Споделена история от Спорт и красота

Искам промяна
Здравейте, пиша тук, защото смятам, че бихте ми дали добри съвети по моята тема. Та аз съм момиче на 15г... Висока съм 1, 66 и тежа 71кг. Знам доста са и съм извън нормата.
Бих искала да ми дадете съвети, с които да отслабна и да ми кажете как гд да се храня и да се изчистя от целулита по бедрата. От няколко дни тренирам вкъщи осърдно и се ограничавам в яденето. Та бих се радвала да ме посъветвате как да се храня здравословно и какво по точно да тренирам (вкъщи), за да отслабна и да се стегна максимално. :)

Коментари

1.   Здравей може би знаеш за диета с която Теди Златева свали 20 кг. и ги задържа. Диетата се повтаря два пъти тоест първите пет са еднакви като вторите пет. Ето я и нея
1 ден - До две кодички кисело мляко до 1, 5%
2 ден -зеленчуци неограничени
3 ден - До 5 картофа
4 ден- До 5 яйца
5 ден-500 грама сварено месо най-добре пилешко.
Всичко се яде без сол!!

7.   Всичко, което ти напишем ще опира до пари. Дори и да ти кажем ТРЕНИРАЙ, пак ще трябват пари, най-малкото за фитнес или за автобус да отидеш до стадиона. Но, няма да е нужно само това. За да не те объркваме с тъпотии, бих ти казал да се посъветваш с лекар. Да отидеш и да ти препоръча някакъв начин на живот или на хранене, защото в Интернет е пълно с всякакви простотии, но реално няма универсална формула. Познавам много момичета, които само гладуват, пият кафета, пушат цигари и трева и отслабнаха много, но телата не са им хубави! Но трябва да се тренира като животно!

Аз съм мъж на 23г със слабо телосложение, но ходя на лостове и дори и на фитнес да започна да ходя ще ми трябва много ядене, добавки и всичко... което опира до пари.

8.   Номер 7, извинявай, ама това са пълни глупости, че всичко било до пари. Не е нужно да киснеш във фитнеса, за да имаш хубаво тяло - всеки ден джогинг из парка на чист въздух, правене на упражнения редовно плюс добър режим, който човек може и сам да си изготви (не ДИЕТА) - а например да се ограничава от по-мазните и прекалено хладките храни и след 18:00 да не яде, да поема над 2 литра вода на ден. Ето ти един хубав и здравословен начин не само да отслабнеш, но и да поддържаш форма без да се измъчваш.

9.   Номер 1 - Тя за тва Теди Златева няма нито цици нито гъз

10.   Така... ако отслабнеш бързо, ще се сдобиеш със стрии. Лято е... ако не ядеш, ще ти става лошо. Малка си за диети тренировки и т. н.. Не се опитвай да се променяш, защото когато пораснеш, ако ядеш със същото темпо, ще бъдещ съвсем нормална и без деформации по тялото. Аз самата преди готина бях на прага на анорексията и започнах да се храня дооооста стабилно. Сега съм наред, споко... имам впредвид... не се лишавай от нищо. Обичай се такава, каквато си, защото не ми звучо, като тежък случай.

11.   В никакъв случай не слушй №1. Това е глад, а Теди златева имаше сериозни проблеми с бъбреците след тази диета. Наблагай на чистото месо, плодовете и зеленчуците и ефект ще има до седмица (при мен поне така беше)

12.   Много ви благодаря :)

13.   До номер 1: Ти чуваш ли се какви глупости говориш? Трябва да се храни здравословно и да спортува, а не да гладува и да си тормози организма с глупави диети.

14.   С всичките тези подигравки от съученици, ще прибегне до всичко!

15.   Номер 1- Ти чуваш ли се? С тази диета най-много да се разболее от анорексия. Това си е чист глад! И това, че няма йо-йо ефект е пълна измислица! Ако си бил на тази диета и я приключиш, започвайки да ядеш нормално ще качиш дори двойно!
Аз съм момиче на 14 години и само ще ти кажа, че най-голямата грешка в живота ми беше да почна да правя диети... Имах супер бърз метаболизъм и на пълнеех изобщо бях 46-7кг, но ей така и аз реших да пробвам.. Просто ''да видя какво е''... и така за 1 месец глад ( ядях предимно плодове)- отслабнах видимо доста, заприличах на ходещ скелет, който едва се движи, стигнах до 40кг и добре, че се спрях на време, защото бях на прага да се разболея от анорексия. След това разбира се ми се отключи един зверски апетит- това става, когато много време не си ял и организма ти вече забравя какво е да се храниш. И така за още 1 месец си върнах всичко свалено, че и 2 кг отгоре! Бях спряла това качване, пак с друга диета, но не с глад, а нормално хранене, то по-скоро е хранителен режим.... Сега от 3 месеца си ям всичко, което ми се яде, но в умерени количества... Ям нещо сладко или тестено примерно, но само сутрин. През другото време ям риба, месо, млечни продукти, плодове и зеленчуци. И пак продължавам да свалям, въпреки, че вече искам само да ги поддържам. В момента съм 44кг. Но наблягам много на плодовете и зеленчуците, както и не се храня след 7:30ч. Сигурна съм, че ако и се храниш така ще отслабнеш! Може да не става бързо, но поне е трайно! И в никакъв случай глад! Успех!!! :))))