Споделена история от Спорт и красота

Момчета, какво мислите за стрийте?
Здравейте!
Тъй, като не намерих друга такава тема бих искала да задам въпрос към мъжката категория.
Какво мислите за стрийте по женското тяло? Мислите ли ги за противни и отблъскват ли ви по някакъв начин? Лично аз се притеснявам от моите стрии и ме подтискат. Бихте ли дали мнение по въпроса? :)

Момиче, 17г.

Коментари

1.   Мислим, че в българския език няма съществително име в женски род множествено число, което завършва на "й". Например:
чиния - чинии (а не чиний)
батерия - батерии (а не батерий)
стрия - стрии (а не стрий)
и т. н.

2.   Жалко, как е възможно на 17 години да имаш такъв проблем. Отблъскващи са, без значение дали са на млади или стари жени. Не знам от какво се получават, но са противни. Вземи мерки навреме, почни да спортуваш, явно си се занемарила. А след раждане, как ли ще изглеждаш? Вероятно могат да се премахнат, козметиците знаят как.

3.   Изобщо не обръщаме внимание на такива дреболии, то по принцип аз като цяло не съдя само по външен вид, но определено стриите са незабележими и винаги съм се чудел какво толкова им се впрягате момичетата! Пък и момчетата, които тренират също имат. Горе главата! Даже бих казал, че хубавото тяло върви със стрии, защото всеки, който тренира се нацепва.

4.   Жена съм и имам на дупето и мога да ти кажа, че много си ги харесвам, колкото и странно да звучи! Няма от какво да се притесняваш, моя приятел дори обича да ми ги целува :Д

5.   Мисля, че неграмотността ти би направила кофти впечатление.... не стриИте ;)

6.   Мен лично ме отблъскват. Но все пак, ако се грижиш за тялото си и външния си вид, не мисля, че биха имали кой знае какво значение.

8.   И на мен винаги ми е било интересно, възможно ли е да зарежете момиче защото има стрии.

9.   Че да не се притесняваш. Аз съм мъж на 22г. и мога да ти кажа от всичките ми приятелки и момичета, с които съм спал до момента, че може би по-малко от половината са имали стрий. Не се притеснявай. Ако един мъж те харесва и се разгорещи, обича те и го привличаш физически няма изобщо да му пука дали имаш стрий или не...

Забавлявай се!

10.   Съгласен с 3. Какво толкова се впрягате за глупости? Никой уважаващ себе си мъж не би забелязал такава дреболия.

А иначе за грамотността - да, трябва да поработиш върху това, защото не прави никак добро впечатление. Да, вярно, че това не е най-важното нещо, но е обидно на 17 години да пишеш "стриЙ".

11.   Супер секси са! Страшно ме възбуждат. Като някакви пътечки са, много са секси. А като започна да мачкам дупетоооо... лелелелелелеле. Моя съвет е - хич не го мисли! Харесвам и отстрани на кръста- по паласките.
Говорил съм с мои приятели за това и на тях им харесват. Малко са тези на които не им харесват. И по принцип са някакви тесногръди, самотни момчета. Малко ги съжалявам, стоят на сухо :D.

12.   Ооо не ги мисли. Възбуждат ме. Кефят ме. Харесват ми.
Споко, отпусни се. Харесвай се, обичай се. ;)

13.   Това е съвсем нормално - казвам го на онези примитивни същества дето обиждат. И косматите ви тела са отблъскващи. И гнусните ви космати задници са отблъскващи. И шкембетата ви са отблъскващи и още куп неща. Какви са тези глупости за козметичен начин за премахване, за Бога!?? ! Що за идиотски начин на мислене трябва да имаш, за да го кажеш това? !?

Мила, не обръщай внимание на тези стрии. Всяка нормална жена има. Само тези по телевизията нямат. Моделите полагат всякакви грижи за да имат перфектните тела. Но и това им е работата на тях - да изглеждат добре. Даже им слагат и грим като рекламират бикини например.

На когото не му харесват, прав му път. Както някой каза, горе главата!

14.   Номер 2 момичето не е виновно че има стрии понякога се появяват от разтежа, освен това и ти можеш да ги получиш така че е грозно да съдиш без да знаеш причините. Козметиците не могат да помогнат ако беше толкова лесно всяка жена щеше да се погрижи за да се отърве по бързо, луди пари се дават а малко хора могат да си го позволят. Целолитът е много по грозно и противно по скоро това говори че си се занемарил, звучиш така сякаш ще зарежеш жена само защото има стрии, по скоро ти си жалък и повърхностен.

15.   Номер 2 момичето не е виновно че има стрии понякога се появяват от разтежа, освен това и ти можеш да ги получиш така че е грозно да съдиш без да знаеш причините. Козметиците не могат да помогнат ако беше толкова лесно всяка жена щеше да се погрижи за да се отърве по бързо, луди пари се дават а малко хора могат да си го позволят. Целолитът е много по грозно и противно по скоро това говори че си се занемарил, звучиш така сякаш ще зарежеш жена само защото има стрии, по скоро ти си жалък и повърхностен.

16.   Мъже искате или не - ВСЯКА ЖЕНА ИМА. В даден етап (всяка жена в различен етап) всяка ги получава. Жените, които нямат са много слаби по структура и не ядат! Имам приятелки, които спортуват цял живот и имат на много места стрии, а някои и целулит!

17.   От авторката
Благодаря ви за отзивите, наистина ме накарахте да се почувствам по-добре. :) Извинявам се за допусатата правописна грешка!

18.   Има доста нескъпи продукти, които имат страхотен ефект като този : http://bit.ly/29g9DWk