Споделена история от Спорт и красота

Излишни мускули на краката
Здравейте, имам "проблем" с мускулите по бедрата, момче съм на 16 и имам твърде много мускули там, краката ми изглеждат дори някак дебели... проблемът е там, че не тренирам нищо, не ходя много и не знам от къде по дяволите се домъкнаха тези мускули, има момчета които спортуват а в същото време имат доста слаби крака... не ги искам, не мога да облека по тесни панталони/дънки понеже изглежда грозно... има ли някакви начини да се отърва от тях...

Коментари

1.   По-добре се посъветвай с доктора си.

2.   Няма как да станат мускули от самосебе си. Сигурен ли си, че не си внушаваш нещо?

3.   Нали си момче бе, радвай се. Аз съм същият само дето съм 185 см и не ми личат толкова мускулите на краката, но ако може да имам повече няма да откажа. Знаеш ли колко хора тренират като луди за да нямата пилешки крачета. Радвай се

4.   Ти си мислиш че са мускули, мускули не се появават току така, аз тренирам фитнес от 6 години и в залата съм виждал много момчета с дебели крака, които си мислят че са мускули, не това са мазнини, да разбира се че има хора с ген, на които мускулите на краката най вече четириглавия бедрен мускул и прасеца са по развити, но не до такава степен че да се чувстват некомфортно.

5.   Не пишеш какво е телосложението ти, но по принцип ако отслабнеш ще стопиш и мускулите особено ако не тренираш.

Ако искаш да ги махнеш, според мен това е начина.

6.   Кажи поне колко тежиш, колко си висок, мерки на крака, ръце, гръден кош, талия, ханш, корем, за да добием няккава представа каква е структурата ти.

7.   Ти като не тренираш нищо и не вървиш, сигурен ли си, че са мускули? Може краката ти не просто да изглеждат, а да СА дебели.
Ж29

8.   Хахахаха ебаси веселяка, оплаква се от мускули на краката. Че колко ще са тия мускули, след като нищо не тренираш. Ако искаш да синхронизираш нещата, започни да тренираш горната част на тялото.

9.   Сигурно имаш просто дебел кокал и повече подкожни мазнини. Ако ходиш на фитнес и тренираш само горната част на тялото, ще станеш съразмерен и няма да се оплакваш

10.   Излишни? Доста глупаво изказване. Май просто си дебел. Няма такова нещо като излишни мускули.