Споделена история от Спорт и красота

Нямам косми под мишниците (м22)
Здравейте! Аз съм момче на 22 и все още не ми растат косми под мишниците. Всички мои приятели имаха бурни окосмявания в тази област още на 15, но аз не. Понякога има 2-3 тънки и светлосиви косъмчета, които след баня ги отскубвам направо с ръка. В останалата част от тялото си съм нормално окосмен.
Да се притеснявам ли или да съм благодарен, че нямам окосмяване под мишниците?

Коментари

1.   Е не се оплаквай, тъкмо няма да се занимаваш да ги махаш.

2.   Радвай се, че нямаш.
Ужасно гнусно е косми под мишниците. Аз лично изобщо не го намирам за мъжествено. Най-гадното е разбира се от гледна точка на хигиената, тези дето не си ги бръснат миришат убийствено гадно на пот.
Вероятно си се возил в градския транспорт до някой такива дето отгоре на всичкото се протегнат и се хванат за горната дръжка.... Ужас!

Така че дали нямаш или си ги бръснеш, то все тая. В твоя случай просто имаш един ангажимент по-малко :)

Ж26

3.   Радвай се. И аз нямах косми там до доста зряла възраст. Нямах брада, мустаци. И после изведнъж се окосмих яко. Въобще не ти трябват косми. Радвай се и дай банкет!

4.   Да ти имам проблема! Те хората на кола-маска ходят (което е болезнено) за да се отърват от тези косми, ти се притесняваш, че нямаш! Завиждам ти! Аз съм момиче и се подлагам на всякакви мъчения за да се отърва от космите, а ти искаш да имаш... хах!

5.   Супер, радвай се, няма да ти се налага да ги бръснеш всеки ден. Аз преди имах много дълги косми, но след като ги махнах веднъж, свикнах винаги да са ми гладки, вече не понасям косми да имам под мишниците и долу и трябва два пъти в седмицата ги минавам с епилатор, за да няма нищо. Дори ти завиждам, че не ти растат косми..

6.   Блазе ти. Един проблем по-малко.
Няма за какво да се притесняваш - много по-хигиенично е без косми, по-трудно се задържа пот и неприятна миризма под мишниците и си спестяваш и бръсненето всеки втори ден или пък подлагането на болезнени козметични процедури за трайно обезкосмяване.
Добре си си така - не познавам жена, която да харесва косми под мъжките мишници.