Споделена история от Спорт и красота

Проблем с веждите ( момче съм)
Здравейте аз съм момче на 14. Един ден си играех навън, паднах и си сцепих веждата ( лявата ). Имах малка рана ( беше
към вътрешната страна на лицето до носа) която заздравя бързо. Но после най - добрият ми приятел ми каза, че веждите ми не са равни. Преди да падна бяха малко по събрани но не си личаха ( не бяха като една просто имах малко по намръщен вид). Исках да са равни и помолих едно момиче което е на 16 да ми ги изравни ( да скъси дясната ). Беше доста добре но след една седмица видях, че има малки косми които не бяха пораснали на мястото на махнатите а имаше и по напред. Махнах ги. Но после
започнаха да растат по дълги косми и започна да ми се оформя цяла вежда. Махах космите но започнаха да растат все по бързо. Преди ги махах от Неделя до неделя а сега всеки ден.
Моля да ми кажете начин за спиране на растежа на космите на веждите защото не мога да ги махам всеки ден. Също моля да не хейтите, че съм гей и така нататък. Това нещо започна преди 1 година и не знам как да спра разтежа на космите. Моля хелп.
Благодаря предварително :-) :-) :-)

Коментари

1.   Освен, ако не ти е бил толкова акъла, че да ги бръснеш, няма как да се появяват за ден.

2.   Боже, Боже, за това ли си се трудил, момчетата станаха по суетни от жените? Какви вежди, друго се иска от мъжа. Изтървана работа!

3.   Исках да споделя просто. За мен това не е проблем, просто се повлиах от мнението на другите около себе си. Не исках да бъда обект на постоянни подигравки и проблеми. Но щом и тук няма да намеря помощ...

4.   Аз съм момиче и при мен е същото - няма начин, оправяй всеки ден! И не мисля, че е гейско да имаш хубави и оформени вежди, като видя селски тип с една вежда, ми се иде да повърна! Косматите мъже не са на мода...

5.   Ми докато не видим снимка не можем да си направим извод. Кофти белег си го представям. Аз да ти кажа, изобщо не ги слушай твоите дружки, минал съм по този път и като знам какви сополанковци са всички - все да се заяде да се присмее.. Ако питаш мене си направил голяма простотия, сигурен съм че ги бръснеш, а това е най голямата глупос, която мъж може да причини на веждите си! И да те съветваме да не ги буташ, ти няма да ни послушаш, затова прави както намериш за добре.

6.   Ако си ги бръснал, ето защо растат толкова бързо. Второ ти си момче за кво ти е да си ги скубеш. Не казвам, че си гей ама е супер тъпо. И то още по секси, че имаш сцепена вежда аз много си падам по такива. Така, че споко.

7.   Купи си ленти за кола маска, но от тези, които са малките за мустачки които са предназначени и опитай с тях да премахваш космите, които растат между веждите, трябва да е по-траен ефекта. Лентата се дърпа по посока обратна на растежа на косъма, защо не помолиш майка си или някоя приятелка? :-D

8.   До номер 2: И какво точно се иска от мъжа? Да е космясал, мизерен и потен ли? Комунизма падна преди 26 години, а ние все още си имаме същите ограничени разбирания. 21 век e, стегнете се и спрете да разсъждавате като неандерталци!

9.   Не можеш да ги накараш да спрат да растат. или ги търпи каквито са, или просто редовно трябва да ги скубеш с пинсета, за да ги оформиш както ти харесват.

Досадно е, ама ако те дразнят свиквай :)

10.   Какви вежди, бе? Бягай от тука. Само с глупости се занимават.

11.   Към номер 2: А бе, ти тъп/а ли си? Прочете ли внимателно разказа, или чете по диагонал?