Споделена история от Спорт и красота

Искам да отслабна:-)
Здравейте аз съм момче на 13 години почти 14. Висок съм 1, 55 ам. и тежа 60кг.. Искам да сваля някое друго килце за 2месеца.
Разглеждал съм разни теми но...
Ако може ми кажете някоя диета или нещо което ще ми е полезно. Аз съм 7 клас и от толкова работа надебелях.
Преди имах повече време но сега нямам.
Моля, помогнете ми с някой съвет. Но без добавки и др. неща
които да вредят на здравето и на парите ми(не разполаг с много пари).

Моля хелп!!!
Благодаря Ви предварително:-)

Коментари

1.   Мила, храни се само когато усещаш глад. Не пази диети .

2.   Като за начало диетата на твоите години така или иначе ще е вредна. По-добре почни фитнес или поне упражнения вкъщи/бягане в парка примерно. И вместо да се подлагаш на строги диети, защото както казах на подрастващата възраст, в която си е вредно, тъй като сега е времето, в което растеш. Може да ти се стори като глупост, но не е. По-добре пробвай с леки ограничения, като намалиш сладкото, защото се съмнявам, че ще го спреш(аз също не мога), но примерно от половин/един шоколад на седмица(2-3 парченца сутрин) няма да надебелееш или по една вафла на седмица. Спри безалкохолното и бързата храна, ако ядеш такава. Ако ядеш много хляб намали и него, по възможност яж пълнозърнест. Яж повече лимони и като цяло плодове и зеленчуци. Пий много вода(по 2-3 литра на ден) и за 2-3 месеца ще отслабнеш... вслушай се в съветите ми, няма да съжаляваш, тъй като имам дооооста опит в тази област!!! Успех:)

3.   Аз съъм на 14 и съм 7 клас и имам същия проблем диети правих какво ли не, но не става всеки ден правя упражнения и се храня само сутрин за Авторката почни фитнес или прави упражнения и си направи хранителен режим Успех!!! :)

4.   Аз съм момче това забравих, да, добавя:-)

5.   Яж, когато си гладна/Яж по-бавно/И когато усетиш, че си сита спри!!! ПС:Наслаждавай се на храната :) УСПЕХ!!!