексуалните истории с тъщите си и прочие как е сега. Много ще се накефя ако някоя от дъщерите е разбрала и се е отрекла от майка си и я е пратила подявлите и си живее споокйно живота далеч отвсички. Да тъжно е но това не е семейство да поставяш нагона си на първо място пред собственото си дете без да си замислиш евентуално за последиците е гнусно ми е от такива хора гнуся се от вас които подкрепяте и казвате че няма нищо ошо. Ами добре мъже ако вашата приятелка почне да оправя бащате ви или брратята ви навярно ще я наречете... и... ама вие стом го правите няма никакъв прболем. Не е нормално това и никой няма да ме обеди в обратното.

49.   Опъни я, брат ми! Щом е такава обстановката, еби!

50.   Хората си провалят живота с прекалено гледане на порно и претворяването му после в живота.
Няма капка уважение, това за което уж се борят жените. Няма. Няма и да има докато всички подобни гнусотии не се върнат при извършителите.
Животът е страдание, но не ни е разрешено да излезем от него. Когато осъзнаеш каква глупост си сътворил - няма да можеш просто да се отдадеш на нагона и да приключиш.
Хората ти казаха - дръж си патката в гащите, ама не - .
Знаеш ли какво - ти си един слабак. Не те знам борец ли си млатец ли си, но си един слаб човек, който не може да контролира дори себе си, камо ли жените около себе си.
Може ли да спиш с майката и да продължаваш да водиш дъщерята.
Бедна ми е фантазията какво те чака по-нататък в живота. Заради един смешен животински нагон и неспособността да усетиш кога да го вадиш и кога не. Жалко,.
И да знаеш - мъж ти го пише.

51.   Просто така се развиха нещата, че когато бях на 26 г. и не бях обвързан, бях се току-що раздилил с приятелката си, чуках 52 годишна жена и дъщеря и на 30 г. и двете бяха омъжени. Мъжете им бяха щофьори. Не знам дали знаеха една за друга, но двете си приличаха външно много, когато чуках дъщерята все едно, че гледах майката на 30 години. Действително огромна привилегия е да се изпразваш в тях и въобще да ебеш без никакви ангажименти. Такова изживяване пожелавам на всеки.
Чуках ги около три -четири месеца после си намерих момиче и ги зарязах. Гадно им беше, но бях убеден, че ще се оправят.
Сега съм на 40 г. имам си прекрасна жена и две дечица и не се занимавам с такива работи.