Споделена история от Спорт и красота

Красиво тяло
Здравейте! Искам да ви споделя за един мой "проблем". От повече от година насам се опитвам да кача килограми и особено в зоната на дупето и гърдите. Както знаете една от мечтите на да не кажа всяка жена е да има тяло като тези в списанията. Тренирам, не спирам и с тренировките..
Та, молбата ми към вас е дали можете да ми помогнете с нещо, било то хранителен режим или фитнес програма, съвети някакви.. Ще ви бъда много благодарна!

Коментари

1.   И аз се опитвам да напълнея, но мила да знаеш че всеки качва на определени места или на цяло, а някой зони като гърди или дупе май са си до ген, но ти трябва да се харесваш и такава каквато си. ж. 27

2.   Аз не знам за много жени, които да искат да качват килограми в областта на дупето. Сигурна ли си, че си се изразила правилно, и че това е женската мечта?

3.   Храни се хдравословно наблягай на банани ориз картофи пълнозърнест хляб черен шоколад мед тахан кисело мляко боза ядки череши и други.
Това са някои от здравословните храни който съм обедена че ще ти помогнат.
Също така овеличи броя на храненията и на порциите.
За бозата и черешите в големи количества съм чула най добър ефект.

Skylar

4.   С трениране само дупе може да имаш.. Гърдите се "стапят", защото гориш мазнините. Ако искаш и дупе, и гърди си слагай силикон и прави много упражнения за краката.

5.   мила, първото което е, мечетата на всяка жена не е да има тяло като на тези от списанията. ти добре ли си, ако аз ако имам такова тяло по добре да се хвърля от някъде. красиво тяло не значи слабо тяло, стегнато тяло, дебело тяло, закръглено тяло и т. н., . няма значение как изглеждаш, ако се харесваш. красиво тяло е това, което те кара да е чувстваш добре в кожата си. стига вече с тея кокали. в българия положението е много трагично, защото там се харесват по слабите жени. но например в англия никой няма да ти обърне внимание на тялото ти от списаия. тук мъжете примерно харесват да имаш 5-6 килограма поне над нормата ти. аз съм 156 висока, и съм 51 кг. тялото ми е нормално, дупето ми е малко по голямо. една новина ще ти кажа- на гърди няма как да качиш, нито на дупе, без да качиш навсякъде. лошото е, че първото нещо което се губи когато жената почне да остабва са гърдите, и те последно пълнеят също така. не че е честно, знам >. <, .
ще ми е жените да разберат най накрая, че кокалестата жена не трябва да съществува. вие знаете ли, от къде идва тази мода да са клечки жените- от световните дизайнери, които предсттавят само такива жени на подиумите си. а знаетели, че всички световни дизайнери почти за гейове. е сега ми отговорете- е как може един гей да ми налага стандар за жена? !
както и да е, ако се харесваш слаба, бъди таква, ако искаш повече килограми- качи. но не го прави за никой друг, а за себе си. аз за бившия си какво ли не направих- и руса станах, косата ми изгоря толкова много, че от кръста сега е до раменете ми дължината защото трябваше да я отрежа, отслабнах и какво ли още не заради един педро тъп. и накрая ме остави заради друга! бъди такава, каквато се харесваш.
има упражнения, които могат да ти повдигнат дупето и да изглежда леко- по голямо, но не очаквай чудеса, както разправят. можеш и грудните мусколи леко да повдигнеш, но отново, разликата ти няма да е по- голяма от 4-5 сантиметра- най много, освен ако вече не искаш да приличаш на бодибилдър.

Ж21

6.   Кaжи първо нa колко години си?
Имa хормони с които можеш дa си увеличиш гърдите, мaкaр че, че чрез коректни тренировки с мускул ще увеличиш поне един рaзмер.

7.   1. Няма такова нещо като "искам да кача точно там". Няма как да кажеш на организма ти къде точно искаш да качиш килограми. Ако искаш да имаш по-стегнато и оформено дупе започни да тренираш за бедра. За гърдите може да пробваш с малки тежести от лежанка.
2. Има милиони сайтове за фитнес програми и хранителни режими. Аз бих ти препоръчал като за жена да тренираш със собствени килограми и с малки тежести. А и в момента си малка и не е хубаво да тренираш с тежести, все пак имаш още да се развиваш.

За дупето бих ти предложил клякания с/без тежест.
За гърдите с мали гирички от легнало положение.
За корем - коремни и преси.
И т. н и т. н.
Всичко това съчетано с добър хранителен режим. Без сладки неща, газирано и въглехидратни бомби(чипс, пържени картофи и др. )

8.   Нееее ти луда ли си, колкото по-слабичка толкова по-добре. Като наближиш 40 така ще се издуеш че ще ти стане лошо.